en iyi saç ekim merkezi neresidir
24507 Cevap2696766 Görüntüleme362 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: qwert77, az sakallı dede, SümüklüSülo, painkiller26
5 kayıtlı üye, 46 misafir
  Yazdır
Sayfa: <<     243 [245] 247 248 249 250 251 252      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

0 Mesaj
16 Temmuz 2013; 23:18:58 

Arkadaslar selam, 2 ay aydır sac ekimi için arastirmadayım.3 5 yer ile görüstüm fakat kimi samimi degildi, kimiside yüksek fiyat verdi ben sadece alnıma ve sakaklarıma ekim yaptiricam.fakat bu para benim için büyük bir para, kolay biriktirmedim ve simdide nereye ektiriyim diye terettütteyim
Neo sac ekimi merkezinde lale hanım sac ekimi yapiyor. ona sac ektiren varmı ?
bu kisiler hakkında kötü bir sey duydunuzmu ekim konusunda

birde ümranieyede hisar hastanesi var oraya gittim pek samimi gelmedi acıkcası, ektikleri sacları göstermiyorlarmıs.müsteriler izin vermiyormus, tabiki resim gösterdi ama cok az resimler gösterdi ve gösterdikleride acıkcası beni tadmin etmedi

dr koray erdoğan var 1000 tl den baslıuyor ekimleri :D bence bu işi nekadarda iyi yaparsan yap, buykadar yüksellere ucmamalı kendi kanaatim.

dr z kul var, oda 5000 tlden assagi ekmiyor,ki ektiren arkadaslar varsa zekerya kul hakkındada yorum yaparlarsa sevinirim.

forumda resul yaaman diye bir doktor duydum sizce bu doktor nasıl birisi

Arkadaslar lütfen dolandırıcılara gelmeyelim.ekim merkezinde calısan gidip bi merkez aciyor ekim yapmaya basliyor
sitelere girip sahte üyelikler acıp kendi merkezini övüyor, her önüne gelen ekim yapiyor.
uyanık olmanız gerek,ben hala canlı bi örnek göremedim.sordugumda ekim yapılanların cogu nedense hep yurtdısında oluyor, bu cevap verildigindede bana samimi gelmiyorlar.ve ektirmekten vazgeciyorum, herkez kendi merkezini övüyor,herkesin dedigi kötü ektirenler sonra bize gelip düzeltiyorlar vs vs

gercekten bu işten nefret ge3ldi bana.üç kurus para için binbir yalan söyleyen insanlar var.cinayet işlememe bile sebep olabilir bu sahte insanlar.
bu insnalar bu parayı kolay kazanmıyorlar.tek ist6ediğim sadece doğru ve dürüst bir adam.iyi ekiyor diye 3000 tllik ekime 1000 binlira para isteyende bana samimi gelmiyor.birseyi iyi yapiyorsun diye fiyatini 3 katına cıkarmak ta neyin kanunu. 3000 eken yerlerde 3000 tl ye ekiyor diye kötü ekicek diye bir kanun yok, cok fazla para vermeni cok iyi ekim olacaği anlamınada gelmez. Allah bizleri bu sahte insnaların tuzagınma düsürmesin dileğim.

simdi lütfen, ekim yaptirmis ve bundan mutlu olan sacları söylenildiği gibi gür cıkan bir arkadas varsa bu arkadas bize iltisim bilgilerini verirse sevinirim.bizzat gidip görebilirim.inanın ben ekim yaptirdiğimda ekim yaptirdigim merkezin resimlerini cektiricem, sözlü olarak konusurken telime kayıt yaptirticam. hatta bazı ekim yerlerinde ekim yapilirkende resim cektirebiliyorsun. ektirdikten sonra olumluı yada olumsuz olarak bir cok insana yardımcı olucam.bazı insnalar gururlarından dolayi, sac ekim yaptirdığı halde saç ekininin eziklik pskojisi verdği için insnalar ayardimci olmuyor. sadece kendisini düsnüyor.hayır ben hiç sac ektirmedim bu benim orjinal saclarım :D oysa bu yanlıstır, siz memnunsanız memnuniyetinizi paylasın.resmi olarak cagirin görüsün, memnund egilseniz resmi olarak sahte firmaları bu işi yapmayaanlarıda ıspat edin, lütfen birbimize yardımcı olalım.istanbuldayım ektiren arkadaslar yardımcı olursa onları görmeye gidebilirim, ve sizce nerede ektirmeliyim

0 Mesaj
16 Temmuz 2013; 23:21:05 

pardon dr koray erdoğan 10.000 tl dn baslıyor olucakti

270 Mesaj
17 Temmuz 2013; 0:23:15 

Arkadaşla bundan 2 ay önce forumda gezerken prp mezoterapi farkını , saç ekimiyle ilgili kremlerle ilgili falan yazı yazmıştım. Bunun üzerine istanbulda bir hastanede sağlık memuru olarak çalışan bir abi bana asla PRP yaptırmamam gerektiğini kendilerinin sürekli yaptığını ama yalandan bir işlem olduğunu boşa para kaptırmamam gerektiğini söyledi ben de o abi sayesinde prp işleminden vazgeçtim 250 tl de cebime kaldı O abinin bana attığı mesajı bir türlü bulamadım yoksa direk onu kopyala - yapıştır yapıcaktım.

O abinin dediklerinden sonrada şunu düşündüm çok gerekli bir işlem değil bence tamamen pazarlığı önlemeye yönelik insanları etkilemeye yönelik bir pazarlama taktiği. 3500 tl fiyat çekse doktor bize kesinlikle biraz indirim diycez ama prp bizden dediği zaman susucaz böylece doktorda istediği parayı alacak işe yaramayan prp yi de yapıştırıcak

Benim fikrim bu arkadaşlar umarım bu yazıyı okursunuz boşa para kaptırmanızı istemem herkese hayırlı ramazanlar dilerim

BİR ALIŞVERİŞKOLİĞİN İTİRAFLARI

74 Mesaj
17 Temmuz 2013; 3:07:24 

BEYLER ŞÖYLE BİŞEY VARMI BİLMİYORUM BENİM Bİ YARA İZİ VARDI 100 GREFT KADAR EKİM YAPILDI AMA ARKADA DÖKÜLEN KABUKLARIN İÇİNDE HATTA NERDEYSE HEPSİ ÖLÜ GREFT OLARAK DÖKÜLÜYO YANİ İÇİNDE 2-3 SAÇ TELİ BULUNAN KURUMUŞ GREFT ACABA ALIRKEN ÇOĞUNUDA TELEF Mİ EDİYOLAR YANİ 100 GREFT ALICAZ DİYE 500 GREFT DE TELEF Mİ OLUYO ENSEDE

80 Mesaj
17 Temmuz 2013; 10:54:33 

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Arkadaşla bundan 2 ay önce forumda gezerken prp mezoterapi farkını , saç ekimiyle ilgili kremlerle ilgili falan yazı yazmıştım. Bunun üzerine istanbulda bir hastanede sağlık memuru olarak çalışan bir abi bana asla PRP yaptırmamam gerektiğini kendilerinin sürekli yaptığını ama yalandan bir işlem olduğunu boşa para kaptırmamam gerektiğini söyledi ben de o abi sayesinde prp işleminden vazgeçtim 250 tl de cebime kaldı O abinin bana attığı mesajı bir türlü bulamadım yoksa direk onu kopyala - yapıştır yapıcaktım.

O abinin dediklerinden sonrada şunu düşündüm çok gerekli bir işlem değil bence tamamen pazarlığı önlemeye yönelik insanları etkilemeye yönelik bir pazarlama taktiği. 3500 tl fiyat çekse doktor bize kesinlikle biraz indirim diycez ama prp bizden dediği zaman susucaz böylece doktorda istediği parayı alacak işe yaramayan prp yi de yapıştırıcak

Benim fikrim bu arkadaşlar umarım bu yazıyı okursunuz boşa para kaptırmanızı istemem herkese hayırlı ramazanlar dilerim

kardeş prp olayını iyi bi araştır 1 kişinin lafıyla karalamak bana pek mantıklı gelmiyor... bende prp yaptırıyorum 2. sini dün yaptırdım dediğim gibiyse cektiğim işkence boşa işkence ama 1 kişinin lafıyla bu işlemin boşa olduğunu düşünmek hiç akıllıca değil...

.
.
.
.
.
.
İnancım Batıl Değil ki Ümidim Kırılgan Olsun...

95 Mesaj
17 Temmuz 2013; 11:16:05 

quote:

Orijinalden alıntı: söm3405

quote:

kardeş prp olayını iyi bi araştır 1 kişinin lafıyla karalamak bana pek mantıklı gelmiyor... bende prp yaptırıyorum 2. sini dün yaptırdım dediğim gibiyse cektiğim işkence boşa işkence ama 1 kişinin lafıyla bu işlemin boşa olduğunu düşünmek hiç akıllıca değil...

Islence derken cokmu aci veriyor ya korkutmayın biz yeni ektirecek olanlari :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 17 Temmuz 2013; 11:32:06 >

onur

95 Mesaj
17 Temmuz 2013; 11:45:41 

quote:

Orijinalden alıntı: andree03

11. Gun

Hocam cok guzel gorunuyo ya. Nerde ektirdiniz.
Edit. Eski mslarinizda gördüm aysegul hanima ektirmissiniz. Gercekten iyi gorunuyor ekim oncesinede baktim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 17 Temmuz 2013; 11:49:06 >

onur

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Temmuz 2013; 11:57:54 

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

quote:

o kadarda deil hocam ya altı üstü 5 6 iğne ha koluna vurdurmussun ha kafana :D ya bunların hepsi geçici acı sonuç güzel olsunda 10 defada prp ye girerim sorun yok

4 Mesaj
17 Temmuz 2013; 12:58:26 

GizliNy den ses seda yok resul doktora ektirmişti bayağıda oldu sesi çıkmadığına göre kötü oldu çünkü haftada bir yeniliyordu resimleri bir anda kesti çözemedim bende ,açıklık alanımda aynıydı beğensem bende gidecektim ektirmeye aynı yere

80 Mesaj
17 Temmuz 2013; 13:33:17 

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

quote:

valla kimseyi korkutmak istemem ama pekte güle oynaya yapılan bi işlem değil...

ilki epey acılıydı güzel tarafı 1-2 dk lık bi acı ikincisi kafa biraz uyuşuk olduğu için kolay geçti...

3.sünü henüz tecrübe etmedim :)

.
.
.
.
.
.
İnancım Batıl Değil ki Ümidim Kırılgan Olsun...

0 Mesaj
17 Temmuz 2013; 14:44:44 

son halinin resimlerini almamız mümkun mu hocam...ayrıca 6 aya yakın oldu sızın sanırım memnunıyet derecen ne az bılgıledırsen..tşk ler

Bu mesajda bahsedilenler: GizliNy

Gözlerine Kilitlendim Anahtarı İstiyorum..!!

24 Mesaj
17 Temmuz 2013; 14:58:48 

Merhabalar,

Ankara'da yaşıyorum. Daha önce ziyaret ettiğim doktorlarla olan görüşmelerimi yazmıştım. Bu hafta 3 yeri ziyaret ettim. Onları da paylaşmak istiyorum.

Öncelikle Plastik Cerrah olan Dr. Fatih Öktem ve ortağı pratisyen Dr. İlker Yörük'e gittim. Tunalı'da iki küçük ofisleri ve Ümitköy girişinde ana binaları var. İlk görüşmeyi Tunalı'da, sonrakini de merkezde yaptım. Yanımda da doktor bi arkadaşı götürdüm :)
İşlemi, yani hem alımı, hem de ekimi hocalar bizzat kendisi gerçekleştiriyor. Hemşire, asistan, vs. alım-ekimle uğraşmıyor. Mikromotorla çalışıyorlar. Tek kafama takılan nokta bu oldu. Kendince bi açıklama yaptı ama tam içime sinmedi. Bana cep telefonlarından ekim yaptıkları hastaları da gösterdiler. İyi gözüküyordu. Randevu aldığında kapora falan almıyolar. Mesela tam bayram öncesi güne alıp gitmezseniz sadece onlar zor durumda kalıyor. Bu yönleri onları biraz daha samimi yapıyor. Ekimi kendi merkezlerinde yapıyorlar. Mikromotora takıldığım için randevu alamadım.

Sonra HLC'ye gittim. Bu HLC ile ikinci görüşmem oldu. Birinci görüşmemi 6 ay önce falan yapmıştım. Özge Hanım ve Dr. Ali Osman Beyle konuştum. Özge Hanım tam bir pazarlamacı. Ona bıraksanız motor gibi ezberlediği şeyleri anlatır. Ben niye manuel yöntem seçilmelidir diye Ali Osman Bey'e sordum. Tüm kökleri alabilmesi için mikromotora takılan iğnenin çapının büyük olduğunu söyledi. Aksi halde kökü parçalar dedi. Büyük çaplı iğne olduğu için de kökü alırken bazen etrafındaki dokuyu da aldığını ve bu dokuyla ekildiğini, bu da kökün ölme riskini arttırdığını söyledi. Bir de ekilen alanı yaralı bölge kabul edersek yaralar içe doğru kapanır dedi. Mikromotrlar yapılan alım ve ekimde de delik büyüdükçe içe çökme olup bazen siyah noktacık gibi izler kalır dediler. Alım yaparken de büyük çaplı iğnenin diğer köklere zarar verebildiğini iddia etti. Sadece youtube'tan izlemiş. Ben mikromotor görmedim, kullanmadım dedi. Tecrübe etmeyen birinin söyledikleri o zaman varsayım da olabilir.
Günde en fazla 1.000 greft (kök) ekebiliyorlar. Bunun sebebi de her köke ayrı ve uygun bir kanal açmalarıymış.
Mikromotorda kafaya bir sıvı enjekte edilip ekim yapılacak alan büyütülüyormuş. Ama bu sıvı çıktıktan sonra doğal olması biraz şansa bırakılıyor dedi. Kendileri sıvı enjekte etmeden 6X büyütebilir gözlük kullandıkları için normal çalışıyolarmış ve daha doğal bi görünüm elde ediyoruz dediler.
Ekimi kendi merkezlerinde yapıyorlar.
Greft başı 2 Euro istiyorlar :) Bana 8.000 greft önerdiler!?!?!? 20.000TL para istediler :)) Ben de saç ektirmek yerine araba alırsam daha mutlu olurum dedim. Özge'nin bir de pişkinliği vardı. Bu işin asıl değeri 50.000TL ama malesef bu fiyata yaptıramıyoruz dedi. Siktır lan dememek için kendimi zor tuttum.

HLC'den çıkıp 1 saat sonra ECM Güzellik Merkezi'nden Plastik Cerrah Dr. Serdar Gökrem'i görmeye gittim. Odaya girer girmez cetvelle klasik ölçümleri yapıp 4.000 kök ekeriz, her tarafı kapatırız, cillop gibi olursun dedi. bende açıklık biraz fazla. Ne kadar sık olur dediğimde biraz geveledi. Santimetrekareye 60 dedi ama greft sayısıyla matematiksel olarak tutumuyor. Ben baya sıkıştırdım bunu. Bana ekim yaptığı hastaların fotoğraflarını gösterdi. Daha enteresanı bazı hastalar buna düzeltme için gelmişler. Kamerayı yukardan tutup bu hastaları mülteci gibi konuşturmuş :) Vidyoda hastanın yüzü gözükmüyor. Doktor, nerde kaç kök ektiler, kaç para aldılar gibi sorular soruyor. Hasta da cevap veriyor. Ben bu dövdü abi, cıs bu gibi komik vidyolar izletti. Kimseye söyleme dedi :) Kimlere gittin diye sordu. Sonra gittiğim yerelere bok atmaya başladı. HLC'dekiler pratisyen dedi. Halbuki kendi operasyonunda alımı kendisi, ekimi 2 hemşire yapıyor. O zaman pratisyen olmaları, hemşire olmalarından daha iyi dedim. Baya bozuldu :) Gökhan Gür'e baya saydı. Kendisi 2003'te HLC'te bu işe başlamış. Orda öğrenmiş :) (ama bok atıyor). Sonra Gökhan Gürle çalışmış. Sonra kendi başlamış. Çok samimiyetsiz geldi. Greft başı 1,2TL istiyor. 4.000 kök için de 4,200TL alırım dedi. Bütün ekimi bir günde yapıyomuş. Manuel yöntemi kullanıyor. Bir günde nasıl olur dedim. HLC günde 1.000 kök ekebiliyor dedim. Önce kanalların hepsini açtıklarını ve sonra ekimi yaptıklarını ve bu yüzden hızlı olduklarını söyledi. Ben de o zaman büyük kanallar açıyosunuz ki bütün kökler giriyor dedim. Ayrıntı anlatmak istemiyorum. Hep bu internet sizi bozuyor dedi :) Neyse konuşmamız 10 dakkayı geçmedi. Bi hastası geldi diye beni çıkardı. Oraya giderken ümitli gitmiştim ama çok ilgisiz biri çıktı. En azından 3-5 soruma cevap verip rahatlatsaydı olumlu düşünebilirdim.

1 sene önce Ferruh Bingül'ü görmüştüm. O zaten tam fiyaskoydu. Bu dörtlü arasından en samimi Fatih Hoca geldi ama mikromotor olayı kafama takıldı. Her doktor götünden bi element uyduruyo. Hiçbirini samimi bulmadım. Kesin ektiririm diyodum ama şimdi içime sinmeyince çok sallamıyorum. İçime sindiği zaman yaptıracağım.

Selamlar

deportivo la coruna

270 Mesaj
17 Temmuz 2013; 15:17:00 

quote:

quote:

hocam başka bir sayfada bir üyenin doktoruda lafı prp nin gereksiz olduguna getirmiş ( sonuçta bu işten para kazanacak birisi ) serdar hocada prp yi çok gerekli bulmuyor sonuçta o da benden para alıcak Bilmiyorum yine de haklısınız sanki yılların doktoru gibi prp kötü işe yaramaz falan diyemem ama dediğim gibi kötüleyerek hiç bir çıkarı olmayan insanlardan bunu duyunca ve de prp yi yapanlar bu insanlar olunca ben de prp nin işe yaramadıgını düşündüren bir kanı oluştu Ama madem yaptırmışssınız sizin gibi de yaptıran bir çok kişi vardır umarım gerçekten işe yarıyordur da boşa gitmez çektikleriniz

Uzaklaştırılmış
17 Temmuz 2013; 17:22:07 

quote:

quote:

quote:

hocam başka bir sayfada bir üyenin doktoruda lafı prp nin gereksiz olduguna getirmiş ( sonuçta bu işten para kazanacak birisi ) serdar hocada prp yi çok gerekli bulmuyor sonuçta o da benden para alıcak Bilmiyorum yine de haklısınız sanki yılların doktoru gibi prp kötü işe yaramaz falan diyemem ama dediğim gibi kötüleyerek hiç bir çıkarı olmayan insanlardan bunu duyunca ve de prp yi yapanlar bu insanlar olunca ben de prp nin işe yaramadıgını düşündüren bir kanı oluştu Ama madem yaptırmışssınız sizin gibi de yaptıran bir çok kişi vardır umarım gerçekten işe yarıyordur da boşa gitmez çektikleriniz

prp zaten ekim ücretinin içinde dahil olmuyormu şahsen ben öyle anlaştım 5 defa prp yaptırıcam 5 aya kadar ayda 1 defa inşallah herkesin gönlüne göre olur bol saçlı günler kardeşler

Uzaklaştırılmış
17 Temmuz 2013; 18:21:19 

quote:

Orijinalden alıntı: kababa

Minoxili kaç saat kafada tutmak yararlı olur sizce?

?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
17 Temmuz 2013; 18:40:11 

Sen ekmişsin 14.gün olmuş,sonra bana diyorsun reklamcı asıl reklamcı sensin kabaadam,doktor ismini şle vermiyorsun asıl reklamcı sensiz..bkle ve gör resim yüklüyeyim bir kaç güne kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: @kababa Bu mesaja 1 cevap geldi.

270 Mesaj
17 Temmuz 2013; 18:46:06 

PRP yaptırmak isteyen arkadaşlar bu yazıyı okusun öyle karar versin.

http://www.sacekimiresi...si-ve-prp-li-sac-ekimi/

0 Mesaj
17 Temmuz 2013; 18:53:45 

10günlük ekilen saçtan ne anlarsın tutup,tutmadıgını biraz zaman geçsin atayım resimleri.ama suç bende millet diyor onerdiğiniz yer varmı diye. Ben ekim yaptıgım estewordun yerini değilde başka yeri tavsiye ediyorum..kalkmış recklamcı diyorsunuz. Gidin nerde ekerseniz ekin,bana ne ben düştüm sizde düşün öyle ise.cokta tın

Bu mesajda bahsedilenler: @selenga_68, @alp39 Bu mesaja 1 cevap geldi.

Uzaklaştırılmış
17 Temmuz 2013; 18:59:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Surfa

Sen ekmişsin 14.gün olmuş,sonra bana diyorsun reklamcı asıl reklamcı sensin kabaadam,doktor ismini şle vermiyorsun asıl reklamcı sensiz..bkle ve gör resim yüklüyeyim bir kaç güne kadar

Şu kelimeleri düzgün yaz ne dediğin bile belli olmuyor. Burada insanlar ne yapalım, nasıl yapalım diye soru soruyor senin gibiler ise 3 5 kuruş kazanmak için kul hakkı yiyor. Senden foto isteyende yok koyacaksanda 4 5 ay sonra süre aralıklarıyla koyda süreci görelim.

0 Mesaj
17 Temmuz 2013; 19:40:38 

Benden foto istemiyorsan neden diyorsun.sen gibiler üç beş kuruş kazanmak için böyle yapıyor diye .benim parada gözüm olsa 5000 tl vermezdim.agzını topla ve düzgün konuş bundan sonra..kim bana üç beş kuruş para vermiş ki.adamların reklamını yapayım..bundan sonra aile kasabınızda ekin belki benim menfeatim olur:)

Bu mesajda bahsedilenler: @kababa

Uzaklaştırılmış
17 Temmuz 2013; 19:44:18 

quote:

10günlük ekilen saçtan ne anlarsın tutup,tutmadıgını biraz zaman geçsin atayım resimleri.ama suç bende millet diyor onerdiğiniz yer varmı diye. Ben ekim yaptıgım estewordun yerini değilde başka yeri tavsiye ediyorum..kalkmış recklamcı diyorsunuz. Gidin nerde ekerseniz ekin,bana ne ben düştüm sizde düşün öyle ise.cokta tın

Arkadasım ben zaten senin övdüklerinden birinde yaptırdım ama millet burda biliçlenmek istiyor mübarek gün ne gereği var kırmasın kimse birbirini inşallah herkesin gönlünce olur herşey

0 Mesaj
17 Temmuz 2013; 20:05:15 

quote:

http://www.my-cells.net/files/ZENKER.92749841.pdf bu yazıya bak bence ve bu siteye israilli birkac dr sitesi tel aviv üniversitesinde burda prp yi vucudun farklı yerlerine uygulayan drların isimleri bağlı oldukları hastane ve tıp fakulteleri var senin yazının hemen üsünde biotin reklamı var biotin vitamin olarak FDA onayı alırda saç dökülmesi için onay almışmı?

270 Mesaj
17 Temmuz 2013; 20:14:04 

quote:

Orijinalden alıntı: obsesif_keskin

quote:

http://www.my-cells.net/files/ZENKER.92749841.pdf bu yazıya bak bence ve bu siteye israilli birkac dr sitesi tel aviv üniversitesinde burda prp yi vucudun farklı yerlerine uygulayan drların isimleri bağlı oldukları hastane ve tıp fakulteleri var senin yazının hemen üsünde biotin reklamı var biotin vitamin olarak FDA onayı alırda saç dökülmesi için onay almışmı?

hocam yazının üstündeki reklam umrumda değil ben sadece yazıyı paylaştım sonuçta bu prp olayı muallak işe yarayıp yaramadığını bilmiyoruz. Bu işi yapanlar yarıyor diyor sadece forum sitesi olan yerlerde bir işe yaramıyor diyorlar Bunu kendi gideceğim doktorda söylüyor bunu yapan sağlıkçıda bana aynı şeyi söyledi. Ben ektirmeyen arkadaşlara yardımcı olsun diye yazı paylaşıyorum yaptıranın bana karı da yok zararı da

0 Mesaj
17 Temmuz 2013; 20:21:49 

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GizliNy

Arkadaslar cok soran oluyor nerede yaptirdin diye o yuzden burdan yazmak durumunda kaldim cunku cok mesaj geliyor. Ekimi atasehir estethicada Beyhan hanima yaptirdim. 2850 greft ekildi 5000tl odedim. Merkeze saat 9 da gittim. Sac kesiminden sac ekimine kadar hersey saat 8 de bitti.

Çok oldu giremedim forma.Bizim hocayla ilgili çok yazan olmuş bu arada benimde14 gün oldu vaziyet çok iyi hayırlısı bakıcaz.Gizliny başka yerde yaptırmış saçlara bi bakayım dedim bunu buldum.. Ama sonuçta herkesin işi gücü var hep takip edemiyoruz haliyle.

15. gün fena değil şimdi ama dökülecek olması kötü

39 gün donör iyi ama önde hareket yok nasıl çıkar bu saçlar birinci ayında prp yaptırdım 21. günden beri minoksil kullanıyorum başka önerisi olan varmı doktor bay başka bişeye gerek yok diyo ama saçlar cıkmıyor bi forma girip sorayım dedim..

gizliny ataşehir esteticada Beyhan beye yaptırmış bende merak etmiştim bir ara bulmustum arsivimden çıkradım..

Bu mesajda bahsedilenler: @stapleton, @ŞAİRKRONİK

0 Mesaj
17 Temmuz 2013; 20:23:35 

beyler ıstanbul'da nerede sac ektırebılırız en ıyısı hangısı onu yazalım para sorun degılse? ve para 5000tl ye kadarsa?

0 Mesaj
17 Temmuz 2013; 20:35:31 

mrb arkadaşlar bugün 15. gün..

0 Mesaj
17 Temmuz 2013; 21:10:39 

masallah hocam nereye ektırdın ucret ne kadar_?

0 Mesaj
17 Temmuz 2013; 22:36:55 

arkadasim yorum yaparken bence ektiren kisi olarak yorum yapsan daha iyi olur..sen sadece düsüncelerini yazmissin..ben serdar beyde ekim yaptirdim..bu formu incelerken buldugum kisidir..tek secememin sebebi manuel ekim yapmasiydi..dedigin gibi cetvelle ölcüyor..ama dürüstce diyorki güzel olur..ikinci ekim gerekir diyor..ben daha önceki yazilarimda dedimki 4000 grefte kadar ekim yaptiracaksaniz serdar beyden sasmayin.ama fazla ise tek secenek kaliyor mikromotor..kisaca özet geciyorum..gecen yil kasim 19 da ekim yaptirdim..serdar beyin gaziosmanpasadaki klinigine..tek sunu diyorum..özelliklede belirtmek istiyorum..arkadaslar mükemmel oldu..sadece arka kisim tam dolmadi..bana söylemisti bir yil sonra gelirsin arka kismi doldururz diye..gerci daha 4 ay var..tepe bölgem ön kisim tam doldu..aciklik denen birsey kalmadi.. basimin arka kismida yüzde 50 oraninda doldu..dip not düserim ekimden önce kendisine ön ve tepe bölgesine agirlik verelim demistim.benim basimin arka bölümüne 1000 greft falan daha gerekiyor.cevrem gerek yok mükemmel olmus diyorlar..esas olan su kimse ama kimse ekim oldugunu anlamiyor..isterseniz özelden yazanlara facebook resimlerimi gösterebilirim..gerci burdan bir cok kisi beni taniyor..faceden takip ediyorlar..ben uzun süredir yazmiyorum sebeb sudur..isim bitti ---sonucu aldigim icin gerek duymadim..kötü olsaydi eger cikar buraya bangir bangir yazardim.yorumlarinizi yazarken ekim yaptiran kisi olarak yaparsaniz daha cok bilgi sahibi yapmis olursunuz..sen samimi aciklama yapmissin..ama mantik disi yorumun...serdar beyin diger yerleri kötülemesi beni hic irgalamaz ben kendimi düsünürüm...bence orda hatali haklisin..SUNU BELIRTIYORUM gittim ektirdim mükemmel..SUNUDA HERKESE SÖYLEMEK ISTERIM ARKADASLAR LÜTFEN 10 günlük 1 aylik sac ekimlerinizi göstermeyin hic bir yarari yok..cünkü o ekilenler dökülecek esas is 3-4-5 aydan sonra basliyor..bosu bosuna koyuyorsunuz o resimleri..yorum bile yapilamaz o ekimlere..sacmalik..esas zaman 4-5 aydan sonra baslar..bazilarinda 3 ay..cikiyorsunuz 3 günlük ekimim 10 günlük ekimim..hic birsey ifade etmiyor,,bende incelerken yer ararken hattta burayi hatim ederken sinir krizleri geciriyordum..yahu diyordum ekim öncesi ve 6 aysonrasi foto yok..herkes tutturmus 5-10 günlük ekimler..neyse ekim sonrasida bakimda önemli tabiki..ben ne prpmidir mrpmidir hic birsey yaptirmadim..sadece biotin yüklü hap aldim..almanyadan..almanyada yasiyorum bu arada..o hapida bu ay biraktim..diger vücuttaki killari güclendirmesin diye..allah herkesin yardimcisi olsun..ben cok memnunum. @puprst @puprst

Uzaklaştırılmış
17 Temmuz 2013; 22:52:24 

@SÜHA68 resim eklermisin birde aksaraylımısınız

26 Mesaj
18 Temmuz 2013; 1:20:50 

ARKADAŞLAR YARDIM... KAYSERİ'DE SO-EP SAÇ EKİM MERKEZİ İLE YAPMIŞ OLDUĞUM GÖRÜŞMEDE DOKTOR BEY ÖN VE TEPE BÖLGESİNDEKİ AÇIKLIĞIN KAPANABİLMESİ İÇİN 3000 + 3000 iKİ SEANS TOPLAM 6000 GREFT SAÇ EKİMİ YAPILMASI GEREK DEDİ. ŞOK OLDUM BURADA 3500-4000 GREFT EKİM YAPTIRIP 1 YIL SONRA Kİ GÖRÜNTÜSÜ GAYET BAŞARILI, GÜZEL NETİCE ALAN BİRÇOK ARKADAŞ VAR. SORDUM DONÖR BÖLGEDEN ALMIŞ OLDUĞUNUZ KÖKLERİ TEK TEK SAYIYORMUSUN EVET DEDİ... ÖRNEK UYGULAMALARI GÖRMEK İSTEDİM BURADA 3500-4000 GREFT EKTİREN FOTOSUNU PAYLAŞAN ARKADAŞLARIN GÖRÜNTÜSÜ İLE PEK FARK GÖREMEDİM. EKİM YAPILACAK CİZGİYİ SORDUM ŞUAN Kİ SAÇ CİZGİSİ OLARAK İFADE ETTİKİ BU ALNIMIN GERİYE DOĞRU 3 CM AÇILMIŞ ŞEKLİ.. 6000 GREFT VE GERİDEN BAŞLAYACAK!!! FİYAT DERSENİZ 6000 GREFT 6000 TL... 6000 GREFT OLMASI DEMEK ÇOK İYİ BİR SIKLIK BENİM BİLDİĞİM. EKİM YAPTIRAN ARKADAŞLAR LÜFTEN YARDIMCI OLUN BİRAZ BUNALDIM. KAFA ÇAPIMDA ÇOK BÜYÜK DEĞİL ŞEYREK DAN DUN BİRŞEY DE OLSUN İSTEMİYORUM. KAYSERİ'DE BİRKAÇ ÖZEL HASTANELER DIŞINDA (ONLARDA ÇOK YENİ) 2 FİRMA VAR.

RESİMLERİM BUNLAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oktayyavuz -- 18 Temmuz 2013; 1:23:06 >

869 Mesaj
18 Temmuz 2013; 3:31:09 

quote:

Orijinalden alıntı: stapleton

GizliNy den ses seda yok resul doktora ektirmişti bayağıda oldu sesi çıkmadığına göre kötü oldu çünkü haftada bir yeniliyordu resimleri bir anda kesti çözemedim bende ,açıklık alanımda aynıydı beğensem bende gidecektim ektirmeye aynı yere

benim açıklıkta onunkine yakın, ama Gizlny resul hocada değil İstanbul hair centere da iğne yöntemiyle ektirmişti yanlış hatırlamıyorsam.

PSN=kadir-dante

578 Mesaj
18 Temmuz 2013; 9:19:12 

quote:

Orijinalden alıntı: alanbey

Hocam merhaba saç ekim öncesi fotonuz varsa gösterebilir misiniz.

Cahiller ile yaptığım bütün tartışmaları kaybettim...

0 Mesaj
18 Temmuz 2013; 11:52:21 

quote:

Orijinalden alıntı: tek hakkın VAR..!

quote:

Orijinalden alıntı: alanbey

Hocam merhaba saç ekim öncesi fotonuz varsa gösterebilir misiniz.

şok dökülme ne zaman başlıyor bilgisi olan varmı ? bugün 2 hafta etti ekim yapalı..

0 Mesaj
18 Temmuz 2013; 12:55:50 

BENİM 11. GÜN BAŞLADI ŞOK DÖKÜLME BUGÜN 19. GÜNÜM ŞOK DÖKÜLME DEVAM EDİYOR

Bu mesajda bahsedilenler: alanbey

24 Mesaj
18 Temmuz 2013; 13:06:31 

Merhaba süha kardeş,

Bence burdaki tüm paylaşılar yararlı. Ektiren biri tecrübesini paylaşırsa daha güzel, daha faydalı olur tabi. Direk sonucu görme imkanımız olur. Ben ziyaret ettiğim doktorlarla ilgili görüşlerimi yazdım. Herkesin iyi ve kötü yanını belirtmeye çalıştım. Doktorların uzmanlıklarını, hangi yöntemle çalıştıklarını, ne kadar para istediklerini ve kendi izlenimlerimi yazdım. Sen hangi kısmından rahatsız oldun anlamadım? Yazımı okuyan kişiler faydalı bulursa mesaj atıyor, bulmuyorsa zaten geçiyor gidiyor.

Ekimin hayırlı olsun. Zannedersem Serdar Hoca'dan memnun kaldığın için ben olumsuz yanlarını yazınca rahatsız oldun. Ama dikkat edersen ben iyi veya kötü ekim yapar demedim. Manuel çalıştığını, alımı kendisinin yaptığını ama ekimi iki hemşireye yaptırdığını, ne kadar ücret istediğini belirttim. Bir de diğer doktorları kötülediğini ve bana gereksiz vidyolar izlediğini ve 10 dakikadan fazla zaman ayırmadığını yazdım. Bu adama giderseniz kötü eker demedim. @SÜHA68

Bize önceki ve sonraki halini gösteren fotoğraflar gösterebilirsen benden daha faydalı bi paylaşımda bulunmuş olursun. Belki önceden paylaşmışsındır ama 250 sayfanın hepsini takip etmek zor.

Selamlar

Bu mesajda bahsedilenler: SÜHA68

deportivo la coruna

0 Mesaj
18 Temmuz 2013; 13:30:59 

bu şok dökülme nedir? neden dökülüyor ekilen saçlar?

Uzaklaştırılmış
18 Temmuz 2013; 13:40:02 

quote:

Orijinalden alıntı: raca66

bu şok dökülme nedir? neden dökülüyor ekilen saçlar?

1 ay en geç 2 ay sonra ekilen saçların tamamı dökülüyor 6/8 ay içinde %80 i 1 yıl içinde tamamı çıkıyor şok dökülme olmayan çok nadir belki hiç yoktur.

1 Mesaj
18 Temmuz 2013; 14:16:43 

Ekilen Saçların tamamımı dökülüyor. yoksa kişiye göre belli orandamı dökülüyor. ?

Uzaklaştırılmış
18 Temmuz 2013; 14:18:06 

quote:

Orijinalden alıntı: sedatsa

Ekilen Saçların tamamımı dökülüyor. yoksa kişiye göre belli orandamı dökülüyor. ?

valla tamamı dökülüyor hocam bu derinin yapısının gereği yani yeni kıl köklerinin çıkması için gerekli pat diye büyümüor maalesef ha şok dökülmeyi çok az kayıpla atlatanlar daha güzel sonuç alıyor

22 Mesaj
18 Temmuz 2013; 14:50:29 

arkadaşlar bende saç ektirdim.Bugün 8 günüm. Yıkamayı yaparken kabukların dökülmesi için hafif dokunuyorum.Kabuklar dökülürken içinde bir-iki mmlik saçlar oluyor.Bu sizde de oldumu yoksa olmaması mı gerekiyor

0 Mesaj
18 Temmuz 2013; 18:20:00 

burda olanların yarısından fazla sahtekar vallahı açık açık reklamlar var burda ben bırakacam valla burayı kım bu doctor atılla kaya dıye bırsı var heres onu konusyor bu adamın kactane adamı var burda lınkları var Allah bılır

Bu mesajda bahsedilenler: nofear114

0 Mesaj
18 Temmuz 2013; 18:25:56 

kardeşim hele bırisi varkı tuturmuslar atilla kaya adam resmen kendını buraya uye yapmış ne bu(sahtekarlıkta müslüman gıbısı yok avrupa ahlakımıZI aldı bızde onlaarın işini, aldık

diyorki ingiliz gazeteci : ALLAHTAN KURANI KERIMI OKUYARAK MÜSLÜMAN OLDUM YOKSA MÜSLÜMANLARA BAKSAM KESINLIKLE DINIMI DEGISTIRMEZDIM

EGER BIRI SIZI ÖZENMIYORSA KENDINIZİ BIR GOZDEN GECIRIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 47muhammed47 -- 18 Temmuz 2013; 18:28:39 >

0 Mesaj
18 Temmuz 2013; 18:37:22 

ALMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA @kababa

Bu mesajda bahsedilenler: kababa

24 Mesaj
18 Temmuz 2013; 22:56:45 

bursada saç nerde ektirebiliriz?ektiren arkadaşlar ne kadara ektirdi?kaç graft veya saç kökü ekildi?askere gitmeden bende ektirmek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

270 Mesaj
18 Temmuz 2013; 22:57:09 

yarın sabah serdar görkem de ekim yaptırıyorum Benim için dua edin arkadaşlar

0 Mesaj
19 Temmuz 2013; 0:09:26 

quote:

Orijinalden alıntı: fatihbursa

masallah hocam nereye ektırdın ucret ne kadar_?

dr.alp aslan.. 4000 bin tl

0 Mesaj
19 Temmuz 2013; 1:44:37 

quote:

Kardeş şaç birdefa ekiliyor benim tavsiyem,dr alp aslan veya resul bey.ben esteworld de yaptırdım pişman oldum
@alp39

selam arkadasim, bende dedigin yerde ektirdim subat ayinda, simdilik gayet memnunum, sen ne zaman ektirdin ?

0 Mesaj
19 Temmuz 2013; 2:32:06 

iyi geceler.. bugün minoxil forte kullanmaya başladım ama doğru mu kullandım bilmiyorum.. şişenin ağzındaki tıpayı çıkarıp 5 kere sıktım ama çok az sıvı geldi, yani belli belirsiz, kafamda var mı yok mu belli bile değil.. acaba açamadım mı şişenin ağzını, yani sadece tıpayı çıkardım ve uyguladım, başka bir şey yapmak gerekiyor mu ağzını açmak için ??

270 Mesaj
19 Temmuz 2013; 2:35:43 

quote:

Orijinalden alıntı: en uzun mesafe

iyi geceler.. bugün minoxil forte kullanmaya başladım ama doğru mu kullandım bilmiyorum.. şişenin ağzındaki tıpayı çıkarıp 5 kere sıktım ama çok az sıvı geldi, yani belli belirsiz, kafamda var mı yok mu belli bile değil.. acaba açamadım mı şişenin ağzını, yani sadece tıpayı çıkardım ve uyguladım, başka bir şey yapmak gerekiyor mu ağzını açmak için ??

Hayir hocam gerekmez deriye direk temas ettiyse hemen emer kuru kalir sikilan bolge sikinti yok yani

0 Mesaj
19 Temmuz 2013; 2:40:34 

çok teşekkürler, acaba ağzını açamadım mı diye şüpheye düşmüştüm de :)

0 Mesaj
19 Temmuz 2013; 3:40:06 

geçen sene istanbul esteticada saç ektirdim ayşegül hanıma.ne yalan söylim ilgi alaka çok iyiydi ama ne yazıkki açık alanım çok az almasına rağmen 2600 kök ekildi.kök sayısıda doğrudur istersen sayabilirsin dediler ama gerek duymadım ama ne yazıkki 200 saç bile çıkmadı.çok seyrek saçım çıktı sadece saç çizgisi diye tabir edilen kısımda o da. geri kalani bölgede ise hiç çıkmadı.

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2013; 3:56:16 

quote:

Orijinalden alıntı: cashali

geçen sene istanbul esteticada saç ektirdim ayşegül hanıma.ne yalan söylim ilgi alaka çok iyiydi ama ne yazıkki açık alanım çok az almasına rağmen 2600 kök ekildi.kök sayısıda doğrudur istersen sayabilirsin dediler ama gerek duymadım ama ne yazıkki 200 saç bile çıkmadı.çok seyrek saçım çıktı sadece saç çizgisi diye tabir edilen kısımda o da. geri kalani bölgede ise hiç çıkmadı.

Çok nadir çıkmama hocam ekilen saçların %90 95 çıkar diye biliorum kaldıki yeniden ekmek zorunda

270 Mesaj
19 Temmuz 2013; 8:02:47 

İgneler vuruldu bekliyoruz :)

0 Mesaj
19 Temmuz 2013; 9:30:48 

quote:

Orijinalden alıntı: cashali

hocam geçmiş olsun,acaba sizden kaynaklı bir sorun olabilrmi bu?

0 Mesaj
19 Temmuz 2013; 13:09:27 

mrb arkadaşlar.ben de dün ankarada serdar gökrem bey'e saç ektirdim.şimdilik bir sıkıntı görünmüyor.yarın sabah pansuman açılacak ve ilk yıkama yapılacak inşallah.ilgisinden ve hemşirelerinden çok memnun kaldım.umarım hayırlısı olur hakkımızda.

199 Mesaj
19 Temmuz 2013; 13:13:37 

quote:

İgneler vuruldu bekliyoruz :)

hadi hayırlısı. Geçmiş olsun şimdiden.

22 Mesaj
19 Temmuz 2013; 14:11:43