en iyi saç ekim merkezi neresidir
24527 Cevap2699826 Görüntüleme362 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: adler64, savaş11, gumay
3 kayıtlı üye, 24 misafir
  Yazdır
Sayfa: <<     175 [177] 179 180 181 182 183 184      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1 Mesaj
27 Ağustos 2012; 22:55:06 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: unixx

arkadaş lar tepe acık benim kac adet kök lazım gelir ektirenler fikir verebilirmi yaş 38 ense cok sık sıyah yaglı sac

tepe resim

ön alın bölgesi

tecrubeli arkadaşların fikirleri benim icin önemli

kac kök ektirmem lazım 3000 kök yeterlimi sizce tepe ve alın bölgesine

dostum bence kaç kök lazım derken zaten fue yöntemiyle 2000 le 4000 kök arası alıyorlar oda merkezine göre değişiyor bence sen ilk önce ön bölgeyi doğal olcak şekilde kapattır kalanıyla tepe bölgesine ektir sana en doğru yanıtı ekim yapıcak yer verir. sen kafana yatan birkaç ekim merkeziyle görüş hangisi daha mantıklı gelirse iyi araştırıp oraya ektir bence ekim yaptırmış insanlarları yakından görebiliyorsan gör ona göre karar ver.

0 Mesaj
28 Ağustos 2012; 11:31:45 

quote:

Orijinalden alıntı: e00017

Selam arkadaşlar Kısmetse 1 eylül tarihinde sac ektirmeyi düşünüyorum Doktor İlhan Bey ile cevre hastanesi arasında karasız kaldım sizce hangisini secmem mantıklı olur sac ektirmiş olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

merhabalar arkadaslar, ilhan serdarogluna ekim yaptiran biri olarak 3. aya dogru giden surecimi biraz aciklayayim. ekimden sonra bana proscar , minoxidil ve solgarin zinc picolanate onerdigi icin kullandim. 10 gun once hepsini biraktim. proscarin gogus buyume yaptigini duymustum ama basiniza gelmeyene kadar inanmiyorsunuz. goguslerimde belirgin sayilacak buyume oldu. minoxidili ise hergunki ugrasi cileden baska bisey degil birde verdiklerini geri aliyor kullanimi kesince. solgar zinc ise vucut gelistirmecilerin kullandigini ogrendim. gogus buyumesini proscarla birlikte tetikledigini dusundugum icin biraktim.

gelelim saclarimin durumuna, dokulme neredeyse durdu, ekilenlerden bahsediyorum. fotograf koymak mesele degil 1-2 ay daha gecsin daha aciklayici olsun diye ekleyecegim buraya,

e0007 arkadas ozelden ve hotmailden mesaj gondermissin yardimci olun diye. eger gercekten bunu istiyorsan sana diyecegim su olabilir. daha 3. ayim bitmedi ama dersenki 6. ayda fotograflarimi ekleyeyim oyle karar ver. icimdeki hislerimi soylemek gerekirse, kesinlikle bekle benim 6. ay sonuclarimi, ozellile ilhan bey icin soyluyorum bunu,

ilhan serdaroglunun sozu var eger bir sorun olursa namus seref sozu verdi para almadan duzeltme operasyonu yapacam diye. ama giden zaman acilar sunlar bunlar bazi seyleri geri veremeyecek.

uzatmadan sunu sonkez soyleyecegim. kim yaptirirsan yaptir, ama sunu kesinlikle iste kardesim. kac bin kok ekilecegini kekeme gibi tekrarlat, teklif al, cunku unutma hepsi operasyon bitsinde bir an once gidelim derdin. sen bile bu durumda olursun o anda. o yuzden adini iyi koy. saglam konus. hatta deki kesin anlatigin yere, herkes az ekimden sikayetci. valla hinzirlik yapiyorlar. geregi kadar ilgilenmiyorlar.

hadi benden bu kadar. son notum sana ilhan beye ne yaptir ne yaptirma diyebilirim. ama diyorumki bekle 2-3 ay daha sen kendin karar ver. simdi cikar birileri derki senin ki ayri onun ki ayri, yok kardesim yok ekilen sacin %90 cikar herkeste, yeterki cok eksinler. kolay gelsin

972 Mesaj
28 Ağustos 2012; 12:01:07 

evet hocam .Benim saclar kalın ense bölgesi cok sıkmış sac yaglı ve dalgalı.Senin ense bölgen cok iyi oldugu icin döner bölgesi istedigimiz kadar sac ekimi yaparız dediler. 3000-3500 kök sana cok iyi gelir dediler
benimde düşündügüm rakam 3000 idi.Kalem teknigi kulanıcaklar ekim icin.10 ayda ekimi yaptırcam zaten 670 tl kapora verdim
3000-3500 degilde 2seansada
toplam 5000 kök ekdirsem cokmu gelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 28 Ağustos 2012; 12:02:09 >

//ViewSonic 2230wm /E2180@3200 //-gıga gtx 460 1gb oc-//-Galacial 550w power-//WD 1 tb green-//-- tt big typhoon-vx-//---- FEEL HURRICANE II PHILIPS 42PFL4307K/12-3D-led tv. samsung glaxy s2-Megane 2 privilege 2006 sedan platin gri triptonic-atiker lpg

40 Mesaj
28 Ağustos 2012; 13:07:11 

quote:

evet hocam .Benim saclar kalın ense bölgesi cok sıkmış sac yaglı ve dalgalı.Senin ense bölgen cok iyi oldugu icin döner bölgesi istedigimiz kadar sac ekimi yaparız dediler. 3000-3500 kök sana cok iyi gelir dediler
benimde düşündügüm rakam 3000 idi.Kalem teknigi kulanıcaklar ekim icin.10 ayda ekimi yaptırcam zaten 670 tl kapora verdim
3000-3500 degilde 2seansada
toplam 5000 kök ekdirsem cokmu gelir?

unixx 3500 kök için ne kadar bir ücrete anlaştınız? benim saçlar da aynen seninkiler gibi.. megahairtransta ektireceğim demişsin..orada yapılan ekimler nasıl? orası ile ilgili daha önceki yorumları okumadın sanırım?

ya arkadaşlar allahaşkına nerede ektireceğinizi kaç liraya ektireceğinizi yazın? bunları yazınca birşey olmuyor merak etmeyin hapse girmezsiniz işkence de yapmazlar :) ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormwinder1 -- 28 Ağustos 2012; 13:12:14 >

Muhammed Mustafa - Mustafa Kemal

40 Mesaj
28 Ağustos 2012; 13:15:27 

quote:

arkadaş lar tepe acık benim kac adet kök lazım gelir ektirenler fikir verebilirmi yaş 38 ense cok sık sıyah yaglı sac

tepe resim

ön alın bölgesi

tecrubeli arkadaşların fikirleri benim icin önemli

kac kök ektirmem lazım 3000 kök yeterlimi sizce tepe ve alın bölgesine

arkadaşlar benim saçlar da aynen unixx arkadaşın saçları gibi. kalem tekniğiyle değil de normal fue tekniğiyle ektirsem var olan saçlarım dökülür mü? malum kanallar açılırken jiletle açıldığı için diğer saçları etkiliyor diyorlar..

bilen birisi yazarsa sevinirim. etkiler diye düşünüyorum..kalem tekniği de çok pahalı..biraz daha beklesem mi? istanbulda megahairtrans dışında bu tekniği uygulayan yerler nereler?

normal fue tekniği düşünüyorum..ensar hastanesi ya da ilhan bey arasında kararsızım.

bir de ektirene kadar her gün foruma girip en az iki yazı yazarken ektirdikten sonra forumu bırakanlar...size söylenecek hiç bir söz yok biliyorsunuzdur..

972 Mesaj
28 Ağustos 2012; 13:28:47 

hocam megahairtrans a
kim ektirmişde kötü dıyor?
atilla kaya ya bile kötü diyenler var siz düşüneün artık:)
ben megahairtransa 1500 euro anlaştım pazarlık yapmadım sadece sık istiyorum pazarlıkda yapmıcam sizlerle dedim

.Bazıları kötü diyorda soruyorum ekimi orayamı yaptırdın yooo dıyor duydum kimden duydun gören eden varmı yok:))

kalem teknigi en son teknik kesip icine kök koymuyorlar. ki bu zaman kaybını önlüyor cok daha fazla ekim yapıyorlar bırde agrısı yok kesim olmadıgı icin.Birde iyileşme süresi daha kısa kanlanmada az kesi yok cünki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 28 Ağustos 2012; 13:36:55 >

//ViewSonic 2230wm /E2180@3200 //-gıga gtx 460 1gb oc-//-Galacial 550w power-//WD 1 tb green-//-- tt big typhoon-vx-//---- FEEL HURRICANE II PHILIPS 42PFL4307K/12-3D-led tv. samsung glaxy s2-Megane 2 privilege 2006 sedan platin gri triptonic-atiker lpg

0 Mesaj
28 Ağustos 2012; 13:40:17 

ARKADAŞLAR ekim sonrası minoxil kullanmak şart mı doktor 45.ğün başla demişti,sonrasında olumsuz etkisi olur mu??Çok kararsız kaldım bugün 45.gündeyim şok dökülme devam ediyor..BAŞLAMALI MIYIM yoksa başlamamalı mıyım???????

0 Mesaj
28 Ağustos 2012; 15:58:51 

Arkadaslar
Su son kalem yöntemi ile sac ekimi yapan yokum kimse burda megahairtrans'ta?
."..implanter yöntemi ile Ekim yaptırdım ve aha bu foto(sonun)ları", diyem bir babayiğit?
... Yıllık iznim yaklaşıyor ve yaptırmak istiyorum...
...şimdiden saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

14 Mesaj
29 Ağustos 2012; 0:08:48 

saç mezoterapisi yapan var mı işe yarıyor mu

4 GB HYPER-X KİNGSTON 1 TB HD AMD PHENOM 3.4 GHZ

40 Mesaj
29 Ağustos 2012; 1:32:13 

quote:

hocam megahairtrans a
ben megahairtransa 1500 euro anlaştım pazarlık yapmadım sadece sık istiyorum pazarlıkda yapmıcam sizlerle dedim

.Bazıları kötü diyorda soruyorum ekimi orayamı yaptırdın yooo dıyor duydum kimden duydun gören eden varmı yok:))

kalem teknigi en son teknik kesip icine kök koymuyorlar. ki bu zaman kaybını önlüyor cok daha fazla ekim yapıyorlar bırde agrısı yok kesim olmadıgı icin.Birde iyileşme süresi daha kısa kanlanmada az kesi yok cünki

mega hair trans boğaz sırtlarında şubesi olan ekim merkezi değil mi? eğer orası ise sahsen en az 5 6 kişiden duydum. ama tabi bu dediğimin en az 5 senesi vardır.

1500 euro harika bir ücret..ben bile düşünebilirim..tamamdır yahu..1500 euroya kalem tekniğiyle ekiyorlarsa ben de ektiririm.

atilla kayaya da çok kişi kötü diyor ben birisiyle tanıştım ona ektirmişti gayet başarılıydı...ama dediğim gibi onun hakkında da çok negatif yorumlar okuduk.

eğer dediğiniz gibi kalem tekniğiyle 3500 kök 1500 euro ise hiç düşünmem orada ektiririm. zira benim saçlarım aynen sizinkiler gibi. hatta görünce şaşırmıştım tamam işte unixx arkadaş kaç greft ektirirse memnun kalırsa aynısından ben de ektiririm demiştim.

yalnız bir sorum olacak..kök koymuyorlarsa nasıl oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormwinder1 -- 29 Ağustos 2012; 1:35:36 >

0 Mesaj
29 Ağustos 2012; 9:46:30 

Merhaba
Tuğrul Maral'a saç ektiren var mı acaba?

Deneyimlerini paylaşabilir mi?

9 Mesaj
29 Ağustos 2012; 10:52:27 

uzun zamandır uğramıyordum buraya. kalem tekniği nedir ? yeni duyuyorum kusura bakmayın :)

unutmadan kök hücre ile ilgilide bir gelişme yok sanırım

1 Mesaj
29 Ağustos 2012; 11:17:17 

arkadaşlar daha önce söylemiştim fotolarımı paylaşacağımı ,ekimimi 7 temmuzda yaptırdım şuan 22.günümdeyim toplam 4200 greft ekildi tek seansta 8 buçuk saat sürdü operasyon..

Ekimden önce...........

http://a1208.hizliresim.com/10/x/cdbv7.jpg
http://b1208.hizliresim.com/10/x/cdbw7.jpg

Ekimin 3.günü bittikten , ilk yıkamadan sonra ****( Resimler yüksek çözünürlüktedir yaklaştırınca saçların tek tek nasıl ekildiği gözüküyor. Saç ektirmeyi düşünen arkadaşlar fikir sahibi olabilirler. )**** ..............

http://b1208.hizliresim.com/10/x/cdbyn.jpg
http://b1208.hizliresim.com/10/x/cdbxu.jpg
http://b1208.hizliresim.com/10/x/cdbz2.jpg

Ekimin 13.günü.. kabukların tamamına yakını dökülmüştü.......

http://b1208.hizliresim.com/10/x/cdbzq.jpg
http://b1208.hizliresim.com/10/x/cdc09.jpg

Tecrübeli arkadaşlarada bir kaç sorum var

1-----Ekimin 8.gününde solgar biotine başladım ve ekim 1.ayını doldurduğunda minoxile başlayacağım. biotini aldığım eczanede bana biotini solgar formula snh (çinko silisyum vb vitaminler var içinde) ile birlikte kullanmamı o zaman çok etkili olacağını söylediler sizce buna gerek varmı ? kullanan varmı nasıl sonuç aldınız ?

2---- Saçlarımın ekimden 2 hafta sonraki hali gayet iyiydi nerdeyse bütün saçlarım uzadı bu uzayan saçların hepsi şok dökülmeden sonra yeniden çıkacak değil mi ? bide saçlar ekimden sonraki gibi mi olacak yoksa 1 yıl sonra daha mı artar ?

3---- Bi arkadaş çinko göğüs büyütüyor demiş doğrumu bu ?

Herkese bol saçlar inşallah :))

0 Mesaj
29 Ağustos 2012; 11:36:43 

Merhaba arkadaşlar ben ilker apaydın da 1 yıl once saç ektırdım işlemden once kendısının yaklaşımları cok ıyıydı işlem basladıktan sonra bırden bıre degıstı saç çızgımı ıstedğim gibi yapmadı kendısıne soyledıgımde ben bu ısı yıllardır yapıyorum bana ısımı ogretmeyın ded.bende hak verdım sustum ama sımdı saç cızgım berbat ve hı cıstedıgım gıbı olmwdı seyrek syrek cıkıyor saçlarım hıc mutlu degılım....bu kişide saç ektırecek olacak 5-6 defa dusnmelıler bence..sizi para olarak gordugune emınım

89 Mesaj
29 Ağustos 2012; 11:50:20 

quote:

Orijinalden alıntı: stormwinder1

quote:

hocam megahairtrans a

mega hair trans boğaz sırtlarında şubesi olan ekim merkezi değil mi? eğer orası ise sahsen en az 5 6 kişiden duydum. ama tabi bu dediğimin en az 5 senesi vardır.

1500 euro harika bir ücret..ben bile düşünebilirim..tamamdır yahu..1500 euroya kalem tekniğiyle ekiyorlarsa ben de ektiririm.

atilla kayaya da çok kişi kötü diyor ben birisiyle tanıştım ona ektirmişti gayet başarılıydı...ama dediğim gibi onun hakkında da çok negatif yorumlar okuduk.

eğer dediğiniz gibi kalem tekniğiyle 3500 kök 1500 euro ise hiç düşünmem orada ektiririm. zira benim saçlarım aynen sizinkiler gibi. hatta görünce şaşırmıştım tamam işte unixx arkadaş kaç greft ektirirse memnun kalırsa aynısından ben de ektiririm demiştim.

yalnız bir sorum olacak..kök koymuyorlarsa nasıl oluyor?

Kalem tekniğinin Fue'den farkı nedir arkadaşlar, biraz araştırdım daha az yara yapıyor diyorlar. Bu da benim gibi kısa izin süresinde operasyon izinden kurtulmak isteyenler için önemli.
Hangi yerler yapıyor bu tekniği ve ücreti nedir? Birçok kişi bunu merak ediyor ?

2 Mesaj
29 Ağustos 2012; 12:46:35 

arkadaslar ben taksimde ektirdim.cok fazla arastırma yaptım ve cogu yerden fiyat aldım. en son taksimde karar kıldım ve hicte pisman degilim.fiyat olarakta cok uyguna yaptırdım..cok cok memnunum. isteyen olursa fotografımı ve yaptırdıgım yerin iletişim bilgilerini de atabilirm.

5 Mesaj
29 Ağustos 2012; 13:17:25 

benim doktor bana çok mantıklı geliyor. ekimden sonra 2 3 ay şakak bölgene ve saçlarının alındığı dönör bölgene kas gevşetici ile masaj yap. ve büyük bir tarak alarak (uçları yuvarlak deriye zarar vermiycek şekilde) ekim yapılan bölgeyi tara. burdaki amaç ufacık saçları kocaman tarakla taramak değil. kan dolaşımını arttırak saçların daha iyi beslenmesini sağlamak dedi. operasyondan sonra vitamin şampuan vs. soran arkadaşlara

5 Mesaj
29 Ağustos 2012; 13:24:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Ch0pSu3y

saç mezoterapisi yapan var mı işe yarıyor mu

ben yapanı gördüm hocam. öncesi fotolarına da baktım. gayet başarılı bir görünümdeydi. kendisi ilede görüştüm. çok faydası olduğunu söyledi. saçı kalınlaştırıyordu ciddi şekilde

89 Mesaj
29 Ağustos 2012; 15:28:24 

DHI yani kalem yöntemi hakkında bilgisi olan yok mu?

334 Mesaj
29 Ağustos 2012; 15:36:33 

Bu forumun çok faydasını gördüm, ve sonunda Ankara 'da Plastik Cerrah Doç.Dr. Serdar Gökrem 'e saç ektirdim .

24 Ağustos ta ekim yapıldı . 5 gün oldu resimleri ve görüşlerimi gün içinde size aktaracağım .

972 Mesaj
29 Ağustos 2012; 17:07:26 

Bazı arkadaşlar sormuşlar choi kalem teknigini.Kalem tekgini hocam kökler alınınca kökleri kaleme yerleştirip kafaya yerleştirme olayıdır.Bu teknik kafaya kanal ( kökleri yerleştirmek icin kesi kanal acma yok) acmıyorlar buda zaman kazandırıyor birde iyileşme süresi kısa ve kanlanma daha az.Ben ektircem ama şunları gördümde ektircem olayı yok araştırdım sordum anlaştım ektircem olayıdır

olay budur arkadaşlar youtube linki ekliyorum

http://www.youtube.com/...gJzD7QE&feature=related

teknik budur zaman kaybı yok kesi yok kökleri yetrleştirme icin kanlanmayada bakın nasıl

bu teknigi kulanmasa kesi yapacak kökleri yerleştirmek icin buda saglam saca zarar verecek belki neden kesi saglam saca erişecek oda zarar görecek birde bu teknik aşırı sıkda yapılabilinir . 1cm re kareye 80-90 kök yerleşe biliyor bazıları olmaz felan dıyorda oluyor işde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 29 Ağustos 2012; 17:14:29 >

53 Mesaj
29 Ağustos 2012; 17:53:49 

quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_77

benim doktor bana çok mantıklı geliyor. ekimden sonra 2 3 ay şakak bölgene ve saçlarının alındığı dönör bölgene kas gevşetici ile masaj yap. ve büyük bir tarak alarak (uçları yuvarlak deriye zarar vermiycek şekilde) ekim yapılan bölgeyi tara. burdaki amaç ufacık saçları kocaman tarakla taramak değil. kan dolaşımını arttırak saçların daha iyi beslenmesini sağlamak dedi. operasyondan sonra vitamin şampuan vs. soran arkadaşlara

peki sen basladinmi bu masaj islemine ve tarak uygulamasina?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

9 Mesaj
29 Ağustos 2012; 20:25:00 

unixx kalem yönteminde tek durum kesi sorunu ise, iğne ile ekimdede kesi yok sonuçta aşağı yukarı üç teknikle bu iş yapılıyor

1) kesi ile açılan kanala saç yerleştiriliyor,
2) iğne ile olan yöntemde ince punçlar ile kanal açılıp içerisine saç bırakılıyor
3) kalemde ise kalemin içine yerleştirilen saç telleri yerleştirilirken yerleştirilirken kanal açılıyor.

bu hali ile iki ve üçteki kesi sorununun teknik olarak birbirinden bir farkı yok, kalem kullanmayan doktora göre kalem yönteminde yerleştirme ve köke tekrar müdahele sebebiyle kayıp oranı daha yüksek olabilecek şeklinde mantığa yatkın bir yorum varken, kalem kullanan da ise saçların dışarıda bekletilmesi ve azda olsa arada açılan kanal için bekleme süresi olması zararlı, yani bu iki metodun birbirlerine avantajı dezavantajı doktorlar arasında bile tartışmaya açık.

Benzer tartışmalar mikromotor kullamındada çok uzun süredir var ama büyük oranla doktorla bunu kullandığı için tercih skalası oldukça düşük manuel alanında işçiliği uzadığı ve olayada biraz daha sanatsal yaklaşımı sebebiyle fiyatı el yakıyor.

Son olarak kişisel görüşüm eğer mümkün olursa, alımın manuel yapılması, ekimin iğne veya kalemle yapılması ve bir kaç güne bölünmesi şeklinde.

334 Mesaj
29 Ağustos 2012; 22:10:20 

Saç Ekimim 24 Ağustos ta gerçekleşti , Öncesinden Sonrasına Sizlere paylaşmak istedim .
Uzun zamandır foruma üyeyim ama bu konu hakkında sizlere katkıda bulunamamıştım, sadece merak ettiklerimi sordum yardım sever ve paylaşımcı arkadaşların yardımları ve destekleri oldu . herkes saolsun.
İlk olarak çok ciddi bir araştırma süreci geçirdim.Nerdeyse Türkiye de bütün merkezleri bir göz gezdirdim. Uzun araştırmalarım Sonucu ( birebir görüşmeler , Telefon görüşmeleri , mail vasıtası ile resim gönderme dahil ) birkaç yer kafamda belirdi .Görüştüklerimin % 90 geri dönüş yaptı . İkna hamleleri , Özel Fiyat İndirmeler , Ücretsiz konaklama hizmetleri (İstanbul için) vb. ile karşılaştım.
En büyük tercih sebebim Greftlerin Mikromotor kullanmadan , Manuel punch iğne ile alınan fue yöntemiydi . Bunun yanı sıra bir plastik cerraha yaptırmak önemli nedenlerdendi.

Tam aklımda bir yerler belirmişti ki son olarak Ankara’dan Plastik Cerrah Doç Dr. Serdar Gökrem le telefon görüşmem oldu. Yine normal başlayan telefon görüşmeleri gibi kendi kendime yorumlarken, Resmime Yorum yaptı . Daha Önce kimsenin bahsetmediği kritik bir durumdan bahsetti .
Alnım ile saçlarımın tam kesiştiği köşe noktada bir “ben” den bahsetti . O “ ben” orada iken kendisi açısından operasyonun gerçekleşme ihtimalinin olmadığını , kendisinin “Ben” in şekli şemali rengini yerini beğenmediğini kesinlikle aldırmam gerektiğini o ben orada iken net bir şekilde ekim yapılamaz dedi. Ve pataloji sonucu itibari ile eğer uygunsa operasyonundan 15 gün sonra ekim yapabileceğini bahsetti. Bunu o na kadar görüştüğüm hiç bir doktor bahsetmedi .

Kendisinin de yardımı ile Bayram öncesinde Ankara Ünivesitesi Tıp Fakültesinde ” Ben” i Alnımın köşesinden aldırdım. Patoloji sonucu bekledim. Sonuç çıktı Tam tümörleşmekte olan bir ben olduğu az daha geç kalsaydım beklide Kanser olma ihtimali nerdeyse %100 olan bir Ben çıktı. Hocanın Her şey den önce insan sağlığını düşündüğünü, ticaret abadında yapmadığı ortaya çıktı . Aklımda yaptırmayı planladığım saç ekimi ilerde beklide beni büyük bir tehlikeden korumuş oldu . Kendisi yinede Ben in alındığı bölgeye ekim yapmayacağını belirterek ona göre saç çizgisi ayarlacağını bahsetti .

Saç Ekim Günü ( 24 Ağustos 2012)
Hoca bütün greftleri tek tek Manuel olarak alıyor , Hem doğallık acısından önemli , hem de Mikromotor Kullanmıyor bu sayede alınan köklerin çevresindeki alınmayan köklere bir zararı olmuyor . İşin kolayına kaçmıyor.Tek tek kendi elleri ile çıkarıyor. Ameliyathane de yapılıyor ( Ankara Köroğlu özel bir hastane ) Hemşireler tarafından Saçlar traş ediliyor,losyonla yıkanıyor soylemleri i ile sizi psikolojik olarak operasyona hazırlıyorlar. Koldan damar yolu açılıyor sakinleştirici iğne vuruluyor. Ameliyat elbiseleri giydiriliyor . Saç çizgisini bizzat hoca kendisi çizerek yapıyor. (kalemi bastırdığında kafa acıyor ) Ve kafaya iğneler yapılarak uyuşturuluyor. Burada da acı eşiğine göre acı hissedebilirsiniz . Hocanın kendisi bizzat 4 saate yakın bir zaman diliminde greftleri tek tek manuel olarak cıkarıyor . 2-3 kez 5 er dk lık molaları oldu benım için gercekten iyi geldi . Greft alma işlemi bittikten sonra 20 dk lık aradan sonra Ekim aşamasına geçildi .MAnuel olarak hoca tarafından 3500 kök çıkarıldı . Sacımda kanallar açıldı Hemşireler tarafından ( birisi sağlak, birisi solak ) olması neticesinde hızlı ve sık bir şekilde saç ekme işlemi başladı. Hoca bizzat bütün ekme işleminde de sizlerle birlikte oluyor yakın ilgi gösteriyor .

Hemşireler gerçekten cana yakın ve işlerinde tecrübeli yaklaşık 6 yıldır bu sistemle ekim yapıyolar .HAsta psikolojisinden çok iyi anlıyolar . RAhat tavırları sizleride rahatlatıyor . Sonuçta 9 saatlik ciddi bir operasyon . Muhabbetleri de çok hoş hiç canınız sıkılmıyor. 12 :10 da başlayan ekim Saat 21:15 gibi bitti. Fotoları boyuttan dolayı yukleme yapamadım . her türlü sorunuza buradan mesajla cevap verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radicalultras -- 30 Ağustos 2012; 21:13:51 >

11 Mesaj
29 Ağustos 2012; 23:57:18 

radicalultras , değerli yazılarına biz bilgilendirdiğin için teşekkürler. doktor serdar hoca benim de takip ettiğim kadarı ile oldukça işinde başarılı bir doktor
tek merak ettiğim husus.
motor kullanmadan elle manuel denilen yöntem ile 3500 grefti nasıl alıyor. helal olsun valla. şimdiye kadar araştırdığım kadarı ile, 3500 grefti bir seansta motor kullanmadan elle alan bir yer duymadım. bu açıdan serdar hoca eğer doğruysa müthiş bir iş başarıyor demektir.
motor kullanmadan elle alım yapan yerlerden duayen olan muttalip aydın ile, , koray keser hocaların günde 800-1000 arası grefti aşamdıklarını duymuştum.

334 Mesaj
30 Ağustos 2012; 10:53:06 

quote:

Orijinalden alıntı: iflus1

radicalultras , değerli yazılarına biz bilgilendirdiğin için teşekkürler. doktor serdar hoca benim de takip ettiğim kadarı ile oldukça işinde başarılı bir doktor
tek merak ettiğim husus.
motor kullanmadan elle manuel denilen yöntem ile 3500 grefti nasıl alıyor. helal olsun valla. şimdiye kadar araştırdığım kadarı ile, 3500 grefti bir seansta motor kullanmadan elle alan bir yer duymadım. bu açıdan serdar hoca eğer doğruysa müthiş bir iş başarıyor demektir.
motor kullanmadan elle alım yapan yerlerden duayen olan muttalip aydın ile, , koray keser hocaların günde 800-1000 arası grefti aşamdıklarını duymuştum.

iflus merak ettiğin husus benımde en çok kafama takılan durumdu . İşin aslı ilk görüşmemde bunada pek fazla imkan vermıyordum .
Günde Max. 4000 çalıştıklarını söylemişlerdi .

Muttalip Hoca ile de Ankara' da görüştüm. O da iyi birisi sanırım . ,Bu işte de oldukça nam salmış . O anladığım kadarı ile hemşire yardımcı kullanmıyor tek başına bütün işlemi yapmaya kalkıyor. Hem kokleri kendi çıkarıyor kendi topluyor kendi ekiyor . Yanında sadece bir tutucu var sanırsam . Ve 3 ya da 4 gün sürer dedi bana . Oldukça pahalı bir rakam çıkarmıstı. Ben hem maddiyat hem de bir gün de bir an önce bitsin istiyordum . Hani balığı yakalarsınız 9 saat boyunca kovada tutarsınız sonra tamamen özğürlügüne bırakırsınız ya da 5 er 6 şar saat arayla denize salarsınız sonra tekrar kovaya koyarsınız bu 4 gün sürecekse ben bir kere 9 saat katlanıyım kurtulayım dedım .

Serdar Hoca Saç köklerini ilk olarak tek tek çıkatılabilir duruma getiriyor ,Kafanızı yeşil bezle örtülü bir ameliyat masasına koyuyorsunuz . Kendisi sizinkinden daha yüksek bir sandalyeye oturuyor.kafanızı kendi belirlediği yöne yaslıyor iki eliyle çalışma yapıyor . Yaklaşık bu işlem 4 saat sürüyor .Ve tek başına çalısıyor. Yaklaşık en fazla 3 saniyede 1 greft çıkartılır duruma geliyor . Hocanın cıkardığı Greftlerin toplanmasını daha sonra hemşireler yapıyor .

DAha sonra greftler kare kare ayrı 12 adet sargı bezine konuluyor .Greftleri elbette tek tek saymadım . Bu sargı bezlerinde greftlerin ortalama / yaklaşık gözle sayma hesabını yaptım . Bir sargı bezinin üstünde ortalama olarak enine 15 boyuna 20 adet (tam terside olabilir ) kök oldugunu saydım . yanı bir bezde yaklasık 300 adet vardı . 12 adet te malum 3600 eder. ASlında donordeki uygunluga göre 4000 e kadar cıkabılecegını soylemıstı. Gözle yaklaşık sayma hesabı yaptıktan sonra ve Kök yerleştirme başlamadan hemşirelere sorduğumda kaç kök alındıgı konusunda hocaya danıstılar , Merak ettim acaba 4000 mı dıcekler diye . Ama yine yanıltmadılar 3500 dediler.

Bu dönemi sizler gibi merak la okudugum için o günleri iyi bilirim , Kafanızda takılan sorularınızı sorabilirsiniz . Elimden geldiğince cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radicalultras -- 30 Ağustos 2012; 11:04:54 >

52 Mesaj
30 Ağustos 2012; 12:34:13 

radicalultras,
kanalları hoca mı açıyor?
kanalları tek tek mi açıldı yoksa hepsi açıldıktan sonra mı greftler yerleştirdiler?
kanalları ne ile açıyorlar?

52 Mesaj
30 Ağustos 2012; 12:37:19 

hakan_svs, saç ekimi kime yaptırdın?
kök alınan bölgede kızarıklıkvar mı?
birde kök alınan bölgenin fotografını ekleyebilirmisin?

1 Mesaj
30 Ağustos 2012; 14:06:28 

@radicalultras
Serdar beye ektirenler hiç ücretten bahsetmiyor sanırım ne kadar alıyor?
Greft başı mı acaba yoksa seans başı mı ? sadece biraz pahalı olduunu söylemişti biri ?

.........

0 Mesaj
30 Ağustos 2012; 14:17:53 

Arkadaşlar merhaba,

Saç ekimim yapıldıktan bi hafta kadar sonra saç ekimi yapılan bölgede avuç içi kadar büyüklükte bir iltihaplanma tespit ettim baya sararmıştı biraz geç fark ettim. Hemen doktora haber ettim ve yanına gittim. 2 günlük krem antibiyotik krem tedavisiyle iltihaplanma geçti. şu an 40. günüm ama o kısım diğer yerlere göre baya seyrek ve önceden var olan saçlarım da yokmuş gibi orda. Daha önce böyle bir durumla karşılaştınız mı. Sizce orada bulunan saçlar artık çıkmaycaklarmıdır yoksa telaş yapmaya gerek yok mudur.

334 Mesaj
30 Ağustos 2012; 14:59:38 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

radicalultras,
kanalları hoca mı açıyor?
kanalları tek tek mi açıldı yoksa hepsi açıldıktan sonra mı greftler yerleştirdiler?
kanalları ne ile açıyorlar?

Mehmet kanallar ekip tarafından toplu şekilde açılıyor.Açıldıktan sonra yerleştiriyolar greftleri . Kanalları ne ile açtıklarını tam olarak bilmiyorum ama nokta buyuklugunde kanal açan iğne olabılır . aynadan baktıkça i , görünmüyor, yara izi yok

334 Mesaj
30 Ağustos 2012; 15:03:10 

quote:

Orijinalden alıntı: kayıpşehir

@radicalultras
Serdar beye ektirenler hiç ücretten bahsetmiyor sanırım ne kadar alıyor?
Greft başı mı acaba yoksa seans başı mı ? sadece biraz pahalı olduunu söylemişti biri ?

Kayıpşehir , Greft başı alıyor , o yüzden kişiden kişiye değişir sanırsam , Yani fiyat söylemek ne kadar dogru bilmiyorum ama nakit olarak hesaplarsanız greft başı 1 Lira civarında düşünebilirsiniz. Taksitli kartla, nakit faktörleri birazcık daha esnek olacaktır.

334 Mesaj
30 Ağustos 2012; 15:06:47 

quote:

Orijinalden alıntı: hchc0707

Arkadaşlar merhaba,

Saç ekimim yapıldıktan bi hafta kadar sonra saç ekimi yapılan bölgede avuç içi kadar büyüklükte bir iltihaplanma tespit ettim baya sararmıştı biraz geç fark ettim. Hemen doktora haber ettim ve yanına gittim. 2 günlük krem antibiyotik krem tedavisiyle iltihaplanma geçti. şu an 40. günüm ama o kısım diğer yerlere göre baya seyrek ve önceden var olan saçlarım da yokmuş gibi orda. Daha önce böyle bir durumla karşılaştınız mı. Sizce orada bulunan saçlar artık çıkmaycaklarmıdır yoksa telaş yapmaya gerek yok mudur.

Bence telaş ve panik yapmayın köke zarar vermek o kadar da kolay değil bence zamana bırakın 2-3 ay sabır lazım

0 Mesaj
30 Ağustos 2012; 16:01:06 

radicalultras sen simdi 3500 grefte ne kadar ödedin, bende Doç Dr Serdar Gökrem de ektirmeyi düsünüyorum önerirmisin, günde tek bir kisiyimi ekiyor?

0 Mesaj
30 Ağustos 2012; 16:09:20 

radicalultras birde Fotograflarini koysan yardimci olursun

334 Mesaj
30 Ağustos 2012; 20:20:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ds8

radicalultras birde Fotograflarini koysan yardimci olursun

bouyutlarını küçültüp koyucam , bu akşam koyarım resimleri

334 Mesaj
30 Ağustos 2012; 20:24:38 

quote:

radicalultras sen simdi 3500 grefte ne kadar ödedin, bende Doç Dr Serdar Gökrem de ektirmeyi düsünüyorum önerirmisin, günde tek bir kisiyimi ekiyor?

ds8 ücreti yukarda yazmıştım
saçının açıklığı donor bolgenın musaıtlıği bunlar onemlı faktorler,ancak greft başı 1- lira civarı olarak düşünebilirsin ,
BEn şahsen öneririm demek için kendi sonucumu görmem lazım ,
Yaptığı işlerden ,bilgisinden bana yaptığı ekimden, ameliyat ortamından ve ekip açısından %100 öneririm ama tabi birde tekrar ediyorum en önemlisi kendi açımdan ekim sonucumu görmem lazım .

334 Mesaj
30 Ağustos 2012; 20:44:38 

Arkadaslar fotolar sıgdırmak için oldukça ufaldı .

Ekim öncesi , 3 gün ve 5. gün resimleri ek te .

Ekteki dosya (3)

0 Mesaj
30 Ağustos 2012; 21:35:02 

Merhaba arkadaşlar bende forumu baştan sona okudum bu ilk yazım, araştırmalarım sonucu bu işi iyi yapan 4-5 isim öne çıkıyor. fakat uçuk rakamlar ortaya çıkıyor.

İrtibat kurduğum ekim merkezleri ortalama 3500-4000-4500 greft öneriyorlar.
Ben bu işlem için ayırabileceğim rakam 4-5 bin TL dir. Sizce nereyi tercih etmeliyim.

Adı öne çıkmayan, fakat tv programlarında ve kendi sayfalarındaki videolarında olumlu izlenimler bırakıyor.

Handan ACIKÖK hk. bilgisi olan var mı ? daha önce orda saç nakli yaptırmış arkadaşlar var ise yardımcı olurlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa3343 -- 30 Ağustos 2012; 21:38:56 >

0 Mesaj
30 Ağustos 2012; 22:20:52 

Dr Serdar Gökremi fazla forumlarda görmedim, ben kendisiyle görüstüm 5000 kiseye kadar ekim yaptigini söyledi
nasil oluyorsa diyelim günde bir kisiyi ekse senede 365 kisi eder cumartesi pazari saymiyorum birde
10 sene bu isi yapsa 3650 yapar anlayamadim.
Hicbir yerde reklamini görmedim bu kadar arastirdim nerden bu Doktoru insanlar buluyor?
Bu Doktorda ekim yaptiran arkadaslar önceki sayfalarda su an durum nasil
uastaerdem, ucanzebra, poseidon_77

bu arada radicalultras resimlerin icin sagol ekimin hayirli olsun masallah güzel gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ds8 -- 30 Ağustos 2012; 22:33:16 >

328 Mesaj
30 Ağustos 2012; 22:21:20 

quote:

Orijinalden alıntı: hchc0707

Arkadaşlar merhaba,

Ekimi nerede yaptırdınız?

2 Mesaj
30 Ağustos 2012; 22:43:24 

acil acil
ankara marmarahair de saç ekimi yapmayı düşünüyorum bir arkadaş yaptırmış memnun gözüküyordu
bu ekim merkezi ile ilgili bilgisi olanlar acil cevap verirse sevinirim

328 Mesaj
30 Ağustos 2012; 22:56:50 

Atilla Kaya isimli doktora ekim yaptıran arkadaşlar varsa sonuçtan memnun olup olmadıklarını yazabilirler mi?

89 Mesaj
31 Ağustos 2012; 9:44:19 

Kalem tekniği ile ekim yapan neresi var bilen yazabilir mi dostlar ?

5 Mesaj
31 Ağustos 2012; 10:37:10 

Bende Serdar Gökrem hocada ekim yaptırdım. radicalultras arkadaş çok güzel anlatmış. ben o safhalarda uyuyordum sanırım:))

Su an 20. gününe yaklaştı. Seni tanımayan birisi saçlarını sıfıra vurdurmussun ve tekrardan çıkıyor sanıyor.
Doğallıkatn yana hiç bir sorun yok yani. seni tanıyan arkadaşlar ise, çoğu beni kafa sıfır görmedikleri için, ektirdiğimi farketmiyorlar. O da ayrı bir doğallık. su an sabah kalktığımda, yastığımda saç pek olmuyor bu da dökülme başlamadığı anlamına geliyor. ama elimi başıma sürdüğümde elimde ufak ufak kılların olduğunu görüyorum. Akışına bıraktım.

Gerek ameliyat ortamı gerek serdar hoca(kişilik olarak), gerek ilgi, gerek doğallık, gerek tek tek motor kullanmadan kökleri alması, yani kısaca başlangıçtan şimdiye kadar geçen süre içindeki saçların durumu nu bir araya koyarsak Serdar Gökrem e gitmediyseniz, en azından bi öngörüşmeyi hakediyor derim. İsteyene özelden numarasını verebilirim

radicalultras arkadaşa da geçmiş olsun diyorum. Hem saç için , hem de Serdar Hocanın farkettiği ben den dolayı.

10. gün Fotolarım bir önceki sayfada var (177). Sadece biraz uzadı. Alıcı gözle bakıldığında Birazda dökülme oldu. O yüzden sürekli foto koymuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidon_77 -- 31 Ağustos 2012; 10:45:14 >

5 Mesaj
31 Ağustos 2012; 10:44:14 

quote:

Dr Serdar Gökremi fazla forumlarda görmedim, ben kendisiyle görüstüm 5000 kiseye kadar ekim yaptigini söyledi
nasil oluyorsa diyelim günde bir kisiyi ekse senede 365 kisi eder cumartesi pazari saymiyorum birde
Hicbir yerde reklamini görmedim bu kadar arastirdim nerden bu Doktoru insanlar buluyor?

bu arada radicalultras resimlerin icin sagol ekimin hayirli olsun masallah güzel gözüküyor

Ben de çok fazla görmedim. hatta adını duyduğum da ve görüşemye gittikten sonra özllikle araştırmama rağmen çok az bilgiye ulaşabildim. Bizim bi arkadaş sakaryada ki balıkçıda sahibinde fatrketmiş. onunla konusmuşmusşlar ve arkadaşım ektiren ardaşın saçlarını inceleyip beğenmiş. Sonra beni tanıştırdı Öyle bi tanışma faslımız oldu.

Önce ben ektirdim. Dün o arkadaşım ektirdi.

334 Mesaj
31 Ağustos 2012; 11:40:05 

quote:

Bende Serdar Gökrem hocada ekim yaptırdım. radicalultras arkadaş çok güzel anlatmış. ben o safhalarda uyuyordum sanırım:))

Su an 20. gününe yaklaştı. Seni tanımayan birisi saçlarını sıfıra vurdurmussun ve tekrardan çıkıyor sanıyor.
Doğallıkatn yana hiç bir sorun yok yani. seni tanıyan arkadaşlar ise, çoğu beni kafa sıfır görmedikleri için, ektirdiğimi farketmiyorlar. O da ayrı bir doğallık. su an sabah kalktığımda, yastığımda saç pek olmuyor bu da dökülme başlamadığı anlamına geliyor. ama elimi başıma sürdüğümde elimde ufak ufak kılların olduğunu görüyorum. Akışına bıraktım.

Gerek ameliyat ortamı gerek serdar hoca(kişilik olarak), gerek ilgi, gerek doğallık, gerek tek tek motor kullanmadan kökleri alması, yani kısaca başlangıçtan şimdiye kadar geçen süre içindeki saçların durumu nu bir araya koyarsak Serdar Gökrem e gitmediyseniz, en azından bi öngörüşmeyi hakediyor derim. İsteyene özelden numarasını verebilirim

radicalultras arkadaşa da geçmiş olsun diyorum. Hem saç için , hem de Serdar Hocanın farkettiği ben den dolayı.

10. gün Fotolarım bir önceki sayfada var (177). Sadece biraz uzadı. Alıcı gözle bakıldığında Birazda dökülme oldu. O yüzden sürekli foto koymuyorum.

poseidon saolasın sana da geçmiş olsun ,
bende işin aslı pek fazla duymamıstım , o kadar yogunlarkı bence reklam yapamıyorlar , gerek de duymuyolar gibi,
İsim vermicem istanbulun elit yerlerinin estetik merkezlerinin google a ayda 50.000 TL reklam odemesi yapanları da biliyorum

40 Mesaj
31 Ağustos 2012; 20:25:04 

serdar görkem kalem tekniğiyle mi ekiyor? jiletle kanal açılması taraftarı değilim zira var olan saçlara zarar verebiliyor.

bence kalem tekniğinin biraz daha gelişmesi beklenebilir. 1 sene sonra bu teknik iyice oturacaktır diye düşünüyorum. saç ekimi için bir sene beklemeyi göze alabilecekler iyi sonuç alabilirler. ben ne yapsam diye kara kara düşünmeye başladım.

0 Mesaj
31 Ağustos 2012; 21:17:48 

quote:

quote:

Ben de çok fazla görmedim. hatta adını duyduğum da ve görüşemye gittikten sonra özllikle araştırmama rağmen çok az bilgiye ulaşabildim. Bizim bi arkadaş sakaryada ki balıkçıda sahibinde fatrketmiş. onunla konusmuşmusşlar ve arkadaşım ektiren ardaşın saçlarını inceleyip beğenmiş. Sonra beni tanıştırdı Öyle bi tanışma faslımız oldu.

Önce ben ektirdim. Dün o arkadaşım ektirdi.

hayırlı olsun kardesim..
acaba serdar beyin branşı hakkında bilgin var mı?
plastik cerrahı mı?...
birde ekimi nerde yapıyor.. hashane mi mayenehanede mi..

0 Mesaj
31 Ağustos 2012; 21:19:47 

quote:

hayırlı olsun kardesim..
plastik cerrahı mı?...

17 Mesaj
31 Ağustos 2012; 21:27:21 

Bir süredir foruma girmiyordum, kavga dövüşler bitmiş gibi gözüküyor, sevindim
Şimdi burada ekim yaptırmış kişilere kişisel olarak yüklenmeden, canlarını sıkmadan ekim yaptıracak kişileri bazı konularda bilgilendirmekte yarar var.

Öncelikle, ekim sonrası görüntünün en tatmin edici olduğu zaman ikinci hafta oluyor. Dikkat ederseniz forumlarda genelde hep ikinci hafta civarı fotoları görürsünüz. Üçüncü haftadan itibaren şok dökülme başladıktan sonra görüntü bozulmaya başlar ve bu süreç saçlar yeniden çıkana kadar devam eder.
Ekim yapılmış bir kafa, şok dökülmeden sonra yani yaklaşık üçüncü haftadan 4. 5. aya(üç aşağı beş yukarı) kadar mutlaka anlaşılır. Ekim yaptıracak kişilerin, işlerini güçlerini ya da psikolojilerini buna göre ayarlamalarında yarar var.

22 Mesaj
1 Eylül 2012; 0:09:01 

Arkadaşlar cümleten merhaba. uzun zmndır giremiyorum siteye ve takip olayımda bitti, allaha şükür biz kurtulduk. allahım sizleride kurtarsın. bugün tesadüfen aklıma geldi ve bir bakmak istedim özel msjlar gelmiş. hepsine tek tek cvp veremeyecegim çnkü soru aynı. nereye ektirdiniz, ne kadar zaman oldu kaç lira ödediniz ve şuan durum nasıl gibi sorular. bunların cvpları geçmiş sayfalarda defalarca konuşuldu. ayrıca facebook oluşturdum ki orada hep güncelligini korusun diye. yani diger geçmiş sayfalara gitmek tek tek aramak zorunda kalmayınız diye. allahım sizlerede güzel ekimler nasip etsin... saygılarımla...

xXxXxX--- TÜM RESİMLERİME GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ --- xXxXxXx

334 Mesaj
1 Eylül 2012; 0:21:00 

quote:

Orijinalden alıntı: adali51

quote:

hayırlı olsun kardesim..
plastik cerrahı mı?...

ankarada koroglunda ozel bır hastanede yapılıyor ,
Plastık cerrah doç dr.

0 Mesaj
1 Eylül 2012; 1:07:11 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa3343

Merhaba arkadaşlar bende forumu baştan sona okudum bu ilk yazım, araştırmalarım sonucu bu işi iyi yapan 4-5 isim öne çıkıyor. fakat uçuk rakamlar ortaya çıkıyor.

İrtibat kurduğum ekim merkezleri ortalama 3500-4000-4500 greft öneriyorlar.
Ben bu işlem için ayırabileceğim rakam 4-5 bin TL dir. Sizce nereyi tercih etmeliyim.

Adı öne çıkmayan, fakat tv programlarında ve kendi sayfalarındaki videolarında olumlu izlenimler bırakıyor.

Handan ACIKÖK hk. bilgisi olan var mı ? daha önce orda saç nakli yaptırmış arkadaşlar var ise yardımcı olurlar mı ?

Handan ACIKÖK bende ektirmek istiyordum ama vaz gectim daha Doktor kim diye sordugumu yanitlamadiydi.
Orasi fabrika gibi galiba günde 5-6 ekim oluyor su an düsündügüm Doç Dr Serdar Gökrem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ds8 -- 1 Eylül 2012; 1:29:02 >

334 Mesaj
1 Eylül 2012; 23:29:08 

8. gun resmı asagıda ,

Onde bı kabuklanma vardı , O nu cıkarınca altta hafıf kanaması oldu .

Ekteki dosya (1)

334 Mesaj
2 Eylül 2012; 0:35:46 

Bu resım amelıyat sırasında , donorler alındıktan sonrakı mola da kımse yokken gızlı cektıgım bır resım

Yanlar da hafif şişlik var , saç içindeki " ben"lere de işaret kondu ekim yapılmadı .

Ekteki dosya (1)

53 Mesaj
2 Eylül 2012; 1:21:49 

saç ekimi yaptıralı 3 hafta oldu.henüz şok dökülme yok ama arka-ense bölge hala kapanmadı.ne kadar sürüyor bu kapanma süresi acaba.görüntü çok çirkin oluyor çünkü.kişiye göre değişse de ense bölgesi ne kadar sürede kapandı ektiren arkadaşalrın?