- x
en iyi saç ekim merkezi neresidir
29964 Cevap3290814 Görüntüleme410 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     175 [177] 179 180 181 182 183 184      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

0 Mesaj
4 Eylül 2012; 19:02:11 

Selam Arkadaşlar.
Ben saç ekimi ile ilgili yaklaşık 2.5 yıllık bir araştırma yaptım. 2 yıldır da bu formu takip etmekteyim. Çok fazla msj. yazmayıp genelde takibi tercih ettim. Saç ekimimi 11-12 ağst. tarihlerinde gerçekleştirdim. Şimdilik yanlış yönlendirme yapmamak adına yaptırdığım yerin ismini vermiyorum. 3700 kök alındı ve ekildi tepe kısmında küçük bir açıklık kaldı nasipse vede beklediğim gibi çıkarsa aynı yerde ikinci bir seans yaptıracağım. Şu an 24 ncü gün ver herşey normal vede beklenen şekilde geçiyor (kafamın 2 tarafındaki iki koca sivilce dışında, ama sordum genelde ekim yaptırmış çoğu kişide görülüyor) 12. günde kabuk kalmadı. ekilen saçlar mevcut saçlardan kısa çok yavaş uzuyo ve baya fark oluştu onuda sordu buda normal bir durummuş. Genetik olarak ense kısmı saçlarının daha geç uzadığından vede köklerin oturup çıkma evresi geçirdiğinden bu durumun doğal olduğunu söyledi doktorum. Ekim çoğu arkadaşımızın da dediği gibi ilk anstz. iğneleri ve sıvı enjekte iğnelerinin acısı dışında gayet iyi geçti ağrısız sızısız. ve de 10 uncu günden sonra çok rahat gündelik hayata dönebiliyosunuz. Yanlız ilk 15 gün saçınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Çarpmamaya vede herhangi bir şeye temas ettirmemeye azami özen gösterin. Benim 24 günüm olmasına rağmen günde 5-10 saçın dışında pek bir şey dökülmüyor, sanırım henüz şok dökülme başlamadı yada çok yavaş ilerliyor. Dökülen saçlar bazen düz yarım cm boyunda bazende aynı boyda dipleri hafif siyah nokta gibi. 10-15 nci günler arası ve de bu dönem ara ara L şeklinde 1 kaç tel saç da düşüyo. Ama sanırım bu da normal çünkü bu tarz dökülmeden ekim yapan tüm arkadaşlar bahsetmişti. Gelelim Resim olayına. Arkadaşlar ilk günden bu güne kadar resimleri çektim ve muhafaza ediyorum. Başta da dediğim gibi 4 aylık sonuçları görmeden sizi yanlış yönlendirmemek adına ne foto yayınlarım nede yaptırdığım yeri söylerim. Vakti olan arkadaşlar sabretsin zaten ektirmiş mevcut arkadaşlarımızında sonuçlarını beklesin. Benim yaş 37 benim daha fazla bekleyecek durumum yoktu :))Söz 4 ay sonra tepeden tırnağa her şeyi anlatacağım. Resimleri de koyacağım. Hepinize sağlıklı saçlar diliyorum görüşmek üzere.

0 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:33:22 

arkadaşlar 7 ayı biraz geçti ama ekilen saçlardan çok çok az bi kısmı çıktı çok rahatsız edici bi görüntü oluştu. acaba bundan sonra çıkma ihtimali var mıdır ? hiç ektirmeseydim en azından çok doğal ve düzgün bi görüntü olurdu. şimdi geriye de dönemiyosun. çok pişmanım ama inşallah düzelir iyi olacak diye bekliyosun ama birden herşey eskisinden 1o kat daha kötü oluyo..çıkma ihtimali var mıdır 7 ayda yüzde 80 i çıkar deniliyo..birisi bilgi verebilir mi lütfen..

0 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:35:36 

arkadaşlar 7 ayı biraz geçti ama ekilen saçlardan çok çok az bi kısmı çıktı çok rahatsız edici bi görüntü oluştu. acaba bundan sonra çıkma ihtimali var mıdır ? hiç ektirmeseydim en azından çok doğal ve düzgün bi görüntü olurdu. şimdi geriye de dönemiyosun. çok pişmanım ama inşallah düzelir iyi olacak diye bekliyosun ama birden herşey eskisinden 1o kat daha kötü oluyo..çıkma ihtimali var mıdır 7 ayda yüzde 80 i çıkar deniliyo..birisi bilgi verebilir mi lütfen..

53 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:47:34 

benim de 25 gün oldu yaklaşık.şakak ve ön bölgede yapılan ekim bölgesindeki saçların bir kısmı döküldü.çoğu duruyor.ben diğer kısımla olan saç farkını kapasın diye toppik aldım ama çok kısa saç olduğu için kafama talaş tozu dökülmüş gibi oldu :)
var mı bu dönemde kısa saça topp,k uygulayan arkadaş? bu iki farklı tondaki görüntüye alışacağız sanırım bir süre ve insanların aaa saç mı ektirdin şaşkınlıklarına...

334 Mesaj
4 Eylül 2012; 23:52:25 

quote:

Orijinalden alıntı: tekinx

herseyden once cok buyuk gecmıs olsun .
tekin umarım cıkar ekılen saclar genelde soylenen 1 yıla kadar tam oturdugu sacların ,
ama 7 aylık donemde cıkacakların kendını belırgın ettıgı soylenıyor.
Senden rıcam nerede kıme ne kadar kok ve fıyatı yazma sansın var mı ? herkese yardımcı olmus olursun .

2 Mesaj
5 Eylül 2012; 0:00:40 

Merhaba arkadaşlar,
Ben de saç ektirdim.12. güne girdim.Şu anda durum iyi,kafa da duran bir kaç kabuktan başka bir sıkıntı yok.Bir iki sorum olacak bilen arkadaşlara,eğer cevaplayabilrseniz sevinirim.
Birincisi,bu bu ekilen saçların tutup tutmadığını ne zaman anlaşılıyor?Yani 12 gün oldu,şu anda gördüğüm saçlar acaba tutmuş mu demektir?Yada bunu ne zaman söyleyebiliriz?Bide saçlara dokununca bayağı bir sert,bu normal mi acaba?

Şimdiden teşekkür ederim..Herkese geçmiş olsun..

0 Mesaj
5 Eylül 2012; 0:16:21 

Ben 2 yil topik kullandim .13agustosta ekim yaptirdim bende 4 ay sonra resim paylasicam sakin topik kullanmayin.ekim yaptirdigim yer topigin ekim sonrasi zararli oldugunu soyledi ,haklilar cunku deri sac dipleri gozenekler topikle tikaniyor hava alamiyor ,benim kafam eskiden topik yuzunden cok terlerdi hava alamaz sac kokleri .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

53 Mesaj
5 Eylül 2012; 0:32:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Lacivert76

Ben 2 yil topik kullandim .13agustosta ekim yaptirdim bende 4 ay sonra resim paylasicam sakin topik kullanmayin.ekim yaptirdigim yer topigin ekim sonrasi zararli oldugunu soyledi ,haklilar cunku deri sac dipleri gozenekler topikle tikaniyor hava alamiyor ,benim kafam eskiden topik yuzunden cok terlerdi hava alamaz sac kokleri .

lacivert haklısın da ben 1 ay kullancam ekilen yerdeki ara ara dökülmeden kaynaklı açıklığı kapatsın diye.sonra bırakcam ama kısacık sacların arasına girmiyor tozlar ve sırıtıyor.keşke kapatsa da kullanabilsem.bir de ton tutturmak zor gibi bu toppik ürünlerinde.
bence ektirecek arkadaşlar sonbaharda ektirsin ki kışa doğru bere takma şansı olur zaten kış diye öyle gezerler.biz yazın yaptırdık şapka da herzaman takılmıyor sıkıyor insanı.sabır bakalım sabır...

53 Mesaj
5 Eylül 2012; 0:35:00 

quote:

lacivert haklısın da ben 1 ay kullancam ekilen yerdeki ara ara dökülmeden kaynaklı açıklığı kapatsın diye.sonra bırakcam ama kısacık sacların arasına girmiyor tozlar ve sırıtıyor.keşke kapatsa da kullanabilsem.bir de ton tutturmak zor gibi bu toppik ürünlerinde.
bence ektirecek arkadaşlar sonbaharda ektirsin ki kışa doğru bere takma şansı olur zaten kış diye öyle gezerler.biz yazın yaptırdık şapka da herzaman takılmıyor sıkıyor insanı.sabır bakalım sabır...

0 Mesaj
5 Eylül 2012; 7:32:28 

Dort renk sapka aldim takiyorum ayrica kafami makineye vurdum uzun kisa derdim yok komple sifir kafam :)

53 Mesaj
5 Eylül 2012; 10:25:24 

quote:

Dort renk sapka aldim takiyorum ayrica kafami makineye vurdum uzun kisa derdim yok komple sifir kafam :)

keske ben de sifir sacla gezmeye kendiki ikna edebilsem ama maalesef yapamam senin gibi.insallah gur olarak cikar saclarin

0 Mesaj
5 Eylül 2012; 10:44:21 

Umarim seninde gur cikar arkadasim.1yil zaman araligi verdim kendime 3100 greft ekildi onleri sık ekim yaptilar belkide onun icin sifir gezebiliyorum .

89 Mesaj
5 Eylül 2012; 12:08:29 

dhi kalem yöntemiyle ekim yapan bir yer var mı bildiğiniz arkadaşlar, konu açtım ona bile cvp gelmedi yazık...
http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#65421512

53 Mesaj
5 Eylül 2012; 12:50:50 

quote:

Umarim seninde gur cikar arkadasim.1yil zaman araligi verdim kendime 3100 greft ekildi onleri sık ekim yaptilar belkide onun icin sifir gezebiliyorum .

sağolasın lacivert ben de 2500 ortalama ektirdim ön tarafa şok dökülme olmasa da ara ara dökülmeler olması görüntüyü çirkinleştirdi sen de en iyisini yapmışsın kestirmekle.toz işi boş iş saç kısa olunca kapatmıyor toppik falan...

53 Mesaj
5 Eylül 2012; 12:56:08 

quote:

sağolasın lacivert ben de 2500 ortalama ektirdim ön tarafa şok dökülme olmasa da ara ara dökülmeler olması görüntüyü çirkinleştirdi sen de en iyisini yapmışsın kestirmekle.toz işi boş iş saç kısa olunca kapatmıyor toppik falan...

0 Mesaj
5 Eylül 2012; 14:58:40 

Topik kullanma ki aac ekimin nekadar iyi yada kotu olmus gorebilesin yazik okadar aciya katlanip ve para verdikden sonra emekler bosa gitmesin bari .

0 Mesaj
5 Eylül 2012; 15:01:23 

Ekimden ikibucuk sy sonra prp yapilacak ozaman biraz biraz baslar cikmaya herhalde .

0 Mesaj
5 Eylül 2012; 15:20:15 

quote:

Orijinalden alıntı: shadowromeo

dhi kalem yöntemiyle ekim yapan bir yer var mı bildiğiniz arkadaşlar, konu açtım ona bile cvp gelmedi yazık...
http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#65421512

-Dr. Zekeriya Kul
-Dr. Hakan Doganay
baska bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ds8 -- 5 Eylül 2012; 15:23:08 >

0 Mesaj
5 Eylül 2012; 18:30:38 

Selam arkadaslar!
Sac ekimi ve sonucunu almak cok sabir isteyen bir olay.
Sac ekiminden sonra en az 10 ay sonra yavas yavas memnun edici sonuc görünür.Daha iyisi 1 sene kesin beklemek lazim.

0 Mesaj
5 Eylül 2012; 23:05:14 

quote:

Orijinalden alıntı: ds8

-Dr. Zekeriya Kul
-Dr. Hakan Doganay
baska bilmiyorum

Ankara DR. SERDAR GÖRKEM

53 Mesaj
6 Eylül 2012; 0:58:25 

quote:

-Dr. Zekeriya Kul
-Dr. Hakan Doganay
baska bilmiyorum

dr.atilla nın sitesinde okumuştum prp hediyesine falan kanmayın diyor.çok önemli dişe dokunur işlemler olarak görmüyor yorum cevaplarında bu işlemleri.
aslında bilimsel bir işlem.saç derisi altına saçı besleyen kan enjekte ediliyor direkt saçları azdıracak durum bence...
saç ekimimden genel olarak memnunum ama sabırsızlık olunca insan bir anda uzasın çıksın göreyim diye bekliyor.

53 Mesaj
6 Eylül 2012; 1:00:38 

quote:

-Dr. Zekeriya Kul
-Dr. Hakan Doganay
baska bilmiyorum

dr.atilla nın sitesinde okumuştum prp hediyesine falan kanmayın diyor.çok önemli dişe dokunur işlemler olarak görmüyor yorum cevaplarında bu işlemleri.
aslında bilimsel bir işlem.saç derisi altına saçı besleyen kan enjekte ediliyor direkt saçları azdıracak durum bence...
saç ekimimden genel olarak memnunum ama sabırsızlık olunca insan bir anda uzasın çıksın göreyim diye bekliyor.

53 Mesaj
6 Eylül 2012; 1:11:44 

quote:

-Dr. Zekeriya Kul
-Dr. Hakan Doganay
baska bilmiyorum

53 Mesaj
6 Eylül 2012; 1:27:35 

quote:

-Dr. Zekeriya Kul
-Dr. Hakan Doganay
baska bilmiyorum

0 Mesaj
6 Eylül 2012; 3:48:32 

Var ol arkadaşım 10 dk güldüm şu yorumuna :))

'' meğer benim saçlar minoxille düzeyli bir ilişki yaşıyolarmış.bırakınca onlarda beni bıraktı ''

12 Mesaj
6 Eylül 2012; 10:06:28 

arkadaslar saç ektirmem gerek :) lütfen izmir firmaları hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun dr.firma vs vs yüzlerce var kafama cok takıldı yanlış kiş ve yanlış operasyıon yaptırmak çünkü bu işin geri dönüşü yok teşekkürler...

0 Mesaj
6 Eylül 2012; 10:25:11 

Merhaba bende uzun süredir araştırıyorum saç ekimini fakat bir türlü karar veremiyorum..Tavsiye ettiğiniz yerler varmı? Artık yaptırmak istiyorum...Cvp larınızı bekliyorum....

89 Mesaj
6 Eylül 2012; 10:51:40 

quote:

-Dr. Zekeriya Kul
-Dr. Hakan Doganay
baska bilmiyorum

istanbul içi gerekli.
Güvenilir mi? ne kadar yapıyorlar biliyor musunuz benim alın bölgesi, maximum 3000 greft lazım.

0 Mesaj
6 Eylül 2012; 15:17:06 

Arkadaşlar yaptıran yokmu bana lütfen yardımcı olun 15 günüm kaldı Almanyaya dönücem...Bir kaç yere gittim fakat hala kararsızım kime güveneceğimi bilemiyorum,Hepsi aynı şeyi söylüyor..Saçımın üst tarafı komple açık 1 yere gittim 2,500 greft dediler--biyerde donör bölge çok iyi maximum 3,500 grefte kadar alabiliriz dediler,Forumlarda bakıyorum 5000-6000 greft ekim yaptıranlar var bu doğrumu acaba????Cvp larını için şimdiden teşekkürler

12 Mesaj
6 Eylül 2012; 15:42:51 

konhairde güzel saç ekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatben -- 8 Eylül 2012; 10:17:03 >

334 Mesaj
6 Eylül 2012; 19:28:15 

arkads surda yaptır burada yaptır desek cok reklam kokan hareketler olur . yanlısanlasılır , bence sen foruma yaptıranjlara sonuc alanlara ılk sayfadan beerı bır goz gezdır sana yakın saçı olan kısılere dogru sonuc alanlar dogrultusunda karar verebılırsın.

Bence sacının resmını buraya koy derım .

334 Mesaj
6 Eylül 2012; 19:30:27 

benımde gorustugum yerler ıcerısındeydı . Yanlıs hatırlamıyorsam tek fıyat 1500 euro ydu . Bahcelıevler ankara' da

Orada yaptıran bır tanıdıgım var sonuc fena degıldi

0 Mesaj
6 Eylül 2012; 21:06:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet---1975

Arkadaşlar yaptıran yokmu bana lütfen yardımcı olun 15 günüm kaldı Almanyaya dönücem...Bir kaç yere gittim fakat hala kararsızım kime güveneceğimi bilemiyorum,Hepsi aynı şeyi söylüyor..Saçımın üst tarafı komple açık 1 yere gittim 2,500 greft dediler--biyerde donör bölge çok iyi maximum 3,500 grefte kadar alabiliriz dediler,Forumlarda bakıyorum 5000-6000 greft ekim yaptıranlar var bu doğrumu acaba????Cvp larını için şimdiden teşekkürler

arkadasim iyi bir yere gideceksen saten onlar öyle 15 gün icinde sana ekim tarihi veremezler yogun olduklari icin..

0 Mesaj
6 Eylül 2012; 22:05:51 

CVPLARINIZ İÇİN TEŞEKÜR EDİYORUM.BUGÜNDE BİR ÇOK YER GEZDİK KUZENİMLEN..VALLAHİ İSTANBULDA YAŞAMAK ÇOK ZOR O KADAR YOĞUNKİ TRAFİKTEN EVE ZOR GELDİK..ALLAH SABIR VERSİN BURADA YAŞAYANLARA..KUZENİM BENİ BİR KAÇ İSİM YAPMIŞ BÜYÜK HASTANEYE GÖTÜRDÜ BUGÜNDE BENİ..YERLERİ VARMIŞ 3 GÜN SONRASINA FALAN..GÜN OLAYINDAN SIKIJNTI ÇEKİCEMİ SANMIYORUM...HASTANE OLMASI İYİ FAKAT AÇIKLIĞIMIN 2 SEANSTA KAPATILACAĞINI TEK SEANSTADA 2500 GREFT EKİCEKLERİNİ SÖYLEDİLER.2. SEANSDA GELMEM ZOR OLUCAK BELKİ 2- 3 SENE SONRA BİR DAHA TÜRKİYEYE GELEBİLİRİM..BİR SAÇ MERKEZİNEDE GİTTİK FAKAT HASTANE ORTAMI DEĞİL,AÇIKÇASI ENFEKSİYONDAN KORKTUM..ANLAŞILDI TABANA KUVET GEZMEYE DEVAM:)

0 Mesaj
6 Eylül 2012; 22:08:10 

CVPLARINIZ İÇİN TEŞEKÜR EDİYORUM.BUGÜNDE BİR ÇOK YER GEZDİK KUZENİMLEN..VALLAHİ İSTANBULDA YAŞAMAK ÇOK ZOR O KADAR YOĞUNKİ TRAFİKTEN EVE ZOR GELDİK..ALLAH SABIR VERSİN BURADA YAŞAYANLARA..KUZENİM BENİ BİR KAÇ İSİM YAPMIŞ BÜYÜK HASTANEYE GÖTÜRDÜ BUGÜNDE BENİ..YERLERİ VARMIŞ 3 GÜN SONRASINA FALAN..GÜN OLAYINDAN SIKIJNTI ÇEKİCEMİ SANMIYORUM...HASTANE OLMASI İYİ FAKAT AÇIKLIĞIMIN 2 SEANSTA KAPATILACAĞINI TEK SEANSTADA 2500 GREFT EKİCEKLERİNİ SÖYLEDİLER.2. SEANSDA GELMEM ZOR OLUCAK BELKİ 2- 3 SENE SONRA BİR DAHA TÜRKİYEYE GELEBİLİRİM..BİR SAÇ MERKEZİNEDE GİTTİK FAKAT HASTANE ORTAMI DEĞİL,AÇIKÇASI ENFEKSİYONDAN KORKTUM..ANLAŞILDI TABANA KUVET GEZMEYE DEVAM:)

53 Mesaj
6 Eylül 2012; 23:34:20 

quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

benımde gorustugum yerler ıcerısındeydı . Yanlıs hatırlamıyorsam tek fıyat 1500 euro ydu . Bahcelıevler ankara' da

Orada yaptıran bır tanıdıgım var sonuc fena degıldi

ben konhair de yaptırdım işçilik ilgi alaka iyiydi sorun yoktu ücrette abartı durum yok piyasa ile aynı.neyse onu derler.ilk gittiğimde ben de tedirgindim aslında ama sonradan insan rahatlıyor güveniyor.ekip tecrübeli merak etmeyin

53 Mesaj
6 Eylül 2012; 23:37:44 

ekim yaptıran arkadaşlar bu şok dökülme sonrası saç diplerindeki kırmızı izlerin iyileşmesi kaybolması için ne yapabiliriz var ise tecrübelerinizi aktarsanız.bende az bir dökülme oldu ekilen alanda ama açık renkli saç olduğu için saç dipleri görünüyor ve kırmızılık farkediliyor.esmer arkadaşlar daha şanslı bu konuda...

0 Mesaj
6 Eylül 2012; 23:49:09 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet---1975

1-antalya adpendos hst. Dr. A.Hakan DOĞANAY
2-dr.ilhan serdaroğlu

0 Mesaj
7 Eylül 2012; 9:42:33 

Tavsiye ettikleriniz ile görüşeceğim....çok teşekkür ediyorum.....Zaten 1 hafta içinde artık karar vermem lazım ..Tatilimde mağfoldu:(

89 Mesaj
7 Eylül 2012; 10:50:47 

Bilmediğim tanınmış biryerde dhi(kalem tekniği) ile mı yaptırmak mantıklı, yoksa arkadaşımın çalıştığı bir estetik hastanesinde normal fue mi(dhi yok) ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowromeo -- 7 Eylül 2012; 10:52:06 >

0 Mesaj
7 Eylül 2012; 11:21:32 

bende almanyada yaşıyorum yakın zamanda türkiyeye geleceğim ve gelmişken saçımıda yaptırmak istiyorum şimdiden araştırıyorum...Ama ben kesinlikle hastane olsun istiyom.....

5 Mesaj
7 Eylül 2012; 17:04:54 

quote:

Orijinalden alıntı: erkanozkan

Merhaba arkadaşlar,
Ben de saç ektirdim.12. güne girdim.Şu anda durum iyi,kafa da duran bir kaç kabuktan başka bir sıkıntı yok.Bir iki sorum olacak bilen arkadaşlara,eğer cevaplayabilrseniz sevinirim.
Birincisi,bu bu ekilen saçların tutup tutmadığını ne zaman anlaşılıyor?Yani 12 gün oldu,şu anda gördüğüm saçlar acaba tutmuş mu demektir?Yada bunu ne zaman söyleyebiliriz?Bide saçlara dokununca bayağı bir sert,bu normal mi acaba?

Şimdiden teşekkür ederim..Herkese geçmiş olsun..

ekilen saçlar ilk 32 gün çok hassastır. aşırı özen ister hiç bir yere değmemen gerekir. 12. gün sonunda artık saç kökleri oturmuştur. istesen de çıkartamazsın. tutmuştur tumasına. ama her arkadaşın dediği gibi kesin sonuçları 4 aydan önce göremezsin. geçmiş olsun..

2 Mesaj
7 Eylül 2012; 19:46:33 

merhabalar hocam teşekkür ederim.Bugün 15. güne girdim.Kabuklanma üst tarafta hala var.Özenle yıkamaya devam ediyorum.Fakat bugün yıkarken bayagı bir saç geldi elime.En az 15 tane falan.Bunlar tutmayan saçlar heralde?Gerçi bakıyorum kökü var mı diye,anlayamıyorum,saçın dibinde küçük bir topaklık var ama kabuk gibi de duruo.Herhalde şok gökülme sonucu olan saçlar degildir bunlar,tutmayan saçlardır degil mi?

2 Mesaj
7 Eylül 2012; 19:51:14 

merhabalar hocam teşekkür ederim.Bugün 15. güne girdim.Kabuklanma üst tarafta hala var.Özenle yıkamaya devam ediyorum.Fakat bugün yıkarken bayagı bir saç geldi elime.En az 15 tane falan.Bunlar tutmayan saçlar heralde?Gerçi bakıyorum kökü var mı diye,anlayamıyorum,saçın dibinde küçük bir topaklık var ama kabuk gibi de duruo.Herhalde şok gökülme sonucu olan saçlar degildir bunlar,tutmayan saçlardır degil mi?

814 Mesaj
7 Eylül 2012; 22:19:49 

Arkadaslar benim yaklaşık 4 buçuk ay oldu. Eskisine göre çok az daha iyi ama beklediğim sonuc bu degildi. Sizce benim icin süreç bitti mı, daha beklemeli miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

334 Mesaj
7 Eylül 2012; 23:36:36 

quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

Arkadaslar benim yaklaşık 4 buçuk ay oldu. Eskisine göre çok az daha iyi ama beklediğim sonuc bu degildi. Sizce benim icin süreç bitti mı, daha beklemeli miyim?

ekimi nerede yaptırdınız ?

4 ay erken bır surec , 8 . ay tam olarak gorurusun .

814 Mesaj
8 Eylül 2012; 0:22:33 

Su an isim vermek istemiyorum. Ancak güvenilir, temiz ve özenle olduguna emin oldugum bir yerde ektirdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
8 Eylül 2012; 9:50:26 

lÜTFEN İSİM VERİN BENDE GİDİP GÖRÜŞMEK İSTERİM EĞERKİ MEMNUNSANIZ...BİRDE AHMET BEY SİZ NE YAPTINIZ ????

428 Mesaj
8 Eylül 2012; 9:56:49 

Kayseride en iyi saç ekim merkezi hangisidir ?

AMD Phenom II X6 1090T 4.00 Ghz //MSI 970 G46// Powercolor 2 GB 7850 PCS+ // 2*4 Corsair Vengeance 1600Mhz Cl9// OCZ 120 Gb SSD// // Seagate 500 Gb//Thermaltake 850 watt 80 + Bronz//İnca 23 inch//Sunbeam core contact freezer

12 Mesaj
8 Eylül 2012; 9:58:40 

konhairde güzel ekimler var buda resimler internete buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatben -- 8 Eylül 2012; 10:19:19 >

12 Mesaj
8 Eylül 2012; 10:19:39 

resimler

0

0

Ekteki dosya (2)

334 Mesaj
8 Eylül 2012; 12:08:22 

quote:

Orijinalden alıntı: suatben

resimler

0

0

bence her ıkı resımde de sac cızgısı cok alttan almıslar ilerki yaslarda yaslılıklarında sıkıntı olabılır ,cunku alın kıvrımları fazlalasacaktır. o yuzden sac cızgısının yukarda olması onemlı, doluluk acısından ıyı gıbı duruyor

Neredeyse her gorustugum merkezde bu vardı ;
İlk çekilen resımlerde solgun resım ve ınsan tipi kullanıyolr . REsım beyazlastırılıyor Surat ıfadesi mimikler asık gosterılıyor .

İkinci resimlerde genelde gülen sevimli surat ve ve cozunurlugu yuksek resımler .

0 Mesaj
8 Eylül 2012; 12:14:01 

quote:

Orijinalden alıntı: serkanw42

Arkadaşlar cümleten merhaba. uzun zmndır giremiyorum siteye ve takip olayımda bitti, allaha şükür biz kurtulduk. allahım sizleride kurtarsın. bugün tesadüfen aklıma geldi ve bir bakmak istedim özel msjlar gelmiş. hepsine tek tek cvp veremeyecegim çnkü soru aynı. nereye ektirdiniz, ne kadar zaman oldu kaç lira ödediniz ve şuan durum nasıl gibi sorular. bunların cvpları geçmiş sayfalarda defalarca konuşuldu. ayrıca facebook oluşturdum ki orada hep güncelligini korusun diye. yani diger geçmiş sayfalara gitmek tek tek aramak zorunda kalmayınız diye. allahım sizlerede güzel ekimler nasip etsin... saygılarımla...

serkan mrb,

ekimin çok güzel görünüyor, güle güle kullanmanı dilerim. hem sizin hem diğer arkadaşların fikirlerini almak amacı ile yazıyorum, olumsuz bir yorum olarak algılamayın lütfen.

mevcut verici alanı kullanmışsınız ve tepe kısmınada sakaldan ekim yaptırmışsınız. sakal ekimi yapılan kısmın diğerlerinden kalın ve fotoğraflarda dik ve biraz kıvırcık olduğunun farkındasınız sanırım. ayrıca çok belli olmasada enseniz oldukca seyrekleşmiş, sn hocamızda buna istinaden tepe bölgesine ekimi sakaldan uygun görmüş. birinci olarak sakaldan alınanlar enseden alınanlarla karıştırılarak dağıtılsaydı yine bu şekilde belli olurmuydu. ikinci olarakda dökülme devam ettiğinde ki tepeden başlamak suretiyle yanlardan tepeyle birleşen kısım dökülmeye devam edecek ve açıklık mutlaka oluşacak (3 sene 5 sene sonra) planınız nedir. verici alan çok az ve her alımda daha da seyrekleşecek. sakaldan alınabilecek miktarda belli ve saç olmadan direk sakaldan ekilmeside kendini belli ediyor.

saç ektirmeyi düşünen benim gibi arkadaşlarda kendi yorumlarını yazsın lütfen. SAÇ EKİMİ YAPTIRDIKTAN 3-5 SENE SONRA ARALARDA AÇIKLIK OLDUĞUNDA BUNLARI NASIL KAPATICAZ. EKİLENLERİN TEKRAR ALINIP EKİLMESİ BİR ÇÖZÜM OLSA BİLE ÇOK AZ BİR KISMI ALINIP EKİLEBİLİYOR. PEKİ BUNUN İÇİN BİZLERİN PLANI NE ? EKTİREYİM 2-3 SENE GÜZEL DURSUN SONRASINA BAKARIZ DEMEK ÇOK RİSKLİ. DÖKÜLME HİÇ BİR YAŞTA DURMUYOR SADECE AZALARAK DEVAM EDİYOR. ???????????????

saygılar,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skorxxx -- 8 Eylül 2012; 12:16:57 >

12 Mesaj
8 Eylül 2012; 12:58:20 

bence çok doğal bir saç ekimi olmus diğeri senin görüşün ilk insan saç ektiği zaman tuhaf hissediyor kendini birden saçın oluyor adamda tabiki güleryüz olur

12 Mesaj
8 Eylül 2012; 14:50:43 

bende konhairi araştırıyorum kısmet olursa benim kellikte bu tipte

0

1 Mesaj
8 Eylül 2012; 15:54:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Skorxxx

sakal ekimi yapılan kısmın diğerlerinden kalın ve fotoğraflarda dik ve biraz kıvırcık olduğunun farkındasınız sanırım.

Bu bahsettiginiz duruma hangi resime bakarak karar verdiniz acaba ?
Bende arkadasin facebook sayfasindaki butun resimlere baktim ama arada herhangin bir fark goremedim ??

12 Mesaj
8 Eylül 2012; 16:04:22 

resim daha net burda arkadaşlar

0

Ekteki dosya (1)

0 Mesaj
8 Eylül 2012; 17:41:18 

quote:

Orijinalden alıntı: schakalx

/size]

Bu bahsettiginiz duruma hangi resime bakarak karar verdiniz acaba ?
Bende arkadasin facebook sayfasindaki butun resimlere baktim ama arada herhangin bir fark goremedim ??

ense seyrekliği 13.resimde bariz şekilde belli, sakal ların diğerlerinden farklı durduğu resimde 27-28-33-34-36 gibi 43-44-46 daha bariz. sakın yanlış anlamayın güzel bir ekim, sadece daha iyisi için yorumlarımı belirttim.

0 Mesaj