Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (757. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok hocam normal kapsülü aspirin içer gibi içiceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanperç

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

quote:

quote:

quote:

ARKDASLAR MERHABA..2 ay once sac ekımı yaptırdım..ozellıkle SANCHEZINn gorusunu almak ıstıyorum aynı yere ekım yaptırdık..ekım yaptırmadan oncee barız acıklıgım yoktu kımse kel demıyodu ancak ben daha ıyı olmasını ıstıyodum..seyrek saclarım vardı..ınce tellı yapısıyla beraber..2 ay oldu ekılenler dokuldu ancak..benım varolansaclarımda dokuldu..ben bu kadar kel degıldım kesınlıklee..doktora sordugumda bole bı durum yok tekrar cıkar dıyo ancak ben ınanmıyorum..ekılenler cıkabılır ancak kendısaclarım cıkmıcak bence..doktoun uyguladı slep kesı yonetemı netıcesınde sac tranvası sonucu kendı saclarımın dokuldugunu dusunuoyum 2 aydır uyusuklu devam edıyoo.. en buyuk dezavantajım..ekım yapılırken resmımın cekılmemıs olması..gercı bunuda doktora baglıyorum herkesın resmını cekmıss ama benım resmım yok..acaba bole bıseyın olcagını bıldıgı ıcınmı cekmedı dıye dusunuyorum..BURDAN HERKESI UYARIYORUM SAC OLAN YERINIZE SIKLASTIRMA EKIMI YAPTIRMAYIN yaptırıosanızda baska yontemler deneyın..suan bunalımdayım..bunun ustune bıde askeree gıdecemm hakkımızdaa hayırlısı..

Hocam cok gecmis olsun. Okudum cok uzuldum umarim o saclarda cikar cok kisinin durumu sizinle ayni onlarda sac dokulmesi yasadi mevcut saclarini kaybettiler. Tabi o saclar tekrar cikabilir daha dogrusu cikacagini dusunuyor insanlar gecmiste boyle sorunla karsilasan birileri var mi duymadim . Forumda olsa duyardim siz daha iyi arastirmissinizdir duydunuz mu hic boyle bir sorunla karsilasan ? Tekrar saclari cikmayan seyrek olan birileri var mi ?

evet 2 sene once aynı doktora ekım yaptırmıs olan sacım tedavısı formunda olan ravages nıklı arkdas var..aynı sorun ondada olmus uyusukluk 1 yıl kafaından gıtmemıs halada var dıyodu snırım..telefıondada gorustuk yarım saat..doktorun ektıklerı cıkmıs ancakk..sac transvası sonucu kendı saclarım dokuldu dıyoo..ayrıca o eken ıkım hemsıre..sacları yanlısacıylaektı dıyoo..dık cıkan saclarım var joleyle flan yatırıyorum dıyoo..sen pekıı sac kaybı yasadıgını dusunuomusun...halımıze sukretmedık sımdı daha kotusu geldı basımıza..

Hocam allaha sukur bende hic olmadi sok dokulmde baslamadi. Ama hemsirelerin yanlis ektigini herkes soyluyor jakabo arkadasimda da sikinti var bende de seyreklik var . Sizi anliyorum gidin doktorla konusun oyle yapcak bisey yok diyip pismanlik yasamayin hakkinizin pesinde kosun

gıttım krdesım vıdeolu anlatım yaptı sacınıza zarar gelmez dıye suan 2.ayınız ve en kotu donemdesınız dedı..kotu olsa bıle doktora gıdınce elımızden ne gelcekkı hukukı ıslem yapamayız...anca doktoru doverız buda bısey kazandırmaz..merak ettıgım sen tamamen kel olan bolgeyemı ekım yaptırdın...sac tedavısı formundakı adamda o hemsırele ana avrak kufur edıyoo ıslerını ıyı yapmadılar dıye...6 ay sonunda sonuclar ıyı olmazsa burda ve heryerde doktorun adını vererek kımsenın gıtmemesını saglıcamm

Ben sac olmayan yerlerede ektirdim siklastirmada yaptirdim. Hemsire kismina gelince sol tarafi eken hemsire gayet basarili ama sag taraf cok vasat. Ama seyrek olmasina ragmen kapanacak cunku su anda sacim uzadi neredeyse kapandi acikliklar. Sonucta dar alana 3000 ektrdim kel olan insanlarinkinden daha sik sac beklerim eger olmazsada doktorla konusurum geregini yaptiririm allahtan fiyat olarak indirime gittim . Dedigim gibi bekleyip gorucem siz de resim paylasin herkes gorsun diger insanlara yardiminiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar 1 yıl önce fue yöntemiyle saç ekimi yaptırdım. saçlarım doğal saçlarıma göre daha kalın ve belli bir uzunluktan sonra sanki kıvrılıyor. sizce bu durum doğal mı? gerçek sonuç için daha erken mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ARKDASLAR MERHABA..2 ay once sac ekımı yaptırdım..ozellıkle SANCHEZINn gorusunu almak ıstıyorum aynı yere ekım yaptırdık..ekım yaptırmadan oncee barız acıklıgım yoktu kımse kel demıyodu ancak ben daha ıyı olmasını ıstıyodum..seyrek saclarım vardı..ınce tellı yapısıyla beraber..2 ay oldu ekılenler dokuldu ancak..benım varolansaclarımda dokuldu..ben bu kadar kel degıldım kesınlıklee..doktora sordugumda bole bı durum yok tekrar cıkar dıyo ancak ben ınanmıyorum..ekılenler cıkabılır ancak kendısaclarım cıkmıcak bence..doktoun uyguladı slep kesı yonetemı netıcesınde sac tranvası sonucu kendı saclarımın dokuldugunu dusunuoyum 2 aydır uyusuklu devam edıyoo.. en buyuk dezavantajım..ekım yapılırken resmımın cekılmemıs olması..gercı bunuda doktora baglıyorum herkesın resmını cekmıss ama benım resmım yok..acaba bole bıseyın olcagını bıldıgı ıcınmı cekmedı dıye dusunuyorum..BURDAN HERKESI UYARIYORUM SAC OLAN YERINIZE SIKLASTIRMA EKIMI YAPTIRMAYIN yaptırıosanızda baska yontemler deneyın..suan bunalımdayım..bunun ustune bıde askeree gıdecemm hakkımızdaa hayırlısı..

Hocam cok gecmis olsun. Okudum cok uzuldum umarim o saclarda cikar cok kisinin durumu sizinle ayni onlarda sac dokulmesi yasadi mevcut saclarini kaybettiler. Tabi o saclar tekrar cikabilir daha dogrusu cikacagini dusunuyor insanlar gecmiste boyle sorunla karsilasan birileri var mi duymadim . Forumda olsa duyardim siz daha iyi arastirmissinizdir duydunuz mu hic boyle bir sorunla karsilasan ? Tekrar saclari cikmayan seyrek olan birileri var mi ?

evet 2 sene once aynı doktora ekım yaptırmıs olan sacım tedavısı formunda olan ravages nıklı arkdas var..aynı sorun ondada olmus uyusukluk 1 yıl kafaından gıtmemıs halada var dıyodu snırım..telefıondada gorustuk yarım saat..doktorun ektıklerı cıkmıs ancakk..sac transvası sonucu kendı saclarım dokuldu dıyoo..ayrıca o eken ıkım hemsıre..sacları yanlısacıylaektı dıyoo..dık cıkan saclarım var joleyle flan yatırıyorum dıyoo..sen pekıı sac kaybı yasadıgını dusunuomusun...halımıze sukretmedık sımdı daha kotusu geldı basımıza..

Hocam allaha sukur bende hic olmadi sok dokulmde baslamadi. Ama hemsirelerin yanlis ektigini herkes soyluyor jakabo arkadasimda da sikinti var bende de seyreklik var . Sizi anliyorum gidin doktorla konusun oyle yapcak bisey yok diyip pismanlik yasamayin hakkinizin pesinde kosun

gıttım krdesım vıdeolu anlatım yaptı sacınıza zarar gelmez dıye suan 2.ayınız ve en kotu donemdesınız dedı..kotu olsa bıle doktora gıdınce elımızden ne gelcekkı hukukı ıslem yapamayız...anca doktoru doverız buda bısey kazandırmaz..merak ettıgım sen tamamen kel olan bolgeyemı ekım yaptırdın...sac tedavısı formundakı adamda o hemsırele ana avrak kufur edıyoo ıslerını ıyı yapmadılar dıye...6 ay sonunda sonuclar ıyı olmazsa burda ve heryerde doktorun adını vererek kımsenın gıtmemesını saglıcamm

Ben sac olmayan yerlerede ektirdim siklastirmada yaptirdim. Hemsire kismina gelince sol tarafi eken hemsire gayet basarili ama sag taraf cok vasat. Ama seyrek olmasina ragmen kapanacak cunku su anda sacim uzadi neredeyse kapandi acikliklar. Sonucta dar alana 3000 ektrdim kel olan insanlarinkinden daha sik sac beklerim eger olmazsada doktorla konusurum geregini yaptiririm allahtan fiyat olarak indirime gittim . Dedigim gibi bekleyip gorucem siz de resim paylasin herkes gorsun diger insanlara yardiminiz olsun

2500 ektırdım bende 4 parmaklık alana senın sanırım benden sonraydı ekımın 55.gunum benım..benımde uzadı saclarım..ekım yapılan yer dıger saclara gore kısa ve ekım cızgısı bellı az..umarım ıyı olur senındee beklemekten baska caremız yok suan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wesley1010

Kabuklar dökülesiye kadar bayağı iyiydi nakış gibi işlenmişti. Acaba kabuklarla beraber köklerde mi gitti? Kabuklar döküldüğünde 10. Gündü en geç 7 günde kökler tutar mantığıyla yaklaşınca bu da biraz zor gibi geliyo. Şok dökülme desen 11. Günde başlaması çok erken değil mi? Kafamda deli sorular

kişiden kişiye değişiyor benimki 24.gunden sonra basladı...sonra saclar yanlarla beraber aynı uzunluğu yakalamıs sekılde uzuyordu..takii minoxil belasını kullanınca hem dokulme basladı hem kepelenme basladı yuz goz sısmeye basladı dr resul bey in yan etkılerınne karsı onerdıgı ılacı kullanınca hepsı gectı sukur ama tabıı bu arada saclar baya dokuldu...nerdeyse yuzde 80 nı dokuldu şimdi dokulme baya baya azaldı..
  • Bu yan etkilere karşı dediği ilaç nedir arkadaşım yazarsan sana zahmet bide nasıl bir ilaç neye iyi geliyor teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem1977

walla arkadasım ben reklam falan yapmıyorum ayrıca bu formda kımseyı ınandırma cabası ıcınde degılım . ben sacımı ektırdım ve sonucum suan mukemmel cok sukur bunuda buyuk bır mutlulukla belırtıyorum her zaman her yerde. ayrıca yıllarca sacsızlıgın yarattıgı problemlerı ceken bırıydım ve suan cok mutluyum sence mutlu oldugumu belırtmek haksızlıkmı ? ve bu sorunu yasayan arkadaslara nacızane tavsıyelerde bulnuyorum elımden geldıgınce

emın ol kımsede ınanma cabasına girmemiştir...herseyden once ınandırıcı degılsın...aksını ıddıa edıyorsan ıspatlarsın...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sertc.f4

quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

Orijinalden alıntı: sertc.f4

Merhaba arkadaşlar bnde bu forumdaki çoğu kimse gibi saçlarımdan muzdaribm yaşm 21 bi ara minox kullandım ama bırakmk zorunda kaldım uzun süre devam edemeyeceğimi anlayınca saçlarım seyreldi baya ekimle sıklaştırmak tam açılmadan kapatmak istiyorum seneye düşünüyorum ekimi okuldan dolayı fotolara bakıp yorum yapar misiniz lütfen çok soru işareti var kafamda yardımınıza ihtiyacım var fotolar flaşlı 28 gün önce kazıtmştm :(
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

alın o kadar açık deilde içten seyrelme var ekim yapmayabilirler hocam birde yaşın daha ufak ileriside var bu için ekimden sonra ana saçlarnı kaybedersen? bu ihtimalide göz önünde bulundurmalısın

peki tamamen dökülmesini mi beklemeliyim hocam cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederm bu arada seneye düşünüyorm zaten o zmana kadar daha da seyrelir ama tamamen açılmaz genetik olarak saç yapm babamn ki ile aynı yaşı 57 ama hala seyrek saçları var komple açılma yok

kardes benım saclarda hemen hemen boleydı bellı acıklık yoktu ama aralarından alınmıs gıbı seyrektıı..suan sac ekımı yaptırdım ancakk kendı saclarımda zarar gorduu...doktor gormez dıyo ama gordu bu acık sekılde bellı ben sana sac ekımı onermıyorumm

önerin için çok teşekkür ederm abicim çok detaylı araştırmam gerekecek ve daha erken gibi . Umarım sizin zarar gören saçlarınız tekrar eski yapısına döner adınıza çok üzüldüm :(

• quote:

Orijinalden alıntı: karadoruk

merhaba arkadaşlar 1 yıl önce fue yöntemiyle saç ekimi yaptırdım. saçlarım doğal saçlarıma göre daha kalın ve belli bir uzunluktan sonra sanki kıvrılıyor. sizce bu durum doğal mı? gerçek sonuç için daha erken mi?

Kanallar hatalı açıldığı için oluyor bu sorun. Daha iyiye gitmez artık. 1 yıl olmuş.
    Benim de durumum böyle. Düzeltme işlemi yaptırıcam. Hatalı ekilenler çıkartılıp tekrar ekilecek.
    Çok bariz olmasa da doğal saçıma göre daha kalın ve daha koyu renkteler.
  • Yanperç kardes, dert etme var olan saçlarinda çikar onlar ekim esnasinda bir tranva geçirdigi için bir sure çikmiyor sok dokulmeden sonra ekilen saçlarla birlikte tekrar çikiyor arti deride isizlik ve kizarikliK 4 aya kadar suruyor bu normal bir durum bende oyle oldu.
  • samle44 kullanıcısına yanıt
    Evet doktor çizgi konusunda kesinlikle kişinin görüşüne önem veriyor. Eğer çizgi önde olurda açıklık kapanmazsa o zaman 2. seans gerekebilir. Onda da fiyatta yardımcı olur . Şimdiden hayırlı olur inşallah.
  • KADIN OLMAK İSTİYORSANIZ finasterid ilaç kullanın,evet yanlış duymadınız arkdaşlar bu sözde saç dökülmesini engelleyen ilacın yan etkilerini yazıyorum,kesinlikle kullanmayın, araştırabilirsiniz

-Cinsel istekte azalma
    -Peniste yetersiz sertleşme
    -Erken boşalma
    -Memelerde sızlama
    -Memelerde büyüme (jinekomasti)
    -Meni (ejekulat) miktarında azalma ve sıvılaşma
    -Vücut kıllarında azalma
    -Sakalın geç uzaması
    -Sık idrara çıkma
    -Yumurtalıklarda ağrı

kaynak=http://www.sacilaclari.com/finasterid-yan-etkileri

bir arkadaşımızın bir siteden alıntı bu tür ilaçlarla ilgili çok önemli uyarıları:

Arkadaşlar, FINASTERID içeren ilaçlardan, özellikle doğrudan ağızdan alınan PROPECIA gibi saç ilaçlarından kesinlikle uzak durun, bu kadar söylentiye, bu kadar vakaya, bu kadar hayatı mahvolmuş insana (intihar eden bir kişi de var), yıkıcı etkileri hakkında yazılmış pek çok makaleye, tv röportajlarına, oluşturulmuş koskoca siteye (www.propeciahelp.com) rağmen ülkemizdeki doktorlar, endokrinologlar, saç uzmanları hatta eczaneler nasıl kalkıp da hala hastalarına bu ilacı satabiliyorlar ya da önerebiliyorlar, buna cahillik mi, mesleği suistimal mi, yoksa düpedüz kötü niyet mi demeli bilemiyorum. Ben Propecia denen ilacı 5 yıl önce çok çok kısa (günler) süreler kullanmama rağmen o zamandan bu yana hayatım çok zor bir döneme girdi. Bu konuyu 5 yıldır araştırıyorum, kurtulmak, düzelmek için denemediğim yöntem kalmadı. Hormonal dengesizlik sorunu asla böyle hafife alınamaz. Benim 5 yıldır çocuğum olmuyor. bu konuda İtalyada bir üniversitede Finasterid konusunda yapılan bir klinik çalışmada ayrıca hasta olarak katılımcı durumdayım. Sakın doktorların bu konuyu böyle hafife almalarına aldanıp bu ilaçları kullanmayın. Bu ilacın vücuttaki etkileri kişiden kişiye değişmekle birlikte senelerce kullanıp yan etki yaşamayan fakat bıraktığında hormon sistemi altüst olmuş pek çok erkek var. DHT hormonu sadece saç kökünde ya da cinsel bölgelerde değil, beynin ve daha pek çok organın pek çok bölgesinde de bulunan bir hormon. LÜTFEN UZAK DURUN

anlaşılan FİNASTERİD ve PROPECİA ilaçları kara listeye alıp hiç kullanmamak daha mantıklı bilgilendireyim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 7 Ağustos 2013; 10:21:47 >
  • Şimdi arkadaşlar yıllardır saç işinden çok çektim, size tecrübelerimden bazılarını aktarmak istiyorum.Birkere saçlarınız dökülüyorsa erkek tipi dökülmeniz varsa ne yapsanız nafile, etkilenen alan dökülecektir.İlaçlar sadece belli bir süre geçiktirir, sonrasında dökülecek saç yine dökülecektir engel olamazsınız.Bunu 3 yıl piyasadaki birçok ilacı kullanmış ve bu ilaçlara 10 bin liraya yakın bir para harcamış biri olarak söylüyorum.Şimdiki aklım olsa ilaçlara kuruş dahi vermezdim.Bu sektör zaten insanların düştüğü çaresiz durumdan yararlanan ve umutlarını kullanan yalan bir sektör, ancak işin içinde çok güzel paralar döndüğü için kimse ne yazıkki dur demiyor.Saç sorununuz varsa tek çözümü saç ekimidir, oda bazı kriterlere bağlıdır.Kalın saç telleri olan ve açık alanı geniş olmayan kişiler bu konuda şanslıdır.Birkaç mesaj yukarıda aralara saç ektirip mevcut saçları zarar gören arkadaşların mesajlarını okudum.Eğer aralara ekim yaptıracaksanız, aktif saç dökülmenizin durmasını beklemelisiniz, aksi taktirde varolan saçlarınız dökülürse eski halinizi ararsınız.Aralara yaptıracağınız ekim mevcut saçlarınız olduğu için titiz bir çalışma ister,lateral slit yöntemiyle yaptırırsanız mevcut saçlarınız zarar görür,hepsi görmesede bir kısmı,bu yapanların tecrübesine bağlıdır.Çözüm iğne veya kalem yöntemidir.Bu yöntemlerle kanal açıldığında varolan köklerin usta ellerde zarar görmesi düşük ihtimaldir.Şöylede bir durum var saçlarınız incelmiş tüy halini almış ve belli bir hacmi kalmamışsa lateral slit yöntemiyle ekim yaptırabilirsiniz tabi o tüyler gidecektir.Sıklaştırma yaptırmak isteyen arkadaşlar bu yazdıklarımı dikkate alsınlar.Bunlar benim görüşlerim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante06

Şimdi arkadaşlar yıllardır saç işinden çok çektim, size tecrübelerimden bazılarını aktarmak istiyorum.Birkere saçlarınız dökülüyorsa erkek tipi dökülmeniz varsa ne yapsanız nafile, etkilenen alan dökülecektir.İlaçlar sadece belli bir süre geçiktirir, sonrasında dökülecek saç yine dökülecektir engel olamazsınız.Bunu 3 yıl piyasadaki birçok ilacı kullanmış ve bu ilaçlara 10 bin liraya yakın bir para harcamış biri olarak söylüyorum.Şimdiki aklım olsa ilaçlara kuruş dahi vermezdim.Bu sektör zaten insanların düştüğü çaresiz durumdan yararlanan ve umutlarını kullanan yalan bir sektör, ancak işin içinde çok güzel paralar döndüğü için kimse ne yazıkki dur demiyor.Saç sorununuz varsa tek çözümü saç ekimidir, oda bazı kriterlere bağlıdır.Kalın saç telleri olan ve açık alanı geniş olmayan kişiler bu konuda şanslıdır.Birkaç mesaj yukarıda aralara saç ektirip mevcut saçları zarar gören arkadaşların mesajlarını okudum.Eğer aralara ekim yaptıracaksanız, aktif saç dökülmenizin durmasını beklemelisiniz, aksi taktirde varolan saçlarınız dökülürse eski halinizi ararsınız.Aralara yaptıracağınız ekim mevcut saçlarınız olduğu için titiz bir çalışma ister,lateral slit yöntemiyle yaptırırsanız mevcut saçlarınız zarar görür,hepsi görmesede bir kısmı,bu yapanların tecrübesine bağlıdır.Çözüm iğne veya kalem yöntemidir.Bu yöntemlerle kanal açıldığında varolan köklerin usta ellerde zarar görmesi düşük ihtimaldir.Şöylede bir durum var saçlarınız incelmiş tüy halini almış ve belli bir hacmi kalmamışsa lateral slit yöntemiyle ekim yaptırabilirsiniz tabi o tüyler gidecektir.Sıklaştırma yaptırmak isteyen arkadaşlar bu yazdıklarımı dikkate alsınlar.Bunlar benim görüşlerim arkadaşlar.

hocam sende ekım yaptırdınmı? doktora gıttıgımde 2.ayın en kotu donemdesın ondan boyle dedı bana..ekım sırasında kendı varolan saclarını kesebılırızz..ancak koklere zarar vermedıgımızz ıcın onlar tekrar cıkacak dedı..sabırlı ol dıyoo ben ınanmıyorum. cıkacagına gercı..kendı saclarım zarar gordu dıyorum ama tabı hepsı gormedı suan ekılen yer eskısıne gore daha seyrek ama ektıkleri cıkarsa..esıtlenecek gıbı ama bu seferde nıye ektırdım ne anladım bu ısten gıbı bısey cıkacak ortaya.. SAC EKIMI YAPTIRIP MEMNUN OLAN ARKDASLARR. ILK 2 AYDA KENDI SACLARIMIN DOKULDUGUNU DUSUNURKEN DAHA SONRAKI AYLARDA BOYLE BISEYIN OLMADIGINI ANLADIM DIYEN ARKDASLAR VARMI ONLARIN HIKEYESINI DINLEMEK ISTERIMM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLINE

Yanperç kardes, dert etme var olan saçlarinda çikar onlar ekim esnasinda bir tranva geçirdigi için bir sure çikmiyor sok dokulmeden sonra ekilen saçlarla birlikte tekrar çikiyor arti deride isizlik ve kizarikliK 4 aya kadar suruyor bu normal bir durum bende oyle oldu.

krdes ısallah dedıgın gıbıdırr..aynı yontemlemı ektırdıkacaba ?? sag sakagımın orada 2cm bıyer dıger yerlere gore daha uyusuk ve hıssız sanırım fazla kesmısler orayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 47muhammed47

aynen daha erken benım saçlarım boylede kalsa razıydım ama dokulme varsa hıc ilaç sampuan deneme bende mınoksıl denemdım denemdıgım ilaç kalmadı hepsı para tuzagı psikolıkmen alıyorsun ben kendımı kaybetmıstım zaten ılaç alal ala o ılaçl aldıgım parayla 2 defa saç ektırtdım düşecek saç başta kalmaz ta bı yere kadar dokulur dudrudr

şu anda hair forte kullanıyorum biotinle beraber etki göremezsem bi kür daha kullanıp bırakacam benmde çok param gitti bu ilaç işine

• saçlanan S kullanıcısına yanıt
    istanbulda bu işi yapan çok yer var ben izmirden gidicem ve istanbulu iyi bilmiyorum. kime ve nereye gitmeli sence?
  • Merhabalar herkese;

Bu konuyu uzun zamandir takip ediyordum. Yurtdisinda yasiyorum ve sac ekimi yaptirmak icin Istanbul'a geldim. Eylul'un 5 inde sac ekimi yaptiracagim ve umarim operasyon basarili gecer, forum icinde bana yol gosteren mesajlar okudum bu zaman zarfi icinde, buna istinaden bende ekim sonrasi resimleri forumda paylasacagim. Insallah hepimiz ozledigimiz saclarimiza kavusuruz...
  • kerem1977 K kullanıcısına yanıt
    selamlar. ben de izmirde ektirmeyi düşünüyordum sonradan bu işin esas merkezi istanbul denilince fikrimi değiştirdim. Sen çok memnun oldugunu ifade etmişsin. Seninle izmirdeysen yüzyüze görüşmek isterim.
  • minoxil almayı düşünüyordum ama şu ürün sahte falan değil demi.
    eczanede neden teki 50 küsür lira?
  • 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.