Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (526. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Onde bı kabuklanma vardı , O nu cıkarınca altta hafıf kanaması oldu .

en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • Bu resım amelıyat sırasında , donorler alındıktan sonrakı mola da kımse yokken gızlı cektıgım bır resım

Yanlar da hafif şişlik var , saç içindeki " ben"lere de işaret kondu ekim yapılmadı .

• saç ekimi yaptıralı 3 hafta oldu.henüz şok dökülme yok ama arka-ense bölge hala kapanmadı.ne kadar sürüyor bu kapanma süresi acaba.görüntü çok çirkin oluyor çünkü.kişiye göre değişse de ense bölgesi ne kadar sürede kapandı ektiren arkadaşalrın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet28

saç ekimi yaptıralı 3 hafta oldu.henüz şok dökülme yok ama arka-ense bölge hala kapanmadı.ne kadar sürüyor bu kapanma süresi acaba.görüntü çok çirkin oluyor çünkü.kişiye göre değişse de ense bölgesi ne kadar sürede kapandı ektiren arkadaşalrın?

hangi stil ile aldılar saç koklerını ?
  • mikromotor cihazi ile aldilar.tahris v.s yok da arka aciklik ne zaman kapanir onu meram ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

mikromotor cihazi ile aldilar.tahris v.s yok da arka aciklik ne zaman kapanir onu meram ettim

mikromotor kullanınca alttaki video gıbı oluyor 5:30 dan sonra net bır sekılde gorunuyor .

Biraz zaman alıyor iyileşmesi

http://www.youtube.com/watch?v=UoAuerHtXvw&feature=relmfu
  • sadece on tarafa sıkılaştırma yapılırsa var olan saçlara zararı olur mu?? ve doğallık ;
    kalem ile yapılan doğal olur gibi algılıyorum yorumlara baktığımda ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

quote:

mikromotor cihazi ile aldilar.tahris v.s yok da arka aciklik ne zaman kapanir onu meram ettim

mikromotor kullanınca alttaki video gıbı oluyor 5:30 dan sonra net bır sekılde gorunuyor .

Biraz zaman alıyor iyileşmesi

http://www.youtube.com/watch?v=UoAuerHtXvw&feature=relmfu

evet ordaki ense haline benzer...üstünden saç uzuyor ama ince telli ve açık kahve saç olması nedeniyle belli oluyor.sanırım 2.ayın sonunda ancak kapanır gibi...toppik sipariş verdim ozamana kadar hem ekilen bölgedeki farklılığı kapatsın hem de alınan yerin açıklığını kapatsın diye kullanacağım.inşallah pek anlaşılmaz...
  • quote:

saç ekimi yaptıralı 3 hafta oldu.henüz şok dökülme yok ama arka-ense bölge hala kapanmadı.ne kadar sürüyor bu kapanma süresi acaba.görüntü çok çirkin oluyor çünkü.kişiye göre değişse de ense bölgesi ne kadar sürede kapandı ektiren arkadaşalrın?

mehmet28 ben 45.güne girdim şuan ense 10.gün kapanmıştı ama kişiden kişye değişebir tabiki.saç ekiminin her süreci sabır işiymiş ben bunu öğrendim senin ensede illaki kapanacaktır ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebel26

quote:

mehmet28 ben 45.güne girdim şuan ense 10.gün kapanmıştı ama kişiden kişye değişebir tabiki.saç ekiminin her süreci sabır işiymiş ben bunu öğrendim senin ensede illaki kapanacaktır ;)

tamam da rebel 10.gün kapanması biraz tuhaf değil mi acaba? o sürede kısa saçlar uzayıp açıklığı nasıl kapatsın aralardaki? yara tahriş v.s falan yok onları kastetmedim de saç alınan yerlerin boşluklarını kastettim.o da 2 ayı bulur normal insanda sanırım...
    eğer dediğin şekildeyse çok iyi adına sevindim...
  • quote:

quote:

quote:

tamam da rebel 10.gün kapanması biraz tuhaf değil mi acaba? o sürede kısa saçlar uzayıp açıklığı nasıl kapatsın aralardaki? yara tahriş v.s falan yok onları kastetmedim de saç alınan yerlerin boşluklarını kastettim.o da 2 ayı bulur normal insanda sanırım...

8 . gun ense resmım ,

manuel alınanlar hemen kapanıyor ,

Mikromotor un ısısı da onemlı tabı ,

donme derecesı yandakı koklere zarar vermemesi için oldukça onemlı , ,iyi ayarlanmalı!

• 9 gün resmim .

• quote:

quote:

quote:

valla bılmıyorum dostum benımkıde mıkromotorla yapılmıstı hatta 3 tane buyuk kesık olusmus kanlı bı ense vardı ılk gun bandajı cıkarınca dehsete kapıldım burası nası kapancak dıe ama dedıgım gıbı cabuk kapattı bu radıkalultras arkadasında 9. gun resmıne baktım nerdeyse bellı olmuyo flaşlı çekmıs bıde.ben senınkıde yakın zmanda kapanacaktır dıe dusunuorum sen yınede doktoruna bı danıs ıstersen bızım yarım bılgılerımız yanıltmasın.saygılar.
  • quote:

9 gün resmim .

radicalultras saçlar güzel gorunuyor en kısa zamanda ormana donmesı temennısıyle;tabı hepımızın :))
  • quote:

quote:

9 gün resmim .

radicalultras saçlar güzel gorunuyor en kısa zamanda ormana donmesı temennısıyle;tabı hepımızın :))

yok benim işlem gayet nazik ve dikkatli yapıldı öyle kanlanma kesi tahribat v.s yoktu.benden enseden ortalama 2800 kök alındı.ama radicalultras arkadaş gibi değil tabi.biraz açıklığın belli olma sebebi de kök alınmayan diğer yerlerdeki saçların uzamasından.yani radicalultrasın ensesindeki diğer saçları çok kısa.biraz da ondan farkedilmiyor.ben mikromotorun bu denli sebep olacağını sanmıyorum.belki biraz konuşmam için erken olabilir belki de haftaya daha iyi kapanır bilemiyorum.sonuç olarak ekimden memnunum hiç bir problem yaşamadım.sabır ve zaman bakalım...
  • cok saol rebel :) aydnı dıleklerımle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

hakan_svs, saç ekimi kime yaptırdın?
    kök alınan bölgede kızarıklıkvar mı?
    birde kök alınan bölgenin fotografını ekleyebilirmisin?

kardeş ben estehair e yaptırdım şişlidekine... kök alınan bölge doğal olarak kızarık ama çok fazla göze batmıyor tam geçmesi 3-4 ayı buluyormuş sanırım..
  • şu sorulara cvp verecek kimse varmı ?

1-----Ekimin 8.gününde solgar biotine başladım ve ekim 1.ayını doldurduğunda minoxile başlayacağım. biotini aldığım eczanede bana biotini solgar formula snh (çinko silisyum vb vitaminler var içinde) ile birlikte kullanmamı o zaman çok etkili olacağını söylediler sizce buna gerek varmı ? kullanan varmı nasıl sonuç aldınız ?

2---- Saçlarımın ekimden 2 hafta sonraki hali gayet iyiydi nerdeyse bütün saçlarım uzadı bu uzayan saçların hepsi şok dökülmeden sonra yeniden çıkacak değil mi ? bide saçlar ekimden sonraki gibi mi olacak yoksa 1 yıl sonra daha mı artar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_svs

şu sorulara cvp verecek kimse varmı ?

1-----Ekimin 8.gününde solgar biotine başladım ve ekim 1.ayını doldurduğunda minoxile başlayacağım. biotini aldığım eczanede bana biotini solgar formula snh (çinko silisyum vb vitaminler var içinde) ile birlikte kullanmamı o zaman çok etkili olacağını söylediler sizce buna gerek varmı ? kullanan varmı nasıl sonuç aldınız ?

2---- Saçlarımın ekimden 2 hafta sonraki hali gayet iyiydi nerdeyse bütün saçlarım uzadı bu uzayan saçların hepsi şok dökülmeden sonra yeniden çıkacak değil mi ? bide saçlar ekimden sonraki gibi mi olacak yoksa 1 yıl sonra daha mı artar ?

1. sorun hakkında bılgım yok
    2. cide ise duyduklarımızdan ogrendıklerımızden gorduklerımızden anladıgımız kadarı ıle sok dokulmeden sonra yenıden cıkacak bu da 6-10 ay suresınde gorunur ve sekıl verılır durumda bır sac nıtelıgınde oluyormus .
  • quote:

Orijinalden alıntı: adali51

quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_77

quote:

Orijinalden alıntı: ds8

Dr Serdar Gökremi fazla forumlarda görmedim, ben kendisiyle görüstüm 5000 kiseye kadar ekim yaptigini söyledi
    nasil oluyorsa diyelim günde bir kisiyi ekse senede 365 kisi eder cumartesi pazari saymiyorum birde
    10 sene bu isi yapsa 3650 yapar anlayamadim.
    Hicbir yerde reklamini görmedim bu kadar arastirdim nerden bu Doktoru insanlar buluyor?
    Bu Doktorda ekim yaptiran arkadaslar önceki sayfalarda su an durum nasil
    uastaerdem, ucanzebra, poseidon_77

bu arada radicalultras resimlerin icin sagol ekimin hayirli olsun masallah güzel gözüküyor

Ben de çok fazla görmedim. hatta adını duyduğum da ve görüşemye gittikten sonra özllikle araştırmama rağmen çok az bilgiye ulaşabildim. Bizim bi arkadaş sakaryada ki balıkçıda sahibinde fatrketmiş. onunla konusmuşmusşlar ve arkadaşım ektiren ardaşın saçlarını inceleyip beğenmiş. Sonra beni tanıştırdı Öyle bi tanışma faslımız oldu.

Önce ben ektirdim. Dün o arkadaşım ektirdi.

hayırlı olsun kardesim..
    acaba serdar beyin branşı hakkında bilgin var mı?
    plastik cerrahı mı?...
    birde ekimi nerde yapıyor.. hashane mi mayenehanede mi..

Plastik cerrahi alanında Doçent Doktor. Ekimi kendi merkezlerinde yapıyorlar. hastane değil ama. strilizson bakımından özel hastane statüsünde. O konuda gönlüm rahattı benim..
  • 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.