Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (736. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oluyor ben hep o sekilde yapiyorum. Altinda gozukmez . Sen mesaji gonder altinda cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raca66

1 aydan sonra kullanmaya başlıcam ben de. ama seyi anlamadım minoxili sıktıktan belli bi süre sonra yıkama mı yapıyosun?

selam, hocam sen ve senden daha uzun süreforumda olan arkadaşlardan ricam ankarada kısa süre için burdayım aydından geldim ankarada şikayeti bulunmayan ve güvenilir olumlu sonuçlar alan doktor ve saç ekim merkezlerin isimlerini verirseniz sevinirim , sanırım bu şekilde aynı dertten yakınan çok geçmişi baya okudum ama herkes resim çekip gönderme derdinde önemli olan ekildikten sonrası . ve düzgün bir saç ekimi. sonrası zaten birazda bünye ile ilgili ama asıl önemli konu güvenilir bir yere ektirmek.

forum adına kısaca ankarada seç ektiren forumda uzun zamandır bulunan arkadaşlardan ricam herkesin sorusuna tek bir cevap niteliğinde özelikle ekimden sonra memnun kalan arkadaşlardan ricam doktor yada firma ismi vermeniz.

saygılarımla iyi forumlar.selam, hocam sen ve senden daha uzun süreforumda olan arkadaşlardan ricam ankarada kısa süre için burdayım aydından geldim ankarada şikayeti bulunmayan ve güvenilir olumlu sonuçlar alan doktor ve saç ekim merkezlerin isimlerini verirseniz sevinirim , sanırım bu şekilde aynı dertten yakınan çok geçmişi baya okudum ama herkes resim çekip gönderme derdinde önemli olan ekildikten sonrası . ve düzgün bir saç ekimi. sonrası zaten birazda bünye ile ilgili ama asıl önemli konu güvenilir bir yere ektirmek.

forum adına kısaca ankarada seç ektiren forumda uzun zamandır bulunan arkadaşlardan ricam herkesin sorusuna tek bir cevap niteliğinde özelikle ekimden sonra memnun kalan arkadaşlardan ricam doktor yada firma ismi vermeniz.

saygılarımla iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykmtx

quote:

1 aydan sonra kullanmaya başlıcam ben de. ama seyi anlamadım minoxili sıktıktan belli bi süre sonra yıkama mı yapıyosun?

selam, hocam sen ve senden daha uzun süreforumda olan arkadaşlardan ricam ankarada kısa süre için burdayım aydından geldim ankarada şikayeti bulunmayan ve güvenilir olumlu sonuçlar alan doktor ve saç ekim merkezlerin isimlerini verirseniz sevinirim , sanırım bu şekilde aynı dertten yakınan çok geçmişi baya okudum ama herkes resim çekip gönderme derdinde önemli olan ekildikten sonrası . ve düzgün bir saç ekimi. sonrası zaten birazda bünye ile ilgili ama asıl önemli konu güvenilir bir yere ektirmek.

saygılarımla iyi forumlar.selam, hocam sen ve senden daha uzun süreforumda olan arkadaşlardan ricam ankarada kısa süre için burdayım aydından geldim ankarada şikayeti bulunmayan ve güvenilir olumlu sonuçlar alan doktor ve saç ekim merkezlerin isimlerini verirseniz sevinirim , sanırım bu şekilde aynı dertten yakınan çok geçmişi baya okudum ama herkes resim çekip gönderme derdinde önemli olan ekildikten sonrası . ve düzgün bir saç ekimi. sonrası zaten birazda bünye ile ilgili ama asıl önemli konu güvenilir bir yere ektirmek.

saygılarımla iyi forumlar.

Hocam su anda forumda ankarada sac ektiren herkes ben dahil serdar hocada ektirdi. Alternatifler var ama son 50 sayfa neredeyse serdar hoca guvenilir iyi eker o kismini bilmem ama herbirimiz orada ektirdk . Bu arada size ozel mesajda cevap verdigim gibi ben 2 sene arastirdim ( 2 sene onceki mesajlarim mevcuttur ) serdar hocada karar kildim baktim sikayet eden yok atladim hemen umarim her sey gonlunuze gore olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Wesley1010

Bugün 6. Gün artık kafama dokunmak istiyorum, inanılmaz dereceda sert şuan ekim yapılan yer çizgideki saçlara dokunuyorum ucu jilet gibi

Bepantol losyon kullaniyor musunuz ? Bugun benim ekimden sonra ki 7. Gun kabuk kalmadi saclarimda neredeyse otekilerden yumusak .

• 26. gün ve şok dökülme tam gaz devam
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• ykmtx Y kullanıcısına yanıt
    hocam ankarada ektirmedim, istanbul da ektirdim.. ama aklına takılan başka bişey varsa yardımcı olabilirim.
  • Dokulmus hali bu ise cok iyi gozukuyor. Benim 21. Gun yariya yakini dokuldu. Sizin ekilmeden onceki fotolariniz yok herhalde. Ekilmeden once nasildi cok merak ettim.

• merhaba
  • geçen hafta cuma ektirdim hocam bende 1 haftayı devirdik ama benimde hala kabuk yara var şu an nerden baksan % 50 si duruyor hatta. losyon şampuan nasıl kullanıyorsunuz anlatırmısınız her gün doktora gidip yıkatan falan vardı sitede sizin öyle mi acaba biz yanlışmı yapıyoruz. ben hiç elle dokunmadan bepantol losyonu sürüyorum 1 saat sonra elle dokunmadan yıkıyorum sonrasında şampuanıda ekim bölgesinin arkasına döküp köpürtük ekim bölgesine doğru durluyorum elle dokunmadan. bunun haricinde yaptığınız bişey var mı hocam ilaçlara devam mı başka bi takviye yapıyomusunuz yada yapmayı düşünüyomusunuz bundan sonra? ekim tarihlerimiz yakın birbirimizi bilgilendirirsek sevinirim wesley ve sanchez arkadaşlar bir de foto paylaşabilirseniz sevinirim . bende paylaşacam ama mobil ve net yavaş yükleyemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düşler_sahnesi -- 27 Temmuz 2013; 1:42:03 >
  • Arkadaşlar merhaba hepinize bol saçlı günler dileyerek aranıza katılmak istiyorum.
  • quote:

bır saat sonra yıkama yapıyorumm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: düşler_sahnesi

geçen hafta cuma ektirdim hocam bende 1 haftayı devirdik ama benimde hala kabuk yara var şu an nerden baksan % 50 si duruyor hatta. losyon şampuan nasıl kullanıyorsunuz anlatırmısınız her gün doktora gidip yıkatan falan vardı sitede sizin öyle mi acaba biz yanlışmı yapıyoruz. ben hiç elle dokunmadan bepantol losyonu sürüyorum 1 saat sonra elle dokunmadan yıkıyorum sonrasında şampuanıda ekim bölgesinin arkasına döküp köpürtük ekim bölgesine doğru durluyorum elle dokunmadan. bunun haricinde yaptığınız bişey var mı hocam ilaçlara devam mı başka bi takviye yapıyomusunuz yada yapmayı düşünüyomusunuz bundan sonra? ekim tarihlerimiz yakın birbirimizi bilgilendirirsek sevinirim wesley ve sanchez arkadaşlar bir de foto paylaşabilirseniz sevinirim . bende paylaşacam ama mobil ve net yavaş yükleyemedim

Önce sunu sorayim elle dokunmadan nasil losyonu suruyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

quote:

geçen hafta cuma ektirdim hocam bende 1 haftayı devirdik ama benimde hala kabuk yara var şu an nerden baksan % 50 si duruyor hatta. losyon şampuan nasıl kullanıyorsunuz anlatırmısınız her gün doktora gidip yıkatan falan vardı sitede sizin öyle mi acaba biz yanlışmı yapıyoruz. ben hiç elle dokunmadan bepantol losyonu sürüyorum 1 saat sonra elle dokunmadan yıkıyorum sonrasında şampuanıda ekim bölgesinin arkasına döküp köpürtük ekim bölgesine doğru durluyorum elle dokunmadan. bunun haricinde yaptığınız bişey var mı hocam ilaçlara devam mı başka bi takviye yapıyomusunuz yada yapmayı düşünüyomusunuz bundan sonra? ekim tarihlerimiz yakın birbirimizi bilgilendirirsek sevinirim wesley ve sanchez arkadaşlar bir de foto paylaşabilirseniz sevinirim . bende paylaşacam ama mobil ve net yavaş yükleyemedim

üstten böyle makarnaya ketcap sıkar gibi döküp bırakıyorum dokunma zarar verirsin köklere falan dediler hemşireler bende daha dokunamıyorum ekilen saçlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düşler_sahnesi -- 27 Temmuz 2013; 2:26:36 >
  • evet arkadaşlar bu forumda aylarca dirsek çürütüpte sonradan saç ektirip istediğimiz sonuca kavuşup kaçıp gitmek yok.ekiminin üzerinden tam 1 yıl geçti sonuç allaha sükür beni memnun edici düzeyde bu yüzden gerçekten arayışta olan arkadaşlara yardımcı olmak adına fotolarımı yüklüyorum umarım net görünür.fotolarda ekimden önceki ekim günü ekimden 6 ay 8 ay ve 1 yıl sonraki hallerimi koydum.gelecek sorularıda tahmin ettiğim için şimdiden yazayımm..ekim 2300 greft fiyat 2500 tl yer: denizli özel erpa hastanesi dr. özgür nalbant.nette internet sitesi ve telefon numaralarıda var..tavsiye ederim..iyi günler.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • rebel26 R kullanıcısına yanıt
    merhaba rebel hocam beni hatırlarsın saçlarını görmeye gelmiştim ve saç ekimi yaptırdım senin saçları görünce Özgür hocaya şu an 1 hafta oldu kabukları atmanın derdindeyiz inşallah seneye senin gibi yakışıklı oluruz bizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düşler_sahnesi -- 27 Temmuz 2013; 3:22:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kababa

26. gün ve şok dökülme tam gaz devam
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

merhaba öncesi resimleriniz varmı, ekilen alanda seyrekde olsa saç varmıydı yoksa hiç saç yokmuydu ve kaç greft ekildi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

quote:

üstten böyle makarnaya ketcap sıkar gibi döküp bırakıyorum dokunma zarar verirsin köklere falan dediler hemşireler bende daha dokunamıyorum ekilen saçlara.

Dokunulan saclara vereceginiz tek zarar o saci kokten dokmektir hocam. Ama kabuklar dokulmezse sacin cikisina zarAr vericektir bu sebepten 2 haftaya dokulmeyen kabuklar icin doktorun yanina gidilmesi gerekiyor . Dokunmadan surmek cok sacma geldi acikcasi hafiften parmaklarla zarar vermeden bastirarak kabuklRi dokmek daha iyi. Bu tum internet sitelerinde ( sac ekim yapan
    Merkezlerin sitelerinde ) yaziyor . Benim doktorumda boyle dedi. Yani hocam biraz dilkat edin korkmayin bir tane bile sacim dokulmeden cok hafif masaj yaparak tum kabuklarim dokuldu 1 haftada biraz daha arastirin cunku dokunmadan dokulmesi cok zor cikan saclarada zarar veriyor .

• Evet kullanıyorum benim kafada kabuk var hala hatta ufak ufak yaralarda var

• Kardeşim seninle açıklığımız birebir aynı bana 4000 greft ekildi, senin saçlar maşallah mükemmel olmuş. Benim o kadar olsun bütün foruma yemek ısmarlarım

• quote:

Orijinalden alıntı: andree03

Dokulmus hali bu ise cok iyi gozukuyor. Benim 21. Gun yariya yakini dokuldu. Sizin ekilmeden onceki fotolariniz yok herhalde. Ekilmeden once nasildi cok merak ettim.

Hocam benim şakaklarda boşluk vardı birde ön kısım ile orta kısım arasında boşluk oluşmaya başlamıştı. Başka bir problem yoktu ama ona rağmen 3000 greft ekim yapıldı. Işık vurunca açıklık belli oluyordu ya da rüzgâr olunca. Yalnız benim olan saçlara sanki zarar verdi bu ekim işi. Özellikle dün çok fazla şok dökülme oldu inşallah durur artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kababa -- 27 Temmuz 2013; 9:32:31 >
  • 
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.