- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
en iyi saç ekim merkezi neresidir
31377 Cevap3468886 Görüntüleme436 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     209 [211] 213 214 215 216 217 218      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 12:05:39 

........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delfino33 -- 19 Şubat 2013; 13:30:41 >

25 Mesaj
19 Şubat 2013; 12:24:56 

quote:

Orijinalden alıntı: glgl45

bende serdar hocaya ektirdim çok fazla araştırma yaptım bu iş gerçekten kolay degil ama sempansempayıda hiç tanımam ama bence cok haklı serdar hoca adam gibi adam benim 4.ayım suan ve suanda memlunum allaha sükür daha inş 9.aylarda çok daha iyi olucak oyle umuyorum ama hocanın adamlıgına ilgisine cerrahlıgına bence laf edilmemeli en azından ameliyatı gecirenler konuşmalı kendisine beni görüpte ekim yaptırmak isteyen bayagı insan oldu ama sonuçta önemli olan 9. aylar inş dedigim gibi güzel olur herkesin istedigi gibi saçları olması dilegiyle..

Fiyat olarak ne kadara ektirdiniz?

alisveris yaptiklarim onkuba ,Emrecanayaz ,cyhnk ,xeres...

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 12:35:19 

quote:

Orijinalden alıntı: efe579

Diğer tavsiyemde mikromotor olayının iyi araştırın özellikle yabancı sitelerden Abd den olabilir soru olan arkadaşların sorularını cvplamaya çalışacağım. Sözüne istinaden bu mikro motor konusunda bildiklerini paylaşırsan sevinirim. Açıktan yazmak istemiyorsan özeldende mesaj atabilirsin.

Nacizane düşüncelerimdir. Bu işi bi sağlık dağıtma olayı değildir. Müşteri bilgili olursa bu işin ticaretini yapan doktorlarda ona göre kendilerini geliştirmek zorunda kalırlar. Aşağıdaki konular benim için hlala net değil.

Bana göre saç ekim merkezleri herşeyi net bir şekilde açıklamıyorlar.
Örneğin;
1) Hakan Doğanay demiş ki avrupalıların saçı kalem yöntemine uygun değil. Neden? Nedeni Belli değil?
2) Çoğu saç ekim merkezinin ekim videosunu araştırıyorum çoğunun ki yok. Zekeriya kul ve Hakan Doğanay dışındakileri ben göremedim. Belki benim hatamdır. Varsa lütfen linklerini veriniz.
3) Bu mikro motor olayı çok muallak elle almadan bi farkı yoksa neden bazı yerler elle alımlarda ek ücret alıyor.
4) Yine bana göre bu işin en önemli noktası saçların alınması. O nokta hep atlanıyor. Önemli olan taraf ekim gibi gösteriliyor alımı kötü olupta saç çıkmıycaksa ekim iyi olsa ne olur.

Benim araştırdığım kadarıyla . Saç yönleri sürekli değiştiği köke zarar vermemek için alımın yönünün de ona göre değiştirilmesi gerekir. Mikromotor ise seri alımlarda kullanılıyor ve belli bir yere kadar saç köklerinin uzama doğrultusuna kadar ayarlama yapıyor. ancak hem seri olmasından hem de sensörlere dayanmasından dolayı insan gibi ayarlama yapamaz. Bu şuna benzer: İnsan gözünün algılama çözünürlüğü 560 megapikseldir. Benim bildiğim en yüksek çözünürlüklü kameranınki ise 40 megapiksel civarı. Bu anlamda aygıtların insana ulaşması için daha onyıllar var.

Birde mikromotoru kimin kullandığı çok önemli. Elle alım yapıldığında bu kesinlikle cerrahtır, ama mikromotoru hemşirelerde kullanır.

Yine araştırmalarıma göre saç alımı için kullanılması gereken iğne boyutu 0.7-1.0 mm aralığında olmalı.

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 12:40:45 

Birde birilerine söyleyim, bunları bilmem doktor olduğum veya bu sektörün içinde olduğum anlamına gelmez. Bu düşünce çok komik. Bunları her isteyen internetteki güvenilir sitelerden araştırabilir.

Hatta internette ararken kullanacağınız anahtar kelimeleri ben veriyorum işte, buyrun.

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 12:55:07 

quote:

Orijinalden alıntı: yakli007

sıklaştırma istiyor gibi geldi bana

merhaba ilginiz için teşekkürler sizce bu ekim olmuşmu yani 3005 greft ektirdim Transmed te Emre Karadeniz ekti bu ekilen saçlar çıkmışmı acaba gerçekten çok merak ediyorum sizin tecrübeniz varmı bu konuda 3005 greft sa. incede olsa ne kadar alanı nasıl kapatır cevaplandırısanız memnun olurum birde yeni bir yer tavsiyeniz varmı ankara ve istanbuldan

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 14:01:38 

sevgili punching arkadasim, tsk ederim, sen gercekten dürüst birisisin, gecen yazdin ya, aziz nasinin düsündüklerini, böyle bir kac arkadasi görünce bende adama bazen hak veriyorum, birbirmize yardim edecegimize froumda bile anlasmiyoruz, tartisiyoruz, millet olarak bu bizim genimizde mi var, bilmiyorum, birbirimize tahammülümüz yok, saygimiz yok,
ben burda kimsenin sac ekimi hakkinda yorum yapmadim, sadece jakobo_06 arkadasi ilk görünce birde kafasina sürdükleri yanlardan akmis ilaci kan sandim, cünkü bende böyle birsey yokdu, ayni yerde ekimden cikan kisilerdede yokdu, ilac oldugunu bilmiyordum ögrenmis oldum,
ben ekimden ikinci günü gezdim dedim, sempasempa arkadasimiz kiyameti koparti yalanci demek istedi, kendisi bir kac sayfa gerilerde ben ücüncü gün ise basladim diyor, ben ikinci gün gezince yalanci oluyorum, öyle sey olmaz diyor, kendisi ücüncü gün ise baslayinca oluyor, bu arkadasin derti ne valla daha anlamis degilim,
ben ekimin 4, günü almanya dönerken, istanbul havalimaninda bir abi beni gördü, gecmis olsun, güzel olmus falan dedi, bende sende mi düsnüyorsun dedim, yok benden gecdi, kardesim ektirecek dedi, kartini verdi, bende nr verdim, bir kac sonra kardesi aradi, resim istedi gönderdim, telde konusduk, cocuk gitti ektirdi , ben smsle sordum nasil gecti, tsk etti, gayet iyi bir sikinti yok dedi, sonra buraya resim koydum yakinda olan karar veremeyen gelsin beni görsün, canli örnek her zaman iyidir yazdim,
yemin ediyorum 50 km yakin bir sehirden 2 arkadas geldi onlarinda saci kalmamis kafada, baktilar sorular sordular, adres aldilar, kahve icdik, kalkarken kahve paralarini bile kendileri ödedi, ben misarifimsiniz olmaz dedim, yok bizim icin zaman ayirdin olmaz dediler, o 2 kisden biri dün ekim yaptirmis galiba daha sormadim, ama istanbulda gittigini biliyorum, bende yardimci oluyorum diye sevinirken birden yalanci reklamcilikla karsi karsiya kaldim, birde komsu sehirden biri geldi oda bakti, konusduk, tamam ben bi düsüneyim dedi, simdi benim burda ne cikarim olacak allah askina, istanbulda bile degilim, ben tel numarami, e.mail adresimi, verdim, isteyen gelin görür , begenirse gidip yaptirir, begenmesse yaptirmaz,
ben aylarca buralari okurken kesin bir doktor yada merkezde karar veremedim, canli örenek görmek istedim, yakindan kimse cikmadi,

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 14:10:27 

PANAK arkadasim, tsk ederim, anlayisin icin, ama gelde bazilarina anlat, adamlar kendi reklam yaptigi icin herkesi ayni saniyor galiba,
yeni resimler ekliyecegim, söz, ama simdi ise gitmem gerekiyor, gece 22.30 gibi geliyorum, birde her ay resim ekliyecegim, saclar iyice cikana kadar, belki bir kac arkadas faydam olur,
aynen dogru söylüyorsun, adamlarin reklama ihtiyaci yok, ben gözümle gördüm hastlari siradi valla, coguda alman , hollandali, dubaiden geleni bile gördüm,
isin acikcasi ben tvde mahmut tuncer yakinlarda orda ekim yapmis, yourubede de var videolari, ben ondan etkilendim gittim, ayni ekipe ekim yaptirdim, ve bir kac ünlü kisi daha orda yaptirmis, ben istenbulda en iyi yerki, mahmut tuncer falan orda yaptiriyor diye düsündüm, gittim yaptirdim, suan iyi gidiyor, ileri ne olur bilemem, ama sonuna kadar paylasacagim resimleri,
BIRDE BURASI TARTISMA YERI DEGIL; insanlar iyi bir yer bulurum ümitiyle saatlarce burayi okuyorlar, sacma sacma tartismalari okuyacaklarini zanetmiyorum,
birde site yönetimeine sesleniyorum, lütfen müdahale etsinler, burda elinde kanit olmadan kimse kimseyi suclamsin
saygilar PANAK

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 14:18:10 

td1907 kardes ben 3000 greft icin 3000 euro ödedim, fiyatin icinde prpde var, prp yalniz 500 euro dediler.
ben 2 ay önce esteworldu aradigimda bana 3000 euro tek fiyat dediler, nerden geleceksiniz sorduler bende almanya dedigimde 3000 euro dediler,
ben istanbula geldigimde kayit formunu doldururken, adres istanbul yazdim, tel nr türkiyenin numarasini yazdim, sonra görüsmeye girdim, istanbulun neresinde kaliyorsunuz dediler, bende esenler dedim, yani almanyadan geldigimi hic belli etmedim, , amacim bakalim, yurt icindekilere ayri fiyat mi cekiyorlar ögrenmekdi, sonra fiyatini konusduk, bizde tek fiyat 3000 euro, greft hesabina girmiyoruz, maxmum grefti aliyoruz, dediler, inandim dürüstlüklerine
benim yanimda oda almanyadan bir arkadas vardi, ben 3000 euroya, 3000 greft cikti, onda 3000 euroya 3500 greft cikti, sonra antepden bir ögretmenle sohbet ediyorduk, oda 3000 euroya 2700 greft ektiler dedi,
bilmiyorum, ama belki ameliyat öncesi en az su kadar greft istiyorum deseniz belki oana göre yaparlar tam bilgim yok, ama ben halimden suan memnunum

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 14:26:53 

quote:

Orijinalden alıntı: tzadkiel

Gecmis olsun..Umarim istediginiz gibi olur...Fazla yorum yapamicam,benimde konu hakkinda bilgim pek yok...Nerde ve ne kadara yaptirdiniz?

transmed te 7000 liraya yaptırdım 3000 gref için anlaşmıştım 20.03.2012 tarihinde yaptırdım son resimlerimide foruma koydum ekimi yapan doktor Ali Emre Karadeniz di

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 14:47:41 

quote:

Orijinalden alıntı: alii_karaa06

0

0

0

4000 civarı greftle nasıl bir sonuç alabilirim sizce ?

slm saçınızı ne yöne tarıyorsanız ona göre tasarım yaptırın 4000 greft le ve o kalınlıkta bir saça çok güzel bir sonuç almanız gerekir.ama ekim yapacak doktoru iyi belirleyin derim 4000 greft cm kareye 50 greft sık bir saç demek ortalama 80 cm kare alan demek buda 8 cm 10 cm bir alanı kapatacak anlamına geliyor ve bir tavsiye çok tepeye saç ektirmeyin oraya ektireceğiniz saçı öne ektirin çünki insanın görünümünü ön tarafta duran saçlar değiştiriyor önden arkaya doğru en sık önde olmak koşulu ile arkaya doğru daha seyrek olacak şekilde bir hesaplama yaptırın derim

27 Mesaj
19 Şubat 2013; 15:04:35 

0

0

0

0

8. yıkama biraz da el yordamıyla bpantol doküp yumusattıktan sonra hafif den kabukları gevsettim masaj yaparak dogru mu yaptım bilmiyorum

bu saçlar acaba dik mi çıkacak çok mu seyrek kalacak ooof of bu beklemek yok mu bana sanki çok seyrek kalacak gb geldi

212 Mesaj
19 Şubat 2013; 15:30:33 

quote:

Orijinalden alıntı: jakabo_06

0

0

0

0

8. yıkama biraz da el yordamıyla bpantol doküp yumusattıktan sonra hafif den kabukları gevsettim masaj yaparak dogru mu yaptım bilmiyorum

bu saçlar acaba dik mi çıkacak çok mu seyrek kalacak ooof of bu beklemek yok mu bana sanki çok seyrek kalacak gb geldi

Vala kardeşim benim 20 gün oldu ektireli benimde 10.günde böleydi sıktı ekilen yerler 11.günden itibaren normal yıkamaya geçtim şok dökülme bi başladı 3 günde süpürdü saçları şimdi %20si kaldı kafamda ve iğrenç bi görünüm oldu kafamda :S Benim kendi saçımda vardı kötü olan şuki kendi doğal saçlarımda şok dökülmeye ugradı şu an komple kelim anlıcağın moral 0 gelde bekle 3 ay kimbilir 6 ay :S

212 Mesaj
19 Şubat 2013; 15:34:01 

quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

sempasempa
Kızarıklık 1 ay kalıyor nerdeyse desem abartı olmaz, kafadaki uyuşukluk 3-4 ay sürüyor. Ama Kabuklanma ve köklerin alındığı yerin iyileşme süreci ekim tekniğe göre değişiyor söyleyeyim. kökler manuel alınıp, kanallar ince açılıyorsa. iyileşme hakikaten o sürelerde olabiliyor. Ama işe başlama kısmı insana kalmış ben 3 veya 4. günde başlamıştım işime. Tabi bu iyileşme süreci kişiden kişiyede değişebilir. ama dediğim gibi ekim tekniği iyileşme süresi ile bağlantılı.

arkadaslar birkac ay önce SEMPASEMPA arkadasimizin yazdiklarina bakin yukarida bunu okuyan kararsiz bir vadandas ne düsünecek, ?
var mi böyle birsey ya, kafada uyusukluk 3.4 ay sürüyor diyor, beyin ameliyatimi oluyorsun mübarek ?
benim ücüncü haftam hic bir uyusukluk olmadi, birde ben ekimin ikinci günü gezdim dedim, arkadas sempasempa sanki ona küfür etmisim gibi dellendi, beni yalancilkla sucladi abartmissin dedi, benim simdi ücüncü haftam bügün yeni basladim ise, adam 3. günde ise baslamis, benim ikinci günde gezdiyime inanmiyor, atiyorumusum, kendi ücüncü günde ise basliyor, nasil oluyor acaba anliyan var mi ?
birde bunun resimlerine baktim, resimler bile orjinal degil gibi, dikkatlice bakin lütfen birkac sayfa geride var, eger dogruysa bile bu adamda yani semsempada sac dökülmesi sorunu yokki, sadece bir kac tane yanlara ekmis, kendi saci kompile duruyor 0 kestirmis saclari, sanki cikan ektirdigi saclar gibi yutturmaya calisiyor,
SIZDEN RICA ediyorum 10 sayfa geride resimleri var dikkatlice bakin böyle bir sac ekimi olabilirmi, adam hobby olsun diye ektirmis sanki,
benim düsüncem bu adam sahtekar, arada bir ürün reklami yapiyor, daha faydasini görmedim, ama kacaman kutulari gösterrek firma reklami yapiyor, yok dogalmis falan
birde bu adamin cikari yoksa nerdeyse her 2 sayfada bir nicki var, ne diye bu kadar yaziyor, bu kadar bol zamani mi var, yoksa ne kadar cok yazsa o kadar para mi aliyor bir yerlerden,

Bende esteworldda ektirdim ekimdende gayet memnunum şok dökülmeye uğradı saçlar 20.günümdeyim ve şu anda kafada tek tük kaldı yani hayrullah fazla sevinme dostum şuan güzel görünüyo kafan ama şok dökülmeye uğrucak saçların bi anda moral takla atıyor vala :)

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 15:36:23 

quote:

Orijinalden alıntı: dante06

kardeşim benim 2008 haziran ayında aktif olarak saç dökülmem başladı piyasada neredeyse birçok ilacı losyonu kullanıp tecrübe ettim, kimi zaman kullandığın sürece sadece çok az fayda edenler oldu ve gördümki saç dökülmesi genetikse yapacak birşey yokmuş, bu yüzden ilaç kullanmayı çıkardım hayatımdan senin olayına gelince, saçlarının kel olmadığını seyrek olduğunu söylemişsin zekeriye hocanın kaliteli bir doktor olduğunu düşünüyorum acaba mevcut saçlarına zarar verebilirim diyemi sana olumsuz cevap vermiş resmini koyabilirmisin rica etsem

0

Merhaba ,

İşte resimler bunlar . Dr. Zekeriya beyin tavsiyesinden sonra saçları 6 gündür minoxilliyorum . Minoxa devam edeceğim . Bu arada saçlar yeni 1 numaraya vurmuştum az uzamış hali uzayınca daha iyi duruyor ...

Bu arada yaş 31

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofear114 -- 19 Şubat 2013; 15:37:55 >

928 Mesaj
19 Şubat 2013; 15:42:56 

quote:

Orijinalden alıntı: asii_cocuqq

Vala kardeşim benim 20 gün oldu ektireli benimde 10.günde böleydi sıktı ekilen yerler 11.günden itibaren normal yıkamaya geçtim şok dökülme bi başladı 3 günde süpürdü saçları şimdi %20si kaldı kafamda ve iğrenç bi görünüm oldu kafamda :S Benim kendi saçımda vardı kötü olan şuki kendi doğal saçlarımda şok dökülmeye ugradı şu an komple kelim anlıcağın moral 0 gelde bekle 3 ay kimbilir 6 ay :S

temizlenince kafan daha bir güzel gözükmüş, şu haliyle sıklık ve doğallık açısından güzel duruyor ama önemli olan 6. aydan sonraki halin

PSN=kadir-dante

928 Mesaj
19 Şubat 2013; 15:45:34 

quote:

Orijinalden alıntı: nofear114

0

Merhaba ,

İşte resimler bunlar . Dr. Zekeriya beyin tavsiyesinden sonra saçları 6 gündür minoxilliyorum . Minoxa devam edeceğim . Bu arada saçlar yeni 1 numaraya vurmuştum az uzamış hali uzayınca daha iyi duruyor ...

Bu arada yaş 31

hocam sizin saçlarınız genetik dökülme gibi durmuyor bi doktora gidip kan tahlili yaptırdınızmı?

PSN=kadir-dante

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 18:46:12 

quote:

hocam sizin saçlarınız genetik dökülme gibi durmuyor bi doktora gidip kan tahlili yaptırdınızmı?

Aslında şimdi baktımda çokta kötü değilmiş :) Flashlı çok yakından çekim ve kısa saç bu uzayınca daha iyi oluyor :) Kan tahlili yaptırdım hep aynı şeyler normal dediler genetik vs ...

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 19:46:12 

quote:

Orijinalden alıntı: hakan-kaya

selam mahir bey bende ankarada oturuyorum ilk saç ekimini istanbulda yaptırdım sonuc istediğim gibi olmadı 2.ci kez yaptırmayı istiyorum ama ankarada olsun istiyorum bu konuda düşünceniz nedir öğrenmek isterim

Aleykum selam Hakan bey. daha önce dedigim gibi maddi durumun iyiyse hiç araşdırmadan Müttalip hocaya ektirebilirsin.Ben 2009-da Müttalip hocaya ektirmiştim.Ekimi başından sonuna kadar bizzat kendisi yapıyor. FUE teknigini Türkiyede ilk uygulayan doktorlardan biri.eyer maddi durumun iyi degilse Serdar hocayı öneriyorum.ben nisan ayında Serdar hocaya ektirmeyi düşünüyorum.

141 Mesaj
19 Şubat 2013; 20:58:44 

jaguar19, saç ekiminde kaç greft ekildi ve ekim işlemi kaç saat surdu ?
öncesi ve sonrası resimleri ile dönor bölgesinin resimin ekleyebilirmisiniz?
dönor bölgesinde iz ve kızarıklık var mı?

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 21:33:51 

quote:

0

0

0

0

cok güzel görünüyor umarım 6. aydan sonrada istediğiniz sonucu alırsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alii_karaa06 -- 19 Şubat 2013; 22:00:19 >

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 22:00:56 

quote:

Orijinalden alıntı: hakan-kaya

slm saçınızı ne yöne tarıyorsanız ona göre tasarım yaptırın 4000 greft le ve o kalınlıkta bir saça çok güzel bir sonuç almanız gerekir.ama ekim yapacak doktoru iyi belirleyin derim 4000 greft cm kareye 50 greft sık bir saç demek ortalama 80 cm kare alan demek buda 8 cm 10 cm bir alanı kapatacak anlamına geliyor ve bir tavsiye çok tepeye saç ektirmeyin oraya ektireceğiniz saçı öne ektirin çünki insanın görünümünü ön tarafta duran saçlar değiştiriyor önden arkaya doğru en sık önde olmak koşulu ile arkaya doğru daha seyrek olacak şekilde bir hesaplama yaptırın derim

hocam sacımı 10 yıldır taramıyorum desem :D:D:D yalan olmaz. mumkun oldugu kadar alınan tum kokleri hic sac olmayan bolgeye ekim yaptırmayı dusunuyorum ne kadar sık ekilirse ekilsin cok sık bi görünüm elde edilemez 1cm alana bir kursun kalemle kactane nokta koyabilirsek ancak o sıklıkta ekilebilir daha fazlası deriyi parçalar ki hiçbir anlamı olmaz hayırlısı bakalım:D umarım herkes istediği sonucu alır

27 Mesaj
19 Şubat 2013; 22:05:47 

quote:

Orijinalden alıntı: alii_karaa06

cok güzel görünüyor umarım 6. aydan sonrada istediğiniz sonucu alırsınız...

Valla bnde ondan korkuyorum 6. Gun bitti
6 ay beklenir mi :) ins sonucu guzel durur

27 Mesaj
19 Şubat 2013; 22:10:16 

quote:

temizlenince kafan daha bir güzel gözükmüş, şu haliyle sıklık ve doğallık açısından güzel duruyor ama önemli olan 6. aydan sonraki halin

Abi valla benim de vardi sacim gatta ekime gerek yok diodu herkes ii bole fln sok dokulmede eski saclar da giderse harbi . Tuttuk diyim eski saclarimin dokulebilecegini hic dusunmedim ya bu kez de eski saclar cikmazsa ?

928 Mesaj
19 Şubat 2013; 22:19:03 

quote:

Abi valla benim de vardi sacim gatta ekime gerek yok diodu herkes ii bole fln sok dokulmede eski saclar da giderse harbi . Tuttuk diyim eski saclarimin dokulebilecegini hic dusunmedim ya bu kez de eski saclar cikmazsa ?

ekimden önceki resmin varmı varsa kaçıncı sayfada?

PSN=kadir-dante

27 Mesaj
19 Şubat 2013; 22:29:25 

quote:

ekimden önceki resmin varmı varsa kaçıncı sayfada?

Simdi telefondan girdim vardida sayfasini hatirlamiyorum
Ama. Bajinca brllu yanlarda yoktu ortada onde normal sac kutlesi vardi geriye dogru seyrekti. Yanlara ekim ortaya siklastirma yapildi
Ekim oncesi net resim fscede vardi 1 dk bulup yuklim ya
Reklama girmesin oto kiralamaciyim kesemedim oldugu gb koyuyorum
0

928 Mesaj
19 Şubat 2013; 22:45:08 

quote:

Simdi telefondan girdim vardida sayfasini hatirlamiyorum
Ama. Bajinca brllu yanlarda yoktu ortada onde normal sac kutlesi vardi geriye dogru seyrekti. Yanlara ekim ortaya siklastirma yapildi
Ekim oncesi net resim fscede vardi 1 dk bulup yuklim ya
Reklama girmesin oto kiralamaciyim kesemedim oldugu gb koyuyorum
0

kardeş buradan tam belli olmuyor ama şöyle yap saçlarını kestirme belli bir süre, şok dökülmeden sonra biraz uzasın anlarsın zaten eski saçlarına zarar gelip gelmediğini fazlada stres yapma, beslenmene dikkat et sabah aç karnına çekirdekli kuru siyah üzüm, bir avuç kadar fındık, badem, ceviz ye geçmiş olsun tekrar takipteyim

PSN=kadir-dante

212 Mesaj
19 Şubat 2013; 23:02:29 

quote:

kardeş buradan tam belli olmuyor ama şöyle yap saçlarını kestirme belli bir süre, şok dökülmeden sonra biraz uzasın anlarsın zaten eski saçlarına zarar gelip gelmediğini fazlada stres yapma, beslenmene dikkat et sabah aç karnına çekirdekli kuru siyah üzüm, bir avuç kadar fındık, badem, ceviz ye geçmiş olsun tekrar takipteyim

Dostum dediğim gibi doğal saçlarım döküldü ama doktora sordum normal bişi dedi yine çıkar geri dedi kiminde oluyormuş böle malesef için rahat olsun sadece dahada kel görundum yanı eski goruntumden daha kotuyum su anda :S

0 Mesaj
19 Şubat 2013; 23:04:30 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 16 Mart 2013; 15:45:43 >

0 Mesaj
20 Şubat 2013; 0:10:19 

mrb arkdslar bnde sac ektrdm ekimim cok iyi gecti memnunm 10 gun oldu ektireli bir soru srcm ama ykinda arkdsm dogm gnu var bi barda peruk takip gtmk istiyrm acaba bir zarari olurmu kabuklar dokulmedi hpsi dokuldktn snea takilir diye tvde dktr sylms diye htrliyrm tam emn dglim bilgsi oln vrsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
20 Şubat 2013; 0:54:45 

ve sac ekiminden sonra biotin oneriyorlrmus kullanan varmi ve bilgisi olan

0 Mesaj
20 Şubat 2013; 1:28:58 

arkadaslar bir sorum olacak
benim ekim yaptirdigim yerde, doktora sordum, ekimden sonra tavsiye edebileceginiz bir ilac var mi diye, ne kullanayim diye sordum
oda D-S Performans firmasinin spectralDNC-N 60ml, ilacini ekimden 1 ay sonra, 6 ay boyunca sabah aksam kullan dedi faydasini göreceksin dedi, birde revita sampuan180ml
simdi aranizda bu ürünleri kullanan var mi ? varsa faydasi oluyor mu ?
asii cocugg senle ayni yerde ekim yapmisiz, sanada bunlari tavsiye etti mi doktor ?
ben türkiyedeyken fiyatini sordum, spectral DNC-N 160tl dediler, 6 kutu alacakdim, pahali geldi, sampuani ucuz , internete girdim, türk firmasi mi diye arastirdim, amerikan firmasiymis, bende almanyada daha ucuz olur diye almadim, buraya geldim almanyada da bayiisi yokmus, fransa , ingiltere , türkiye ve bir kac ülkede,
e-baydan internet sitesinden siparis ettim, insallah orjinal cikar daha gelmedi, fiyati 30 euro,
bu ilaclar hakkinda tercübesi olan var mi ? cünkü fiyatida bayaa pahali, 6 ay kullanmak gerekiyor en az dedi doktor, 1000 tl nin üzerinde bir fiyat,
almanyadan 30 euro ama orjinal mi diye insan güvenemiyor, direk bayiisi yok, araci internet sitelerinde var,
yada siz ekimden sonra ne tavsiye ediyorsunuz ?
simdiden tskler

0 Mesaj
20 Şubat 2013; 1:30:08 

HAYRULLAH kardes merak etme dokulur, benimki 24u gunde dokulmeye basladi ve en çok dokulme tahminen 34 ve 38inci gunde oldu ondan sonra dokulme kesildi bazen tek tuk kirilmalar oldu ama yuzde sekseni dokuldu diyebilirim bu da normal bir durum, ama sok dokulme gerçeklestiginde insanin içine bir suphe doguyor ha yeniden cikmassa diye, ondan sonra çok çok sabirli olmak gerekiyor, gerçek sureç o zaman basliyor. Kizarikliga gelince bende ensede bir ay sonra geçti ama on cizgide 2,5 ve 3 ay arasi surdu.

0 Mesaj
20 Şubat 2013; 1:38:31 

Glambert kardes, benim doktorumda biotin onerdi ve 3 aydir biotin hap ve sampuan kullaniyorum baska ilaçlara da iç gerek yok dedi.

27 Mesaj
20 Şubat 2013; 8:11:44 

bunları görünce bizimkiler de ekim mi diyorsun işte ya bizim memleketimizde hersey idareten :d

http://www.youtube.com/watch?v=nKtNi1YGGO8

307 Mesaj
20 Şubat 2013; 8:55:00 

quote:

Orijinalden alıntı: punching

Eksik dişiniz için implant yaptırdığınızı düşünün. Yaptıranlar bilirler hiç de zor görünen bir operasyon değildir. En genel tanımıyla eksik dişin olduğu yere titanyum bazlı bir metalin vidalanmasıdır. Ne kadar basit bir tanım demi. Ama hiç bir klinik veya muayenehane de çene cerrahı dışında birisinin bu işi yapmasına izin yoktur ve zaten başkası da yapmaz Türkiye' de. Düşünsenize bir çene cerrahının yanında çalıştırdığı teknisyenlere bu işi yaptırdığını. Siz cerrahla görüşüyorsunuz, ama işlemi cerrahın yetiştirdim dediği teknisyenler yapıyor. Ne kadar saçma geliyor değilmi? Peki o zaman saç nakli için aynı şey olduğunda neden saçma gelmiyor sizlere. Emin olun ki her bir saç grefti diş dokusundan daha komplikedir ve siz bunlardan 3000 tanesinin peşpeşe nakledilmesinden bahsediyorsunuz.

Dişlerinize dolgu yaptırmak için bile teknisyenlere tepki duyarken saç nakli için aynı şeyleri düşünmemeniz garip. Tekrar söylüyorum. Uluslararası standartlarda kabul edilen maksimum saç nakli FUE için bir seferde 2000 civarıdır ve o da mikromotorla dır. 4000 rakamı FUT için söylenir ve o da saç köklerinin toplu olarak alımındaki seriliktendir. İnanmayan ishrs sitesini kontrol edebilir.

Bu demek değildir ki gidip 2.5 Euro gibi uçuk rakamlara Keser gibi tiplere gidip saç nakli yaptırın. Zaten o tiplerin de bu fiyatra nakil yapabilmelerinin sebebi piyasadaki sahtekarlar. Bilinçsiz insanların yaşadığı kapitalist ülkelerde böyle saçma sapan fiyatlar çıkar işte.

Saçınız olmadığından dolayı veya kel olmanızdan dolayı üzerinizde bir eziklik var ise atın onu. Çünkü gerçekci değil. Saç sandığınız kadar önemli değil. Ha bu demek değilki saç nakli yaptırmayın. Elbetteki yaptırın, ama iyi araştırın. Acele etmeyin.

cok dogru ozetlemişsin punching

27 Mesaj
20 Şubat 2013; 9:54:04 

benim için çok gec :) ama hani ektirmeye halen karar vermeyen arkadaslar için soruyorum

bir toplu kanal açıp cımbız gb bişile ekim varmış
birde saç kökleri rotring kalemler gb bişilerin içine koyulup onlarla ekiliomuş (igne teknigimi neyse)

şimdi bunlardan hangisi daha sağlıklı dogal sık görünüm için elverişli bilen ve yaptıran arkadaslara soruyorum

ben ekim aşamasında sakinleştiriciyi yiyince uyumuşum ama uyandıgım da halen ekim devam ediyordu zannedersem benim önce kanallar toptan açılıp sonra ekildi

212 Mesaj
20 Şubat 2013; 10:43:18 

quote:

asii cocugg selam ,
öncelikle hayirli olsun, sende mi etilerdeki sübede ektirdin ?
benim tam 21 günüm, bügün aynaya dikkatlice bakdim, daha tek bir tane bile dökülmedi, erken dökülme daha iyi diyorlar, birde doktor dediki nadiren hic dökülmeden büyüyen saclar oluyor, ama dökülse daha iyi, daha saglikli daha gür cikiyor, valla ben dökülmesini bekliyorum,
ortalama kac günde dökülüyor ? bana verdikleri bilgilendirme kagitinda 3-4 hafta sonra yaziyor, hayirlisi
sok dökülme ne zaman basliyor ? bilgisi olan arkadaslar varsa sevinirim, ?

Hocam merhaba
Dediğim gibi 11.günde benim şok dökülme başladı şu anda hala devam ediyo tek tük ama zaten %80 gitti saçların entresan olan şu an sarı sarı dik tüyler çıktı kafamda ama dokununca batıyor :) İlaçlara gelince faruk bey cumartesi gelin yanıma dedi kontrole gitcem sanırım orda ilaç vercekler büyük olasılıkla aynı ilaçları verirler. Bende etilerde oldum zaten estetik yapılan yer sadece etilerde diğer şubeleri başvuru yerleri benim bildiğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asii_cocuqq -- 20 Şubat 2013; 10:44:26 >

51 Mesaj
20 Şubat 2013; 10:48:43 

quote:

Orijinalden alıntı: sempasempa

Ne ekerseniz onu biçerseniz, ne kadar ekilirse okadar çıkar sanırım, yoksa kökler burası geniş alan ben burda çıkmayayım felan demez heralde :)
benim ekim yapılan alanıma başkaları 1000, 1500 yeter demişlerdi serdar hoca parasal sorun yoksa 3000 civarı ekelim, 2000 de yeterli olur ekim yapamazsak eğer fark iadesi yaparım demişti. Belli bir ekim sıklığından sonra aynı seansda ekim yapılamıyormuş.baya sık olur demişti sıkta oldu yani. Ama geniş bir alan için en az iki seans tercih edilmeli. tabi parayada kıyacan. X 2 , serdar gökrem'e baya bişey yazılmaya başlamış anlayamadım, kendisinin henuz kötü bir ekimi ile karşılaşmadık. gerçi karşılaştırmayıda doğru yapmak gerekir. bana sorarsan bu işi eniyi yapanlardan biri serdar gökrem, çünkü kendisini tercih ettim ben..ekimini beğenmiyen zaten kendisini tercih etmezde. hastalarından cevap veren yok forumun eskisi kendisine ekiminde vesile olduğum radicalultras var hatta. Biz bu forumda neler gördük neler. ama sezarın hakkını sezara veririz. doğruya doğru yanlışa yanlış. kal sağlıcakla. dostum sen ekimi yaptırdınmı ?

İşte kazın ayağı öyle espriye vuracak kadar basit değil, senin ve pek çok gökrem ekiminde gördüğüm küçük alanlara ekimler. Maharetin geniş alana mümkün olan az kaynakla en doğal görüntüde ekimdir. Bence başarı budur.
Serdar Bey hep aynı tarife işyerimde arkadaşım kel değildi asla, takıntı etti, şakak bölgesine ekim yaptırdı aynı fiyat aynı kök sayısı. YAhu e adamlar koca tepeyi önle birlikte kapatıyor bu kadar kökle bakıyorum sadeceşakalara 3500 greft nerde bu greftler, tamam saç var da sadece şakaya 3500 kök sağladıysan oraya itfaiye hortumu tutsan deriye su geçmeyecek kadar yğun bir ekim olması lazımdı e o da yok. Anlatabildim umarım.

Birtane başka bir forumda dediğim geni alana bir ekim var idi, orada hasta öne yoğun ekim yapın nerde kök biterse orada kesin demiş, adamın kafası siyah beyaz kontrastı gibi yarıya kadar saçlı yarrıdan sonra tepe bölgesinden itibaren dazlak bırakılmış. Berbat bir görüntü, ha hasta illa ben bunu istiyorum demiş olabilir bilemem.

diyorsun ki " bana sorarsan bu işi eniyi yapanlardan biri serdar gökrem, çünkü kendisini tercih ettim ben" işte orada içindeki psikolojiyi ele vermişsin :) diyebilmeliydin ki kendisini tercih ettim be çünkü en iyi yapanlardan biri serdar gökrem. Şaka bir yana yok hala bir karar veremedim şu ara DHT yi baskılayan bir şey kullanmaya başladım son olarak bunu bir deneyeyim bakalım ne olacak.

0 Mesaj
20 Şubat 2013; 10:55:41 

Jakabo_056 kardeş, yanlış hatırlamıyorsam sen Serdar Gökrem e ekim yaptırdın. Onun bana söylediğine göre önce kanalları açıp andan sonra ekimi yapıyorlar. Zatem Dünya' da da çoğu ekim merkezi bu şekilde ekim yapıyor. Burada asıl önemli şey kullanılan FUE tekniği değil, standartlara ne kadar uyulduğu. Senin saç ekimin standartlara göre olmadı diye bu ekilen saçlarda çok kayıp olacak anlamına gelemez. Bu sadece kayıp sayısının artma ihtimalini arttırır. Kayıp sayısı ne kadar az ise şok dökülmeden sonraki sıklıkta o kadar çok olur. Onun için bekleyip göreceksin.

İkincisi ekilen saçların sıklığı hiç bir zaman eskisi gibi olmaz. En sık olanlarda bile %30-40 aralığındadır ki zaten bu da doğal görünümüne kavuşturur. Kafamızdaki tüm kök sayısını 100 000 civarı olarak düşünürsen aynı sıklık hiçbir zaman olamaz.

Gelelim hangi ekim yönteminin daha iyi olduğuna.

Saç köklerinin iğneli bir aletin içine konulup ekilmesinde aynı her bir delik açıldıktan hemen sonra greft yerleştiriliyor. Böylece deliği açan iğne daha delikten çıkmadan, yani delik daralmadan greft yerleştirilebiliyor. Bu hem deliğin açıkta kalmasını önler ve böylece yaralanmayı azaltır hem de ekilen greftin ekim yönünün ve şeklinin iyi ayarlanmasını sağlayarak tutma oranını %100' e kadar arttırabilir. Bu tekniğin aletsiz olanını ise ekimi manuel yapanlar, yani bir doktor deliği açarken diğer doktorun saçı yerşeştirmesini ise Muttalip Keser ve HLC yapıyor. Ancak bu çok pahalıya patlar.

Açıkcası benim yaptığım araştırmalarda, standartlara göre yapıldığında bir teknikten alınan sonuçların diğerine göre üstün olduğudan hiç bahsedilmemiş. Çünkü herhangi bir teknik diğerine göre daha üstün bile olsa uygulayan doktor o tekniğe uygun değilse sonuç kötü olur. Dolayısıyla önemli olan doktor ve standartlara yakınlık(artık ne kadar yakın olabiliyorsa). % 3-5 aralığındaki kayıp iyidir. %5 ve üstü vasattır.

212 Mesaj
20 Şubat 2013; 11:06:41 

Arkadaşlar 11.gün şok dökülme için erken değil mi yaf. Bende nede 11.günde başladı vede 4-5 günde süpürdü kaafayı neden böle bişi oldu çok kaafama takıyorum çokk

0 Mesaj
20 Şubat 2013; 11:31:41 

Efe aslında bende araştırdığım kadar biliyorum net birşekilde yönlendirmekde istemem benim bildiğim kadarıyla mikromotorla saç alımı daha kolay, çok iyi uzmanlar yapmadığı zaman alınan köke ve çevresindeki köklere zarar verme oranı punchla alıma göre çok daha yüksek, iyileşme oranı ve iz olayı zaten ortada ama araştırmalarımda mikromotor hakkında öyle şeyler duydumki(iyi yönde) ben bile bir ara mikromotorla alım yapan bir yere saç ektirecektim(daha sık olacak gibi saçma bir düşünceyle) son anda vazgeçtim, bak forumlardan doktorlara isim bazında fuedeki en iyi dr.ların isimlerini çıkar(reklam yapanları ve merkezleri baz alma sadece doktorlar) ve kullandığı tekniklere bak genel olarak puncla alım ve iğneylede ekim yaptıklarını ve başarı oranlarının çok daha yüksek (malesef fiyatlarınında) olduğunu göreceksin ama uzman ellerde yapılmazsa hiçbir tekniğin anlamı yok, ben mikromotorla ekilen çok ama çok güzel saçlarda gördüm ama ben yaptırmadım eğer 2. ekime ihtiyacım olursada kesinlikle yaptırmam sonuçta insanın parçası saç en ufak ayrıntılara dikkat etmek gerek, ör. 20 gündür sigara içmiyorum zorlanmama rağmen, gece 1 gün olsun rahat uyuyamadım ve bunun gibi bir sürü fedakarlık. Arkadaşım birde herkez herşeyi çok iyi biliyor sen belli bir ücretle çalış zorla para biriktir ekim için, saç ekim merkezleride yılda ortalama 1 milyon tl kazansın senden benden birde yalan dolan, ücretsiz muayene deyip nerden geldiği belli olmayan resimler göstersin dalga geçer gibi dr. beyler operasyona bile girmesin(gireceğini söyleyip) sonuçtada sen mağdur ol :(((((((((((

0 Mesaj
20 Şubat 2013; 12:46:20 

quote:

Orijinalden alıntı: sasa1905

ben saç ekimini DR İLKER APAYDIN BEYE yaptırdım 5 haftadan fazla oldu ağrı kanama şişme vs olmadı şu an için memnunum vitamin olarak biotin 5000 mg shenmin ve rogaine kullanıyorum detaylı bilgi almak isterseniz buyrun arkadaslar sonucu bekleyip gorecez bakalım

sasa kardeşim biotin ve rogain kullanmaya kaç gün sonra basladın

0 Mesaj
20 Şubat 2013; 12:51:31 

shine hngi marka biotin onrdi doktor sana bir soru daha sordum kimse cvp yzzmamis bir daha soruyorum ekimden sonra ne zaman peruk takilabilir ve zarari varmidir

0 Mesaj
20 Şubat 2013; 13:45:13 

SLINE tsk ederim, tercübelerini paylasdigin icin, bakalim bende dört gözle dökülmesini bekliyorum

0 Mesaj
20 Şubat 2013; 13:54:25 

asicocugg, ne kadar erken döküldümü, o kadar erken cikar saclar biliyorum, önceki sayfalarda bir kac arkadaslar böyle yazdigini hatirliyorum, faruk bey döküldügü zaman daha saglikli cikiyor demisti bana,
cumartesi görüsmende ayni ilaclari tavsiye ederse, türkiyede bir sor, fiyatlari dedigim gibi, 160 tl bir kutusu, en az 6-7 kutu alman gerekecek o zamanda cok pahali, burda ben 30 euroya siparis ettim, sana sitenin adresini veririm, birde burdan türkiyeye kargo parasi falan ne kadar ögrenirsin, bence türkiyedeki fiyatlarin gene yarisini gecmez,
ayni et hesabi, biz burda eti 5 euroya aliyoruz, bir ara disaridan ucuz et gelecekdi memlekete, ne hikmetse edirneden yurta girince gene ayni fiyatlardan satiliyor,
almanyada 30, ile 34 arasi degisen bir ürün güzel memleketimizde 160 tl ye satiliyor, bu kadar kar olurmu ?
eger ayni ilaclari verirse asi cocugg direk amerikadaki bir siteden siparis et, gene bizdeki fiyatin yarisini bulmaz,
mesala e-bay dan, bir cok site var,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 20 Şubat 2013; 13:56:47 >

212 Mesaj
20 Şubat 2013; 14:08:50 

quote:

asicocugg, ne kadar erken döküldümü, o kadar erken cikar saclar biliyorum, önceki sayfalarda bir kac arkadaslar böyle yazdigini hatirliyorum, faruk bey döküldügü zaman daha saglikli cikiyor demisti bana,
cumartesi görüsmende ayni ilaclari tavsiye ederse, türkiyede bir sor, fiyatlari dedigim gibi, 160 tl bir kutusu, en az 6-7 kutu alman gerekecek o zamanda cok pahali, burda ben 30 euroya siparis ettim, sana sitenin adresini veririm, birde burdan türkiyeye kargo parasi falan ne kadar ögrenirsin, bence türkiyedeki fiyatlarin gene yarisini gecmez,
ayni et hesabi, biz burda eti 5 euroya aliyoruz, bir ara disaridan ucuz et gelecekdi memlekete, ne hikmetse edirneden yurta girince gene ayni fiyatlardan satiliyor,
almanyada 30, ile 34 arasi degisen bir ürün güzel memleketimizde 160 tl ye satiliyor, bu kadar kar olurmu ?
eger ayni ilaclari verirse asi cocugg direk amerikadaki bir siteden siparis et, gene bizdeki fiyatin yarisini bulmaz,
mesala e-bay dan, bir cok site var,

Vala hocam ilaçlara baktım dediğin gibi 160 tl burda cumartesi kesin bana o ilacı sölücek ama ben faruk beye onun yerine minoxil kulllansam olurmu diye sorcam. Dediğin gibi 6 ayda çok para eder çok masraf olur öyle en kötü minoxil yada rogaine kullanırım napım :) Saçlara gelince çıkmasını beklicez artık yapcak bişi yok ama sarı sarı tüyler görebiliyiorum bazılarıda direk çıkmış siyah nokta şeklinde ama ne zaman uzarlar bilemem

5 Mesaj
20 Şubat 2013; 14:09:41 

Arkadaşlar ben de saç ektiricem, benim tepede ve şakaklarda bariz açılma var, burda yazılanları okudum bayağı, tavsiye edilen bi merkezle görüştüm (karalama olmasın hadi ismini vermiyorum) resmimi yolladım sonra da konuşmaya gittim, bana dediler ki sana saç ekimi yapmayız yaparsak eski saçlara zarar veririz dediler, parasıyla değil mi istiyorum dedim ona rağmen yapmadı adam. Esas sebep az saç transferi olacak ya ondan sebep yapmıyor az para tutacak çünkü uğraşmak istemiyor... İşte memlekette tıbbın geldiği nokta bu.. 2 tane foto yolluyorum, bakın 2. fotoda gözüktüğü gibi benim kafanın arkasında saçlar bayağı sağlam hem de uzun, burdan bi dünya saç çıkar bana bu işi yapacak parada gözü olmayan doktor tavsiye eder misiniz?

local://upfiles/638184/991D5A445626423992F18715E1AE2298.jpg

local://upfiles/638184/527D3E7ABE004568AE60EA3E095CECEE.jpg

Ekteki dosya (2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincenzo234 -- 20 Şubat 2013; 14:14:29 >

0 Mesaj
20 Şubat 2013; 14:17:19 

asicocugg insallah iyi cikar, kafana takma, moralini yüksek tut,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 3 Mart 2013; 17:32:47 >

334 Mesaj
20 Şubat 2013; 14:21:46 

quote:

Orijinalden alıntı: mtaser

serdar beyin geniş alana başarılı bir ekim örneğini göremedim henüz, resim bile yok, az alan ekim örnekleri var hep.
Aradan 6ay-9ay geçmiş geniş alanları olabildiğince kapatabilmiş bir örnek olsa keşke.

benım ekimimi serdar hoca yaptı alan geniş sayılır .
akşam resim yüklicem.

334 Mesaj
20 Şubat 2013; 14:28:23 

quote:

Orijinalden alıntı: sempasempa

Ne ekerseniz onu biçerseniz, ne kadar ekilirse okadar çıkar sanırım, yoksa kökler burası geniş alan ben burda çıkmayayım felan demez heralde :)
benim ekim yapılan alanıma başkaları 1000, 1500 yeter demişlerdi serdar hoca parasal sorun yoksa 3000 civarı ekelim, 2000 de yeterli olur ekim yapamazsak eğer fark iadesi yaparım demişti. Belli bir ekim sıklığından sonra aynı seansda ekim yapılamıyormuş.baya sık olur demişti sıkta oldu yani. Ama geniş bir alan için en az iki seans tercih edilmeli. tabi parayada kıyacan. X 2 , serdar gökrem'e baya bişey yazılmaya başlamış anlayamadım, kendisinin henuz kötü bir ekimi ile karşılaşmadık. gerçi karşılaştırmayıda doğru yapmak gerekir. bana sorarsan bu işi eniyi yapanlardan biri serdar gökrem, çünkü kendisini tercih ettim ben..ekimini beğenmiyen zaten kendisini tercih etmezde. hastalarından cevap veren yok forumun eskisi kendisine ekiminde vesile olduğum radicalultras var hatta. Biz bu forumda neler gördük neler. ama sezarın hakkını sezara veririz. doğruya doğru yanlışa yanlış. kal sağlıcakla. dostum sen ekimi yaptırdınmı ?

sempa uzun sure gıremedım foruma bir kaç arkadas buradan sogutur gibi oldu ,
son 4-5 sayfayı okudum , hemen peşinen aklımda kalan ve bildiğim bir konuda cevap vereyım
serdar hocanın ekimler kanlı diyen olmuş ama değil ,
Kimsenın gozu korkmasın o kan gibi gorunen kırmızı kan havası veren şeyler benım de adını bilmediğim bir ilaç ,
Mikrop kapmaması için sıkılıyor,

95 Mesaj
20 Şubat 2013; 15:04:32 

quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

sempa uzun sure gıremedım foruma bir kaç arkadas buradan sogutur gibi oldu ,
son 4-5 sayfayı okudum , hemen peşinen aklımda kalan ve bildiğim bir konuda cevap vereyım
serdar hocanın ekimler kanlı diyen olmuş ama değil ,
Kimsenın gozu korkmasın o kan gibi gorunen kırmızı kan havası veren şeyler benım de adını bilmediğim bir ilaç ,
Mikrop kapmaması için sıkılıyor,

Fotolari dort gozle bekliyor olucam,bendede alan genisligi var...ne kadar greft ekildi ve fiyatinida yazarmisiniz.

Geriye dönüş yoktur. Çünkü zaman her şeyi mahveder. Bazı şeyler onarılamaz. İnsan bir hayvandır ve intikam isteği, doğal bir dürtüdür. Çoğu suç cezalandırılamaz. Sevilen birini kaybetmek, insanı yıldırım çarpmış gibi mahveder. Çünkü aşk, yaşamın pınarıdır.