Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (643. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Tum resimlerim
    sacekimisonrasi.blogspot.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncesi halim
  • resim ekleyemiyorum.arkadaaşlar sorun ne anlamadım.öncesi resimlerimi atamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirkidi

resim ekleyemiyorum.arkadaaşlar sorun ne anlamadım.öncesi resimlerimi atamadım.

dostum sanirim resim dosyasi büyük bu yüzden yükleyemiyorsun, resim yüklerken dosya cok büyük yaziyor mu ? resmin üzerine bas, ayarlarindan resmin boyutunu kücült
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestlim

arkadşlar sizce saç ektirirsem memnun kalırmıyım? donör alanım resimde görüldüğü üzere çok sık değil. ama bende en azından şimdikinden iyi olacaksa ekeyim diyorum. siz ne dersiniz. görüşlerini benim için önemli. şimdiden tşkler

arkadaşım saçlarının durumu gayet iyi benimki daha kötüydü bence ekime uygun daha az olanlar ekim yaptırıyor başarılı bir ekim olur saygılar
  • quote:

arkadaslar 220.günüm..ve önceki süreç..

hocam saçlar bayağı toplamış gerçekten çok güzel olmuş buda ekim yapan dr.un ne kadar usta olduğunu gösteriyor.saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: armedion

DHI - fue ile saç ektirip sorun yaşayan var mı peki ?

formu araştırırsan azda olsa sorun yaşayanlar var genelde fue en iyi yöntem ama yinede sorunla karşılaşan arkadaşlar var ekim önemli bir operosyondur iyi araştırılıp öyle karar verilmesi lazımdır saygılar
  • merhabalar, şok dökülme başladı saçların nerdeyse %80 ni gitti acaba internetten araştırdığım kadarıyla Xpecia mı kullanayım Biotin 5 mg mı kullanayım. ikisinin firmalarıda aynı lütfen yardımlarınızı bekliyorum
  • foto yükleme sorunlumudur nedir ?

• foto yükleme sorunlumudur nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fxmaster

Bugün itibariyle yaklaşık bir ayım doldu. Facebook sayfama resimleri yine koydum.
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100005138372339
    Dökülme gerçekleşti, ense ise gayet iyi durumda. Alım motorla yapılmıştı.

Birde facebook sayfama bir ay kadar önce Hasan Yalı ismini verdim, gerçek ismimi koymayı tercih etmedim. Burada 28 şubat 2013 tarihinde kayıt olmuş olan hasanyalı7 nickli profile sahip kişinin şahsımla alakası yoktur. Yukarıda link verdiğim face profili ile de alakası yoktur.

gelmıs gecmıs olsun sok dokulmeden once guzel duruyomus ınsallah sonunda da guzel sonuc alırsnız greft sayısını soracaktım vede tam olarak kacıncuı gunde sok dokulme olmaya basladı bı sorum olcak benım 1 hafata oldu sankı sac uzamıyor gıbı dıgerlerıne gore daha kısa hatta sakalım o gunden berı kesmıyorum onun 3 katı daha uzun acaba uzuyomu yoksa daha uzamııcak bunlar mı atıcak nedır bılıyorsanız yardımcı olurmusunz tesekkurler..
  • Sok dokulme yolunmus tavuga cevirdi beni
    Donor bolge kasiniyor ufak ufak cikintilar var 10 krs buyuklugunde diye bilirim kafa dalga dalga odem kalmis olabilir mi bu tumsekler onceden yoktu
    Yarin resim yukleyim

• ekimden 3 hafta sonra minoxidile baslasak olur mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 2 Mart 2013; 23:53:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konur26

quote:

Orijinalden alıntı: fxmaster

Bugün itibariyle yaklaşık bir ayım doldu. Facebook sayfama resimleri yine koydum.
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100005138372339
    Dökülme gerçekleşti, ense ise gayet iyi durumda. Alım motorla yapılmıştı.

Birde facebook sayfama bir ay kadar önce Hasan Yalı ismini verdim, gerçek ismimi koymayı tercih etmedim. Burada 28 şubat 2013 tarihinde kayıt olmuş olan hasanyalı7 nickli profile sahip kişinin şahsımla alakası yoktur. Yukarıda link verdiğim face profili ile de alakası yoktur.

gelmıs gecmıs olsun sok dokulmeden once guzel duruyomus ınsallah sonunda da guzel sonuc alırsnız greft sayısını soracaktım vede tam olarak kacıncuı gunde sok dokulme olmaya basladı bı sorum olcak benım 1 hafata oldu sankı sac uzamıyor gıbı dıgerlerıne gore daha kısa hatta sakalım o gunden berı kesmıyorum onun 3 katı daha uzun acaba uzuyomu yoksa daha uzamııcak bunlar mı atıcak nedır bılıyorsanız yardımcı olurmusunz tesekkurler..

Teşekkür ederim. 3000 greft. Şok dökülme saçın kökünden değil de kırılarak dökülme şeklinde gelmesiyle oldu. daha 10. gün azar azar başlamıştı. 15 ile 30. günler arasında her yıkamada ya da kabuk temizlemede vs baya bir döküldü. Diğer saçların yavaş uzaması normal bende de aynı çok az bir kısmı ise aynen ekildiği gibi uzamaya devam etti ve yan saçlarla aynı şekilde uzuyor.
    Bu yolunmuş tavuk görüntüsü işlem yaptıran tanıdığım hemen herkeste olmuştu. Bende de büyük ölçüde dökülme olduysada yolunmuş tavuk görüntüsü olmadı. Kabuklar gittiğinde kırmızılık ta olmamıştı. Esmer tenliyim ve bundan kaynaklanabileceğini düşünüyorum.
    Sakal ile kıyaslama yapmak hatalı olur. Sakal normalde zaten saçtan hızlı uzar. Saç daha yavaş uzar. O saçlar şuan uyum sağlama sürecinde ve dinlenme fazına geçmiş ya da geçmekte. Tabiki yava uzayacak ve uzamayı durduracak. Anormal bir durum değil.
    Saçların bir kısmı daha kırılıp dökülebilir. Benim gördüğüm saç ekimi işlemlerinde hemen hemen tamamı dökülmüştü. Sonrasında 6. aydan itibaren çıkmaya başlaması beklenir. Ama bir arkadaşımınkinde saç 10. ayda yavaş yavaş çıkmaya başlamış asıl patlamasını da 12. ayın başından itibaren yapmıştı. Dolayısıyla süreç kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
    Saçların kırılarak dökülmesi yani düz saç telleri şeklinde normal. Saç teli uzamayı aniden durdurduğundan bu süreçte L şeklini alabiliyor uzama anormalliğinden dolayı bıu şekilde dökülen saç görürseniz merak etmeyin. Yalnız çengel şeklinde, köküyle beraber geliyorsa bir kontrole gitmenizde fayda var.
    Bence şimdilik telaşlanmanızı gerektirecek bir durum yok. Yalnız takibinizi kendiniz yapabilmek ve durumu kıyaslayabilmek adına düzenli fotoğraf çakmenizde fayda var.
    İlaçlar için acele etmeyin. Deri normal haline dönsün. Ondan sonra kullanmak daha doğru olabilir.
    Bir bilgi daha vereyim takip eden arkadşlara.
    Minoxidil içeren ilaçlar saçları çıkarır ama bunların yüzde 15 gibi dozları çoğunlukla vücutta tüm kılların güçlenmesi ve artmasına neden olur. Onaylanmış olan doz erkeklerde yüzde 5 tir. Rogaine foam denen köpük formu kullanımı kolay ve güzel kokuyor ayrıca saçları yağlandırmıyor. Bir de rogan diye bir marka var rogaine in taklidi ona benzer bir isimle piyasaya sürmüşler rengini de benzer yapmışlar. Aynı ilacın bir de sıvı formu var kafaya damlatılır ya da spreylenir masaj yapmak suretiyle uygulanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxmaster -- 3 Mart 2013; 0:36:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgulyakup

merhabalar, şok dökülme başladı saçların nerdeyse %80 ni gitti acaba internetten araştırdığım kadarıyla Xpecia mı kullanayım Biotin 5 mg mı kullanayım. ikisinin firmalarıda aynı lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Xpeciaa içinde birçok madde var biotinde dahil olmak üzere.Kağıt üzerinde xpecia çok önde fakat yeni ürün olması sebebiyle uzun yıllar kullanıp sonuç alan yok daha.Zamanla görüceğiz ya piyasa alıp götürecek yada bir çok ilaç gibi 4-5 ay sonra parayı bulup piyasadan cekilecekler.Xpecia 59 tl biotine göre çok pahalı.Bazı biotinleri 2 ay kullanlabilirsin fakat xpecia kutusu ilk aylarda 1 ay gidiyor.kimilerine görede xpecia içndeki 2 mg biotin yetersiz ek olaak 5 mg biotin kullanıyor.Kimilerine görede yeterli ilacın kendisi gibi buda muallak.Biotinin etkisi bilimsel kanıtlanmıs xpecia için daha kanıtlanmıs birsey yok.İçerik olarak 1 numara olarak gözüküyor ama tamamen yalan çıkabilir içerisindeki diğer maddelerin mg yeterlimi onun içinde bilimsel bir kanı yok.Ben içeriğin gazına gelerek aldım kullanmaya basladım umarım folixir gibi balon olmaz, olumlu yada olumsuz doneleri paylasırım burada.ek olarak biotin takviyesi gerekir mi tecrübeli kullanan arkadaslar varsada yorumunu yazarsa bizde bilgilenmiş oluruz.
  • ben de ekim yaptırdım, DHI ile. normal fueden daha pahalı. ama daha sık ve doğal oluyoMUŞ saçlar. bi ayı doldurdu ekim. bi hafta sürmedi kafamdaki kızarıklık. önceden toplu kanal açma felan yoktu. saç kökü kalem gibi bi alete takılıp direk kafaya yerleştiriliyor. benm sadece yan taraflarda seyrelme olmasına rağmen 1650 greft ekilebildi. normal fue ile olsa, o kadar ekilemezdi sanırım, diğer arkadaşların yorumlarından anladığım bu. normal fuede greft başına 1 tl istenirken, DHI'da greft başına 3 lira istiyordu klinik. ama daha doğal olacaksa, verilebilir bi miktar bence.
  • quote:

ben de ekim yaptırdım, DHI ile. normal fueden daha pahalı. ama daha sık ve doğal oluyoMUŞ saçlar. bi ayı doldurdu ekim. bi hafta sürmedi kafamdaki kızarıklık. önceden toplu kanal açma felan yoktu. saç kökü kalem gibi bi alete takılıp direk kafaya yerleştiriliyor. benm sadece yan taraflarda seyrelme olmasına rağmen 1650 greft ekilebildi. normal fue ile olsa, o kadar ekilemezdi sanırım, diğer arkadaşların yorumlarından anladığım bu. normal fuede greft başına 1 tl istenirken, DHI'da greft başına 3 lira istiyordu klinik. ama daha doğal olacaksa, verilebilir bi miktar bence.

Nerede ve ne kadara yaptırdınız birde dhi ile dediginiz kalem ile ekim değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: dawson34

quote:

Orijinalden alıntı: akgulyakup

merhabalar, şok dökülme başladı saçların nerdeyse %80 ni gitti acaba internetten araştırdığım kadarıyla Xpecia mı kullanayım Biotin 5 mg mı kullanayım. ikisinin firmalarıda aynı lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Xpeciaa içinde birçok madde var biotinde dahil olmak üzere.Kağıt üzerinde xpecia çok önde fakat yeni ürün olması sebebiyle uzun yıllar kullanıp sonuç alan yok daha.Zamanla görüceğiz ya piyasa alıp götürecek yada bir çok ilaç gibi 4-5 ay sonra parayı bulup piyasadan cekilecekler.Xpecia 59 tl biotine göre çok pahalı.Bazı biotinleri 2 ay kullanlabilirsin fakat xpecia kutusu ilk aylarda 1 ay gidiyor.kimilerine görede xpecia içndeki 2 mg biotin yetersiz ek olaak 5 mg biotin kullanıyor.Kimilerine görede yeterli ilacın kendisi gibi buda muallak.Biotinin etkisi bilimsel kanıtlanmıs xpecia için daha kanıtlanmıs birsey yok.İçerik olarak 1 numara olarak gözüküyor ama tamamen yalan çıkabilir içerisindeki diğer maddelerin mg yeterlimi onun içinde bilimsel bir kanı yok.Ben içeriğin gazına gelerek aldım kullanmaya basladım umarım folixir gibi balon olmaz, olumlu yada olumsuz doneleri paylasırım burada.ek olarak biotin takviyesi gerekir mi tecrübeli kullanan arkadaslar varsada yorumunu yazarsa bizde bilgilenmiş oluruz.

bende ekimden sonra başladım hocam 1 haftadır kullanıyorum sabah 1 aksam 1 olarak alıyorum dolayısıyla günlük biotin 4 mg ediyor bu miktarda yeterlidir sanırım 3 ay bu şekilde kullanmayı düşünüyorum bakalım inşallah faydasını görürüz :D
  • quote:

ben de ekim yaptırdım, DHI ile. normal fueden daha pahalı. ama daha sık ve doğal oluyoMUŞ saçlar. bi ayı doldurdu ekim. bi hafta sürmedi kafamdaki kızarıklık. önceden toplu kanal açma felan yoktu. saç kökü kalem gibi bi alete takılıp direk kafaya yerleştiriliyor. benm sadece yan taraflarda seyrelme olmasına rağmen 1650 greft ekilebildi. normal fue ile olsa, o kadar ekilemezdi sanırım, diğer arkadaşların yorumlarından anladığım bu. normal fuede greft başına 1 tl istenirken, DHI'da greft başına 3 lira istiyordu klinik. ama daha doğal olacaksa, verilebilir bi miktar bence.

teşekkür ederim zahmet edip cevaplamışsınız sanırım biotin 5 mg öne çıkıyor gibi
  • quote:

arkadaslar 220.günüm..ve önceki süreç..

maşallah hocam saçlar mükemmel olmuş güle güle kullanın ekimden sonra yapılan tüm uygulamalar aldığınız ilaçlar vs. kısaca bilgi verebilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alii_karaa06 -- 3 Mart 2013; 12:12:25 >
  • 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.