Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgili navy kardeşim şimdiden çok geçmiş olsun.ama sana nacizane tavsiyem.saç ekiminden sonra nete girerken yada girdiğinde yada günlük hayatta dalgınlık yapıp başını aşağıya eymemen..zira ben bu hataya düştüm.pek önemsemedim ve alın bölgem oldukça şişti..çok şükür şimdi iyiyim..tekrar geçmiş olsun..resimlerini bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yseg

english ali hocam ensarda karar kılmam arkadaşların yorumları ve ordaki insanları samimi bulmam çok yerle konuştum hemen hemen hepsi ile çoğusu ilgilenmiyor bile tlfda insan anlıyor maksatlarının hizmet olmadığını ilk önce boğaziçiyle görüştüm adamlar tam ticarete dökmüş bu işi sürümden kazanıyorlar sonra transmedle görüştüm orası baya pahalı geldi bana 6000tl ile 11000 tl arasında olur dediler resimlerime bakarak semtinden kaynaklanıyor böle olması sonra kampamya vardı medtranshairde 3000 grefte kadar 1000 eouro orasıda sürümden kazanıyor ticarete dökmüş baya konuştuk zaten nisanın sonuna kadar yer yoktu benim saçım için 2250 eouro dediler neyse bende iki yer arasında gidip geldim dr alp arslan ve ensar hastanesi sonuçta ikiside 1 seansla kapatamayız dediler şimdi biri 2500tl diğeri 4000tl sonuçta 1 seans değilmi bende esnsarda karar kıldım dr hamdi bey yurt dışına gidecekmiş 7 nisanda gelecekmiş ama başka drları varmış sonuçta dr sadece iğne yapıyor ekim alınacak yeri gösteriyor okadar başka bir şey yapmıyor iş ekipte bitiyor bakalım burdaki ekip gidenlerin yorumlarına göre iyi .. ayrıca benim için hastane ortamında olması çok iyi allah göstermesin olduki istenmeyen bir olay oldu tıbbı mudahale en iyi hastane ortamında yapılır arkadaşlar benden tavsiye sakın hastane ortamı olmayan biryere gitmeyin mesela estetika ayşagül hanım apartmanda yapıyor medhairde öle yani öle hastanede olmayan yer nekadar güvenli olur artık siz anlayın ha adamlar güzel ekim yapabiliyor olabilir ama sonuçta bu insan sağlığı ve saç öle birşey ki geri dönüşü yok ..ist fazla iyi bilmem ama yer bulacak kadar iyi bilirim şimdi ensar hastanesi esenlerde ist dışından gelenler otogardan kolay bulabilirler ( otobüsle gelenler) uçakla gelenler ise metroyla esenler otogarında inip ordan bulabilirler atışalanı caddesinde istanbul estetikte avp tarafında kalacak yere gelince ben hep ist gittiğimde sirkecide kalıyorum ortalama oteller gecelik 40 tl ile 70 tl araı değişiyor hem gideceğin çok yere yakın biryer olması sonra semtin çok güzel olması her yer otel kaynıyor anlayacağınız hem gezmek için hem kalmak için çok güzel biryer

Doğru söylüyosun çoğu yer ticari bakıyor aksini düşünmekte safdillik olur aslında çünkü hepsi ticaret yapıyor sağlık alıp satıyorlar, bizim yapmamız gerekende bu ticarethaneler arasında insana en fazla ilgi gösteren, hata oranı en düşük memnuniyeti en iyi olan yerleri seçmek. Ben ensar hastanesine nedense ısınamadım bir türlü önyargı var sanırım. Hakan doğanayla ve istanbul estetica ile mailleştim Hakan doğanay çok fazla istiyor 3500 euro dedi benim için çok büyük para, yarında zafka kardeşimin tavsiyesiyle istanbul esteticaya görüşmeye gidicem bilgi almak için. bakalım hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafka

quote:

Orijinalden alıntı: english-ali

zafka kardeşim çok iyi görünüyor resimler, sonrasınıda bekliyoruz merakla :)

yseg kardeş sanada şimdiden geçmiş olsun işallah istediğin sonuca ulaşırsın

sevgili ali kardeşim darısı senin başına

teşekkür ederim dostum tavsiyelerin ve yardımların için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi english-ali -- 22 Mart 2011; 21:19:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n a v y_35

Arkadaşlar yarın ensar hastanesinde operasyona giriyorum. Bakalım yarın akşam halim kalırsa paylaşırım mevzuları. 13 günlük bir sürem var işe başlamak için ve bu süre sonunda inşallah çok kızarıklık iz vs. kalmaz.

İnşallah istediğiniz gibi olur...Bizleri de haberdar etmeyi unutmayın
  • Lutfen bana yardim edin ozellikle moy abi :-( benim saclarim seyrek belli yani 3 sene icinde soj seviyeye gelicek. Ustu ve arka tamamen bosalicak sadece ensem kalicak o yuzden ben simdilik sadece sakaldan ektirmek istiryorum tepede ve onde seyrelmeler var. Ben zaten saclarimi cok uzaten birisi degilim en fazla 2-3 cm uzatirim zaten. Cok kotu durur mu? Sakal ve gogus killarini tercih edicem ekim icin. Dokulme kendini tamamlayinca enseden fue yaptiririm belki lutfen beni aydinlatin. :-( nolurrrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: n a v y_35

Arkadaşlar yarın ensar hastanesinde operasyona giriyorum. Bakalım yarın akşam halim kalırsa paylaşırım mevzuları. 13 günlük bir sürem var işe başlamak için ve bu süre sonunda inşallah çok kızarıklık iz vs. kalmaz.

şimdiden geçmiş olsun hocam..umarım hayırlı gecer...gelısmelerı ve resımlerı sağlıgın el verdiği müddetce bekliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nod35 -- 22 Mart 2011; 22:24:07 >
  • quote:

quote:

english ali hocam ensarda karar kılmam arkadaşların yorumları ve ordaki insanları samimi bulmam çok yerle konuştum hemen hemen hepsi ile çoğusu ilgilenmiyor bile tlfda insan anlıyor maksatlarının hizmet olmadığını ilk önce boğaziçiyle görüştüm adamlar tam ticarete dökmüş bu işi sürümden kazanıyorlar sonra transmedle görüştüm orası baya pahalı geldi bana 6000tl ile 11000 tl arasında olur dediler resimlerime bakarak semtinden kaynaklanıyor böle olması sonra kampamya vardı medtranshairde 3000 grefte kadar 1000 eouro orasıda sürümden kazanıyor ticarete dökmüş baya konuştuk zaten nisanın sonuna kadar yer yoktu benim saçım için 2250 eouro dediler neyse bende iki yer arasında gidip geldim dr alp arslan ve ensar hastanesi sonuçta ikiside 1 seansla kapatamayız dediler şimdi biri 2500tl diğeri 4000tl sonuçta 1 seans değilmi bende esnsarda karar kıldım dr hamdi bey yurt dışına gidecekmiş 7 nisanda gelecekmiş ama başka drları varmış sonuçta dr sadece iğne yapıyor ekim alınacak yeri gösteriyor okadar başka bir şey yapmıyor iş ekipte bitiyor bakalım burdaki ekip gidenlerin yorumlarına göre iyi .. ayrıca benim için hastane ortamında olması çok iyi allah göstermesin olduki istenmeyen bir olay oldu tıbbı mudahale en iyi hastane ortamında yapılır arkadaşlar benden tavsiye sakın hastane ortamı olmayan biryere gitmeyin mesela estetika ayşagül hanım apartmanda yapıyor medhairde öle yani öle hastanede olmayan yer nekadar güvenli olur artık siz anlayın ha adamlar güzel ekim yapabiliyor olabilir ama sonuçta bu insan sağlığı ve saç öle birşey ki geri dönüşü yok ..ist fazla iyi bilmem ama yer bulacak kadar iyi bilirim şimdi ensar hastanesi esenlerde ist dışından gelenler otogardan kolay bulabilirler ( otobüsle gelenler) uçakla gelenler ise metroyla esenler otogarında inip ordan bulabilirler atışalanı caddesinde istanbul estetikte avp tarafında kalacak yere gelince ben hep ist gittiğimde sirkecide kalıyorum ortalama oteller gecelik 40 tl ile 70 tl araı değişiyor hem gideceğin çok yere yakın biryer olması sonra semtin çok güzel olması her yer otel kaynıyor anlayacağınız hem gezmek için hem kalmak için çok güzel biryer

Doğru söylüyosun çoğu yer ticari bakıyor aksini düşünmekte safdillik olur aslında çünkü hepsi ticaret yapıyor sağlık alıp satıyorlar, bizim yapmamız gerekende bu ticarethaneler arasında insana en fazla ilgi gösteren, hata oranı en düşük memnuniyeti en iyi olan yerleri seçmek. Ben ensar hastanesine nedense ısınamadım bir türlü önyargı var sanırım. Hakan doğanayla ve istanbul estetica ile mailleştim Hakan doğanay çok fazla istiyor 3500 euro dedi benim için çok büyük para, yarında zafka kardeşimin tavsiyesiyle istanbul esteticaya görüşmeye gidicem bilgi almak için. bakalım hayırlısı

english-ali hocam;

yarın estetica da gecen görüşmelerinizi ve izlenimlerinizi bizimle paylasırsanız cok sevinirim..birde aysegül hanıma ense bölgesinde yetersız greft oldugunda göğüs kılından veya sakaldan ekim yapabiliyorlarmıymıs sorarsanız sevinirim... birde estetica ya giden yolu aklınızda tutarsanız sevınırım ben gıdınce yabancısı olacagım..aysegül hanım esenler otogara gel ordan ara demıstı ama sanırım nette ıletısım adresıne uzak kalıyor otogar..istanbulu bılenler daha ıyı yorum yapacaktır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zafka

quote:

zafka kardeşim çok iyi görünüyor resimler, sonrasınıda bekliyoruz merakla :)

yseg kardeş sanada şimdiden geçmiş olsun işallah istediğin sonuca ulaşırsın

sevgili ali kardeşim darısı senin başına

teşekkür ederim dostum tavsiyelerin ve yardımların için

her zaman için kardeşim. git görüş aklına ne geliyorsa dilediğince sor.içine sinerse şimdiden hayırlı olsun diyelim.en kötü ihtimalle bir uzmandan net bilgiler almış olursun. anlattıklarımın bire bir olduğunu göreceksin.samimiyetime inandığın için ayrıca teşekkürler..görüşme sonucunu yazarsan sevinirim.merakla bekliyorum.görüşmek üzere...
  • hocam birisinden GPS ödünçal kafan rahat olsun :)) dogdum dogalı istanbulluyum girmedigimiz delik kalmadı bazen ben bile adres bulamıyorum istanbulda .
    quote:

Orijinalden alıntı: nod35

quote:

quote:

english-ali hocam;

yarın estetica da gecen görüşmelerinizi ve izlenimlerinizi bizimle paylasırsanız cok sevinirim..birde aysegül hanıma ense bölgesinde yetersız greft oldugunda göğüs kılından veya sakaldan ekim yapabiliyorlarmıymıs sorarsanız sevinirim... birde estetica ya giden yolu aklınızda tutarsanız sevınırım ben gıdınce yabancısı olacagım..aysegül hanım esenler otogara gel ordan ara demıstı ama sanırım nette ıletısım adresıne uzak kalıyor otogar..istanbulu bılenler daha ıyı yorum yapacaktır

• Lutfen bana yardim edin ozellikle moy abi :-( benim saclarim seyrek belli yani 3 sene icinde soj seviyeye gelicek. Ustu ve arka tamamen bosalicak sadece ensem kalicak o yuzden ben simdilik sadece sakaldan ektirmek istiryorum tepede ve onde seyrelmeler var. Ben zaten saclarimi cok uzaten birisi degilim en fazla 2-3 cm uzatirim zaten. Cok kotu durur mu? Sakal ve gogus killarini tercih edicem ekim icin. Dokulme kendini tamamlayinca enseden fue yaptiririm belki lutfen beni aydinlatin. :-( nolurrrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

hocam birisinden GPS ödünçal kafan rahat olsun :)) dogdum dogalı istanbulluyum girmedigimiz delik kalmadı bazen ben bile adres bulamıyorum istanbulda .
    quote:

quote:

quote:

english-ali hocam;

haklısın hocam:) ümraniyeden estetica ya uzun bir yolculuk olacak, kac dk sürer acaba evden kacta cıksam iyi olur hiç bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanworld

Lutfen bana yardim edin ozellikle moy abi :-( benim saclarim seyrek belli yani 3 sene icinde soj seviyeye gelicek. Ustu ve arka tamamen bosalicak sadece ensem kalicak o yuzden ben simdilik sadece sakaldan ektirmek istiryorum tepede ve onde seyrelmeler var. Ben zaten saclarimi cok uzaten birisi degilim en fazla 2-3 cm uzatirim zaten. Cok kotu durur mu? Sakal ve gogus killarini tercih edicem ekim icin. Dokulme kendini tamamlayinca enseden fue yaptiririm belki lutfen beni aydinlatin. :-( nolurrrrr

hocam yasın gencse ve dökülme tam başlamamıssa sanırım ekim yapmıyolar..sana tavsiyem korumaya yönelik faliyette bulunman..resimlerini çek sac ekim merkezlerine gönder sana daha detaylı yardımcı olacaklardır
  • Herkese iyi günler;

28 ocak 2011 de ben de saç nakli yaptırdım... klasik soruları duyar gibiyim hepsini cevaplayayım umarım eksik bir şey kalmaz...

Yaşım henüz 20 ama ciddi şekilde (resimlerden de anlarsınız) açılma vardı psikolojik etkenlerden dolayı bu kadarı aldım.

Ekimi emirali hamiloğlu'na yaptırdım.. gerek duruşu gerek konuşmasıyla güven verdi çünkü bana ki referansları da sağlamdı onun için arkama bile bakmadım..

fiyata gelince biraz tuzlu diyebilirsiniz ama gerek ekimden önce gerek ekimden sonra (yıkamanın dogu yapılması,günlük antibiyotik alımına kadar) baş hemşire baya ilgi gösterdi 2500 grefte 000TL ödedik.

ekimden önce resim koymak istemiyorum ekimden sonrakiler umarım yeterli olur ...
    Değerli üye Moy ile iletişime geçmiştim ekim hakkında yorumlarını almak için ama bana mail atmadıgını zannettim (gmail in gazabına ugradım açıkçası ona özrü bir borç bilirim); Resimlerden görebileceginiz gibi şakaklarımda da ekim var ve ön taraflar girintili çıkıntılı dalgalı gibi yani

Şakaklarıma ekim yapılacagini ben de bilmiyordum açıkçası ekimden sonra aynayı elime aldıgımda şok oldum ve çok da harika duruyordu dolmuş şakaklar kabuklar döküldüğünde Emirali bey cidden bu işi yapıyor.. ön tarafların girintili çıkıntılı olmasına gelince onu ben de bilmiyorum ; hiç kimseye normal saç çizgisinden ekim yapmayız dediler zaten o girinti çıkıntılar saçlarınla kaynaşıcak güzel bi görüntü elde edicez dediler tabi bunu ilerleyen günler göstericek... resimler aşağıda; eğer özelden ulaşmak isteyenler varsa
    c a mail atabilirler soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyarım

[

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennisthamanace -- 29 Mayıs 2012; 0:35:23 >
  • http://www.youtube.com/watch?v=ll8PkhuybGY&feature=youtube_gdata_player

Arkadaslar video herseyi acikliyor :-) fue. Sakal. Ve vucut killarindan toplamini bilmiyorum ama sonuc ortada :-) uzulmekten vazgectim bunu izledikten sonra bacak tan bile almislar. Butun parami bu ise vermeye hazirim :-) yeterki sik gozuksun ki bu videoda gayet sik duruyor :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: caceislife

Herkese iyi günler;

28 ocak 2011 de ben de saç nakli yaptırdım... klasik soruları duyar gibiyim hepsini cevaplayayım umarım eksik bir şey kalmaz...

Yaşım henüz 20 ama ciddi şekilde (resimlerden de anlarsınız) açılma vardı psikolojik etkenlerden dolayı bu kadarı aldım.

Ekimi emirali hamiloğlu'na yaptırdım.. gerek duruşu gerek konuşmasıyla güven verdi çünkü bana ki referansları da sağlamdı onun için arkama bile bakmadım..

fiyata gelince biraz tuzlu diyebilirsiniz ama gerek ekimden önce gerek ekimden sonra (yıkamanın dogu yapılması,günlük antibiyotik alımına kadar) baş hemşire baya ilgi gösterdi 2500 grefte 6000TL ödedik.

ekimden önce resim koymak istemiyorum ekimden sonrakiler umarım yeterli olur ...
    Değerli üye Moy ile iletişime geçmiştim ekim hakkında yorumlarını almak için ama bana mail atmadıgını zannettim (gmail in gazabına ugradım açıkçası ona özrü bir borç bilirim); Resimlerden görebileceginiz gibi şakaklarımda da ekim var ve ön taraflar girintili çıkıntılı dalgalı gibi yani

Şakaklarıma ekim yapılacagini ben de bilmiyordum açıkçası ekimden sonra aynayı elime aldıgımda şok oldum ve çok da harika duruyordu dolmuş şakaklar kabuklar döküldüğünde Emirali bey cidden bu işi yapıyor.. ön tarafların girintili çıkıntılı olmasına gelince onu ben de bilmiyorum ; hiç kimseye normal saç çizgisinden ekim yapmayız dediler zaten o girinti çıkıntılar saçlarınla kaynaşıcak güzel bi görüntü elde edicez dediler tabi bunu ilerleyen günler göstericek... resimler aşağıda; eğer özelden ulaşmak isteyenler varsa
    cagdascan281@gmail.com a mail atabilirler soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyarım

en iyi saç ekim merkezi neresidir

hocam geçmiş olsun umarım iyileşme dönemi sorunsuzca geçer....
  • ekim yaptıran arkadaşlara geçmiş olsun navy-35 hocamın haberlerini bekliyoruz bugun ekim yaptıracaktı ensarda english - ali hocam sen estatikayla bi konuş birde ensara içim ısınmadı dedin acaba neden bişeyleri,nimi gördün? haberlerini bekliyorz onlarda seans başınamı fiyat alıyorlar sanırım ensarla aynı neyse haberlerini bekliyorum
  • Hocam teşekkürler iyileşeli baya oluyo 28 ocakta geçirmiştim operasyonu Şuanki görüntümden de pek memnun olmadığımdan foto yüklemek istemiyorum şöyle adam akıllı uzasınlar sonuçları herkesle paylaşıcam iyi günler
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caceislife

Herkese iyi günler;

fiyata gelince biraz tuzlu diyebilirsiniz ama gerek ekimden önce gerek ekimden sonra (yıkamanın dogu yapılması,günlük antibiyotik alımına kadar) baş hemşire baya ilgi gösterdi 2500 grefte 6000TL ödedik.

cagdascan281@gmail.com a mail atabilirler soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyarım

hocam geçmiş olsun umarım iyileşme dönemi sorunsuzca geçer....
  • arkadaşlar saç ektirmiş arkadaşlara önemli birşey soracagım,ekimden önce sac yapınız incelendiğinde senden 2500,3000 greft cıkar diyebiliyorlarmı,dediklerinde ise doğru cıkıyomu,ense bölgesinin verimliliği bakınca anlaşılabiliyormu?
  • quote:

arkadaşlar saç ektirmiş arkadaşlara önemli birşey soracagım,ekimden önce sac yapınız incelendiğinde senden 2500,3000 greft cıkar diyebiliyorlarmı,dediklerinde ise doğru cıkıyomu,ense bölgesinin verimliliği bakınca anlaşılabiliyormu?

hocam mikroskobik büyüteç kullanıyolar.. onunla belli bi mm2 ye düşen saç sayısını sayıyolar ona göre az/çok olur/olmaz diyorlar... donör bölge önemli arkadaşlar benden söylemesi
  • english-ali hocam dr ayşegülle konuşmuşsun bende tlfda konuştum sana neler dedi içine sindimi yeri elemanları konuşması senden haber bekliyorum ayrıntıları anlatırsan sevirinirm
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.