- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
en iyi saç ekim merkezi neresidir
31418 Cevap3478601 Görüntüleme438 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     246 [248] 250 251 252 253 254 255      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1365 Mesaj
27 Temmuz 2013; 19:15:43 

ekimin 3. günü alın tamamen şişmiş.
alın ve yüz bölgeindeki şişlikler ne zaman iner
bu halimle insan içine çıkamıyorum

ya bırak gideyim ya da bırak yükseleyim
ya kodlarımı yeniden yaz yada tümden sil
bir daha derlenmemek üzere...

32 Mesaj
27 Temmuz 2013; 19:22:27 

hocam ektirdiğiniz doktorun adı neydi acaba

Bu mesajda bahsedilenler: forzablackwhite

99 Mesaj
27 Temmuz 2013; 20:13:05 

quote:

Orijinalden alıntı: pcgamebeer

ekimin 3. günü alın tamamen şişmiş.
alın ve yüz bölgeindeki şişlikler ne zaman iner
bu halimle insan içine çıkamıyorum

Bende de şişmiti daha cok egilmekten oldugu soylendi. Buz ile bastirirak ovalayiniz 2 gune gecer. Alindan sonra gozlerime inmişti sislik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
27 Temmuz 2013; 20:16:54 

Arkadaslar bu gun saat 19:00 itibari ile ekim islemi tamamlandi. Ekipten Allah razi olsun. Kusursuz agirladilar beni ve 1 telin bile heba olmamasi icin gozle gorulur caba sarfettiler. Artik bana dusen ekim bolgesini iyi korumak ve Allah`a dua etmek.
0
0
0

1345 Mesaj
27 Temmuz 2013; 20:18:36 

Protez saç ile saç ektirmenin farkları neler? bence saç ektirme daha sancılı bir süreç hemde pahalı sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz. Teşekkürler.

yanlış karar kararsızlıktan iyidir... (yanlış karar doğruyu doğurur)

0 Mesaj
27 Temmuz 2013; 20:22:25 

haklısınız belki ama onca emek ve saçın uçup gitebileceğini düşünmek bile insanı kasmaya yetiyor ekimin 8. yıkamanın 6. günündeyim kabukların geçmesini beklemek için erken sanırım..

Bu mesajda bahsedilenler: onurguner

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
14 gün 13 sa. 32 dk. kadarı kaldı.
27 Temmuz 2013; 21:00:58 

quote:

Orijinalden alıntı: düşler_sahnesi

bizim kabuklar daha tamamen dökülmediğinden pek anlayamıyorum sıklığını tabi insanın içine kurt düşüyor seyrek mi acaba diye ama önceki ekimlere baktığımızda normal heralde diyorum ben. beni en çok korkutan bazı kabuk dökülen alanlarda küçük boşluklar var sanki kel kalacakmış gibi inşallah içinden çıkar sonrada öyle kalmaz

İste o kucul bosluklAr benim kafama takiliyor hocam acikligi cok olan biri icin gayet guzelde dar alana 3000 greft olunca sirma sac bekliyor insan birazdan resimleri atarim beraber bakar tartisiriz

30 gün cezanın,
27 Temmuz 2013; 21:58:44 

Ekimin 8. günü . Kabuklar 2 gün önce döküldü. (İlk resimlerim 2 -3 sayfa geridedir . Herkese bol saçlı günler kel kardeşlerim kel abilerim benim Hepinizi çok çok seviyorum yaşasın keller kulübü

edit' not: resimler büyük oldugu için kusura bakmayın boyutunu küçük yaptıgım halde yine resimler büyük halde yüklendi.

0

0

0

0

0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.Sanchez -- 27 Temmuz 2013; 22:09:07 >

141 Mesaj
27 Temmuz 2013; 23:23:04 

merhaba astonyeng nasılsın.
ekimden genel anlamda memnun musun.
dönor bölgende iz yada seyreklik var mı?
ekimin sonucu hakkında bilgi verebilirmisin.
ekim fotoğrafları ile dönor bölgenin fotoğrafını ekleyebilirmisin.

Bu mesajda bahsedilenler: @astonyeng Bu mesaja 1 cevap geldi.

141 Mesaj
27 Temmuz 2013; 23:27:18 

onurguner cevap ve fotoğraflar için teşekkürler.
ilk yıkamayı doktor mu yaptı ? ekimden sonra hangi ürünleri önerdi?
ilk yıkama sonrası saç ekimiyle ilgili izlenimlerin nelerdir.

Bu mesajda bahsedilenler: @onurguner

141 Mesaj
27 Temmuz 2013; 23:29:30 

merhaba obsesif_keskin nasılsın.
ekimden genel anlamda memnun musun.
dönor bölgende iz yada seyreklik var mı?
ekimin sonucu hakkında bilgi verebilirmisin.
ekim fotoğrafları ile dönor bölgenin fotoğrafını ekleyebilirmisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmett_ -- 27 Temmuz 2013; 23:29:49 >

Bu mesajda bahsedilenler: @obsesif_keskin Bu mesaja 2 cevap geldi.

12 Mesaj
27 Temmuz 2013; 23:37:39 

Saç dökülmesi için bitkisel çözümler de var arkadaşlar. Bir araştırın derim ben...

118 Mesaj
28 Temmuz 2013; 0:49:53 

Kader arkadaşlarım merhaba herkese hayırlı ramazanlar diliyorum öncelikle Ağustos'un 20 sinde Allah nasip ederse saç ekimi yaptırıyorum deneyimli arkadaşlara veya bu konularda araştıra araştıra bilgi birikimi çok olan arkadaşlardan yardımım olacak.
Ben yaklaşık 2,5 yıldır Toppik kullanıyorum şimdi ektirdikten ekip yaptırdıktan takribi olarak 25 gün sonra işe başlıyacağım bu 25 günlük süreden sonra tekrar Toppik kullanmam yeni ekilen saçlara zarar verir mi planım ekilen saçların tamamen oturması buda takribi 6 ay ile 1 yıl arası süryomuş ve ben ozaman bırakmayı planlıyorum tabi zaman ne gösterir bilemiyorum ama sonuç olarak
25 günün sonunda toppik'e devam etmek zararlı olacak mı sizce ?
Yaptıracak, Yaptırmış herkese bol şifalar diliyorum Allah herkesin gönlüne göre verir inşallah.

aaa

0 Mesaj
28 Temmuz 2013; 1:15:03 

quote:

inşallah hocam sağolasın güzel temennilerin için:) yalnız bu kabuk meselesi kafama takıldı senin 1. haftada durum neydi hocam hatırlıyomusun. yıkamayı nasıl yapıyodun ben anladığım saçlara dokunma dediler ve ekilen saçlara dokunmadan yıkıyorum wesley arkadaş dokunarak yıkıyomuş ve kabuklar gitmiş sen nasıl yapıyordun hocam yıkamayı

kabuklar çok sıkıntı değil özgür hoca onları bi temizleyecek altından süper bi görüntü çıkacak ortaya hiç sıkıntı yapma,kabukları temizleyince ben şok olmuştum.saçlara fazla dokunma bence.ben losyonu sürerdim hafif elimle yıkardım haliyle losyonun büyük kısmı kafada kalırdı onu o haliyle bırakırdım zaten kafa emiyo onu bi süre sonra kayboluyo illa çıkarcam diye uğraşma saç köklerine zarar verirsin bildiğim kadarıyla saç kökleri 10 gün içinde kanallara tutunuyo en hassas dönemdesin ve kabukların alınmasını bekle.haklısın burda bi çok insanın kabukları kendi kendine döküldüğünü sölüyo ama tekniktendir belki benim bi kabuk atmamıştı 10. gün doktor hepsini 3 dkkada temizledi..

0 Mesaj
28 Temmuz 2013; 1:26:03 

Biraz kisalttik 10 sonra 3. Aya girecegiz
0
0

27 Mesaj
28 Temmuz 2013; 2:59:33 

bugün 7. gün bitti
nasıl bişey olur sizce
dar alana 4000 greft ekildi
4000 yok sanki ama tam emin değilim
0
0

27 Mesaj
28 Temmuz 2013; 3:05:59 

10. gün kabukları dökücez dediler
ben daha yıkarken dahil saçıma elimi değdirmedim, gözüm gibi bakıyorum

şu kabuk olayı nasıl olacak anlamış değilim, Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Temmuz 2013; 9:56:27 

Ekimin 28. günü. Flaş açık ve flaş kapalı 2 foto çektim. Bugün itibariyle sanırım şok dökülme durdu 2 gün önce acaip bi şekilde fazla döküldü bugün ise tek tük geldi. İnşallah kafa böyle kalır artık :)
0
0

30 gün cezanın,
28 Temmuz 2013; 11:32:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Wesley1010

bugün 7. gün bitti
nasıl bişey olur sizce
dar alana 4000 greft ekildi
4000 yok sanki ama tam emin değilim
0
0

Valla hocam bende bugun bakiyorum aynada dayim geldi o kafada 3000 yok dedi. Ayrica sag taraf seyrek ekilmis bakiyorum orayi yapan gulsah isimli hemsire arkadas pek becerememis forumdan bir arkadasim soylemisti ama yapcak bisey yok . Adamlar 3 bin greftle kafayi kapatiyor serdar hoca azcik bir yeri tam kapatamadi valla bekliyorum 1 bucuk ay sonra ankaraya gelip kontrole gidicem sonra bekliycem 7 8 ay olurda sag taraf seyrek dursun yakarim o zaman ortaligi serdar hocaya gideceklerinde onunu keserim simdi adamin gunahini almiyorum ama bekliycem bakalim daha şok dokulme var zaten simdi cok sac yok sok dokulmeden sonra ekilenlerin bi kismini kaybedersem sac kalmayacak. Bu arada ekilen saclar su anda gozukenler dimi hocam sok dokulme oncesinde diplerden sac gelme oluyor mu ? Eger oyleyse lafim yok belki diplerdede 1 greft vardir ama bu kafada 3 bin greft yok bi sacmalik varda dur bakalim bekliycez

27 Mesaj
28 Temmuz 2013; 12:53:33 

valla kardeşim seninle şuan hep aynı şeyleri düşünüyoruz, hep 200-300 tel varmış gibi hissediyorum kafamda. Sonra diyorum yok ya hepsi altta çıkar 3-5 aya.. Bnmde bi taraf çok seyrek gibi valla ne biliyim bence çok acele ediyoruz. Kullanmamız gereken ilaçları kullanıp sabırlı olucaz sonrada her ay burdan paylaşıcaz fotoları

96 Mesaj
28 Temmuz 2013; 12:54:01 

Hocam biotin 5000 mg nerden alıyorsunuz. Eczanelerde yok galiba. Bildiginiz uygunda bir yer varsa almak istiyorum. Ekim biteli üç gün oldu ama zararı da yoktur ins

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 28 Temmuz 2013; 13:01:54 >

onur

96 Mesaj
28 Temmuz 2013; 12:57:27 

quote:

valla kardeşim seninle şuan hep aynı şeyleri düşünüyoruz, hep 200-300 tel varmış gibi hissediyorum kafamda. Sonra diyorum yok ya hepsi altta çıkar 3-5 aya.. Bnmde bi taraf çok seyrek gibi valla ne biliyim bence çok acele ediyoruz. Kullanmamız gereken ilaçları kullanıp sabırlı olucaz sonrada her ay burdan paylaşıcaz fotoları

Hocam o cam kavanozdan kac tane cikti ekerken. Kavonozu cope atmadilarsa sayi belli. :) Bizim dr her kavanozda 400 tel vardi. Bende dokuzbucuk cikti

onur

27 Mesaj
28 Temmuz 2013; 13:02:03 

Hocam 8 kavonoz vardı. Hepsinde 500 greft var dedi, saymak istersen say dediler, gerek yok dedim. Böyle bi şey yapacaklarına ihtimal vermiyorum. Aslında ekimin üzerinden 6-7 ay geçen bi arkadaş ilk haftalar konusunda bizi aydınlatsa belki aynı hisleri o da yaşamıştır

Bu mesajda bahsedilenler: @onurguner Bu mesaja 2 cevap geldi.

30 gün cezanın,
28 Temmuz 2013; 13:03:54 

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Hocam o cam kavanozdan kac tane cikti ekerken. Kavonozu cope atmadilarsa sayi belli. :) Bizim dr her kavanozda 400 tel vardi. Bende dokuzbucuk cikti

10 tane tabaka vardi hocam diger ektirenlerin resimlerinden gprdugum kadariyla bir tabakada 300 tane var . O kisimda sikinti yok cunku fotograf cekmek serbest telefonum yanimdaydi istesem cekebilirdim . O riske girip bana 3 bin diyipte 2 bin koyamazlar ayrica benim forumda oldugumu biliyor o riske girme ihtimali yok ama yine de killaniyorum yok gibi geliyor

27 Mesaj
28 Temmuz 2013; 13:04:37 

İstanbulda oturuyorsan marmara forumda varmış. Ben 10. Gün başlıycam

Bu mesajda bahsedilenler: @onurguner Bu mesaja 1 cevap geldi.

96 Mesaj
28 Temmuz 2013; 13:06:31 

quote:

Hocam 8 kavonoz vardı. Hepsinde 500 greft var dedi, saymak istersen say dediler, gerek yok dedim. Böyle bi şey yapacaklarına ihtimal vermiyorum. Aslında ekimin üzerinden 6-7 ay geçen bi arkadaş ilk haftalar konusunda bizi aydınlatsa belki aynı hisleri o da yaşamıştır

Birde ne kadar ugrasildigi surdanda anlasilir. Dr saci alip ilinci etap kanallarida actiktan sonra.. iki hemsire ne kadar zaman ugrasti saci dikmek icin. Iki saatse epey ugras var kafada :)

onur

27 Mesaj
28 Temmuz 2013; 13:10:03 

Ekim için iki kişi 11'de başladılar 1.15 de bitirdiler

Bu mesajda bahsedilenler: @onurguner Bu mesaja 1 cevap geldi.

30 gün cezanın,
28 Temmuz 2013; 13:16:19 

quote:

Kardesim simdi doktoru aradim sert bir sekilde hocam bu iste bir b.. Luk var bu kafada 3 bin yok dedim adam sakince dediki erdem her hastam ilk hafta bunu soyler sol tafata daha cok sac var sag seyrek hocam 3 bin greft belli degil tarzinda sorular gelir ama 8. Ayda bakmissin ki sag ve sol ayni . Yilarken dokulen greftler var gozukmeyen saclar var dedi. 8 ay sonra geldiginde yanima hak vericeksin bana simdi dinlenmee bak takma kafana bekle e gor dedi. Ben bazilarinda 3 binle kafayi kapattiniz ben de seyrek dedim dediki ben senden once seninki kadar alana 4 binde ektim dedi. İlk ekildiginde belli olmaz o 8 ay sonra genis alana 3 binle senin 3 binin ssacin sikligi olarak farkli olacak rahat ol dedi . Simdi ne dersin arkadas guZel guzel konusuyor doktor . Olay belli ya dpgru soyluyor ya yalan soyluyor ee benim gibi dar alana ekim yaptiran herkes bence 3 bin yok diyor. Tum doktorlar mi yalan soyluyor. Hadi onu biraktim 3 bin koku gordum orda hile yok fotogram cekmesemde o riske giremez hele ki forumda surekli fotograf attigimi bildigi icin bana hic giremez . Hemsireler cope atarsa kokleri o zaman ben hakliyimdir o da cok sacma oluyor hayyy ben ekiminide sacinida kokunu de

Neyse onur ve wesley kardeslerim bekliyecegiz bizce az kok varmis gibi gelsede sacin dibindekilerden haberimiz yok daha yeni ektirdik kimsenin gunahini almadan bekliycez 8 ay sonra bakicaz o zaman tartisiriz

96 Mesaj
28 Temmuz 2013; 13:17:27 

quote:

İstanbulda oturuyorsan marmara forumda varmış. Ben 10. Gün başlıycam

Hocam onuncu gun kabuklama bitiyo. Minoxil ile biotine ayni zamandami baslitcaksiniz. Veya ne kullanmayi düşünüyorsun uz.

onur

30 gün cezanın,
28 Temmuz 2013; 13:21:33 

quote:

Hocam biotin 5000 mg nerden alıyorsunuz. Eczanelerde yok galiba. Bildiginiz uygunda bir yer varsa almak istiyorum. Ekim biteli üç gün oldu ama zararı da yoktur ins

Biotini rahatlikla all hocam zarari yok h vitamini sonucta fazlasini atarsin idrarla . EcZanelerde kesin vardir fiyati 35 tl ya solgar al ya da medoniotin en iyi ikisi bu fiyatlari ayni

27 Mesaj
28 Temmuz 2013; 13:21:59 

doktoru aradıysan içim rahatladı benim aramama gerek yok benimde aklımdan geçen herşeyi sormuşsun. O zaman biz boşa kasıyoz kendimizi beklemekten ve pozitif düşnmekten başka çare yok. Allah yardımcımız olsun. Artık 8 ay burda dert ortağı olucaz

Bu mesajda bahsedilenler: @E.Sanchez Bu mesaja 1 cevap geldi.

30 gün cezanın,
28 Temmuz 2013; 13:24:50 

quote:

doktoru aradıysan içim rahatladı benim aramama gerek yok benimde aklımdan geçen herşeyi sormuşsun. O zaman biz boşa kasıyoz kendimizi beklemekten ve pozitif düşnmekten başka çare yok. Allah yardımcımız olsun. Artık 8 ay burda dert ortağı olucaz

Aynen hocam sorarken onurla senide dusunerek sordum zaten . Adam soruyu duyunca guldu herkes ilk hafta ayni seyi sorar dedi hepimiz ayniyiz artik bekliycez kardesim

27 Mesaj
28 Temmuz 2013; 13:27:30 

Çarşamba günü benim son yıkamam var hastanede kabukları dökücez dediler. Ordan çıkıp biotin ve minoixil almaya gidicem ya bismillah diyerek başlıycam

Bu mesajda bahsedilenler: @onurguner, @E.Sanchez Bu mesaja 1 cevap geldi.

96 Mesaj
28 Temmuz 2013; 13:31:43 

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Aynen hocam sorarken onurla senide dusunerek sordum zaten . Adam soruyu duyunca guldu herkes ilk hafta ayni seyi sorar dedi hepimiz ayniyiz artik bekliycez kardesim

Ya sizin ikinizinde masallah ufak bi alan acik onuda dert ediyosunuz . Ya ben ne yapiyim donor bolgem kusitliydi. Aciklik ise prof dr haydar dumen gibiydi. :) artik seneye tekrar yaptiricam 2000 ciksa arti bide sakaldan alsam iyi olur. Sakalim cok sik kaliteli. Toplam yine 3000-4000 ciksa firca gibi olurum sanirim :)

onur

96 Mesaj
28 Temmuz 2013; 13:38:03 

quote:

Çarşamba günü benim son yıkamam var hastanede kabukları dökücez dediler. Ordan çıkıp biotin ve minoixil almaya gidicem ya bismillah diyerek başlıycam

Benim politikam kimyasal olarak sadece minoxil kullanicam. Abartirsam kafa kizarir daha kötü yaninada biotin hergun. Ve bir yada yarim dış sarimsak yutucam. Sampuan olarakta sebomed arti bol dua.

onur

30 gün cezanın,
28 Temmuz 2013; 13:46:38 

quote:

Ya sizin ikinizinde masallah ufak bi alan acik onuda dert ediyosunuz . Ya ben ne yapiyim donor bolgem kusitliydi. Aciklik ise prof dr haydar dumen gibiydi. :) artik seneye tekrar yaptiricam 2000 ciksa arti bide sakaldan alsam iyi olur. Sakalim cok sik kaliteli. Toplam yine 3000-4000 ciksa firca gibi olurum sanirim :)

Hocam bizim de dert farkli aciklik cok olunca kapanmasini bekliyor insan bizim gibi az oluncada cok sık sac istiyor . Ama su anda cok sik gozukmedigi icin kuruntu yapiyoruz bekliycez 8 ay yine sık olmazsa o zaman ne olur gorucez

0 Mesaj
28 Temmuz 2013; 14:26:11 

quote:

10. gün kabukları dökücez dediler
ben daha yıkarken dahil saçıma elimi değdirmedim, gözüm gibi bakıyorum

şu kabuk olayı nasıl olacak anlamış değilim, Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

anlaşılan bizim doktorlar aynı yöntemi kullanıyor yıkama konusunda bana da dokunmadan yıka dediler burada şimdiye kadar dökülenleri görünce sürte sürte yıkayasım geliyor ama 5 gün daha bekleyelim bakalım geç olsun güç olmasın :)

27 Mesaj
28 Temmuz 2013; 14:29:20 

Usta benim alan seninkinin üçte biri kadar ve 4000 ekildi, seyrek diye yakınmamızın nedeni bu

Bu mesajda bahsedilenler: @andree03

0 Mesaj
28 Temmuz 2013; 14:43:38 

quote:

Orijinalden alıntı: rebel26

kabuklar çok sıkıntı değil özgür hoca onları bi temizleyecek altından süper bi görüntü çıkacak ortaya hiç sıkıntı yapma,kabukları temizleyince ben şok olmuştum.saçlara fazla dokunma bence.ben losyonu sürerdim hafif elimle yıkardım haliyle losyonun büyük kısmı kafada kalırdı onu o haliyle bırakırdım zaten kafa emiyo onu bi süre sonra kayboluyo illa çıkarcam diye uğraşma saç köklerine zarar verirsin bildiğim kadarıyla saç kökleri 10 gün içinde kanallara tutunuyo en hassas dönemdesin ve kabukların alınmasını bekle.haklısın burda bi çok insanın kabukları kendi kendine döküldüğünü sölüyo ama tekniktendir belki benim bi kabuk atmamıştı 10. gün doktor hepsini 3 dkkada temizledi..

gönlüme su serptin hocam dün buradakilerin gazına gelip hafif dokunarak yıkadım ama inş zarar vermemişimdir köklere. bundan sonra da dokunmadan yıkamaya devam o zaman bakalım sonuç seninki gibi güzel olur inşallah... sen hangi hapları kullanmıştın hocam takviye olacak haplara da başlayalım 10. yıkama sonrasında. birde topik yada fixplant kullanmam gerekecek 2 hafta sonra bunlarda zarar vermez inşallah

30 gün cezanın,
28 Temmuz 2013; 14:45:04 

quote:

Orijinalden alıntı: andree03

22. Gun . Burada arkadaslar seyreklikten bahsediyor. Isin asli banada benimkiler seyrek geliyor ysklasik 3500 ekildigi soylendi ama bilemiyorum.
0

Hocam hepimizin derdi ayni bekliycez yani umarim her birimiz icin guzel olur

0 Mesaj
28 Temmuz 2013; 15:08:09 

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

İste o kucul bosluklAr benim kafama takiliyor hocam acikligi cok olan biri icin gayet guzelde dar alana 3000 greft olunca sirma sac bekliyor insan birazdan resimleri atarim beraber bakar tartisiriz

hocam 3000 i 5000 i bilmem ama güzel görünüyor saçlar sıkıntı yapma bence görüntü gayet güzel tadını çıkar

30 gün cezanın,
28 Temmuz 2013; 15:45:43 

quote:

hocam 3000 i 5000 i bilmem ama güzel görünüyor saçlar sıkıntı yapma bence görüntü gayet güzel tadını çıkar

Cok saolun hocam insallah her birimizin gonlune gore olur her sey

0 Mesaj
28 Temmuz 2013; 16:18:53 

Arkadaşlar benim doktorum yıkamayı dokunarak ve korkmadan yapmamız gerektiğini söyledi.

324 Mesaj
28 Temmuz 2013; 17:37:42 

bende düşünüyorum ama ekimi greft sayısı az gibi.En iyi ekim şu köklerin klonlandığı greftün bol olduğu zamanda ektirmek gibi.

9586-9586

2 Mesaj
28 Temmuz 2013; 17:39:40 

30.gun sok dokulmesi batsin bu ne ya :)

0

928 Mesaj
28 Temmuz 2013; 18:24:53 

quote:

Orijinalden alıntı: kababa

Ekimin 28. günü. Flaş açık ve flaş kapalı 2 foto çektim. Bugün itibariyle sanırım şok dökülme durdu 2 gün önce acaip bi şekilde fazla döküldü bugün ise tek tük geldi. İnşallah kafa böyle kalır artık :)
0
0

senin saçlar 6 ay sonra bu şekilde olursa iyi yalnız varsa ektirmeden hemen önceki fotoğrafın varsa atabilirmisin rica etsem.

PSN=kadir-dante

96 Mesaj
28 Temmuz 2013; 18:35:39 

quote:

Orijinalden alıntı: naneliseker

bende düşünüyorum ama ekimi greft sayısı az gibi.En iyi ekim şu köklerin klonlandığı greftün bol olduğu zamanda ektirmek gibi.

hocam o zaman kaybedicek birşey yok 1 tane greft bile yeter klonlamak için. öyle birşeyi yaşar görürsek merinos koyun yünü gibi yaptırmazsam şerefsizim :D

onur

1927 Mesaj
28 Temmuz 2013; 19:03:55 

quote:

Ekim için iki kişi 11'de başladılar 1.15 de bitirdiler

Nakilde iki hemşire olduguna göre kişi başı 5.4 saniye / greft ediyor.
Bilmiyorum arkadaslar inşallah sonuclarınız guzel olacak ama bu greft sayısı benimde kafamı karıştırıyor.
Belki greft değil de saç teli deseler kabul edilebilir rakamlara ulaşacak. 3000 saç teli yaklaşık 1200 greft eder.
Yoksa saç telini pazarlama aracı olarak greft şeklinde mi -yanlışta olsa- ifade ediyorlar bir iş var.
Bende sonuçları en az sizin kadar merakla bekliyorum.
Geçmiş olsun.

@Wesley1010 @E.Sanchez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrahan18 -- 28 Temmuz 2013; 19:05:07 >

Bu mesajda bahsedilenler: @E.Sanchez, @Wesley1010 Bu mesaja 1 cevap geldi.

-----YAŞAMA HAKKIN MÜCADELE GÜCÜN KADARDIR-----

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Temmuz 2013; 22:16:26 

quote:

Orijinalden alıntı: dante06

senin saçlar 6 ay sonra bu şekilde olursa iyi yalnız varsa ektirmeden hemen önceki fotoğrafın varsa atabilirmisin rica etsem.

Anlamadım hocam ne demek istediğinizi. Yeni fotoları cepten çekip yüklüyorum eski resimler bilgisayarda kayıtlı yüklemek için internet lazım evde yok. 2 3 güne yüklerim flaş ile götürüp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kababa -- 28 Temmuz 2013; 22:20:51 >

30 gün cezanın,
28 Temmuz 2013; 22:22:16 

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Nakilde iki hemşire olduguna göre kişi başı 5.4 saniye / greft ediyor.
Bilmiyorum arkadaslar inşallah sonuclarınız guzel olacak ama bu greft sayısı benimde kafamı karıştırıyor.
Belki greft değil de saç teli deseler kabul edilebilir rakamlara ulaşacak. 3000 saç teli yaklaşık 1200 greft eder.
Yoksa saç telini pazarlama aracı olarak greft şeklinde mi -yanlışta olsa- ifade ediyorlar bir iş var.
Bende sonuçları en az sizin kadar merakla bekliyorum.
Geçmiş olsun.

@Wesley1010 @E.Sanchez

Benim ekim islemi 9.45 de basladi 2 bucuk gibi bitti hocam biraz daha fazla surdude sizin dediginiz mantikli cunku fotograf cekmek serbest sayan arkadaslar var ve tami tamina dogru. İsin garibi forumda sayfalarca geriye gidiyorum yillar oncede ayni sikayet yine millet isyanda bence bu kadar kok yok diye dar alana yaptiripta kesin diyen neredeyse yok

99 Mesaj
28 Temmuz 2013; 23:23:33 

quote:

Orijinalden alıntı: r.ulukan06

30.gun sok dokulmesi batsin bu ne ya :)

0

Onceki resimlere gore baya bi sok olmus. Sizi 1 hafta geriden takip ediyom . Galiba benimkide aynen sizinki gibi olacak.

Bu mesajda bahsedilenler: @r.ulukan06

0 Mesaj
28 Temmuz 2013; 23:53:22 

Arkadaşlar merhaba foruma biraz Fransız kaldık galiba. Yeni ektirdiğim saçlarıma kimse yorum yapmadı .Hepinize teessüf ederim. Bugün 5. gün lütfen yorumlarınızı esirgemeyin .4500 greft ekildi yorumlarınızı bekliyorum.