- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
en iyi saç ekim merkezi neresidir
31378 Cevap3469078 Görüntüleme436 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     243 [245] 247 248 249 250 251 252      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

53 Mesaj
20 Temmuz 2013; 17:17:14 

Donör bölgem yetersiz olduğundan ektiremiyorum saçı. Bekleyeceğiz her zamanki gibi.

Ramazan'dan sonra Resul hocaya (Resul Yaman) uğrayıp PRP yaptıracağım 1-2 kez belki toplar arka kısım.

Sizlere bol şans, inşallah sizde de benimki gibi bir sıkıntı yaşanmaz. Kendini operasyona hazırlayıp sonra gerçeklerle yüzleşmek kötü oluyor. Hayal kırıklığı...

0 Mesaj
20 Temmuz 2013; 17:21:55 

1 temmuzda esteworld etilerde ektirdim,dün bir arkadaşı gördüm alp aslan hoca ekmiş 5 ay olmuş 10 numara olmuş..ben cok beğendim.ben pişman oldugum kanısına şimdiden vardım,keşke alp aslana gitseydim.esteworld hemde pahalı.yedik kazığı bir kere gitti bizim izin boşu boşuna

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: @hayrullah mercan

0 Mesaj
20 Temmuz 2013; 17:28:59 

Solgar5000 bende kullanıyorum hatta saçlar daha cabuk uzuyor,işe yarıyor

Bu mesajda bahsedilenler: @sçsö

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
17 gün 7 sa. 32 dk. kadarı kaldı.
20 Temmuz 2013; 18:50:02 

ekim günümün fotografı. 1. gün yani. Bazı arkadaşlar fotoğraf var mı diye soruyorlar bir önceki sayfada fazlasıyla var bir tanede buraya koyuyorum. 3050 greft ekildi ( ki bence kesinlikle daha azdır serdar hocam hep 3000 ekildi diyor )

0

0 Mesaj
20 Temmuz 2013; 20:14:45 

benim ekimlerimi 1 temmuz 2013 de esteworlde dr emirali yaptı ,kendisi dedi yok böyle dogal da yok söyle daha iyi olurda neyse 2300 kök ekti, ya dedim hocam benim yanlar açık kalmıyormu yok çok ekersek cocuk gibi olursun böyle iyi,bizde sözüne güvendim yaptık,ekmez olaydı,olan saçımın sadece 1 santim aşağısını sıklaştırdı ve biraz tepe 5000 tl verdim,harram olsun,ama 3 beş aya istanbulda yakasına yapışayım bakalım kendisinin kafasında kaç tel saç varmış sayacağı,ben parasında değilim yıllık izinimi bu iş için ayırdım,bir kaç arkadaşım dr.alpasalan demişti hikayedir edeim,bak esteworld bir daha kurumsal diye ama naifile sadece reklamını iyi yapıyorlar,haaa bu arada 2300 kök ektiklerinede şüpeliyim onu söyleyeyim benim ense saç bölgesi kalın zaten,benden alnı geniş adama benden fazla saç ekiyorsunuz ve aynı parayı alıyorsunuz ,ben bir istanbula gideyim o zaman konuşurum.resim ekliyeyim öncesi ve 1bugün çektiklerim,bu arada ünlülere esteworld bedava ekiyor ki reklamı olsun,adamlar reklama parayı harcıyorlar[
0
0
0
0
0
0

0 Mesaj
20 Temmuz 2013; 20:27:02 

BAK resim ekledim gör,herkesi reklamcı zannetme,bak ekim yapmadığım yerleri övüyorum işte,özllikle bu forumda resul ve alpaslanın ekimleri iyiymiş dost tavsiyesi

Bu mesajda bahsedilenler: kababa

0 Mesaj
20 Temmuz 2013; 22:04:18 

MERHABALAR BENİM ÜST YANLARDA HİÇ BİR SORUN YOK AMA ENSEMDEKİ ŞAÇLARIM DÖKÜLÜYOR 2 GÜN OLDU VE KORKUYORUM ÜSTLERDE SORUN YOKKEN ENSE DÖKÜLÜRMÜ AYNI SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞ VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİRMİ DÖKÜLEN SADECE KIL GİBİ KÖK FALAN YOK

30 gün cezanın,
20 Temmuz 2013; 23:06:12 

quote:

Orijinalden alıntı: ATA3467

MERHABALAR BENİM ÜST YANLARDA HİÇ BİR SORUN YOK AMA ENSEMDEKİ ŞAÇLARIM DÖKÜLÜYOR 2 GÜN OLDU VE KORKUYORUM ÜSTLERDE SORUN YOKKEN ENSE DÖKÜLÜRMÜ AYNI SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞ VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİRMİ DÖKÜLEN SADECE KIL GİBİ KÖK FALAN YOK

Ekim yaptirdiniz mi hocAm ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
20 Temmuz 2013; 23:16:57 

ewet benim 10 ay oldu suanki görüntüde sorun yok ama ense anlamadım ??üstlerde hiç dökülme yok

30 gün cezanın,
20 Temmuz 2013; 23:33:04 

quote:

ewet benim 10 ay oldu suanki görüntüde sorun yok ama ense anlamadım ??üstlerde hiç dökülme yok

Hocam en iyisi doktora sormak forumda bir ornegi yok diye biliyorum ama dokulen arka olsun ön olmasin

0 Mesaj
20 Temmuz 2013; 23:38:14 

orası öylede can sıkıyor :))

30 gün cezanın,
20 Temmuz 2013; 23:44:41 

quote:

orası öylede can sıkıyor :))

İsin sakasi bir yana doktora gozukun hocam ilac falan verir ne olur ne olmaz ihmal etmeyin

0 Mesaj
21 Temmuz 2013; 1:07:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Surfa

benim ekimlerimi 1 temmuz 2013 de esteworlde dr emirali yaptı ,kendisi dedi yok böyle dogal da yok söyle daha iyi olurda neyse 2300 kök ekti, ya dedim hocam benim yanlar açık kalmıyormu yok çok ekersek cocuk gibi olursun böyle iyi,bizde sözüne güvendim yaptık,ekmez olaydı,olan saçımın sadece 1 santim aşağısını sıklaştırdı ve biraz tepe 5000 tl verdim,harram olsun,ama 3 beş aya istanbulda yakasına yapışayım bakalım kendisinin kafasında kaç tel saç varmış sayacağı,ben parasında değilim yıllık izinimi bu iş için ayırdım,bir kaç arkadaşım dr.alpasalan demişti hikayedir edeim,bak esteworld bir daha kurumsal diye ama naifile sadece reklamını iyi yapıyorlar,haaa bu arada 2300 kök ektiklerinede şüpeliyim onu söyleyeyim benim ense saç bölgesi kalın zaten,benden alnı geniş adama benden fazla saç ekiyorsunuz ve aynı parayı alıyorsunuz ,ben bir istanbula gideyim o zaman konuşurum.resim ekliyeyim öncesi ve 1bugün çektiklerim,bu arada ünlülere esteworld bedava ekiyor ki reklamı olsun,adamlar reklama parayı harcıyorlar[
0
0
0
0
0
0

hocam 1 temmuzda ektirdim diyorsun ama masallah hic yara iz yok ? benim bildigim kizariklik 1 ay kadar sürüyor senin daha 20 gün olmamis ben resimlerden birsey anlamadim, yakindan bir tane cekebilirmisin rica etsem, ?

88 Mesaj
21 Temmuz 2013; 3:33:08 

quote:

Orijinalden alıntı: alp39

ve arkadaşlar, ay sonu yurtdışına gideceğim. kullanılacak ilaçları gitmeden buradan temin etmem gerek. şimdi ilk yıkamayı burada yaptıracağız, doktor'un verdiği ilaçlar var, ağrı kesici, ödem önleyici vb. bunlar önümzdeki 10 günlük için. sonrası için tavsiyeleriniz nelerdir ? deli gibi fforumu okudum kafam karıştı.. mesela bu şok dökülme olayını minimum zarar ile nasıl atlatabiliriz ? neler kullanmam gerekir ? hadi şok dökülme oldu, sonrası için yine hangi ilaç, şampuan vb. kullanmalıyım. zaten saç tel yapım çok ince. minimum kayıp ile atlatmak en iyisi olacak benim için. alkol ve sigara kullanmıyorum. bu konuda tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. saç ekim öncesi ve sonrası resimlerini 6 ay sonra geri geldiğimde paylaşacağım. yurtdışına gidiyorum ve 6 ay sonra geri geleceğim. bu yüzden ne varsa gerekli buradan giderken yanımda götürmek en mantıklısı. şimdiden tşk.ler. not alın. 6 ay sonra resimleri paylaşacağım. öncesi ve sonrası. şimdi herşey için çok erken, forumdan edindiğim tecrübe ile...

geçmiş olsun alp ekim nasıl geçti ağrı falan varmı ya hocam 6 ay demiş sin çok merak ediyorum mümkün se foto nu koyar mısın bugün ben tekrar uğradım doğan hastahanesine dediğin gibi 2 seans yapmış doktor kendine .

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Temmuz 2013; 11:48:13 

quote:

0
0
0
0
0
0

inşallah sonuç istediğin gibi olur

0 Mesaj
21 Temmuz 2013; 14:59:55 

Sn memnun olmuşsun, Kaç ay geçmiş bir resim ekle forma, öncesi ve sonrası olarak bir degerlendirelim, benim kafa arkası kızarıklık hala var ama az kaldı,kabuklar bende 10 gün döküldü zaten,ben öncesi ve sonrası olarak ekledim resimleri,

Bu mesajda bahsedilenler: @hayrullah mercan Bu mesaja 1 cevap geldi.

1 Mesaj
21 Temmuz 2013; 16:49:11 

randevu ücreti alıyorlar mı? bende zaten 2 ay sonra falan ektirmeyi planlıyorumda araştırdıkca içinde boguluyoruz resmen canlı örnek de görmek de istiyorum işin açıkcası. bi tanıdıgım var oda ankara marmara hair da ektirmiş 2 yıl önce ama planlaması iyi yapılmamıs gibi geldi bana önleri açık üstlerde dökülürken ektirmiş (benim su anki hali gibi iken) sadece önlere bosluk yerlere ekmişler şimdi üstlerle tepeleri açılıyo iyice seyrekleşmeye başlamış önlerde saç var ancak üstlerde ve tepede olmamsı çok kötü bir görüntü olusturur o da o duruma gidiyor gibi. bende bir doktora sormustum saç planlamasının iyi yapılması gerekiyor yasın genc beklersen döküldükten sonra ektirirsin ama suanki görüntümden kurtulcam diyorsan mutlaka doğru planlama yapan doktora git dedi yani dökülecek olanları da tespit edip oralara da ekim yapsın ki sonrada pişman olma dedi. ne yapacağımı bilmiyorum işin açıkcası d beklemek istemiyorum. f Direkt
Link
Önizlemeli
240px
Önizlemeli
480px Direkt
Link
Önizlemeli
240px
Önizlemeli
480px Direkt
Link
Önizlemeli
240px
Önizlemeli
480px Direkt
Link
Önizlemeli
240px
Önizlemeli
480px Direkt
Link
Önizlemeli
240px
Önizlemeli
480px Direkt
Link
Önizlemeli
240px
Önizlemeli
480px Direkt
Link
Önizlemeli
240px
Önizlemeli
480px
Albüm şeklinde gösterotolarda aşagıda yorumlarınızı bekliyorum.
0
0
0
0
0
0

30 gün cezanın,
21 Temmuz 2013; 17:09:10 

quote:

Sn memnun olmuşsun, Kaç ay geçmiş bir resim ekle forma, öncesi ve sonrası olarak bir degerlendirelim, benim kafa arkası kızarıklık hala var ama az kaldı,kabuklar bende 10 gün döküldü zaten,ben öncesi ve sonrası olarak ekledim resimleri,

Benim fotolarimi gordunuz mu hocam ?

0 Mesaj
21 Temmuz 2013; 20:44:46 

Yok kardeş tekrar yüklersen bakayım,işallah iyi olmuştur,

Bu mesajda bahsedilenler: @E.Sanchez Bu mesaja 1 cevap geldi.

30 gün cezanın,
21 Temmuz 2013; 21:05:56 

quote:

Orijinalden alıntı: 47muhammed47

sana ıyı kazık atmıs serdar bey arkadsım tepesnı hepsnı yaptı 3500 tane ancak sıgdı senınkıne 600 tane bıle yeter sende kellık yokkı az bişey ıyı kazık yemmısın valla

hocam serdar hocanın tüm 3000 ekimleri benim gibi öyle 600 falan yetme olayı yok o ayrı da Dün başka arkadaşların saçlarınıda inceledim benim gibi şakak bölgesine saç ektirenlerin neredeyse hepsine 3 bin 2750 denildiği halde benden daha az ekilen bir çok kişi var yani bu konuda içim rahat kazık yeme gibi bir durum oldugunu düşünmüyorum keşke üslup olarak biraz daha güzel şekilde söyleseydiniz ama hepimiz insan olamıyoruz ki iyi akşamlar dilerim

30 gün cezanın,
21 Temmuz 2013; 21:07:59 

quote:

Yok kardeş tekrar yüklersen bakayım,işallah iyi olmuştur,

bir önceki sayfada mevcut hocam sizin dökülmenizle benzerlikleri var belki fikir sahibi olursunuz iyi olur.

0 Mesaj
21 Temmuz 2013; 22:05:13 

Arkadaslar şaç ektirdikten sonra 5 ay dan itibaren dökülme yaşayan varmı?Bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ederim..

0 Mesaj
21 Temmuz 2013; 22:28:40 

arkadaşlar herkeze selam

forumu 2008 yılından beri takip ediyorum . bu başlıktaki tüm sayfalardaki tüm yorumları ezbere bilirim :) artık kayıt olup tecrübelerimi paylaşmak istedim
ilk saç ekimimi 26 mayıs 2008 de 2. saç ekimimi 28 haziran 2013 tarihinde yaptırdım
her 2 saç ekimimide ankarada yaptırdım 1. si marmarahair 2. si emc klinkde plastik cerrah doç dr serdar gökrem e yaptırdım
burdan tüm yorumları takip ederek kime saç ekimimi yaptıracağıma karar verdim. Çok ince eler sık dokurum
ankaradaki tüm saç ekimi merkezleri ile görüştüm 2008 yılında ilk ekimimi yaptırdığım için 2 .kez yaptırmaya karar verdiğimde çok iyi bir araştırma yaptım ve fiyat kalite performansını değerlendirdim.
2. saç ekimimde gün gün tüm aşamaları çektiğim 400 ü aşkın fotoğrafım var neredeyse an an saniye saniye gelişimimi çektim :)
kısaca özetlersek
*yaşım 30
*dr serdar beye 3000 greft ekim yaptırdım
*ekim yapılan klinik çok temiz tam bir hastane ve ameliyat ortamı var gösterdikleri ilgi ve alakadan memnun kaldım.
*operasyon saat 11:00 da başladı ve akşam 18:20 de bitti
*operasyon süresinde bile yaklaşık 30 foto çektim hepsini ekleyeceğim.
*ekilmeden önce greftleri toplama aşamasında gfretlerin toplandığı bir kap var tüm kapların fotosunu yüksek çözünürlüklü makinam ile çektim.
*1 kap da 300 greft var ve toplamda 11 kap gfret çıkartıldı .1 kapın fotosunu da ekliyorum ordan detaylı yüksek çözünürlüklü olarak inceleyebilirsiniz.
*1 gfret 1.2 tl yani 3.600 tl nakit para verdim
*gfretlerin alımını serdar bey kanal açma ve yerleştirme işlemini ekibi yapıyor ( bu zaten %90 heryerde böyledir 2008 de de böyleydi)
*operasyondan 2 gün sonra çok hafif alın bölgemde şişlikler oldu buz ile kompres yaparak 30 dk içinde şişlikler indi
*operasyon sonrası ilk 10 gün gerçekten çok önemlidir ben yaklaşık 20 gündür sigara içmiyorum zaten alkol kullanmıyorum
*vücuttaki kan dolaşımının daha iyi sağlanması iyileşme sürecini hızlandırır
*kendi yaptığım araştırmalar sonucu ( isterseniz siz kullanmayabilirsiniz ) yeşil çay - kuru siyah üzüm kuru kaysı ve kuru incirin doğada bulunan
en iyi antioksidanlar olduğunu öğrendim ilk günden beri bunların tümünü eksiksiz kullanmaktayım
*bu kullandığım antioksidanlar sayesin de daha çabuk bir iyileşme gösterdiğimi rahatlıkla söyleyebilirim
*yine herkezin bildiği solgar biotin 5000mcg ilk günden beri kullanıyorum
*şok dökülmeyi azalttığı düşünmekteyim çünkü ilk ekimimde 16. günde başlayan dökülme 2. ekimimde 22. günde olmama rağmen çok az gerçekleşti
hafif bir dökülme şuan da da devam ediyor ileleyen günlerde şok dökülme ile ilgili bir gelişme olursa yazarım burdan.
*çalıştığım için 10 gün yıllık izin aldım ve bu süre içinde evde dinlendim ve iyi bir bakım gerçekleştirdim
*10. gün de kafamdaki tüm kabuklar gitti ve işe gittiğim de hiç kimse saç ektirdiğimi anlamadı
28 haziran dan bugüne kadar hiç kimse anlamadı desem yeridir ( kardeşim ve en yakın arkadaşlarım bile )
*kanka senin saçların çıkmış lan dediklerinde söyledim saç ektirdiğimi :)
şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım tabi ilerleyen zamanlarda da tüm ilerleme sürecimi paylaşacağım ve olumsuz birşey olursa yine sizlerle payalaşırım
* 1. ekim işleminden tecrübem olduğu için 2. ekim işleminde daha titiz davrandım
*saçlarımızın dökülmesinde en büyük sebeplerden biri biotin eksikliğidir eğer küçük bir araştırma yaparsanız biotin içeren gıdaları bulabilirisiniz.
*ben ilk günden beri özellike biotin içeren gıdaları yüksek seviyede kullanıyorum
*kafam da 7. günden itibaren kabuklar çıkmaya başladıktan sonra hiç kırmızılık kalmadı 10. günde herşey çok normaldi ve kızarıklık yada kabuk olmadığı için
işyerim de kimse çakmadı :)
0

Tüm bu yazdıklarım kendi deniyimlerimdir yukarda bahsi geçen gıda takviyelerini içerikleri ilaç olmadığı için kullandım siz istemiyorsanız kullanmayabilirisiniz :)

2011 yılında 1 yıl propecia ve 1 yıla yakın rogain kullandım ilaçlardan hiç ama hiç fayda görmedim. o yüzden 2. saç ekimimi planladım ve uyguladım

deniyimlerimi aktarmaya çalıştım lütfen reklamcı yada başka bir sıfat takmamanızı rica ederim . çünkü amacım bu süreçte benim en yakın destekcim olan bu forumdur (saç ekimimden sonra evden çıkamadığımız için bu forumu okuyarak zaman geçirdim :) )
forum için bilgilerimi paylaşarak bu foruma saç ekimi yaptırmak isteyen arkadaşlarım için biraz yardımcı olabilmek amacındayım

buyrun hepberaber resimlerime bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eri06kud -- 21 Temmuz 2013; 22:31:50 >

0 Mesaj
21 Temmuz 2013; 22:47:36 

resimler eklenmemiş di şimdi oldu :)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0 Mesaj
21 Temmuz 2013; 22:56:10 

bu resimler de daha detaylı incelememiz için
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0 Mesaj
21 Temmuz 2013; 23:04:51 

daha çok fazla foto var sayfayı çok meşgul etmiyeyim benden bukadar arkadaşlar
hepinizin psikolojisini çok iyi anlıyorum.deneyimlerime dayanarak söyleyeiblirim ki 10 gün zamanınız varsa gidin yaptırın ne acı ne ağrı ne sızı ne de başka birşey hepsi bu işin ufak çilesidir. bu resimleri ekleyerek bu foruma olan vefa borcumu da birazcık ödemişimdir .
HEPİMİZE BOOOL SAÇLI GÜNLER İNŞALLAH :)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0 Mesaj
22 Temmuz 2013; 2:07:57 

merhaba arkadaslar bu saç ekim merkezlerinde ucret peşin mi veriliyor. bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

0 Mesaj
22 Temmuz 2013; 4:14:11 

arkadaşlar mrb 21.gün oldu ama gözle görülür bir şok dökülmeye rastlamadım..şok dokulme ne zaman başlayacak bılgısı olan varmı..saçların uzadıgıın gözle gorulur sekılde fark edıyorum..ağrı sızı kabuklanma fılan kalmadı bende..ama herhangı bır ılaca fılanda baslamadım..sok dokulme ne zaman baslar tecrubelı arklar anlatırsa sevınırım..ayrıca benı tanımayıpta saçlarn ekım oldugunu fark eden olmadı daha...

Gözlerine Kilitlendim Anahtarı İstiyorum..!!

0 Mesaj
22 Temmuz 2013; 10:11:35 

benim 3. haftam doldu. şok dökülme 11. gün başladı ve devam ediyor. saçlarıma elerken döküldüğü belli oluyor....saç kırıkları gibi eline geliyor.

30 gün cezanın,
22 Temmuz 2013; 10:21:48 

Bugun sac yikamam yapildi. Bandajsiz gercekten cok guzel durdu baya hosuma gitti . Bildiginiz uzere serdar hocada ekim yaptirmistim diger bir cok arkadas gibi kafamda 3000 greft oldugunu dusunmedigimi yazmistim . Velhassil dun gece bir arkadas greftlerin oldugu kabin resmini cekmis 11 kap oldugunu soyledi bende 11 kap oldugunu saymistim ama fotograf cekmemistim . Bugun hemsireye kafamda 3000 greft yok gibi dedim bana fotografini cekebilecegimi herkesin cekip saydigini soyledi . Sayanlardan biri ekim yaptiran bir arkadasimdi ve dun resimlerini paylasan arkadasti. Bende bunun uzerine resim cekme imkani oldugu halde hoca riske girip eksik kok ekmez diye dusundum . Dedigim gibi bugun kafamda 3000 kok plduguna emin gibi bir seyim haa diger arkadaslar gibi 3000 kok oldugu belli olmuyor ama hocanin bu riske girecegini dusunmuyorum kimseninde gunahini almak istemiyorum ve doktoruma guvenmek istiyorum

Bu arada ben hastaneden cikarken hastaneye giren eskisehirli arkadas ne yaptin forumdaysan bir alinti yapiver

11 Mesaj
22 Temmuz 2013; 10:41:58 

Hocam foruma yeni baktm resmleriniz duruyosa pm atabilir misiniz? @Tuğsan

Bu mesajda bahsedilenler: @Tuğsan

2095 Mesaj
22 Temmuz 2013; 12:59:50 

Öncelikle herkese iyi forumlar.

Arkadaşlar bende bayağıdır forumda paylaşımlarınızı okuyor, ektiren arkadaşların resimlerini inceliyorum. Kendim Ankara da ikamet ediyor ve Eylül sonu gibi nasip olursa ektirmeyi düşünüyorum. Deneyim sahibi arkadaşlara bir kaç sorum olacak. Öncelikle Ankara da fiyat ve kalite açısından kimi veya nereyi önerirsiniz? Resimlerde dikkatimi çeken yanlar açık ve alnın üstünden başlayıp ekiliyor .Ön çizgiyi neye göre çiziyorlar. Bunu kendimiz belirleyemiyor muyuz? Ektirdikten sonra ,görsellik açısından ,kaç gün içinde dışarı çıkabiliriz,kabuklaşma soyulma vs. aşamaları süreleri ortalama ne kadardır ?

Şimdiden teşekkürler.

*Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti ve Bu Durumdan Başarıyla Kurtuldu Tartışma Konusu*
*Zalman PC Kasası Kullananlar Soru Görüş ve Öneri Platformu*
* 140mm En İyi Fanlar *
İşlemci:
AMD FX 6300 (tm) Six Core Processor O/C 4.4 ghz Ekran Kartı : ASUS GTX 770 Direct CU II 2gb 256bit OC Ram: Kingston DDR3 1333Mhz CL9 8 GB (4x2) Anakart :Asus M5A97 R2.0 AMD 970/ AM3 DDR3 2133mhz Monitör: Asus VN247H 23,6" HDD: Seagate 500 GB 7200 Rpm PSU : Ocz ZS Serisi 80 Bronze 550w Güç Kaynağı (12V=38A) Kasa : Zalman Z12 Plus mid ATX Kasa SSD: Kingston 120gb 450mb/s yazma 450mb/s okuma
Cpu Soğutucu : Corsair H75 120mmx2 Klavye: A4 Tech Bloddy B120 Gaming Klavye Mouse: Everest DLM-355 Gaming Mouse

39 Mesaj
22 Temmuz 2013; 14:30:09 

quote:

Orijinalden alıntı: mali_müşavir

ekim yapılan gün serum veriliyor istesende tutamıyorsun diğer günler tutarsın hocam

ne serumu hocam ?

yani bildiğimiz koldan serum mu takıyorlar ? o niye ki acaba alla alla

Dün üye olup, Dün tavsiye mesajı atanlara çok gülüyorum :D :)

39 Mesaj
22 Temmuz 2013; 14:33:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Zaszczyt

Donör bölgem yetersiz olduğundan ektiremiyorum saçı. Bekleyeceğiz her zamanki gibi.

Ramazan'dan sonra Resul hocaya (Resul Yaman) uğrayıp PRP yaptıracağım 1-2 kez belki toplar arka kısım.

Sizlere bol şans, inşallah sizde de benimki gibi bir sıkıntı yaşanmaz. Kendini operasyona hazırlayıp sonra gerçeklerle yüzleşmek kötü oluyor. Hayal kırıklığı...

usta prp nedir fiyatı ne kadar bilgilendirebilir misinz ?

Dün üye olup, Dün tavsiye mesajı atanlara çok gülüyorum :D :)

168 Mesaj
22 Temmuz 2013; 15:18:03 

quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

evet abicim, zaten öyle yapmasa bu kadar ilgi cekmezdi belki, gecende haberlerde okudum kokain kullaniyor basi dertteymis falan filan, benim demek istedigim demek istanbulda kalite varki gelip ektirmis, daha iyi yerler varsa gider orda yaptirir adamin bu konuda en son düsünecegi sey paradir bence,

Selamlar, fiyati nedir kaca yaptirdiniz?

0 Mesaj
22 Temmuz 2013; 16:06:25 

arkadaslar bu formu bızler ıcın hazırlayan herkese cok tsk ederım oncelıkle. Cunku hem bılınclenıyoruz hemde bırbırımızle gorus paylasıyoruz. ızmırde sac ekımı yaptırmak ısteyen tum arkadaslar bana her konuda soru ve goruslerını yazabılır ben ektırelı 2.5 ay oldu ve suan cok ama cok memnunum

0 Mesaj
22 Temmuz 2013; 16:09:47 

genelde pesın alınıyor benım bıldıgım

Bu mesajda bahsedilenler: sensokado

0 Mesaj
22 Temmuz 2013; 16:34:34 

quote:

Orijinalden alıntı: mert3356

benim 3. haftam doldu. şok dökülme 11. gün başladı ve devam ediyor. saçlarıma elerken döküldüğü belli oluyor....saç kırıkları gibi eline geliyor.

bende ıkı uc gunde bır ya dediğin sekılde bır saç luyor yada olmuyor yanı ekılenlerın hala hepsı kafamda duruyor ..herhangı bır hap ta kullanmıyorum .sadece sampuanla yıkıyorum..gun de bır paket sıgarada ıcıyorum ama dokulmedı ınsallah dökülmez dıyeyımm :)))

Gözlerine Kilitlendim Anahtarı İstiyorum..!!

0 Mesaj
22 Temmuz 2013; 16:35:51 

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Bugun sac yikamam yapildi. Bandajsiz gercekten cok guzel durdu baya hosuma gitti . Bildiginiz uzere serdar hocada ekim yaptirmistim diger bir cok arkadas gibi kafamda 3000 greft oldugunu dusunmedigimi yazmistim . Velhassil dun gece bir arkadas greftlerin oldugu kabin resmini cekmis 11 kap oldugunu soyledi bende 11 kap oldugunu saymistim ama fotograf cekmemistim . Bugun hemsireye kafamda 3000 greft yok gibi dedim bana fotografini cekebilecegimi herkesin cekip saydigini soyledi . Sayanlardan biri ekim yaptiran bir arkadasimdi ve dun resimlerini paylasan arkadasti. Bende bunun uzerine resim cekme imkani oldugu halde hoca riske girip eksik kok ekmez diye dusundum . Dedigim gibi bugun kafamda 3000 kok plduguna emin gibi bir seyim haa diger arkadaslar gibi 3000 kok oldugu belli olmuyor ama hocanin bu riske girecegini dusunmuyorum kimseninde gunahini almak istemiyorum ve doktoruma guvenmek istiyorum

Bu arada ben hastaneden cikarken hastaneye giren eskisehirli arkadas ne yaptin forumdaysan bir alinti yapiver

:) umarim hersey yolunda gitmistir birde bence en guzel zaman kabuklar dokuldukten sonraki zaman gercekten cok dogal durucak ve sokaga cikip saclarini gostermek icin can aticaksin :))) birde forumun artik son sayfalarinda herkez birbiri icin yardimlasmayi daha cok artirdi gereksiz bilgiler degil hepimizin faydasina olacak sekilde resimler ve deniyimler paylasilirsa foruma her giren kendisi icin dogruyu bulabilir
herkeze sevgiler saygilar

30 gün cezanın,
22 Temmuz 2013; 17:53:41 

quote:

Orijinalden alıntı: eri06kud

:) umarim hersey yolunda gitmistir birde bence en guzel zaman kabuklar dokuldukten sonraki zaman gercekten cok dogal durucak ve sokaga cikip saclarini gostermek icin can aticaksin :))) birde forumun artik son sayfalarinda herkez birbiri icin yardimlasmayi daha cok artirdi gereksiz bilgiler degil hepimizin faydasina olacak sekilde resimler ve deniyimler paylasilirsa foruma her giren kendisi icin dogruyu bulabilir
herkeze sevgiler saygilar

aynen hocam baya güzelleşti forum ilk başlarda hep tartışma varken şimdi baya azaldı. Bu arada senin durumlar nasıl sana mesaj attım şimdi şu ilaçlarla ilgili burayada yazcam millet ne yapmıs bakayım bi

30 gün cezanın,
22 Temmuz 2013; 17:57:02 

arkadaşlar bu biotini saç ekimden kaç gün sonra kullanmaya başlamalıyım. Aynı zamanda minoxili ne zaman kullanmalıyım?

Uzaklaştırılmış
22 Temmuz 2013; 18:27:09 

kabuklar genel olarak doküldüğünde minoxil kullanmaya başla hocam.

0 Mesaj
22 Temmuz 2013; 18:52:42 

arkdaslar merhaba..forumu bayadır takıp edıorum bugun uye oldum..bende 36 gun once serdar gokreme sac sıklastırması yaptım..ancak suan durum ıc acıcı degıl kendı varolan saclarımda dokuldu sanırım cok kotu bı goruntu var..sac ektırıp memnun olanların sureclerınde bole bı durum varmıydı ıcımı rahatlatcak bırılerı varmı:)

0 Mesaj
22 Temmuz 2013; 19:22:41 

merhaba arkadaşlar forumu uzun süredir uzaktan takip etmekteydim üye olup size yazmak şimdi nasip oldu :) forumdaki paylaşımlardan bilgi sahibi oldum, saç ekimi yaptırmamda ve yer seçimimde katkısı olduğu için paylaşım yaparak foruma ve sizlere nacizane katkılarım olsun istedim ben 3 gün önce saç ekimi yaptırdım (fotoğraflarıda sizinle paylaşacağım)

ekimi Denizli ERPA Hastanesinde Dr. Özgür Nalbant'a yaptırdım. kendi ekimimle ilgili olumlu olumsuz bişey söylemem için çok erken ama şu ana kadarki süreçten memnunum. ben denizliliyim fakat antalyadaki hastanelerin ismine güvenip oralarda saç ekimi yaptırmayı düşünüyordum. fakat araştırdığımda tamam budur diyebileceğim biyer bulamadım. bu ve başka forumkarda 1-2 tane Özgür hocanın yaptığı ekimleri gördüm ve hoşuma gitti bunun sonucunda görüşmek için randevu aldım. bana 2500 greft civarı bi ekimin uygun olduğunu söyledi. daha önce ekim yaptığı hastaların ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarını gösterdi. 3 tane de telefon numarası aldım yüz yüze görüşmek için bunlardan birisiyle görüştüm( saç dökülmesi bana daha çok benzeyen) ve fikirlerini aldım oda ekimden memnun olduğunu söyledi ki saçlarını bende beğendim ve bu işi memleketimde de yaptırabileceğime karar verdim. ayrıca özgür beyin ekimlerini gören şehir dışından birçok kişinin geldiğini söyledi.

ayrıca dikkat ettiğim unsurlar:
Doktorun bu işte tecrübeli olması önemli. ekim yaptırdığım doktorda 11 yıldır bu işi yaptığını söyledi.
Dr günde sadece 1 ekim yapıyor sabah 8 de başlıyor ve 2.30 a kadar anastezi saç köklerini alma kanal açma işlemlerini tamamen kendisi yapıyor (bu arada hemşireler kökleri kaplara yerleştiriyor) ve işlemin bundan sonra sanırım en risksiz olan kısmı saç köklerini kanallara koyma işini hemşireler yapıyor. hemşirelerle konuştuğumda da 9 yıldır Özgür hocayla beraber çalıştıklarını öğrendim.
Şu an aklıma gelenler bunlar. ayrıca ekim ücretini de belirteyim 2700 civarı greft alındığını söyledi Özgür hoca (güvendiğim için saymadım 13 kutu vardı) 2900 TL ödedim bir kısmı peşin bir kısmı taksitli. benim için greft sayısından daha önemlisi doğal bir görüntü olması zaten. şimdiye kadarki süreçten memnunum umarım bundan sonrası da aynı şekilde olur.

22 Mesaj
22 Temmuz 2013; 19:22:46 

Değerli arkadaşlar saç dökülmesi problemim vardı, vardı diyorum çünki artık neredeyse yok gibi, eczacımın tavsiyesi ile 3 aydır shen min kullanıyorum, çok memnunum alnımdan yeni saçlar çıkmaya başladı (çok fazla değil tek tük ama kayda değer) siz değerli arkadaşlarıma bir öneri olarak yazıyorum. Saygılarımla.

"Ben hayatımın hiçbir anında karamsarlık nedir tanımadım." * M. Kemal Atatürk

0 Mesaj
22 Temmuz 2013; 19:44:07 

Solgar biotin al 5000mg kutuda 50 adet var günde 1 tane kullan,sacların çabuk uzamasını sağlar

Bu mesajda bahsedilenler: @E.Sanchez Bu mesaja 1 cevap geldi.

30 gün cezanın,
22 Temmuz 2013; 19:49:42 

quote:

Orijinalden alıntı: kababa

kabuklar genel olarak doküldüğünde minoxil kullanmaya başla hocam.

teşekkürler hocam

30 gün cezanın,
22 Temmuz 2013; 19:53:46 

quote:

Solgar biotin al 5000mg kutuda 50 adet var günde 1 tane kullan,sacların çabuk uzamasını sağlar

aldım hocam şu anda elimde mevcut yalnız ne zaman kullanacagım konusunda kararsızım

Uzaklaştırılmış
22 Temmuz 2013; 21:14:21 

quote:

Orijinalden alıntı: yanperç

arkdaslar merhaba..forumu bayadır takıp edıorum bugun uye oldum..bende 36 gun once serdar gokreme sac sıklastırması yaptım..ancak suan durum ıc acıcı degıl kendı varolan saclarımda dokuldu sanırım cok kotu bı goruntu var..sac ektırıp memnun olanların sureclerınde bole bı durum varmıydı ıcımı rahatlatcak bırılerı varmı:)

Açıkçası bundan bende korkuyorum hala, ekimin 21. günü şok dökülme nispeten oldu ama eskidende saç olduğu için ne kadarı döküldü bilmiyorum. Şu an çok rahat sokakta dolaşacak kadar saçım var hatta ailem dışında kimsede ektirdiğimi bilmiyor. İlk 6 7 gün zaten evden çıkmadım sonraki günlerde ise birçok arkadaşım gördü ektirdin mi diyen olmadı demekki o kadarda belli olmuyor. Doktoru hala övecek birşey yok geçsin bakalım 2 ay zaman sonra hep beraber fotolarla bakarız çıkan duruma görede o doktora ister övgü ister sövgü düzeriz :D

Uzaklaştırılmış
22 Temmuz 2013; 21:17:36 

Birde önceki sayfada yine bi reklamcı var bunlara dikkat etmekte fayda var

4 Mesaj
23 Temmuz 2013; 0:05:42