- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
en iyi saç ekim merkezi neresidir
31757 Cevap3546475 Görüntüleme444 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

105 Mesaj
15 Temmuz 2010; 16:34:32 

Öncelkle geçmiş olsun Ertanmania... Bir şey değil arkadaşım faydamız olduysa ne mutlu Neden yarı bayılttılar seni, korkumu vardı sende.Aslında bayıltma hayati tehlike riski çıkarıyor ortaya genellikle ayık tutuyorlar tansiyon düşme riski oldugu için, ama sende neden böyle oldugunu daha detaylı anlatırsan bilgilenelim. Ne kadara çıktı bu 3400 kök sana.Ekim öncesi ve sonrası resimlerini koyarsan arkadaşlara faydalı olabilir.Yaptırmak isteyenlere benimle beraber 2 güzel alternatif olur inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moy -- 15 Temmuz 2010; 16:37:43 >

MOY - 2011 İNFİNİTİ FX 30D S PREMİUM SAMSUNG 46A756 LCD SAMSUNG 32A656 LCD GSM SAMSUNG İ9100 Galaxy S II, EV SİNEMASI PİONNEER DV-313 MASAÜSTÜ LCD SAMSUNG 206 BW DİZÜSTÜ MONSTER T78M571RU8802

996 Mesaj
15 Temmuz 2010; 17:30:16 

geçmiş olsun arkadaşım acaba ne kadara mal oldu .

4 Mesaj
16 Temmuz 2010; 11:05:54 

quote:

Orijinalden alıntı: ertanmania

Ve nihayet akadaşlar :)) Anlıyacağınız üzere saç ektirdim..Saç ekimi öncesinde moy arkadaşımın beni bilgilendirmesi çok iyi oldu ona bir kez daha teşekkür ediyorum...Benim saç ekim merkezim Çevre Hastanesi oldu..Cumartesi günü ektirdim 5 gün oldu artık..Biraz yan taraflarımda şişiklikler var onlarda inşallah geçicek...Bu ara da bana 3416 GRAFT ekildi..Fotoğraflarla da kanıtlıyorlar ne kadar ektiklerini.Bu arada bana sedasyon uyguladılar yarı şurumu kaybettim..Heycanlı ve biraz korkusu olan arkadaşlar sedasyon sayesinde birşey hissetmezler...Saç ektircek tüm arkadaşlarıma şimdiden geçmiş olsun..Uzun bir tatile çıkacağım yarın,görüşmek dileği ile....

senin adınaa sevindim arkadasımm 3416 greft i ne kadara ektirdin. ve sende moy arkadasımızz gibi.. resimlerini gönderirsen bizi daha çok bilgilendirmiş olursunn simdiden tessekkur ediyorummn..

[img]http://img709.imageshack.us/img709/1820/sgs2.png/[img]

996 Mesaj
16 Temmuz 2010; 11:26:56 

Hairtransist - Etiler (0212) 325 23 03

Merhabalar;

Hastanemiz ile yapmış olduğumuz yeni anlaşma neticesinde, FUE yöntemi ile 3000grafts’e (6.000-8.000 saç kökü) kadar saç ekimi operasyonlarımızı 1500TL karşılığı gerçekleştiriyoruz. Bu büyük fırsatı ilk olarak daha önce bize başvuruda bulunmuş olan sizlerle paylaşıyoruz. Aynı zamanda tüm estetik ve plastik cerrahi hizmetlerini vermekte olan kurumumuz, diğer cerrahi işlemler için de size özel fiyatlar belirlemiştir. Rezervasyon ve detaylı bilgi için bize başvurabilirsiniz.

Saygılarımızla…

Op. Dr. İsmail BÜYÜKÇAYIR

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

bana bu mail gelmiş nasıldır acaba burası tavsiye edermisiniz.

0 Mesaj
18 Temmuz 2010; 19:48:42 

Arkadaşlar merhaba,
Ben de saç ektirmeyi düşünüyorum ve FUE yönteminde karar kıldım. Ekimi "Esteworld" de yaptıracağım, Memorial hastanesinde yapıyorlarmış ekimi. Esteworld hakkında bilgisi olan var mı?? Özellikle esteworld hakkında bildiklerinize çok ihtiyacım var, çünkü yorumları okudukça ekimin sonucunun kötü olmasından korkmaya başladım
Bir de ekim sonrasında günlük hayatta neler yaşanıyor tecrübeli arkadaşlardan öğrenebilirmiyiz? Farkediliyomu, insanlar nasıl tepkiler veriyorlar falan.
Şimdiden çok teşekkürler yardımcı olan herkese

31 Mesaj
20 Temmuz 2010; 16:22:38 

merhabalar benm uzak akrabam ensar hastanesinde ektirdi ve memnun kaldı. bnm sorunum şu greft sayısından emin olmak istiyorum moy arkadaşım öncelikle çok teşekkür ederim faydalı bilgilerinden dolayı her foruma senin gibi tecrübeli birinin güçlü ilgisi gerekli. 3100 greft yani yaklaşık 5000 kök ekildiğinden nasıl emin olabiliyorsun? yani bunu sana nasıl söylüyorlar. şimdi ertanmania arkadaşım demişki 3416 GRAFT ektirdim buda yaklaşk 7500 kök yapar. tamam onun ekim alanı daha fazla ama arada % 50 lik bi fark yok nerdenyse &200lük bir ekim alanı farkı var. gerçi o graftı sağlıycak kökü nerden buldular onuda anlamadm hepsi enseden mi alındı? yoksa göğüstende alınma var mı? keşke daha çok bilgi verseymiş ertanmania arkadaşımız. moy arkadaşım lütfen graft sayısını nasıl öğrendiğini yazarmısın? benm alanım moy ve ertanmania ekim alanının hemen hemen arasında.. umarım ertanmania arkadaşımızda senin kadar ilgili çıkar.. ben ağustos sonunda kesin ekitiricem 1,5 sene önce ektirmeyi düşündüm ama yer konusunda karar kılamamıştım. şimdi sizin desteğinizle bu iş sonuçlanıcak. teşekkürler şimdiden

BU GÜNÜ YAŞAMASINI BİLMEZSEN YARIN SANA DÜNÜN HESABINI FENA SORAR==>by exchicco

105 Mesaj
20 Temmuz 2010; 23:42:25 

quote:

Orijinalden alıntı: exchicco

merhabalar benm uzak akrabam ensar hastanesinde ektirdi ve memnun kaldı. bnm sorunum şu greft sayısından emin olmak istiyorum moy arkadaşım öncelikle çok teşekkür ederim faydalı bilgilerinden dolayı her foruma senin gibi tecrübeli birinin güçlü ilgisi gerekli. 3100 greft yani yaklaşık 5000 kök ekildiğinden nasıl emin olabiliyorsun? yani bunu sana nasıl söylüyorlar. şimdi ertanmania arkadaşım demişki 3416 GRAFT ektirdim buda yaklaşk 7500 kök yapar. tamam onun ekim alanı daha fazla ama arada % 50 lik bi fark yok nerdenyse &200lük bir ekim alanı farkı var. gerçi o graftı sağlıycak kökü nerden buldular onuda anlamadm hepsi enseden mi alındı? yoksa göğüstende alınma var mı? keşke daha çok bilgi verseymiş ertanmania arkadaşımız. moy arkadaşım lütfen graft sayısını nasıl öğrendiğini yazarmısın? benm alanım moy ve ertanmania ekim alanının hemen hemen arasında.. umarım ertanmania arkadaşımızda senin kadar ilgili çıkar.. ben ağustos sonunda kesin ekitiricem 1,5 sene önce ektirmeyi düşündüm ama yer konusunda karar kılamamıştım. şimdi sizin desteğinizle bu iş sonuçlanıcak. teşekkürler şimdiden

Arkadaşım eğer emin olmak istiyorsan birinci önerim ekim yaparken bistüri gibi benzer birşeyle ekilecek bölgeye söylenen kadar delik açılması gerekiyor.Yani 3100 greft alındıysa 3100 greft ekilecekse 3100 tanede onlara yuva açılması gerekiyor.Alınırken saymak imkansız hissedilmiyor.Ama delik açılırken o bistüri her deldiginde hissediyorsun başına girdigini ama tabii acı hissetmiyorsun.İşte o delerken başladıgında sayabilirsin içinden.Bittiğinde de ortaya çıkar kaç tane deldigi böylece.Çok hızlı deliyorlar biraz dikkat etmek gerekiyor.Bu birinci önerimde müdahale etme imkanın var saydın az oldu söylersin hemen.
İkinci bir önerimse yaptırdıktan sonra ekilen alanın yüksek çözünürlüklü bir dijital fotograf makinasıyla (10 MP ve üzeri) iyi bir şekilde odaklama yaparak iyi bir ışık altında çok net şekilde fotografını çekip veya çektirip(stüdyoda tavsiye ederim ışık çok önemli) bilgisayarda bazı grafik programlarıyla teker teker işaretleyip saymak.Ama bu 2. önerimde artık iş işten geçmiş oluyor tabi sadece ögrenmiş oluyorsun.Birazda ugraşı çok.
Ama birde şu var tabi ekilenlerin hepsi dogru şekilde ekildimi yani fazla derine ve yukarı bırakıldımı veya dışarıda fazla kaldı öldülermi bunlar belirsiz oluyor.Ne kadarının çıkıp ne kadarının çıkmadıgını ancak aynaya bakıp saç derisini inceleyip ve genel görüntüyle tahminen anlamak gerekiyor.Bunun anlamak içinde çok tecrübeli olmak gerekiyor.Yani başkalarını görüp kıyaslama yapmak gerekiyor.
Sen ne yaptın diye bana soracak olursanız ben sadece güvendim, insanların yüzlerine bakınca anlıyorum dürüst olup olmadıklarını.Aslında belli ediyorlar insanlar kendilerini, insan yüzü aynı ayna gibi gerçegi söylüyor.Ben şmdiye kadar yanılmadım bu konuda, saç konusunda da öyle oldu ekimi yapacak insan anlattı herşeyi dinledim ve yüzüne baktım içimden tamam dedim güven verdi.Bu güveni boşa çıkarmadıkları için Allah razı olsun onlardan, verdigim her kuruş helal olsun.
İnsanlar hata yapabilir yaradılışında vardır ama nefsine uymayıp dogrudan ayrılmamalıdır, yaşanılanların hesabı kaçınılmaz verilecektir.

MOY - 2011 İNFİNİTİ FX 30D S PREMİUM SAMSUNG 46A756 LCD SAMSUNG 32A656 LCD GSM SAMSUNG İ9100 Galaxy S II, EV SİNEMASI PİONNEER DV-313 MASAÜSTÜ LCD SAMSUNG 206 BW DİZÜSTÜ MONSTER T78M571RU8802

0 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:58:32 

EVET ARKADAŞLAR SİZE SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ Bİ KAÇ ÖNERİM VE TAVSİYELERİM OLACAKTIR. ESTETİK BİR BÜTÜNDÜR.SAÇLARIMIZDA BU BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ SAĞLAYAN EN ÖNEMLİ UNSULARDAN BİRİDİR. YILLARDIR BAY,BAYAN HERKESİN SORUNU OLAN SAÇ DÖKÜLMESİNE VE KELLİĞE SON VERİYORUZ. SAÇ EKİMİ 2 ŞEKİLDE YAPILMIŞ OLUP BUNLARIN 1 İNCİSİ-FUT YÖNTEMİDİR. FUT YÖNTEMİ : YAKLAŞIK 5 YIL ÖNCE TERCİH EDİLEN BİR YÖNTEM OLUP İKİ KULAK ARASINDAN ALINAN ŞERİT ÜZERİNDEN GREFLERİN AYRIŞTIRILMASI İLE YAPILAN CERRAHİ BİR İŞLEMDİR. 2.FUE YÖNTEMİ : ENSE VE İKİ KULAK ARASINDAKİ SAÇ KÖKLERİ ÖZEL 08,09'LUK PANÇ UÇLARIYLA ALINIR.AÇIKLIĞA GÖRE SAÇ KÖKÜ ÇIKARILMAYA ÇALIŞILIR.BİZ EKİP OLARAK BUGÜNE KADAR ÇIKARAMADIĞIMIZ EN YÜKSEK GREFT SAYISI 5,420 GREFTİR.ÖNEMLİ OLAN EN YÜKSEK SAYIDA GREFT ÇIKARTIP AÇIK ALANI KAPATMAKTIR. FUE YÖNTEMİNDE ÇIKARTILAN GREFTLER ÖZEL SOLÜSYONLARDA SAYILARAK DİZİLİR.KİŞİNİN SAÇ YÖNÜNDE KANALLAR AÇILARAK EK YÖNLÜ EKİM YAPILIR.O BİR GÜNDE ORTALAMA EN AZ 3000-4000 GREFT EKİMİ YAPILIR.BUDA 8000-9000 SAÇ TELİ DEMEKTİR.KÖKLER TEKLİ,ÜÇLÜ OLARAK ÇIKABİLİR. AYRICA KAŞ,YARA,YANIK VE SAKAL EKİMİDE YAPILMAKTADIR.

KISACASI ARKADAŞLAR EN İYİ SAÇ EKİMİ MERKEZİ NERESİDİR DEĞİLDE EN İYİ SAÇ EKİMİ YAPAN EKİP NERDEDİR SORUSUNA CEVAP OLARAK SİZE SİTEMİZİ SUNMAK İSTİYORUM.
www.istanbulestetica.com - Tel:0212 442 08 00
www.freeforhair.com --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulestetica -- 21 Temmuz 2010; 20:12:43 >

0 Mesaj
21 Temmuz 2010; 19:12:56 

diğer ekim merkezleri bu saç ekimi olayını seans halinde yapmaktadırlar. ama biz istanbulestetica ailesi olarak ve ekip arkadaşlarımız olarak bu işlem 4500 greft de olsa tek seansda ve cüzi rakamlarda ekim yapıyoruz. seans ve ya greft başına para alan yerlerden kaçınınız biz tek seans da ve greft başına ücret almıyoruz neyse o merak ediyorsanız yada bilgi almak istiyorsanız .
internet sitemiz :www.istanbulestetica.com - tel: 0212 442 08 00

0 Mesaj
21 Temmuz 2010; 19:16:22 

greftlerin nasıl sayıldığını veya toplam kaç greft ekilip kaç saç kökü çıktığını görmek isterseniz size mail adresi vericem asistans@hotmail.com
ayrıca arayıpda bilgi alabilirsiniz. 0212 442 08 00

1889 Mesaj
22 Temmuz 2010; 0:04:38 

Değerli moy arkadaşım, burada vermiş olduğun bilgiler için Allah senden razı olsun, faydalandım ve senin ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarını inceledim. Sanırım senin üst (tepe) bölgende açıklık yoktu, önlerden gerileme vardı. Ekilen miktarda gördüğüme göre gayet yeterli olmuş,

Şimdi benim saçlarımda dökülme var, önlerde gerileme. tepeden açılma, yani klasik kelliği bilirsin, (ertanmanianın fotosu gibi ama o kadar açık değil benimki) ona doğru yol alıyorum, merak ettiğim konu şu; mesela şimdi saç ekimi yaptırsam, devam edecek dökülme için nasıl bir tedbir alınıyor, sadece açık alanlaramı ekiliyor, yoksa dökülecek olan yerlerede ekim yapılıyormu? Şimdi açık alanlara ekerlerse yarın öteki kısımlardan dökülme devam edecek ve acaip bi görüntü çıkacak ortaya? Dökülmenin tamamlanmasını beklesek oda başka bi mesele. Bu işi nasıl çözüyorlar?

Sormak istediğim başka bir soruda şu; malum bu işi sonuçta her firma ticaret için yapıyor, bu yüzden hangileri güvenilir, hangileri değil bilemiyoruz, güvenilirlik konusunda ön plana çıkan firmalar hangileridir? Teşekkürler.

105 Mesaj
24 Temmuz 2010; 14:33:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Kalendar

Değerli moy arkadaşım, burada vermiş olduğun bilgiler için Allah senden razı olsun, faydalandım ve senin ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarını inceledim. Sanırım senin üst (tepe) bölgende açıklık yoktu, önlerden gerileme vardı. Ekilen miktarda gördüğüme göre gayet yeterli olmuş,

Şimdi benim saçlarımda dökülme var, önlerde gerileme. tepeden açılma, yani klasik kelliği bilirsin, (ertanmanianın fotosu gibi ama o kadar açık değil benimki) ona doğru yol alıyorum, merak ettiğim konu şu; mesela şimdi saç ekimi yaptırsam, devam edecek dökülme için nasıl bir tedbir alınıyor, sadece açık alanlaramı ekiliyor, yoksa dökülecek olan yerlerede ekim yapılıyormu? Şimdi açık alanlara ekerlerse yarın öteki kısımlardan dökülme devam edecek ve acaip bi görüntü çıkacak ortaya? Dökülmenin tamamlanmasını beklesek oda başka bi mesele. Bu işi nasıl çözüyorlar?

Sormak istediğim başka bir soruda şu; malum bu işi sonuçta her firma ticaret için yapıyor, bu yüzden hangileri güvenilir, hangileri değil bilemiyoruz, güvenilirlik konusunda ön plana çıkan firmalar hangileridir? Teşekkürler.

Sagol arkadaşım hepimizden razı olsun.Evet benim tepe bölgesinde açıklık yoktu tepeye yakın bir açıklık vardı.Öncelikle senin yaş kaç acaba yaş da önemli saç ekimi için.Mümkün oldugunca 30 yaşının üstünde olmak gerekiyor saçların dökülmesi çogunlukla bu yaşa kadar oluyor.
Bir kere yaşın 30 un çok altındaysa biraz daha bekleyebilirsin o zaman o saçlarının dökülüp dökülmeyecegi belli olur.Eğer bekleyemem diyorsan ekim yaparken saçların zayıf olalarını dökülmüş olarak farzedip yani orada saç yokmuş gibi ekim yapacaklar.Canlı olanlara dokunmayacaklar (banada öyle yaptılar).Yada hiç onlara dokundurmayacaksın açık alanlara ektireceksin.İlerde eski saçların yine dökülürse 1 seans daha yapacaksın.Aslında o dökülmeye yakın saçlar için mezoterapi yapıyorlar güçlendiriyorlar ama kalıcıbir çözüm mü orası biraz muamma bana kalırsa.Sonuçta dökülmeye kodlanmış saç çünkü eğer hormon yüzünden dökülecekse bunu günümüzde hiçbir şey engelleyemez ancak dökülmesini geciktirir.Eğer babanda tepede saç yoksa benim görüşüme göre sende de ilerde o saçlar dökülecek.Ama babanda öyle birşey yoksa tahmin etmek zor.Bilmiyorum anlatabildim mi.
Güvenirlilik konusuna gelince insanların saç ektirmede ki en büyük sorunu bu zaten.Çok çelişkili bilgiler anlatıyorlar saç ekimi yapanlar.Birde internette kötü sonuçları görünce korkuyor insan rezil olmakta işin içine girince.Bu yüzden çok ince eleyip sık dokumak gerekiyor.Mesela ben 1 sene araştırmamın sonucunda ektirdim.Bana güven veren yeri buluncaya kadar ektirmedim.Ama işin bir kötü tarafı var araştırdıkça da ektirmemeyi düşünüyorsunuz kötü şeylerle karşılaşınca.Bunun için mümkün oldugunca emin oldugunuz güzel sonuçlanan kişilerin saç ekimlerini görüp öyle yaptırmakta fayda var.Mesela benim çevremdeki benim saç ekimimi söylediğim herkes aynı yere ektirmek istiyor.Onlar için örnek olmuş oluyorum.Korkup çekinmiyorlar.
Birde şunu söyleyeyim bu saç ekim işini yapan ekiplerin(hemşirelerin) çogu aynı yerde ekim yapmıyor.Diğer hastanelere gidip ekim de yapıyorlar.Yani hastane yada doktorlarla anlaşıyorlar.Nerde saç ekimi için oraya başvuran varsa oraya gidip ekim yapıyorlar.Benim saç ekimini yapan kişi de öyle, mesela ben daha lüks bir yere gidip ekim yaptırsaydım belkide yine o ekim yapacaktı ama verdiğim para daha fazla olacaktı.Doktora veya hastaneye fazla para ödemiş olacaktım.
Önemli olan bir konuda bu saç ekimini yapan kişinin işini nasıl yaptıgı aslında hastane o kadar önemli değil.Bu kişi vicdan taşımıyorsa, allah korkusu yoksa yalnız aklında para düşüncesi varsa (parada olacaktır elbette ama yalnız olmamalı) iş çabuk bitsin eve gideyim işime bakayım gibi düşünüyorsa işini gel geç yapıyorsa bilgi beceri tecrübesi de yoksa o zaman sonuç kötü oluyor.Benim gibi kişilerin önce ve sonrası resimlerini görüp tecrübelerinden ekim yaptırabilirsiniz, ama sadece burası iyi denilip bırakılan yazılarda yeterli değil tabii çünkü ekim yaptırmış gibi gelip buralara bir iki yazıp şurası iyi burası çok güzel laflar edip olta atanlar var sazanlar takılsın diye..Benim araştırmama tecrübelerime göre fiyat-adet doğallık olarak burası en iyi yerlerden birisi tavsiye ederim herkese, gerisi size kalmış artık.

120 Mesaj
26 Temmuz 2010; 13:14:53 

10 gün önce özel levent hastanesinde ektirdim. 3500 greft ektiklerini söylediler. Operasyon bence iyi geçti. Şimdilik herşey yolunda gibi gözüküyor. İlerlemeyle ilgili resimleri daha sonra burda arkadaşlarla paylaşacağım ama şuan saçların diplerinde küçük küçük kabuklar kalmış durumda kabuklar tamamen dökülünce bir resim paylaşacağım inşallah

7 Mesaj
26 Temmuz 2010; 14:29:08 

Sayın Moy buarada herkes yardımcı olmanız çok güzel yaşadıklarınızı anlatmanız da çok iyi size ekim yapan ekipte kimler vardı siz direkt ensar hastanesi ile iletişime mi geçtiniz ? bende de sizin açıklık belki biraz daha fazlası var ekipteki doktorun ismi nedir? ayrıca pek çok yerden duyduğumuz şu doktorlar sadece ekim yapıalcak saçları çıkarıyor ve kesileri hemşiler atıp ekiyor veya benzeri ... Sizde saçların alınmasından ekimine kadar süreçte kimler hangi görev paylaşımını yaptı ??? Yeni fotograflarınızı sabırsızlıkla bekliyorum... Ayrıca bu hastaneye giden arkadaşlar varsa izlenimlerini paylaşımlarını da aktarırlarsa daha bir memenun oalcağız ??? Sayın Moy ayrıca memnuniyet yüzdeniz nedir yani beklentilerinizi hangi oradan karşıladı son oalrak saçlarınız ıslandığında ekim olduğu daha mı belirgin oluyor şu resimler da gayet doğal görünüyor....

1889 Mesaj
26 Temmuz 2010; 22:08:22 

Sağolasın moy, bilgilerin için. Benim yaşım şuan 31, zaten yoğun dökülme dönemini geride bıraktım sanırım çünkü dökülme epey azaldı ama tabi azda olsa devam ediyor. Yani saç ekimi için uygun yaştayım demekki. İnşallah bakalım iyice bi araştırıp bi karar verceğiz artık. Yalnız yeni ekim yaptıranlar olursa burada bilgi paylaşırlarsa memnun oluruz. Saygılar...

63 Mesaj
27 Temmuz 2010; 22:16:29 

Tecrübelerini paylaşan tüm arkadaşlara ve özellikle MOY arkadaşa teşekkür ederim.
Ben de saç ekimi yaptımayı düşünüyorum. Bilgili ve tecrübeli arkadaşlara bazı sorularım olacak.

1. Saç ekimi yaptırdığımı hiç kimse bilmemeli. Bunun için işyerimden yıllık izin alacam. Kızarıklık, şişlik, kanlanma, deride dökülme vs. kaç günde geçer? işyerinden ona göre izin alacam. Dediğim gibi, saç ektirdiğimin bilinmesini istemiyorum, çok ileri derecede bir dökülme mevcut değil, onun için saç ekimi sonrası saçlardaki artış için ilaç tedavisi kullandım falan diyeceğim. (utanma ikonu)

2. Bu kızarıklık şişlik vs. saç ekimi operasyon belirtilerini giderici bir ilaç var mı? Mesela Hairtransist diye bir merkez ekim sonrası kanlanmayı önlemek için deri altına bir ilaç enjekte ediyormuş ve 2 gün süre ile istirahat etmek gerekiyormuş, eğer istirahat edilmez ve ayakta kalınırsa bu enjekte edilen ilaç deri altından alın ve göz gölgelerine akar ve bu morarma olurmuş. vs.vs. Kanal 7 de yapılan tanıtım videosunda doktor aynen böyle anlattı.. Bu ve benzer kanlanma engelleyici ilaç vs. kullanıldı mı sizde de?

3. Dikilen saçlar ne kadar zaman sonra dökülüyor?

Çekincelerimi belirttim, vereceğiniz cevaplara göre kaç gün yıllık izin alacağımı belirleyeceğim, sizlerin tecrübeleri dahilinde bu saç ekim işini ramazandan önce yaptırıp kurtulmak istiyorum.

İlginiz için çok teşekkür ederim.

31 Mesaj
28 Temmuz 2010; 10:25:57 

hocam ilaç kullandım dersen kimse senin yakanı bırakmaz herkesin çevresinde var bi durum hepsi seni örnek gösterip senle tanştrmaya kalkacaktır. dikkat et bence:) yalan yalanı getirir.. :)

BU GÜNÜ YAŞAMASINI BİLMEZSEN YARIN SANA DÜNÜN HESABINI FENA SORAR==>by exchicco

105 Mesaj
28 Temmuz 2010; 14:24:33 

Öncelikle forumturk aslında utanılacak bir tarafı yok bu işin, tam tersine gerçegi söylesen başka arkadaşlarına da yardımcı olabilirsin, diğer türlü onları yanıltabilirsin, yalanın sonunda yine gerçegi söylemek zorunda kalabilirsin.Aslında bu utanma olayı isminden geliyor buna saç ekimi değilde, saç nakli deseler bu kadar insanlara komik gelmeyecek, ekim denmesi komik oluyor.Doğru olan nakil, kafanın arka tarafındaki saç köklerini alıp saç olmayan diğer bölgelere nakil etmek.
Saçların tümünü sıfıra yakın bir numaraya kesecekler dolayısıyla saç alınan bölge kendini belli edecektir seyrekliğinden dolayı bunun belli olmaması için saçların biraz uzaması gerekir.20-25 gün kadar kapanması sürebilir. En son kaybolan durum bu, diğer kızarıklık kabuklar 10 gün kadar sürüyor.Ekilen saçlarda 1 haftaya kadar dökülüyor.Çıkması uzun sürüyor aylar alıyor.

dddnnnsss senin sorularına gelince bende sadece doktor muayene etti ekilecek bölgeyi kararlaştırdı ve uyuşturucu igneleri vurdu.Onun dışında sürekli takip etti.kök alım,sayım ve ekim işlemini hemşireler yaptı.Doktorların bu işte genellikle el tecrübesi yok, olanlarda çok yüksek fiyata yapıyorlar benim edindiğim tecrübelere göre.Benim beklentilerimin %90 ını karşıladı şu ana kadar ama daha zaman var..Kalan % 10 luk kısım yıl sonunda belli olacak.hala saç çıkıyor yıl sonuna kadar daha fazla saç çıkar biraz daha sık olursa %100 olacak beklentim.Yani sadece sıklaşmasını bekliyorum.Doğallık konusuna gelince tamamen doğal, kimse anlamıyor saç nakli oldugunu.Islak oldugunda farkeden birşey yok. 1. sayfada sorularının cevaplarınıda vermiştim aslında.

63 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:20:03 

cevabın için teşekkür ederim MOY..
İnsanlara yardımcı oluyorsun ne kadar güzel.

Konu içerisinde fotoğraflarını gördüm sonuç baya başarılı görünüyor, rica etsem yeni foto koyar mısın?

Ya birde aklıma takılan bir konu var. Yaş 33, dediğim gibi açıklık çok fazla değil, şimdi açık olan yerlere nakil yapılınca, şimdi var olan saçlarım ilerleyen yıllarda dökülürse nakil yapılan saçlar dökülmeyeceği için çok çirkin bir görüntü olacak. Bu beni tereddütte bırakıyor. 35 den sonra çok fazla dökülme olmaz deniliyor ama mesela benim babam 58 yaşında, iki kulak arkası ense bölgesinde biraz saç var, gerisinde hemen hemen hiç yok gibi. Yani yarın babam gibi bende de aynı şekilde dökülme devam ederse o zaman şimdi nakil yaptırdığım saçlar çok kötü duracak ve tahminim ilerleyen yıllarda bir nakil daha gerekecek. (-ki bababım 30 lu yaşlarındaki fotolarına baktım, saçları aynı benim şimdiki saçlarım gibi, yani babamdaki saç dökülmesi 35 den sonra da devam etmiş)

Bu konudaki düşünce ve tecrübeleriniz nedir?

105 Mesaj
28 Temmuz 2010; 16:38:56 

Fotografları uygun olan birkaç gün içinde çekip koyacagım.
Babandaki anlattıgın saç dökülmesi belli ki genetik bir dökülme.Ya saçlarının iyicene dökülmesini bekleyip öyle ektireceksin o zaman gençlik gidiyor yada şimdi yaptırıp ilerde de 15-20 sene sonra bir kere daha yaptıracaksın.Başka çare yok.Bana kalırsa şimdi yaptır nedeni de şu anda hayatının en güzel dönemi yani gençsin, gençliğini iyi değerlendir.Yaşlanınca bir daha yaptıracagını pek zannetmiyorum.Zaten bu işi hep gençler yaptırıyor yaşlı insanlara çok az yapıldıgını görüp duydum.Birde ilerde belkide daha değişik yöntemler ilaçlar çıkıp belkide dökülmeyi durdurabilirler.Ne olur gelecekte belli olmaz.Ama gençlik yani geçen zaman bir daha geri gelmiyor.onun için mümkün oldugunca doya doya yaşamak hissetmek gerekiyor.Elde olan imkanları değerlendirmek gerekiyor.
Ben böyle düşünüyorum tavsiye ediyorum.Artık değerlendirmek sana kalmış.

0 Mesaj
28 Temmuz 2010; 21:31:25 

ensar hastanesinden kiminle görüşebiliriz siteleride pek açılayıcı değil.selamlar

0 Mesaj
28 Temmuz 2010; 21:39:42 

sayın moy size yazmıştım ama isminizi girmemişim.ensar hastanesindeki görüşeceğimiz doktorun ismi varmı acaba.birde ankarada dr ferruh bingöl ün ekimi konusunda bi,lginiz varmı dahaönce araştırmış olabileceğiniz için sormak istedim. siz mikromotorlamı ekim yaptırdınız bunun çok sık ekim yapmaya engel olduğunu duydum kalınlığı 1mm olduğu için çok sık yan yana delemiyormuş.3-4 firma arasından seçim yapmakta zorlanıyorum.sizce ensar hastanesi ve estworld ve megahairtarans.ben illaki doktorun ekmesi gerekir diye düşünmüyorum bu konuda el becerisi ve tecrübe önemli.acaba sayın moy sizce hangisi daha iyidir.sitedeki arkadaşlara yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.Allah sizden razı olsun.

105 Mesaj
29 Temmuz 2010; 14:29:08 

Ensar Hastanesinde Dermotolog UZman Dr. Hamdi Osmanoğlu ile görüşebilirsiniz.Bulamayan benzer yerler ile karıştıran arkadaşlar özelden bana yazıyorlar onun için site linkini telefonu aşagıya ekledim.Ordan telefon edip kendisiyle saç nakli için görüşeceginizi belirtirseniz görüşebilirsiniz.Birde benim tavsiyem imkanınız varsa neresi olursa olsun mümkün oldugunca yüz yüze görüşün.
Ankara da ki doktor hakkında bilgim yok, istanbuldakilere baktım hep.Bahsettiğin mikromotorun uçlarını değişik kalınlıkta kullananlar var.Çok sık yan yana delinmediği dogruda bu açılan deliklerin birleşmemesi yani birbirine temas etmemesi gerekiyor.Ondan kaynaklanıyor benim bildigim, açılan delikler birleşirse yaralar tek bir yara oluyor.Böylece iyileşme problemi çıkıyor ortaya.Birde sonuçta deliği ne kadar küçük açarsan aç aldıgın kök o delige sıgmazsa ne işe yarar.Aldıgın köküde daha dar çapta alman lazım bu durumda da köke zarar verme olasılığı büyük ölçüde ortaya çıkıyor.Yani durum aslında çok hassas.Ondan sonra kökler zarar görür, çok sık ektirdim dersin ama zarar gördükleri için çıkmayabilirler.Yani çok sık ekilmesi bir yana alırken köklere zarar verdilermi, acaba ekilenlerin hepsi çıkacakmı çıkmayacakmı orasını kimse bilemiyor.Onun için fazla riske girilmiyor.Sonuçta insan yapıyor bunu hata yapabilir. Benim edindiğim tecrübeler böyle.
Sana diğer yerler için birşey söyleyemeyecegim pek, yalnız olumsuz yazılar okumuştum internette araştırınca.Ama sana tek söyleyebilecegim şey yaptırmış birilerini gör (yani benim gibi kobay) ondan sonra yaptır.Mesela ensar hastanesinin örnegi benim, diğerlerinden de benim gibi yaptırmış bul gör araştır ve benle kıyasla.Ondan sonra yaptır.Sonra geri dönüşü olmayan yollarda pisikolojisi bozulmuş insanlarla aynı kaderi paylaşabilirsin ne yazık ki!
Allah hepimizden razı olsun.Memnun olanların benim için Allah Razı olsun demesi yeterlidir.

http://www.ensarhastanesi.com/

Dermotolog Uzman Dr. Hamdi Osmanoğlu

Birlik Mah. Atışalanı Cad. 835 Sok. No.: 2 Esenler / İstanbul

Tel.: 0212 628 58 01 (4 hat) 0212 431 90 12 - 13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moy -- 29 Temmuz 2010; 14:36:41 >

206 Mesaj
29 Temmuz 2010; 16:13:40 

Ankara da saç ekimi için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı arkadaşlar?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

34 Mesaj
31 Temmuz 2010; 17:58:13 

BAHADIR SERCAN AYAR'IN HAİRTRANSİST SAÇ EKİM MERKEZİ HAKKINDAKİ OLUMSUZ GÖRÜŞLERİM
Merhabalar

Öncelikle böyle forumun varlığı fikirlerimizi beyan edebilmemiz açısından önemli. yaklaşık 1 ay süreden beri saç ekimi yaptırmak için araştırma yapıyorum. Doğru ekim merkezini bulmak ve uygun fiyata yaptırabilmek benim için önemli. Nihayetinde Hairtransist saç ekim merkezinde yaptırmaya karar verdim. Kurumda hasta ilişkilerinden sorumlu sekreter Yeliz hanımla görüşmelerimiz sonucu 250 tl ön ödeme yaparsam randevu tarihi verebileceklerini belirtiler. Bende verilen hesap numarasına bu parayı yatırdım. Ancak ilerleyen zaman içerisinde bu kuruma olan güvenim azaldı. Saç ekimine ilişkin hiçbir taahhüt vermeyen bu merkez. Kendime olan güvenimi de azalttı. Bunun neticesinde kendimi bu operasyona hazır hissettmediği farkettim. Bu nedenle hasta hakları çerçevesinde verilen operasyon tarihinden 7 gün önce sekreter yeliz hanımı arayarak iptal edilmesini kendimi hazır hissetmediğimi, bi süre daha düşüneceğimi ifade ettim. ön ödeme olarak gönderdiğim 250 tl nin tarafıma ödenmesini istedim. Önce ilk kez başımıza geliyor sizi sonra arayalım diyerek oyaladılar.Sonra tekrar aradım durumu sordum. Bana ödeme yapamayacaklarını ifade etitiler. Henüz biriinci adımı bile atmamışken ,zihnimde giderilmesi gereken onlarca soru varken bu kurumun bu işi hasta haklarını göz ardı ederek sadece para maksatlı tavrını sergilemesi niyetlerinin ne olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Hastanın düşünmeye, vazgeçmeye, tereddütlerinin giderilmesini beklemeye ihtiyacı olduğunu bilmeyen bi kurum operasyon sonrasında nasıl hasta haklarına riayet edecek düşündürücüdür. Televizyonlarda hasta haklarına oldukça saygılı gibi görünen bu kurum. Gerçekte böyle değildir. Hiçbir operasyon garantisi sunmamaktadır ama insanların onlara güvendiklerini ortaya koymak için verdikleri ön ödemelerin üzerine yatabilmektedir. Hiçbir şey yapmadan hiçbir masrafa girmeden.Şimdi bu kurumlara nasıl güveneceğiz. Bu işle uğraşan uzman arkadaşlara sesleniyorum. Bu saç ekim işi sadece cerrahi bi operasyon değildir. Hasta açısından durum çok yönlüdür. Karar vermek hem psikolojik, hem de çevresel nedenlerden kaynaklanan sosyolojik bi süreçtir. Meseleye salt ekonomik bakmak hasta algılarında olumsuz durumlara yol açmaktadır. sadece saç ekimi yapınca süreç tamamlanmıyor. Daha duyarlı olmanız gerekiyor. Teşekkürler. Ben hakkımı aramak için yasal işlemleri başlattım. Umarım sizler böyle bi deneyim yaşamazsınız.

63 Mesaj
31 Temmuz 2010; 18:23:46 

quote:

Orijinalden alıntı: serkes73

BAHADIR SERCAN AYAR'IN HAİRTRANSİST SAÇ EKİM MERKEZİ HAKKINDAKİ OLUMSUZ GÖRÜŞLERİM
Merhabalar

Öncelikle böyle forumun varlığı fikirlerimizi beyan edebilmemiz açısından önemli. yaklaşık 1 ay süreden beri saç ekimi yaptırmak için araştırma yapıyorum. Doğru ekim merkezini bulmak ve uygun fiyata yaptırabilmek benim için önemli. Nihayetinde Hairtransist saç ekim merkezinde yaptırmaya karar verdim. Kurumda hasta ilişkilerinden sorumlu sekreter Yeliz hanımla görüşmelerimiz sonucu 250 tl ön ödeme yaparsam randevu tarihi verebileceklerini belirtiler. Bende verilen hesap numarasına bu parayı yatırdım. Ancak ilerleyen zaman içerisinde bu kuruma olan güvenim azaldı. Saç ekimine ilişkin hiçbir taahhüt vermeyen bu merkez. Kendime olan güvenimi de azalttı. Bunun neticesinde kendimi bu operasyona hazır hissettmediği farkettim. Bu nedenle hasta hakları çerçevesinde verilen operasyon tarihinden 7 gün önce sekreter yeliz hanımı arayarak iptal edilmesini kendimi hazır hissetmediğimi, bi süre daha düşüneceğimi ifade ettim. ön ödeme olarak gönderdiğim 250 tl nin tarafıma ödenmesini istedim. Önce ilk kez başımıza geliyor sizi sonra arayalım diyerek oyaladılar.Sonra tekrar aradım durumu sordum. Bana ödeme yapamayacaklarını ifade etitiler. Henüz biriinci adımı bile atmamışken ,zihnimde giderilmesi gereken onlarca soru varken bu kurumun bu işi hasta haklarını göz ardı ederek sadece para maksatlı tavrını sergilemesi niyetlerinin ne olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Hastanın düşünmeye, vazgeçmeye, tereddütlerinin giderilmesini beklemeye ihtiyacı olduğunu bilmeyen bi kurum operasyon sonrasında nasıl hasta haklarına riayet edecek düşündürücüdür. Televizyonlarda hasta haklarına oldukça saygılı gibi görünen bu kurum. Gerçekte böyle değildir. Hiçbir operasyon garantisi sunmamaktadır ama insanların onlara güvendiklerini ortaya koymak için verdikleri ön ödemelerin üzerine yatabilmektedir. Hiçbir şey yapmadan hiçbir masrafa girmeden.Şimdi bu kurumlara nasıl güveneceğiz. Bu işle uğraşan uzman arkadaşlara sesleniyorum. Bu saç ekim işi sadece cerrahi bi operasyon değildir. Hasta açısından durum çok yönlüdür. Karar vermek hem psikolojik, hem de çevresel nedenlerden kaynaklanan sosyolojik bi süreçtir. Meseleye salt ekonomik bakmak hasta algılarında olumsuz durumlara yol açmaktadır. sadece saç ekimi yapınca süreç tamamlanmıyor. Daha duyarlı olmanız gerekiyor. Teşekkürler. Ben hakkımı aramak için yasal işlemleri başlattım. Umarım sizler böyle bi deneyim yaşamazsınız.

+1
Yüzyüze değil yelefon ile bu kurum yetkilisi ile görüştüm, konuşmaları kesinlikle güven vermedi bana... Belki yanılıyor da olabilirm ama, konuşmalarında mantıksızlık, soğukluk sezinledim, eğer bir merkezde saç nakli yaptıracaksam bu kurum hairtransist olmayacak...

0 Mesaj
31 Temmuz 2010; 18:38:29 

arkadaşlar aranızda ankarada saç nakli yaptıran varmı yada gözüyle gördüğü biri varmı.saygılarımla.

268 Mesaj
1 Ağustos 2010; 13:11:14 

sayın moy saç ekiminiz çok başarılı olmuş tebrik ederim

bende kasım ayında ektirmeyi düşünüyorum ve 3.500 tl karşılığında bir yerle antlaştım

fiyatta benim açımdan çok önemli , benim saç şeklim sizinkine benziyor gibi

ekilecek alanda hemen hemen aynı gibi, ne kadar ücret ödediğinizi merak ettim, bizimle paylaşabilir misiniz

HONDA JAZZ 2007 ELITE CVT / SAMSUNG R522-JS01TR / SANDİSK VIEW 16GB / HTC TOUCH2 MEGA

0 Mesaj
1 Ağustos 2010; 22:15:43 

sayın moy size özel mesaj yollayamıyorum cep telefonu onayı gerejkiyormuş yapamadım onuda
ensar hastenesindeki ekimde mikromotormu kullandılar yoksa sitesinde bahsettikleri gibi özel iğnelerlemi işlem gerçekleşti.bende ensarda karar verdim inşALLAH sizinki gibi iyi bir sonuç alırım.siz daha öncesinde araştırma yapmış biri olarak mikromotoryn olumsuzluklarını gördüp duydunuzmu.

105 Mesaj
1 Ağustos 2010; 23:00:26 

quote:

Orijinalden alıntı: willerdem

sayın moy saç ekiminiz çok başarılı olmuş tebrik ederim

bende kasım ayında ektirmeyi düşünüyorum ve 3.500 tl karşılığında bir yerle antlaştım

fiyatta benim açımdan çok önemli , benim saç şeklim sizinkine benziyor gibi

ekilecek alanda hemen hemen aynı gibi, ne kadar ücret ödediğinizi merak ettim, bizimle paylaşabilir misiniz

Daha önce paylaştım ama bir kere daha belirteyim 2000 tl ödedim 3100 kök ektirdim..Seans olarak yaptırdım kaç adet kök oldugu farketmiyor sana ne kadar yapabilirlerse 1 seansta o kadar.

105 Mesaj
1 Ağustos 2010; 23:11:10 

quote:

Orijinalden alıntı: enerji06

sayın moy size özel mesaj yollayamıyorum cep telefonu onayı gerejkiyormuş yapamadım onuda
ensar hastenesindeki ekimde mikromotormu kullandılar yoksa sitesinde bahsettikleri gibi özel iğnelerlemi işlem gerçekleşti.bende ensarda karar verdim inşALLAH sizinki gibi iyi bir sonuç alırım.siz daha öncesinde araştırma yapmış biri olarak mikromotoryn olumsuzluklarını gördüp duydunuzmu.

Mikromotor kullandılar, olumsuz yazılar okumuştum mikromotor hakkında daha önce ama sonuca bakmak lazım sonuç çok iyi ben memnunum.Orada yaptıracaksan iyi bir sonuç alacagından şüphen olmasın örnek benim çünkü.

7 Mesaj
3 Ağustos 2010; 0:59:19 

Sayın Moy ve yeni ekim yaptıran arkadaşlardan resimler bekliyoruz yakın ve uzak mesafeden resimler de olursa memnun olurum...

0 Mesaj
3 Ağustos 2010; 15:05:53 

moy arkadaşım öncelikle verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. ben de senin gibi saç ektirmeyi düşünüyorum ve araştırma içindeyim şuan.devlet dairesinde de çalıştığım için ben ekime karar verirsem ne zaman yaptırmalıyım. yani belli bi uzun süre saçlarda kabarıklar durucak mı. yıllık izin de falan mı yaptırmak gerekiyor.

105 Mesaj
3 Ağustos 2010; 17:03:57 

quote:

Orijinalden alıntı: kado55

moy arkadaşım öncelikle verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. ben de senin gibi saç ektirmeyi düşünüyorum ve araştırma içindeyim şuan.devlet dairesinde de çalıştığım için ben ekime karar verirsem ne zaman yaptırmalıyım. yani belli bi uzun süre saçlarda kabarıklar durucak mı. yıllık izin de falan mı yaptırmak gerekiyor.

Yıllık izinde yaptırman daha iyi imkanın varsa tabi ama yoksa 1 haftalık bir zamanda yeter.İmkan varsa sıcak olmayan zaman da yaptırman tavsiyemdir.Kışın veya sonbahar olabilir.Daha az sıkıntı çekersin.

Resimleri çekebilirsem bugün koyacagım kısmetse.

105 Mesaj
3 Ağustos 2010; 22:29:01 

1. SAYFADAKİ TAKİP ETTİĞİNİZ FOTOGRAFLARIN KONUNUN AYNISIDIR EKLEME YAPTIM BURAYADA KOPYALADIM 1. SAYFAYA DÖNMEYİN DİYE 3 AĞUSTOS YENİ FOTOĞRAF YÜKLENMİŞTİR.

İşte fotograflarım arkadaşlar daha 4. aya 15 mayısta girecegim saç nakli yapılalı, asıl saçların çogalması bu aylardan sonra başlıyor.Aslında sonuç için daha erken beklemek isteyen arkadaşlar için ilerki zamanlarda da fotograf gönderebilirim.Ekilen kıl kökü 3100 adet.

SAÇ NAKLETTİRMEDEN ÖNCEKİ SAÇIM
http://www.imagesaving.com/images/saektirmed.jpg
http://img824.imageshac...64/s73003551024x768.jpg

SAÇ NAKİL SONRASI SAÇLARIM
http://img708.imageshac.../sa41024x768sonhali.jpg
http://img175.imageshac...75/2974/sa31024x768.jpg
http://img708.imageshac...08/8130/sa21024x768.jpg
http://img714.imageshac...714/9167/sa1024x768.jpg
http://www.imagesaving.com/images/sacarkayen.jpg

24 HAZİRAN SAÇ NAKİL YENİ FOTOĞRAFLARIM AŞAGIDA 5 AY OLDU SAÇ NAKLİ YAPILALI

http://img291.imageshack.us/img291/1420/yensa.jpg
http://img85.imageshack.us/img85/117/yensa2.jpg

3 AĞUSTOS 2010 SAÇ NAKİL EDİLMİŞ FOTOGRAFLARIM AŞAGIDA 6.5 AY OLDU SAÇ NAKLİ YAPILALI
http://img148.imageshack.us/img148/9499/yensa1.jpg
http://img683.imageshack.us/img683/117/yensa2.jpg
http://img30.imageshack.us/img30/603/yensa3.jpg

3. Fotografta hafif ıslatılıp şekil verilmiştir.
Bir sonraki resim eklememde tamamen ıslak saçımın fotografını koyacagım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moy -- 3 Ağustos 2010; 22:34:09 >

120 Mesaj
4 Ağustos 2010; 12:16:34 

editt: konunun kalitesi iyice düştü fotolar kaldırıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzeymavi -- 13 Aralık 2010; 17:11:01 >

0 Mesaj
4 Ağustos 2010; 14:01:50 

özel mesaj gönderemiyomuşum öyle bi uyarı geldi. öncelikle moy yeni saçların hayırlı uğurlu olsun. çok iyi bence... kuzeymavi kardeş 15 günlük bi süre yeterli mi ekim için. ne kadar ekileceğini muayeneye gitmeden karar veremiyormuyuz.bir de siz nerde ektirdiniz ve 15 günlük sonuç çok iyi gözüküyor. ne kadara maloldu. çok teşekkür ederim. yardımcıolursanız...

120 Mesaj
4 Ağustos 2010; 15:43:48 

quote:

Orijinalden alıntı: kado55

özel mesaj gönderemiyomuşum öyle bi uyarı geldi. öncelikle moy yeni saçların hayırlı uğurlu olsun. çok iyi bence... kuzeymavi kardeş 15 günlük bi süre yeterli mi ekim için. ne kadar ekileceğini muayeneye gitmeden karar veremiyormuyuz.bir de siz nerde ektirdiniz ve 15 günlük sonuç çok iyi gözüküyor. ne kadara maloldu. çok teşekkür ederim. yardımcıolursanız...

Merhaba İstanbul'da özel levent hastanesinde yaptırdım ben. 15 günlük sonuç gördüğünüz gibi ama bence en sağlamı bir 20-30 gün izin almak olur. Ama çalışmak gerekiyorsa illa ki bir hafta veya 10 gün sonra da rahatlıkla işe dönebilirsiniz bence ama saçlarınızı iyi korumak şartıyla. Ne kadar ekileceğine hastanede konuşarak oradaki ekiple beraber karar vermiştik ama siz daha az ektirmek isterseniz sizin istediğiniz kadar da olabilir. tabi ki ekimin ne kadar fazla olacağı da ensenizdeki saç kökü miktarına bağlı. umarım yardımcı olabilmişimdir.

0 Mesaj
4 Ağustos 2010; 16:41:56 

saolasın. peki ne kadar ücret verdin ve taksit imkanı oluyo mu....

7 Mesaj
4 Ağustos 2010; 21:38:04 

Moy teşekkür ederim daha aydınlatıcı oldu son fotograflar...
kuzeymavi senin önceki halinide görebilseydk daha iyi kıyaslardık ve şuan için yorum yapmak erken sanırım iyi yada kötü birşey söyleyemeyeceğim ancak ilk görüntü gayet hoş ekim yönü saç uzadıkça daha iyi anlaşılacak paylaşımın için teşekkürler zaman zaman fotograflarını paylaşırsan daha iyi olacağı kanısındayım.

294 Mesaj
5 Ağustos 2010; 8:36:38 

Arakadaşlar benim de saç dökülme sorunum var. 27 yaşındayım, tepe ve alın bölgesi bir hayli açıldı. İnsan içine çıkasım gelmiyor, kendime olan güvenim resmen yok oldu...

Size sormak istediğim, saç ekimi bir donör vasıtası ile ülkemizde yapılabilir mi? Kendi saçımın bir bölgeden alınıp, diğer bölgeye ekilmesini istemiyorum. Direk organ bağışı gibi, artık kliniğin ayarlaması ile, parayla saç köklerini satan birini donör olarak kullanıp saç ekimi yapmak mümkün mü?

1374 Mesaj
8 Ağustos 2010; 19:19:49 

Moy bey merhaba saçlarınız çok güzel olmuş şu an kendinizi psikolojik olarak da çok iyi hissediyorsunuzdur değilmi sizin adınıza çok sevindim.

Benim yaşım 27 saçlarımın ön tarafı sizinki gibi arkasında da 6 cm lik yuvarlak bir açıklık var.Bende saç ektirmeyi artık ciddi ciddi düşünüyorum.
Sizin saçlarınız ekimden öncede kalın ve güçlü görünüyor benim saçlarım ince ve zayıf acaba üst bölüme 3500 saç ekimi yetersiz gelebilirmi diye düşünmüyor değilim.
Önümüzdeki hafta 2 tanıdık abinin saç ektirdiği hastaneye gitmeyi düşünüyorum yeri Ataköydeymiş şu anda tam adresi ve hastanenin ismini bilmiyorum öngörüşme yapacağım.Tanıdık doktor olduğundan dolayı 3500 kök ekimini 3500 tl yerine 2700tl ye yapıyorlarmış.Aslında fiyat o kadar önemli değil ama sonuçlardan memnunlar.
Sizin değerli tecrübelerinizden faydalanmak isterim bana tavsiyeleriniz olursa seve seve dinlerim.

Saygılarımla...

0 Mesaj
8 Ağustos 2010; 22:09:49 

kuzey mavi arkadaşım geçmiş olsun ve hayırlı olsun.saçlar görünüşe göre çok başarılı.darısı başımıza.inşALLAH sizin ve sayın moy arkadaşın bilgileri ışığında ben ve benim gibi arkadaşlar bu işi başaracak ben kısmetse ramazan bayramından sonra planlıyorum birazda astım problemim var sıcak hava bana hiç yaramıyor.sonbahara doğru planlıyorum hava soğuduğunda.moy arkadaşada sormuştum micromotorlamı yaptılar ekiminizi yoksa özel iğnelerlemi bi sıkıntı hissettinizmi uyuşmada vs.ekim yaptırdığınız yerin adresi internette Eski Büyükdere Cad. No:35 4.Levent 80650 İstanbul olarak geçiyor dğrumudur.burada kiminle görüşülebilir
saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enerji06 -- 8 Ağustos 2010; 22:12:31 >

120 Mesaj
9 Ağustos 2010; 12:00:48 

quote:

kuzey mavi arkadaşım geçmiş olsun ve hayırlı olsun.saçlar görünüşe göre çok başarılı.darısı başımıza.inşALLAH sizin ve sayın moy arkadaşın bilgileri ışığında ben ve benim gibi arkadaşlar bu işi başaracak ben kısmetse ramazan bayramından sonra planlıyorum birazda astım problemim var sıcak hava bana hiç yaramıyor.sonbahara doğru planlıyorum hava soğuduğunda.moy arkadaşada sormuştum micromotorlamı yaptılar ekiminizi yoksa özel iğnelerlemi bi sıkıntı hissettinizmi uyuşmada vs.ekim yaptırdığınız yerin adresi internette Eski Büyükdere Cad. No:35 4.Levent 80650 İstanbul olarak geçiyor dğrumudur.burada kiminle görüşülebilir
saygılarımla.

Öncelikle teşekkürler. Operasyondan önce sizin sıkıntılarınızı endişelerinizi ben de yaşadım pek çok insanda yaşıyor umarım yardımcı olabiliyoruzdur. Evet işlem sırasında mikromotor kullanıldı herhangi bir sıkıntı yaşamadım uyuşturucu iğnelerin biraz can yaktığını sölüyorlar ama benim ağrı eşiğim yüksek olduğundan olabilir pek bi acı hissetmedim zaten iyice uyuşturulduğundan emin olduktan sonra hiç bir şey hissetmiyorsunuz sadece motorun sesini duyuyorsunuz. Evet adres doğrudur zaten 4. leventte kime sorsanız gösterir herhalde sanayi sitesi gibi bişi vardı oraya varmadan hemen önceydi hastanenin yeri. Hastaneye giderseniz orada saç ekim işlemiyle ilgilenen Sevil Hanım var onunla görüşeceksiniz. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur.

105 Mesaj
9 Ağustos 2010; 12:46:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Andrew

Moy bey merhaba saçlarınız çok güzel olmuş şu an kendinizi psikolojik olarak da çok iyi hissediyorsunuzdur değilmi sizin adınıza çok sevindim.

Benim yaşım 27 saçlarımın ön tarafı sizinki gibi arkasında da 6 cm lik yuvarlak bir açıklık var.Bende saç ektirmeyi artık ciddi ciddi düşünüyorum.
Sizin saçlarınız ekimden öncede kalın ve güçlü görünüyor benim saçlarım ince ve zayıf acaba üst bölüme 3500 saç ekimi yetersiz gelebilirmi diye düşünmüyor değilim.
Önümüzdeki hafta 2 tanıdık abinin saç ektirdiği hastaneye gitmeyi düşünüyorum yeri Ataköydeymiş şu anda tam adresi ve hastanenin ismini bilmiyorum öngörüşme yapacağım.Tanıdık doktor olduğundan dolayı 3500 kök ekimini 3500 tl yerine 2700tl ye yapıyorlarmış.Aslında fiyat o kadar önemli değil ama sonuçlardan memnunlar.
Sizin değerli tecrübelerinizden faydalanmak isterim bana tavsiyeleriniz olursa seve seve dinlerim.

Saygılarımla...

Sagolun teşekkürler, benim nakil öncesi saçlarım kalın güçlü değil di tam tersine zayıf ince telli saçım vardı.Nakil sonrası saçlar daha kalın telli oldu.Yeni saçın bir tanesi eski saçın 2 tanesine bedel kalınlık olarak.Ama anlaşılmıyor.Bu saçların kalın olması daha çok kapatmasına neden oluyor deriyi.
Tepe bölgesi ile birlikte 3500 yetersiz gelebilir, sizin alın tarafı benimki gibiyse 4000 civarı işinizi görür düşüncesindeyim tarifinize göre ama tabi en iyi kararı yaptıracagınız yerde yüz yüze yapılan görüşme ve muayene belirleyebilir.Saç naklettirmiş birisini görüp oraya yaptırmak en saglam çözüm gözüküyor.Diğer türlü kendinizi riske atmış oluyorsunuz.
Yaşınız saç nakli için erken onu söyleyeyim size en azından bir 5 sene daha sabredip yaptırırsanız işi daha temelli çözmüş olabilirsiniz.10 sene sonra bir seans daha yaptırmanız gerekebilir.Eski saçlarınız dökülüp daha seyrelme ihtimali var yaşınıza göre.Fazla sorun yapmıyorsanız bekleyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moy -- 9 Ağustos 2010; 12:48:41 >

1374 Mesaj
9 Ağustos 2010; 21:11:09 

quote:

Orijinalden alıntı: moy

Sagolun teşekkürler, benim nakil öncesi saçlarım kalın güçlü değil di tam tersine zayıf ince telli saçım vardı.Nakil sonrası saçlar daha kalın telli oldu.Yeni saçın bir tanesi eski saçın 2 tanesine bedel kalınlık olarak.Ama anlaşılmıyor.Bu saçların kalın olması daha çok kapatmasına neden oluyor deriyi.
Tepe bölgesi ile birlikte 3500 yetersiz gelebilir, sizin alın tarafı benimki gibiyse 4000 civarı işinizi görür düşüncesindeyim tarifinize göre ama tabi en iyi kararı yaptıracagınız yerde yüz yüze yapılan görüşme ve muayene belirleyebilir.Saç naklettirmiş birisini görüp oraya yaptırmak en saglam çözüm gözüküyor.Diğer türlü kendinizi riske atmış oluyorsunuz.
Yaşınız saç nakli için erken onu söyleyeyim size en azından bir 5 sene daha sabredip yaptırırsanız işi daha temelli çözmüş olabilirsiniz.10 sene sonra bir seans daha yaptırmanız gerekebilir.Eski saçlarınız dökülüp daha seyrelme ihtimali var yaşınıza göre.Fazla sorun yapmıyorsanız bekleyin derim.

Moy bey tekrardan merhabalar;
İlginizden dolayı çok teşekkür ederim.İnsanın tanımadığı birinin sıkıntılı ve endişe duyulan bir konuda yardımcı olmaya çalışması insanı çok mutlu ediyor ve karar vermesini kolaylaştırıyor tekrardan teşekkür ederim.

Bahsettiğim hastaneye bugün daha önceden de orada saç ektiren doktor arkadaşımızla beraber gittik.Çok samimi ve sıcak bir karşılama bana güven verdi diyebilirim.Daha önceden saç ekimi yaptığı hastaların resimlerini de gösterdi.Ekimler çok başarılı görünüyordu hatta bir polis memuruna 1 seansta 5200 greft ekmiş bu bir rekordu benim için diyor zaten o ekimden sonra karakoldan saç ekimi için gelen kişilere yetişemez oldum diyor.Arada tanıdık bir doktorunda olması ve bunları onaylaması beni oldukça tatmin etti diyebilirim.
Benim saç ekimimin rahat olacağını kafamın biraz küçük olmasının ve sima yapımım da avantajım olduğunu tek seansta çıkarabildiğim kadar greft en az 3500 olacağını ama ne kadar çok çıkarabilirsek o kadar çok ekim yapacağını söyledi.Saçımın ön tarafını kalemle çizerek ekim yapılacak bölgeleri gösterdi.Eğer gerçekten çizdiği gibi olursa kaşlarımdan 3 parmak yukarısına kadar saç dikilecek bunun hayali bile beni heyecenlandırdı diyebilirim.Saçlarımı kontrol etti ve ense saçlarımın güçlü olduğunu dolayısıyla başımın üst bölümünde zayıf saçların olduğu yere de saç ekeceğini dolayısıyla oradaki zayıf saçlar dökülse bile yeni ekilen saçlar o açıklığı bir nebzede olsa kapatabileceğini mantıklısının da bu olduğunu söyledi.Bir de ekimden 2-3 ay sonra saç derisine şırıngayla bir ilaç uygulandığını ve bu ilacın da zayıf saçları ve ekilen saçları güçlendirdiğini eğer isterse bu işlemi de ücretsiz yapacağını söyledi.Ücret olarakta bana tanıdık doktor indirimi ile 2500TL fiyat verdi.

Bu yazdıklarım sizce nasıldır bana güven verdi diyebilirim acaba sizin düşünceleriniz nelerdir?

Saygılarımla...

0 Mesaj
9 Ağustos 2010; 21:33:20 

sayın andrew merhaba
daha önceki paylaşımınızda gideceğiniz hastenenin ataköyde olduğunu belirmişsiniz ismi nedir acaba bende araştırma ya devam ediyorum ama ensar ve özel levent arasında seçim düşünüyorum siz bu merkezlere gittinizmi görüşmeye.inşallah hayırlısı olur.selamlarımla.

1374 Mesaj
9 Ağustos 2010; 22:00:04 

quote:

sayın andrew merhaba
daha önceki paylaşımınızda gideceğiniz hastenenin ataköyde olduğunu belirmişsiniz ismi nedir acaba bende araştırma ya devam ediyorum ama ensar ve özel levent arasında seçim düşünüyorum siz bu merkezlere gittinizmi görüşmeye.inşallah hayırlısı olur.selamlarımla.

Sayın Enerji06 merhaba;
Hastanenin Ataköyde olduğunu sanıyordum ama Şirinevlerdeymiş.Hastanenin adını şu anda hatırlayamıyorum kart arabada kaldı yarın sabah bakabilirim.
Başka hiçbir merkeze gitmedim görüşmeye arada tanıdık ve daha önceden orada ekim yaptırmış biri olunca gerekte duymadım açıkçası.

Eğer saç ekimi için biraz daha zamanınız var ise Allah nasip ederde ben saç ektirdikten sonra sizinle tecrübelerimi paylaşabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrew -- 9 Ağustos 2010; 22:01:48 >

11 Mesaj
9 Ağustos 2010; 22:25:31 

a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncer459 -- 9 Ağustos 2010; 22:48:07 >

16 Mesaj
10 Ağustos 2010; 17:43:38 

Arkadaşlar hepinize paylaşımlarınız için çok teşekkürler...

Sayın Kuzeymavi rica etsem ekim için kök alınan bölgelerin resimlerinide paylaşabilirmisiniz ?

120 Mesaj
10 Ağustos 2010; 18:55:25 

quote:

Orijinalden alıntı: fathieagle

Arkadaşlar hepinize paylaşımlarınız için çok teşekkürler...

Sayın Kuzeymavi rica etsem ekim için kök alınan bölgelerin resimlerinide paylaşabilirmisiniz ?

Kök alımı yapılan bölgenin bir fotoğrafı vardı hazırda yukardaki mesajıma ekliyorum oradan inceleyebilirsiniz.

16 Mesaj
10 Ağustos 2010; 19:22:22 

quote:

Orijinalden alıntı: kuzeymavi

Kök alımı yapılan bölgenin bir fotoğrafı vardı hazırda yukardaki mesajıma ekliyorum oradan inceleyebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim ilginiz için.

251 Mesaj
10 Ağustos 2010; 21:38:05 

arkadaşlar yeni mesajlarınızıda bekliyoruz ben sürekli takip ediyorum konuyu benimki moy yada kuzeymavi arkadaşımızınki gibi seyrek değil ama seyrelme var ve saça şekil filan veremiyorum eskisi gibi psikolojik olarak etkileniyor insan bende ektirmeyi düşünüyorum sonbahar gibi inş. moy arkadaşımızda yardımcı oldu sağolsun daha öncede özelden konuştuk ama bizi yüreklendirmek adına daha çok fotoğraf bekliyoruz sizlerden hala korku var içimde çünkü ya güzel olmazsa diye başka yerlerdede okuyorum pişman olanlarda var ama sizi görünce hemen yaptırmak geliyor içimden lütfen bizlere yardım edin :)

0 Mesaj
10 Ağustos 2010; 21:41:16 

sayın andrew şirinevlerdeki hastane bilgilerini paylaşırmısınız.selamlarımla.

727 Mesaj