Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (544. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb arkadaşlar. 5 gün önce 5000 greft ekim yapıldı.Suan burnumun ve alnımın birleştiği yerde şişlikle uyandım.İlk günler herhangi bişey yoktu. Bu sislik sizinde başınıza geldimi?
  • arkadaşlar konuyu baştan sona okuyamadım bir sorum olacak esteworld nasıl bir yer saç ekimi için başarılı bir yer mi bigisi olan ve orada ektiren arkadaşlar var sa bilgi verirse sevinirim.teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabincrew

mrb arkadaşlar. 5 gün önce 5000 greft ekim yapıldı.Suan burnumun ve alnımın birleştiği yerde şişlikle uyandım.İlk günler herhangi bişey yoktu. Bu sislik sizinde başınıza geldimi?

Normal. Geçer birkaç güne ama çok rahatsız ediyorsa buz koy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

yani yaptiran bir daha olsa yaptirmaz mı bu işlemi örnek vermek gerekirse lazer epilasyona gittim bir daha gitmem o derece ağrı vericiydi :D

Herkesin acı eşiği farklı dostum. iğnelerde illaki acı olur ama kimine sinek ısırığı gelir, kimini tavana zıplatır yapan kişi de usturuplu yapacak tabi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsn-üTalil

quote:

yani yaptiran bir daha olsa yaptirmaz mı bu işlemi örnek vermek gerekirse lazer epilasyona gittim bir daha gitmem o derece ağrı vericiydi :D

Herkesin acı eşiği farklı dostum. iğnelerde illaki acı olur ama kimine sinek ısırığı gelir, kimini tavana zıplatır yapan kişi de usturuplu yapacak tabi!

sen bir yaptırmaya gitde göruruz herkezın acı şekli farklımı değilmı sedye de anlarsın :) benım canım tatlı degıl okadar ki can yanıyor he önemlimi bence değil saçlar iyi olsunda değsin yeter...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAVZA-

quote:

quote:

sen bir yaptırmaya gitde göruruz herkezın acı şekli farklımı değilmı sedye de anlarsın :) benım canım tatlı degıl okadar ki can yanıyor he önemlimi bence değil saçlar iyi olsunda değsin yeter...

Peki paşam dediğin gibi olsun. Profil fotonda baya saçlısın sen bu arada ya, nerene ektirdin sen 5000 grefti kanka?
  • Merhaba arkadaşlar. Bende aksilik olmazsa bu pazar günü ekim yaptırıyorum Serdar Gökrem bey'e. operasyondan sonra olumlu ve olumsuz fikirlerimi ve fotoğraflarımı paylaşarak, elimden geldiği kadar sizlere bilgi vermeye çalışacağım.Bende Saç ekimi hakkında buradan baya istifade etmiş birisiyim.İnşallah iyi bir operasyon olur ve sizlere olumlu görüşlerle paylaşımda bulunabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus79

quote:

Orijinalden alıntı: glambert

Konuyu saptiroyoruz burdada her yerde oldugu gibi bazi firmalarin elamanlari var hic vicdan yok hicmi allah korkusi yok nasil para hirsi olmus sizlerde yaa allah bildigi yapsin burda insanlarin hayaliyle oynuyorsunuz..

Allah onu yapana da, yapmadığı halde iftira atana da yedi düvelde gün yüzü göstermesin. Ve lafın banaysa özelden bana facebook adresini yaz birader. 4 yıldır kullandığım facebook adresimden önceki halime ait en az 300 tane fotoğraf göstereceğim sana. O fotodaki ben miymişim değil miymişim anlarsın. Bu boku temizliycem ve bir daha da adım atmıycam bu bok yuvasına.

bak zeusmusun nesin , ne iftirası be adam, senı benzetememiş ilk resimdeki haline yorum yapılmış cevap yazılmış . ne önemliymiş senin için , inanan inanır inanmayan inanmaz sizin probleminiz der geçersin , Yazdığın lanetlere bak , ayıp değil mi , adama yedi düvelde gün yüzü göstermesin diyosun yukarda ki yazılarında allah belanı versin lafları fışkırıyor agzından .hele ki bu nick i kullanıp yazıyorsun komik durumlara düşüyorsun . hata yapana , yanlış anlayana bu kadar insaflısın sen . Git arkadaş sen başka forumlarda yazmana devam et sen ve senin gibilerin fikrine burada zaten kimsenin ihtiyacı yok ,

burayı bok yuvası diye nitelendirmişsin , Hiç mi bir şey öğrenmedin burada bir şeyler , hiç mi fikir almadın , Hiç mi yönlenmedin ,
    Herkesi nasıl aynı kefeye koyarsın . Bu kadar mı benci , bu kadar nankörlük yaptın diye sana şimdi bela mı okuyalım .
    Adam yanlış yorumladı benzeteme di ki sevin sen buna , allah korkusundan vicdandan bahsediyorsun . Sen bilmezmisin bela okumak ne demek .

Bir lafımda burada bu yazıları bu lanetler içeren mesajların üstüne bu zaata adamdan sayıp ona cevap verip sakinleştirmeye çalışanlara . yazıklar olsun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radicalultras -- 11 Ekim 2012; 20:43:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempasempa

6 buçuk ay civarı oldu sanırım.Uzun zamandır foruma giremiyorum. özelden mesaj yollayıp şu anki durumu merak eden arkadaşlar için yüklüyorum.

elimle verdiğim şekil, bu şekilde tarıyorum.

ön tarafa doğru düz taradım,

Birde arkadaşlar lütfen önceki foto istemeyin benden ,forumda hemen hemen hey ay hastanedeki ilk güne kadar var forumda fotoğraflarım.

eski fotolarımı yolladım mesajlardan hepsini görebilirsiniz. sanırım kullanıcı adıma tıklayıp yolldığım tüm mesajları görebilirsiniz.

bazılarını vereyim.

ağustos dakihttp://forum.donanimhaber.com/m_34243025/mpage_175/f_/key_//tm.htm#64271193
    temmuzhttp://forum.donanimhaber.com/m_34243025/mpage_172/f_/key_//tm.htm#63705136
    http://forum.donanimhaber.com/m_34243025/mpage_170/f_/key_//tm.htm#63274370

haziranhttp://forum.donanimhaber.com/m_34243025/mpage_168/f_/key_//tm.htm#62647144

kökler alındıktan sora hastanede molada
    http://forum.donanimhaber.com/m_34243025/mpage_138/f_/key_//tm.htm#59441235

sempasempa selamlar. kaç kök ektirdin nerede ektirdin hangi doktor ekti kaç lira verdin...forumda biraz araştırdım fakat benim bilgisayar bir sayfayı 10 dakikada açtığı için bulamadım. inan çok uğraştım...özelden de mesaj gönderdim..cevaplarsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

quote:

quote:

Konuyu saptiroyoruz burdada her yerde oldugu gibi bazi firmalarin elamanlari var hic vicdan yok hicmi allah korkusi yok nasil para hirsi olmus sizlerde yaa allah bildigi yapsin burda insanlarin hayaliyle oynuyorsunuz..

Allah onu yapana da, yapmadığı halde iftira atana da yedi düvelde gün yüzü göstermesin. Ve lafın banaysa özelden bana facebook adresini yaz birader. 4 yıldır kullandığım facebook adresimden önceki halime ait en az 300 tane fotoğraf göstereceğim sana. O fotodaki ben miymişim değil miymişim anlarsın. Bu boku temizliycem ve bir daha da adım atmıycam bu bok yuvasına.

bak zeusmusun nesin , ne iftirası be adam, senı benzetememiş ilk resimdeki haline yorum yapılmış cevap yazılmış . ne önemliymiş senin için , inanan inanır inanmayan inanmaz sizin probleminiz der geçersin , Yazdığın lanetlere bak , ayıp değil mi , adama yedi düvelde gün yüzü göstermesin diyosun yukarda ki yazılarında allah belanı versin lafları fışkırıyor agzından . hata yapana , yanlış anlayana bu kadar insaflısın sen . Git arkadaş sen başka forumlarda yazmana devam et sen ve senin gibilerin fikrine burada zaten kimsenin ihtiyacı yok ,

burayı bok yuvası diye nitelendirmişsin , Hiç mi bir şey öğrenmedin burada bir şeyler , hiç mi fikir almadın , Hiç mi yönlenmedin ,
    Herkesi nasıl aynı kefeye koyarsın . Bu kadar mı benci , bu kadar mı nankörlük yaptın diye sana şimdi bela mı okuyalım .
    Adam yanlış yorumladı benzeteme di ki sevin sen buna , allah korkusundan vicdandan bahsediyorsun . Sen bilmezmisin bela okumak ne demek .

Bir lafımda burada bu yazıları bu lanetler içeren mesajların üstüne bu zaata adamdan sayıp ona cevap verip sakinleştirmeye çalışanlara . yazıklar olsun .

ya bu keller ne sinirli adamlar oluyor hadi adama saydırdın ettin bana niye sardın şimdi anlamadım ki. bak seni de adam yerine koydum sana da yazdım belki sen de adam değilsindir nerden bilecez burdan onu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bak zeusmusun nesin , ne iftirası be adam, senı benzetememiş ilk resimdeki haline yorum yapılmış cevap yazılmış . ne önemliymiş senin için , inanan inanır inanmayan inanmaz sizin probleminiz der geçersin , Yazdığın lanetlere bak , ayıp değil mi , adama yedi düvelde gün yüzü göstermesin diyosun yukarda ki yazılarında allah belanı versin lafları fışkırıyor agzından . hata yapana , yanlış anlayana bu kadar insaflısın sen . Git arkadaş sen başka forumlarda yazmana devam et sen ve senin gibilerin fikrine burada zaten kimsenin ihtiyacı yok ,

Herkesi nasıl aynı kefeye koyarsın . Bu kadar mı benci , bu kadar mı nankörlük yaptın diye sana şimdi bela mı okuyalım .

ya bu keller ne sinirli adamlar oluyor hadi adama saydırdın ettin bana niye sardın şimdi anlamadım ki. bak seni de adam yerine koydum sana da yazdım belki sen de adam değilsindir nerden bilecez burdan onu

bilemezsin tabii .. nereden bilceksin . sana ispata gerek te yok .

Seni merak etmiyorum baksana adamın kralı sanıyosun kendini ,

millete ahkam kesiyon burada seni klavye delikanlısı seniii
  • Arkadaslar iki yerde kararsiz kaldim cevre hastanesimi estehairmi? Estehair bnden 4000 grefte 4000 lira cevre hastanesi 3500 grefte 3000 lira istiyor.. Forumlari okuyrm estehair hakkinda pek bilgi yok bu forumda cogu kisi cevre hastanesinde yptrmis.. Arkadaslar yardiminizi bekliyrm lutfenn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de birbirinizin nickine laf etmeyin. hepsi birbirinden zottirik. bakın da nick görsün gözünüz
    şaka bir yana sakin olun ağalar. 3 günlük dünyada bilgisayar ekranına bakıp da sinirlenilir mi ya. herkesin kötü zamanı olur. birbirimizi idare etmeyi de unutmuşuz. kapatın şu abuk subuk konuyu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bilemezsin tabii .. nereden bilceksin . sana ispata gerek te yok .

Seni merak etmiyorum baksana adamın kralı sanıyosun kendini ,

millete ahkam kesiyon burada seni klavye delikanlısı seniii

al işte burdan yak. ne delikanlılığımızı gördün, efendi gibi konuşuyoruz. senin sinirler fazla gerilmiş, bir nefes al gel sonra konuşalım
  • quote:

Bir de birbirinizin nickine laf etmeyin. hepsi birbirinden zottirik. bakın da nick görsün gözünüz
    şaka bir yana sakin olun ağalar. 3 günlük dünyada bilgisayar ekranına bakıp da sinirlenilir mi ya. herkesin kötü zamanı olur. birbirimizi idare etmeyi de unutmuşuz. kapatın şu abuk subuk konuyu.

yok hüsnü güzel yazıyon da , ee sen yazdın sen bahsettin adamlık tan vs.
  • quote:

quote:

Bir de birbirinizin nickine laf etmeyin. hepsi birbirinden zottirik. bakın da nick görsün gözünüz

adam yerine koyup cevap yazmışlar falan yazmışsınya ona atıfta bulundum dostum. sana adam değilsin demedim ki. sinirleniyosun sen de hemen ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsn-üTalil -- 11 Ekim 2012; 21:06:36 >
  • Neyse beyler konuyu değiştirelim, yakında bu kavgalar tarihe karışacak. Kök hücre teknolojisi geliyor 5 seneye. sıkın dişinizi Bizi birbirimize kırdıran bu illet tarihe karışıyor
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsn-üTalil -- 11 Ekim 2012; 21:40:38 >
  • quote:

quote:

quote:

adam yerine koyup cevap yazmışlar falan yazmışsınya ona atıfta bulundum dostum. sana adam değilsin demedim ki. sinirleniyosun sen de hemen ya

peki eyv. yanlış anlamışım özür dilerim adamın yazdıklarını okuyunca sinirlerim attı herhalde .

Tekrardan prd.
  • quote:

Neyse beyler konuyu değiştirelim, yakında bu kavgalar tarihe karışacak. Kök hücre teknolojisi geliyor 5 seneye. sıkın dişinizi Bizi birbirimize kırdıran bu illet tarihe karışıyor

kök hücre teknolojisi daha çok sadece donör alanları sıkıntılı olan kişiler için iyi .

Bir tek kök ten binlerce kök elde edilebilecek .

yanı saç ekimi yine var :) benim bildiğim kadarı ile .

kök hücrenin fiyatını düşünemiyorum bile , şimdiki ekime bile 20.000 tl isteyenler bile varken
  • 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.