en iyi saç ekim merkezi neresidir
24254 Cevap2679214 Görüntüleme360 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: sertacokun, adler64
2 kayıtlı üye, 32 misafir
  Yazdır
Sayfa: <<     147 [149] 151 152 153 154 155 156      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Nisan 2012; 19:34:42 

quote:

Orijinalden alıntı: serkanw42

quote:

Orijinalden alıntı: yok123

rezil sensin terbiyesiz mürit.. adam diyor ki kanal açmadan iğneyle ya da başka yöntemlerle bu adamlarn kullandığı yöntem toplu kanal açma değil lateral slitle.. tek tek iğneyle yerleştirmek bu kanal açma yöntemi dğeil.. mürit seni..

Bak yok123 nickli arkadaş siteye mümkün oldugunca yazmıyorum. kimseyi birilerine yönlendirmiyorm. herdafsında da diyorumki ben sadece bilgilendirdim ben karışmam gerisine ama sen kalmış terbiyesiz diyip terbiyesizlik yapıyorsun. mürit filan... arkadaş ben sadece bildikllerimi aktarmaktayım soran olursa. birde yanlış birşey yazılırsa düzeltme yapıyorum. kendi yazında kendin çelişkiye düşmüşsün. kanal açma degildir lateral slitle tek tek igneyle yerleştirme diyorsun. bunu bir hekime sorarmısın ne cvp vercek sana. bizimde anlattıgımız zaten bu. yine kanal açılıyor ama o anda graft yerleştiriliyor yani toplu ile tek farkı birinde hemen yerleştirilmesi digerinde bekletilip kanalların tümü açıldıktan sonra konmasıdır diyorum. kalemle diye bahsettigimiz yöntemde ise ap ayrı bir sistem var bunun videoları var araştır bir bak. lütfen birisine ön yargı yapmadan önce kendini eleştir. bende sana agır laflar söyler seni yerden yere vurabilirim ama bu bir işimize yaramaz sadece sayfalarca bilgi kirliligi oluşturur. daha öncede hakkımda olumsuz yazılar yazdın hakaret edeci kadar cümleler kurdun ama ben sana hala ne hakaret ediyorum ne de yerden yere vuruyorum. madem ben müritim yada başka birşey buyrun arkaslar bu imajı çürütün sizlerde koyun resimlerinizi şuraya ektirdim işlemlerim böyleydi sonuçları da bu diyin. sadece buraya yazarak şu şöyle bu böyle diyerek kime kaç kişiye gerçekten faydanız var anlamıyorum ki. senin düşündüklerini yada bildiklerini başkası düşünmüyormu yada neden yazmıyor sence bir düşün. kendine gel lütfen bir kez daha saygısızlık yapma bana karşı. ben paylaşım dahi yapmıyorum farkındaysanız... bundan sonra yazılarımda azaldı. gittikçede azalcak böyle devam ederse. neyse allahım herkeze akıl fikir vermiş sadece bunu kullanmak iyiye yönlendirmek önemli. kullanan arkdşlar bu saç ekiminden bence en güzellerine ulaşacaklar.

kusura bakma dostum o zaman benim amacım kimseyle tartışmak değil.. insanları yanlış yönlendirdiğim yok demek istiyorum.. bu iğneli ekimle kalem yöntemi bir yana lateral slit bir yana demek istiyorum.. iğneyle açılan kanalların o kesici aletlerla açılan kanallarla ilgisi yok.. çok daha az travma oluşuyor.. kalem yöntemiyle bir farkı yok neredeyse.. hatta çoğu cerrah özellikle bu yöntemi tercih ediyor.. insanların haberi olsun diye söylüyorum amacım kimseyle tartışmak değil.. ama kanal açma yöntemi değil iğne yöntemi.. kalem yöntemiyle aynı prensiplere dayalı.. üstünlüğü de şu.. greftler alınır alınmaz ekildiği için dışarda çok beklemiyor dolayısıyla yaşama şansı azalmıyor..

0 Mesaj
22 Nisan 2012; 22:20:12 

ekim yapılalı 1 5 ay oldu halen şok dökülmede oluyo nadiren küç.ük küçük çıkan saçlarda var ama şu an çok seyrek tek tük va kafamda kaşınma başladı ekilen bölge saçlar çıktığı içinmi oluyo kaşınma acaba

0 Mesaj
22 Nisan 2012; 22:32:06 

quote:

gurayguray
Er

[X]

20 Nisan 2012; 21:40:21

Kısacası arkadaşlar benim geçmişte araştırdığım gibi sizlerinde medya dünyasındaki gürültüde doğru insanı bulabilmeniz dileklerimle

17 Nisan 2012 de Dr İlhan Serdaroğlu tarafından bana uygulanan saç ekimi operasyonuyla ilgili yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istedim.
Saç ekimine karar vermeden önce İnternette bir çok forum sitelerini okudum, araştırma yaptım, cevrem de daha önce ekim yaptırmış kişileri dinledim ve kafam allak bullak oldu. Saç ekimi konusunda iyice kararsız oldum. Ve 1 yıl ertelemeyi planladım. Şansıma güveniyordum, çünkü doğru insanı bulamaz isem, şansa ihtiyacınız gerçekten var demekti. ve tek şans,

Her zaman gittiğim kuafümü bir gün saçı ekilmiş halde gördüm. 1 yıl boyunca hiç aksatmadan ona traş olmaya gittim, ve saçlarındaki aylık gelişimi gördükçe içime bir umut doldu. Forumlarda ve internet uzman TV de Dr Dr İlhan Serdaroğlu nu sık sık izliyordum. Ancak o İlhan mı Bu İlhan mı derken Tesadüfe bakın ki kuaförüm de saç ekimini Dr İlhan Serdaroğlu gerçekleştirmiş.

Ve şans geldi,
Kararını ver Güray doğru insanı buldun dedim ve cesaretlendirdim kendimi
1 yılın sonunda kuaförümün saçlarını görseniz inanamazsınız. Harika ,

Yoğun olduğu için Dr İlhan Serdaroğlu asistanı 1 hafta sonrasına zor randevu alabildim. (abartmıyorum, yada ben yoğun dönemine denk geldim)

Randevu günü bana anlatıyor Dr İlhan Serdaroğlu ama nafile ben ezberlemişim bir yıldır yaptığım araştırmalar ile.
Kendisine ilk size geldim deyince şaşırdı. Normalde her halde herkesin bir güzel diğer merkezleri gezip ona gelmesine alışkın olsa gerek bu şaşkınlığı.

Neyse Dr İlhan Serdaroğlu nun kafam daki incelemeleri bittiğinde olur dedi, bu sorunun çözerim, şuraya şu kadar buraya şu kadar greft ekeriz 3000 kök ile güzel bir iş çıkartırız dedi.
Ücreti sorduğumda gerçekten pazarlık bile etmeyeceğim tek bir fiyat söyledi.
Ben ne dersem beğenirsiniz.;
Dr bey bu greft sayısını dahada yükseltelim ben daha fazla ücret ödemeye razıyım dedim.

Dr İlhan Serdaroğlu cevabı aynen; HAYIR, isterseniz 2 katı 3 katını verin ekilebilecek maksimum köksayısıdır, olmaz

Düşünün hayır dedi bana ya,

O anda doğru insanı bulduğumun teyidiydi bu aslında, Gerçekçi, hastasının halinden anlayan güler yüzlü ve dürüst dost canlısı bir insan,..

operasyon gününü ben öne cekmek için uğraştım olmadı, 1 hafta sonrasına gün verdi, ve ben 1 hafta boyunca belki bir randevusu iptal olur da beni öne çeker diye kaleşçe beklemeye başladım heyecan ile.

1 hafta sonra dediği saatte anlattığı gibi saç ekimi aşamalarından geçtim, Genç dinamik güler yüzlü asistanlarının yardımıyla hazırlandım saat 11 de değişime girdim, öğlen yemeği arasında dinlendim odama sıçak yemek ile karnmı da doyurdu, sonra geçtik 2. kısıma ağrısız sızısız televizyon seyrede seyrede bir ara uyumuşum başımdaki o işlem devam ederken. Inanmayacaksınız ama hissetmiyorsun,
kendisi bana bir şeyler sorduğunda uyandım, canı sıkılıyor insanın saatlerce yatmaktan. Belki bir lateks yatak lazım bence hastaları için... Nihayet 17:15 gibi bitti, sonunda bitti.

Bundan sonraki aşamalar herkesin bildiği gibi, Yazdıklarımın eksiği vardır, abartı ve fazlası yoktur.
Şikinlik olur diye korktum olmadı, ağrı sızı sonraki günlerde olmadı, Beni gören arkadaşlarımın yüzün şişmemiş morarmamış, ağrın sızın gerçekten mi yok sorularından da bıktım. Yav yok bir şeyim.

Kısacası arkadaşlar benim geçmişte araştırdığım gibi sizlerinde bu medya dünyasındaki gürültüde doğru insanı bulabilmeniz dileklerimle

Ha birde unutmadan kendisine kontrole gittiğimde yüzümde yıllardır duran bir lekeyide estetik bir operasyonla onuda alıverdi. Allah razı olsun.

dostum öncelikle inşallah ekim sonucun çok iyi olur.benim eleştiri yapacağım nokta sen ekimle ilgili bilgi verirken çok detaya inmişsin ,anlatım tarzın reklam algısı yaratacak şekilde olmuş,hoş bir anlatım şekli değil.ayrıca saçların çıkmadan sonucun süper olmuş gibi yazmışsın.yeme ,içme ,yatma,kalkma kimsenin umrunda değil herkes saçları güzel olsun istiyor,en iyi ekebilecek kişiyi bulmaya çalışıyor,şimdi bana belki kızarsın şunuda belirteyim benimde doktorum senin doktorun,bende en iyi o ekiyor diye inandım ektirdim.kimseyi yanlış yönlendirmeden dürüst yaklaşalım.biz yaşadığımız süreci anlatalım,resim koyalım gerisini foruma giren üyeler seçsin.ilhan hoca iyiyse ilhan hocaya giderler,hakan hoca iyiyse hakan hocaya,ekrem hoca iyiyse ekrem hocaya,.................liste uzar gider:)

Uzaklaştırılmış
22 Nisan 2012; 22:53:22 

quote:

Orijinalden alıntı: csurgeon

arkadaşlar ben reklam yapmak için burada olmadım hiç. Sadece forumun bu alanında ille de şu doktor diyenlere, hemen bir mesajlık üyelere karşı olduğum için ben de ekim yaptırdığım plastik cerrahın adını vererek yorumda bulundum. Bu kişi de çok mükemmel yapıyor demek suç mu? foto konusuna gelince. Simsarların eline foto mu verelim.

Bakın arkadaşlar ve sayın saç ekim şebekeleri üyeleri ; ameliyathane şartları olmadan ve plastik cerrah olmadan, sağlık müdürlüğünden izin alınmadan SAÇ EKİMİ YAPILAMAZ. YAPANLAR İLLEGAL İŞ YAPIYORLAR. Bakanlık, sağlık müdürlüğü göz yumuyor.Belki de şikayet olmadığı için işlem yapmıyor. Ne yapalım yapıversinler, böyle geldi gidiyor mu diyeceğiz. Sayın arkadaşlar yazıyorum yazıyorum milletten tık yok. Kardeşim yarın başınız ağrıyacak. Saç ekim uzmanı diye bir şey yoktur. Bazı uyanık doktor arkadaşlar aklınıza gelmeyecek kadar parayı bu şekilde kazanıyor. Herkes uzmanlığında , alanında en iyi parayı kazansın. Helaldir.Şu doktor , bu doktor dedikleriniz yasal iş yapmıyorlar. Şikayet olsa oraları KAPATIRLAR!

Kafanızda problem olduğu zaman o ünlü saç ekimi uzmanlarını merak ediyorum bu meslektaşlar ne yapacak. Üzülüyorum sadece. Ama ülkemizde ceza yok. Az bir şeyle kurtulacaklarını bildikleri için tam yol devam.

Adam televizyonda bangır bangır reklam yapıyor. Tık yok kimseden.
Ama bu böyle gitmeyecek. Yeter artık!!'

İşini düzgün ve kanuni yapanlara sevgi ve selamlar

dostum yanlış biliyorsun.. bu işi sertifikası olan her doktor yapabilir kanuni olarak.. plastik cerrah olması şart değil.. dava sonuçları bu yönde.. zaten türkiye de yargı bu yolu açtığı için saç ekimi denen olay yerlerde sürünüyor.. suç bunlara bu yolu açanlarda.. böle bi imkan varken bazı ahlaksız doktorlar da bunu sömürme yoluna gidiyorlar doğal olarak..

0 Mesaj
23 Nisan 2012; 0:47:54 

quote:

Orijinalden alıntı: csurgeon

arkadaşlar ben reklam yapmak için burada olmadım hiç. Sadece forumun bu alanında ille de şu doktor diyenlere, hemen bir mesajlık üyelere karşı olduğum için ben de ekim yaptırdığım plastik cerrahın adını vererek yorumda bulundum. Bu kişi de çok mükemmel yapıyor demek suç mu? foto konusuna gelince. Simsarların eline foto mu verelim.

Bakın arkadaşlar ve sayın saç ekim şebekeleri üyeleri ; ameliyathane şartları olmadan ve plastik cerrah olmadan, sağlık müdürlüğünden izin alınmadan SAÇ EKİMİ YAPILAMAZ. YAPANLAR İLLEGAL İŞ YAPIYORLAR. Bakanlık, sağlık müdürlüğü göz yumuyor.Belki de şikayet olmadığı için işlem yapmıyor. Ne yapalım yapıversinler, böyle geldi gidiyor mu diyeceğiz. Sayın arkadaşlar yazıyorum yazıyorum milletten tık yok. Kardeşim yarın başınız ağrıyacak. Saç ekim uzmanı diye bir şey yoktur. Bazı uyanık doktor arkadaşlar aklınıza gelmeyecek kadar parayı bu şekilde kazanıyor. Herkes uzmanlığında , alanında en iyi parayı kazansın. Helaldir.Şu doktor , bu doktor dedikleriniz yasal iş yapmıyorlar. Şikayet olsa oraları KAPATIRLAR!

Kafanızda problem olduğu zaman o ünlü saç ekimi uzmanlarını merak ediyorum bu meslektaşlar ne yapacak. Üzülüyorum sadece. Ama ülkemizde ceza yok. Az bir şeyle kurtulacaklarını bildikleri için tam yol devam.

Adam televizyonda bangır bangır reklam yapıyor. Tık yok kimseden.
Ama bu böyle gitmeyecek. Yeter artık!!'

İşini düzgün ve kanuni yapanlara sevgi ve selamlar

Iste Size cevap Hekim Bey.Link'deki Yaziyi kopyalayip büyütebilirsiniz.

http://i44.tinypic.com/1zbxrw9.jpg

Ekteki dosya (1)

6 Mesaj
23 Nisan 2012; 3:01:33 

Burada paylaşılan bilgi ve belgeler, sıradan ya da farz edelim biraz fazla araştırmacı bir hastanın ulaşabileceğinden biraz daha fazlasını içermeye başladı.

Bilgilenmek isteyenler açısından memnuniyetin yanında bir nebze de merak uyandırıcı tabi bu durum:) Yine de üzümünü yiyor, bağını sormuyor ve teşekkür ediyorum kendi adıma.

0 Mesaj
23 Nisan 2012; 12:28:12 

peki arkadaslar, aysegül hanim nedir, bu isi yapmasi dogalmidir ?

98 Mesaj
23 Nisan 2012; 14:40:23 

Bu minoksilin kullanımı nasıl, bioksin gibi kafayı ıslatıyor mu?

6 Mesaj
23 Nisan 2012; 16:40:14 

quote:

quote:

quote:

rezil sensin terbiyesiz mürit.. adam diyor ki kanal açmadan iğneyle ya da başka yöntemlerle bu adamlarn kullandığı yöntem toplu kanal açma değil lateral slitle.. tek tek iğneyle yerleştirmek bu kanal açma yöntemi dğeil.. mürit seni..

Bak yok123 nickli arkadaş siteye mümkün oldugunca yazmıyorum. kimseyi birilerine yönlendirmiyorm. herdafsında da diyorumki ben sadece bilgilendirdim ben karışmam gerisine ama sen kalmış terbiyesiz diyip terbiyesizlik yapıyorsun. mürit filan... arkadaş ben sadece bildikllerimi aktarmaktayım soran olursa. birde yanlış birşey yazılırsa düzeltme yapıyorum. kendi yazında kendin çelişkiye düşmüşsün. kanal açma degildir lateral slitle tek tek igneyle yerleştirme diyorsun. bunu bir hekime sorarmısın ne cvp vercek sana. bizimde anlattıgımız zaten bu. yine kanal açılıyor ama o anda graft yerleştiriliyor yani toplu ile tek farkı birinde hemen yerleştirilmesi digerinde bekletilip kanalların tümü açıldıktan sonra konmasıdır diyorum. kalemle diye bahsettigimiz yöntemde ise ap ayrı bir sistem var bunun videoları var araştır bir bak. lütfen birisine ön yargı yapmadan önce kendini eleştir. bende sana agır laflar söyler seni yerden yere vurabilirim ama bu bir işimize yaramaz sadece sayfalarca bilgi kirliligi oluşturur. daha öncede hakkımda olumsuz yazılar yazdın hakaret edeci kadar cümleler kurdun ama ben sana hala ne hakaret ediyorum ne de yerden yere vuruyorum. madem ben müritim yada başka birşey buyrun arkaslar bu imajı çürütün sizlerde koyun resimlerinizi şuraya ektirdim işlemlerim böyleydi sonuçları da bu diyin. sadece buraya yazarak şu şöyle bu böyle diyerek kime kaç kişiye gerçekten faydanız var anlamıyorum ki. senin düşündüklerini yada bildiklerini başkası düşünmüyormu yada neden yazmıyor sence bir düşün. kendine gel lütfen bir kez daha saygısızlık yapma bana karşı. ben paylaşım dahi yapmıyorum farkındaysanız... bundan sonra yazılarımda azaldı. gittikçede azalcak böyle devam ederse. neyse allahım herkeze akıl fikir vermiş sadece bunu kullanmak iyiye yönlendirmek önemli. kullanan arkdşlar bu saç ekiminden bence en güzellerine ulaşacaklar.

kusura bakma dostum o zaman benim amacım kimseyle tartışmak değil.. insanları yanlış yönlendirdiğim yok demek istiyorum.. bu iğneli ekimle kalem yöntemi bir yana lateral slit bir yana demek istiyorum.. iğneyle açılan kanalların o kesici aletlerla açılan kanallarla ilgisi yok.. çok daha az travma oluşuyor.. kalem yöntemiyle bir farkı yok neredeyse.. hatta çoğu cerrah özellikle bu yöntemi tercih ediyor.. insanların haberi olsun diye söylüyorum amacım kimseyle tartışmak değil.. ama kanal açma yöntemi değil iğne yöntemi.. kalem yöntemiyle aynı prensiplere dayalı.. üstünlüğü de şu.. greftler alınır alınmaz ekildiği için dışarda çok beklemiyor dolayısıyla yaşama şansı azalmıyor..

yok123 şu iğne tekniğini anlatırmısın ? İnternetten araştırdım ve net bir bilgi bulamadım. İğne tekniğinde saç kökleri nasıl alınıyor ? Nasıl ekiliyor ? Normal fue ekiminden farkı nedir ? Sadece ekim sırasında deliklerin şırınga iğnesi ile açılması mıdır ?

Felsefesiz hayat yaşanmamış hayattır

115 Mesaj
23 Nisan 2012; 16:46:04 

merhaba, nasılsınız. arkadaşlar konu malum saç dökülmesi. saçlarımın ön çizgisinde hiç dökülme olmamasına rağmen tepe bölgesinde biraz seyrelme var. babamın saçları fırça gibiyken 4 tane dayımın hepsi kel. ben de 23 yaşında kel kalmaktan korkuyorum. Ama bir tedaviye de başlayamıyorum. Neden mi? çok fazla dökülme yok. dediğim gibi sadece tepe kısmında seyrelme var. Sizce bu ilaca başlamalı mıyım? İlacın iktidarsızlığa sebep olacağını düşünmüyorum.Çünkü; Dünya Sağlık Örgütünden geçmiş bir ilaç. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? sizce kullanmalı mıyım? her gün 1 tanecik hap. beni erkekliğimden eder mi?

YiĞiT ÖzGüR ve Uykusuz Kapak FaN CLuB

22 Mesaj
23 Nisan 2012; 17:42:28 

quote:

hah işte böyle yazışalım kimseyi incitmeden kırmadan üzerine agır bir yük yüklemeden :) teşekkür ederim cvbın için. belkide ben ve diger arkadşlar yanlış biliyordur sen düzeltmiş olmuşsundur. bu konuyu gerçekten açma şansın varmı az biraz anlatırmısın. igne de kanal açma olmadan nasıl yerleşiyor. igne diye bahsettigin şey nasıl birşey bir foto atarmısın. yada varsa videolar onların linkini gönderirmisin bizlere. benim bildigim açıkcası kanal açma A'dan Z'ye hepsinde olmakta. yani şöyle ki bazı ekim merkezleri bu resimdeki gibi bistürilerle
tek tek öncesinde kanal açmış ve sonrasında bu cımbıza benzer alet yardımıyla yerleştirmişlerdir. yine bazı merkezlerde bu aletle tek tek kanal açarak aynı anda bekletmeden yerleştirme işlemini gerçekleştirmişlerdir. igne dedigin yöntem hangisi bilmiyorum bunlardan belkide daha farklıdır.
kalem diye bahsettigimiz ise bu resimdeki aleter ise öncesinde veya sonrasında hiçbir farklı birşey kullanmaksızın graftleri içine yerleştirdikten sonra saç ekilecek bölgeye igne vurur gibi bastırıyor ve üstte basmalı kalem yada şırıngalarda bulunan yerine bastıgımızda grafti direk ekmiş oluyorsun. yani direk uygulandıgı öncesinde kanal vs gibi birşey açılmadıgı için travmalar az oluyor iyileşme daha hızlı büyüyor. hakkında degişik farklı görüşler hakim tabiki ama bunları daha önceki sayfalarda kaç kez konuştuk tartıştık, yeniden açılmasıda anlamsız ve bi okadar da gereksiz olur. şimdi senden ricam varsa bu igne ile adlandırılan aletin örnek resmi vs bizlere aktarman ve bildiklerini yada varsa biryerde açıklaması bu konu hakkında onuda burda paylaşarak bizlere yardımcı olmandır. hani birşeyi savundugum bu en iyisidr yada bu en kötüsüdür dedigim için degil sonuçta her çeşitten ekimler yapılmakta ve hepsinde farklı güzel örnekleri bulunmaktadır. sadece bizlerin bilmedigi yeni birşeyler varsa bu yön vermede yada birileri sordugunda dogru şekilde anlatmada yardımcımız olur. allah herkezin gönlüne göre versin. umarım tüm saç sorunu çekenler bu sorunundan kurtulurlar. SAYGILARIMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanw42 -- 23 Nisan 2012; 17:46:31 >

xXxXxX--- TÜM RESİMLERİME GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ --- xXxXxXx

Uzaklaştırılmış
23 Nisan 2012; 20:12:30 

quote:

quote:

hah işte böyle yazışalım kimseyi incitmeden kırmadan üzerine agır bir yük yüklemeden :) teşekkür ederim cvbın için. belkide ben ve diger arkadşlar yanlış biliyordur sen düzeltmiş olmuşsundur. bu konuyu gerçekten açma şansın varmı az biraz anlatırmısın. igne de kanal açma olmadan nasıl yerleşiyor. igne diye bahsettigin şey nasıl birşey bir foto atarmısın. yada varsa videolar onların linkini gönderirmisin bizlere. benim bildigim açıkcası kanal açma A'dan Z'ye hepsinde olmakta. yani şöyle ki bazı ekim merkezleri bu resimdeki gibi bistürilerle
tek tek öncesinde kanal açmış ve sonrasında bu cımbıza benzer alet yardımıyla yerleştirmişlerdir. yine bazı merkezlerde bu aletle tek tek kanal açarak aynı anda bekletmeden yerleştirme işlemini gerçekleştirmişlerdir. igne dedigin yöntem hangisi bilmiyorum bunlardan belkide daha farklıdır.
kalem diye bahsettigimiz ise bu resimdeki aleter ise öncesinde veya sonrasında hiçbir farklı birşey kullanmaksızın graftleri içine yerleştirdikten sonra saç ekilecek bölgeye igne vurur gibi bastırıyor ve üstte basmalı kalem yada şırıngalarda bulunan yerine bastıgımızda grafti direk ekmiş oluyorsun. yani direk uygulandıgı öncesinde kanal vs gibi birşey açılmadıgı için travmalar az oluyor iyileşme daha hızlı büyüyor. hakkında degişik farklı görüşler hakim tabiki ama bunları daha önceki sayfalarda kaç kez konuştuk tartıştık, yeniden açılmasıda anlamsız ve bi okadar da gereksiz olur. şimdi senden ricam varsa bu igne ile adlandırılan aletin örnek resmi vs bizlere aktarman ve bildiklerini yada varsa biryerde açıklaması bu konu hakkında onuda burda paylaşarak bizlere yardımcı olmandır. hani birşeyi savundugum bu en iyisidr yada bu en kötüsüdür dedigim için degil sonuçta her çeşitten ekimler yapılmakta ve hepsinde farklı güzel örnekleri bulunmaktadır. sadece bizlerin bilmedigi yeni birşeyler varsa bu yön vermede yada birileri sordugunda dogru şekilde anlatmada yardımcımız olur. allah herkezin gönlüne göre versin. umarım tüm saç sorunu çekenler bu sorunundan kurtulurlar. SAYGILARIMLA

şöyle açıklıyım.. şimdi o resimde göstermiş olduğun şey slit denen alet.. hassson ve wong bunu bulmuşlar.. kanallar topluca açılır daha geniş çaplı kesiler oluşur .. ayrıca greftler yerleştirilme aşamasında greftleri yerleştirmek için kanallar tekrar genişletilir.. iğne dediğim yöntem şu: ingilizcede özel bir adı var şuan tam hatırlamıyorum ama klasik lateral slit yöntemi değil.. çok daha küçük çaplı iğnelerle kanallar açılır ve anında ekilir zaten kanal çapları çok küçük olduğu için o an ekilmezse kanallar anında kapanır.. travma daha azdır iyileşme daha hızlıdır.. choi nin implanter kalemi gibi.. kısacası benim iğne yöntemi derken kastettiğim şeyle lateral slit yani türkçesi kanal açma yöntemi aynı şey değildir kesinlikle..

3 Mesaj
23 Nisan 2012; 21:53:15 

quote:

quote:

quote:

şöyle açıklıyım.. şimdi o resimde göstermiş olduğun şey slit denen alet.. hassson ve wong bunu bulmuşlar.. kanallar topluca açılır daha geniş çaplı kesiler oluşur .. ayrıca greftler yerleştirilme aşamasında greftleri yerleştirmek için kanallar tekrar genişletilir.. iğne dediğim yöntem şu: ingilizcede özel bir adı var şuan tam hatırlamıyorum ama klasik lateral slit yöntemi değil.. çok daha küçük çaplı iğnelerle kanallar açılır ve anında ekilir zaten kanal çapları çok küçük olduğu için o an ekilmezse kanallar anında kapanır.. travma daha azdır iyileşme daha hızlıdır.. choi nin implanter kalemi gibi.. kısacası benim iğne yöntemi derken kastettiğim şeyle lateral slit yani türkçesi kanal açma yöntemi aynı şey değildir kesinlikle..

Peki Türkiyede bu yöntemi uygulayan doktorlar kimler?
Birde bugünlerde şöyle bir konu var; kalemle yapılan ekimlerde saç köklerini öldürme riski daha fazlaymış yani saç kökü kalem ucuna takıldığı için daha fazla hasar görüyomuş. Bu düşünce doğrumudur?

6 Mesaj
23 Nisan 2012; 23:38:47 

quote:

quote:

quote:

Sizin bahsettiğiniz şeyi Atilla Kaya yapıyor.
Önceden alınmış olan greftler şırınga iğnesiyle delikler açılır açılmaz ekiliyor.

Sonuç olarak greftler yine toplu olarak alınıyor donor bölgeden. Sadece ekim yapılan kısımdaki kanallar bire bir açılır açılmaz greft içine konuyor.

Ben diğer ekimlerde de durum aynı diye biliyorum. Kanallar tek tek açılıp greftler içine konuyor. Türkiye de bunun haricinde toplu kanal açıp sonra ekim yapan yer var mı ? Herkesin iğne kullanmasa da tek tek kanal açıp anında grefti ektiklerini zannediyordum.

Felsefesiz hayat yaşanmamış hayattır

11 Mesaj
24 Nisan 2012; 2:39:05 

serkan arkadaş, iyi niyetli de olsa bazı şeyleri yanlış biliyorsun onun içinde buradaki okuyucuları bence yanlış yönlendiriyorsun . daha önceden bir FUT bir de FUE zede olduğum için yoğurdu üfleyerek yiyorum bu konuda da epey araştırdım hala da tereddütlerim var.

saç köklerini yerleştirmede temel olarak 3 tane yöntem var.bu 3 yöntemi araştırdığım kadarı ile size tek tek açıklıyorum

1- slit yöntemi : slit denilen keskin aletlerle ya da jilet uçlarıyla önce toplu olarak delikler açılır sonrada o açılan delikler içine saç kökleri tek tek tutturucu aletlerle yerleştirilir. türkiye de transmed, ayşegül hanım çevra hastanesi,ensar hastanesi,konhair,boğaziçi hastanesi, vs hemen aklınıza gelebilecek bir çok yer, dünyada da saç ekimi yapan yerlerin büyük çoğunluğu bu metodu kullanıyorlar.

hızlıdır. 1-3 personelle tamamlanabilir.deneyimli kişilerle iyi sonuçlar alınabilir. hızlı yerleştirmek için delikler genelde büyük açılır..slit yöntemine ait videolar

http://www.youtube.com/watch?v=-8OXqO1eEHw

http://www.youtube.com/watch?v=uGZ3f0XH7Qk
http://www.youtube.com/watch?v=fRVXF4nCx34
http://www.youtube.com/watch?v=8zcuozVKt-o
http://www.youtube.com/watch?v=5PK0bnSmCMA
http://www.youtube.com/watch?v=8ySHfpridYo
http://www.youtube.com/watch?v=qYDhpko43V8
http://www.youtube.com/watch?v=UeLDx1UUMyw

2- iğne yöntemi : ingilicze stick and place yöntemi. iğne ucuyla bir tane delik açılır bir tane kök yerleştirilir.bu sırayla devam eder.uzun zahmetlidir.
günde 500-1000 arası kök ekilebilir. tütkiyede muttalip keser, zekeriya kul , gökhan gür, atilla kaya gibi doktorlar yapmaktadır..işini hakkıyla yapan yerler için cok doğal ve güzle sonuçlar elde edilebiliyor.. önemli olan saç köklerine zarar vermeden ekim yapabilmek. bu yöntemle ilgili videolar

http://www.youtube.com/watch?v=1ebFPy8hm-k
http://www.youtube.com/watch?v=urKEtamfOXc
http://www.youtube.com/watch?v=24hDhM8RfKE

3- kalem yöntemi : hair implanter pen transplanter pen yöntemi ya da DHI yöntemi olarak geçmekte. kökler yine iğne ucu gibi olan aletler içine komuluyor sonrada delik açılırken aynı anda da kök delik içine yerleştirliyor.. pahalı yöntem fazal sayıda eleman gerektiriyor.elemanların ve doktorun bu konuda çok deneyimli olması gerekiyor. yoksa kökler hasar görebiliyor. ama cok doğal ve sık görünümlü sonuçlar elde edilebiliyor.
http://www.youtube.com/watch?v=HFqtgJzD7QE
http://www.youtube.com/watch?v=EXfduAQAD40
http://www.youtube.com/watch?v=oJ-LiM_rbRM
http://www.youtube.com/watch?v=lNPxlvwqAJ0
http://www.youtube.com/watch?v=GgHBJTJFdqs

sonuca gelirsek, bu 3 yöntemden en iyisi şudur demek doğru değil. eğer en iyisi bu 3 yöntemden biri olsa idi diğer yöntemler terkedilirdi.bana kalırsa burda ustalık işçilik dediğimiz el emeği deneyim tecrübe ön plana çıkıyor.ben hala araştırmaya devam ediyorum arkadaşlar.... belkim paranoya derecesinde olucak ama. , 3 yöntem hakkında da hala teerdddütlerim var.

0 Mesaj
24 Nisan 2012; 3:58:13 

quote:

Orijinalden alıntı: iflus1

serkan arkadaş, iyi niyetli de olsa bazı şeyleri yanlış biliyorsun onun içinde buradaki okuyucuları bence yanlış yönlendiriyorsun . daha önceden bir FUT bir de FUE zede olduğum için yoğurdu üfleyerek yiyorum bu konuda da epey araştırdım hala da tereddütlerim var.

saç köklerini yerleştirmede temel olarak 3 tane yöntem var.bu 3 yöntemi araştırdığım kadarı ile size tek tek açıklıyorum

1- slit yöntemi : slit denilen keskin aletlerle ya da jilet uçlarıyla önce toplu olarak delikler açılır sonrada o açılan delikler içine saç kökleri tek tek tutturucu aletlerle yerleştirilir. türkiye de transmed, ayşegül hanım çevra hastanesi,ensar hastanesi,konhair,boğaziçi hastanesi, vs hemen aklınıza gelebilecek bir çok yer, dünyada da saç ekimi yapan yerlerin büyük çoğunluğu bu metodu kullanıyorlar.

hızlıdır. 1-3 personelle tamamlanabilir.deneyimli kişilerle iyi sonuçlar alınabilir. hızlı yerleştirmek için delikler genelde büyük açılır..slit yöntemine ait videolar

2- iğne yöntemi : ingilicze stick and place yöntemi. iğne ucuyla bir tane delik açılır bir tane kök yerleştirilir.bu sırayla devam eder.uzun zahmetlidir.
günde 500-1000 arası kök ekilebilir. tütkiyede muttalip keser, zekeriya kul , gökhan gür, atilla kaya gibi doktorlar yapmaktadır..işini hakkıyla yapan yerler için cok doğal ve güzle sonuçlar elde edilebiliyor.. önemli olan saç köklerine zarar vermeden ekim yapabilmek. bu yöntemle ilgili videolar

3- kalem yöntemi : hair implanter pen transplanter pen yöntemi ya da DHI yöntemi olarak geçmekte. kökler yine iğne ucu gibi olan aletler içine komuluyor sonrada delik açılırken aynı anda da kök delik içine yerleştirliyor.. pahalı yöntem fazal sayıda eleman gerektiriyor.elemanların ve doktorun bu konuda çok deneyimli olması gerekiyor. yoksa kökler hasar görebiliyor. ama cok doğal ve sık görünümlü sonuçlar elde edilebiliyor.

sonuca gelirsek, bu 3 yöntemden en iyisi şudur demek doğru değil. eğer en iyisi bu 3 yöntemden biri olsa idi diğer yöntemler terkedilirdi.bana kalırsa burda ustalık işçilik dediğimiz el emeği deneyim tecrübe ön plana çıkıyor.ben hala araştırmaya devam ediyorum arkadaşlar.... belkim paranoya derecesinde olucak ama. , 3 yöntem hakkında da hala teerdddütlerim var.

Daha mükemmel bi aciklama olamazdi galiba ellerine saglik arkadasim tesekkürler bide sana zahmet su mikromotorun ideal dönme hiziyla ilgili bilgin varsa bizi aydinlatabilirsen cok makbule gecer tekrar tesekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
24 Nisan 2012; 12:26:51 

quote:

iflus1
Er

[X]

Bugün; 2:39:05

dostum bencede güzel açıklamışsın,millet bu ve bunun benzeri doktorun ekim stili tecrübesi,o doktor ve ekibinin geçmişi,ekilen saçların hangi yöntemle ekildiği ne kadarının çıktığı,ekim öncesi ve ekim sonrası resimler ve maksimum süre olan 1 yıl sonraki resimlerden oluşan yzı ve görsellikleri sunmaktansa....

genelde doktora gittim aman aman beni şöyle karşıladılar,süper bir adam,çok kişilikli,ekibi bir güler yüzlü bir güler yüzlü sormayın,bu adamların paraya ihtiyacı yok,şöyle yemek ısmarladılar,şunu içirdiler,kapıdan bir giriyorsun doğru bir merkee geldiğini hemen dekordan vs den alıyorsun gibi saçla alakası olmayan abuk subuk muhabbetler ediyorlar,saçları henüz çıkmamış kişiler ekimin 2. günü aman benim doktoruma gidin diyorlar,cehalet hat safhada:)İLGİ ALAKAYI SAÇ EKMEK ZANNEDİYORLAR. sen ve senin gibi bir çok arkadaşın daha burada olması lazım.

0 Mesaj
24 Nisan 2012; 17:40:00 

merhaba arkadaşlar.bende saç ektirenler kervanına katıldım.aklımda yoktu saç ektirmek bir arkadaşımı gördüm marmaristen gelmiş saç için ektirmiş beğendim karar verdim bende ektirdim 20 gün kadar oldu.arkadaşımda gördükten sonra araşmak için internete baktım buraları gördüm ekimden önce yazmadım 149 sayfayı baştan sona okudum.yaşım 46 biçimsiz bir dökülme vardı 20 gün içinde aldığım tepkiler çok olumluydu.yolda insanlar çevirip soruyordu.inşallah 6 ay sonrada aynı memnuniyetim devam eder.fotoğraf yüklemek istedim ama dosya büyük dedi denedim bir kaç kere olmadı.nasıl yüklenecegini sölerseniz seve seve paylaşırım

0 Mesaj
24 Nisan 2012; 19:22:29 

Www.tinypic.com da upload yapabilirsin. Ondan sonra linkleri buraya kopyala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey69 -- 24 Nisan 2012; 19:22:39 >

0 Mesaj
25 Nisan 2012; 9:15:54 

quote:

Orijinalden alıntı: wpassatw

quote:

Orijinalden alıntı: Raif07

quote:

Orijinalden alıntı: derman55

quote:

Orijinalden alıntı: ixmarit

arkadaşlar hakan beye fotoğraflarımı yollamıştım gelen cvp aşağıda..

Donör alanınız sizinde söylediğiniz gibi yetersiz. Ancak göğüs bölgesinden alım zaten çok yapılamıyor. Sakal bölgesinden alınan greftlerde ön bölgeye ekilemiyor. Bu yüzden çıkacak maksimum greft bile sizi tatmin edici bir sıklığa yetmez. Üzülerek söylüyorum ki ekim için uygun bir aday değilsiniz.[/color]

şimdi size sormak isterim HLC Klinikte olabileceğini söylediler yaparız dediler ama hakan doğanay böyle düşünmüyor..sizce neden ???

Burda hakan hocanın biraz uyanıklıgı var. Geniş açıklıgı olanlara ince telli saçları olanlara pek yanaşmıyor hakan hoca. Çünkü sonuç çok başarılı olmayacagı yada ekim yapan kişiyi pek tatmin etmeyecegi için kendisini bu riske atmıyor. Sonra hakan hoca iyi yapamamış dicekler ve biranda gelirleri düşecek. Hakan doğanaya talep çok oldugu için bir nevi hastalarını kendisi seçiyor. Kimlerde daha başarılı olacaksa onları alıyor gibime geliyor. Banada 5 bin greft için 14 bin tl istedi saçlarım ince telli ve açıklık biraz fazla oldugu için galiba ekim yapmaya yanaşmadı. 14 bin tl isteyerek sana ekim yapmam demek istedi galiba.

bende hakan beye ekim yaptırdım ve bir kaç tanede hasta götürdüm yüzyüze. hakan bey hastasını memnun etmiyecek ise bunu acıkca hastasına söyleyen birisi. parasını al hadi güle güle demiyor. hatta bir kere maç konusalım , ekonomi politika konuşalım ama şaçtan bahsetmeyelim dedi adama :DD bizde görüyoruz ki piyasada o kadar cok hatalı ekim var. bencede en doğrusunu söylüyor. benimde saclarım cansız olsa doner bölgem zayıf olsa. benimde paramı alıp sonuç alamasam olurmu şimdi. ben ekim için kredi çektim ve hala o krediyi ödüyorum. şu an saçlarımdan memnun olduğum için hiç umrumda değil o kredi. ama hem saçlarıma kavuaşmasam hem o krediyi ödüyor olsam . neyse anlatmak istedğimi anlamışsınızdır.

( bazı arkadaşlar avukatlık yaptığımı sanarlar yine :DDD )

ektirdim diyorsun, resim paylaşırsanız..daha inandırcı olur..yoksa kimse sizin gerçekten saç ektirdiğinize inanmaz..:)

ektirdim resmilerimin hepsinide paylaştım önceki fotoraflarda. öyleki artık resim paylaşanları susturmak için reklamcı damgası vurmaya çalışıyorlar. bir kaç arkdaşım sustu zaten. ama ben bu saatten sonra arkadaşlar reklamcı olacağımın ilanını veriyorum. hakan beyin fotoraflarını da paylaşacağım sizinle. kendisi serik aspendos hastanesinde ekim yapmaktadır. öyle kanal falanda açmıyor. saçları tek tek çıkartarak kalem şeklinde ucu iğneli alete yerleştiriyor. sacın çıkış acısını nasıl olması gerektiği gibi ise o şekilde yerleştiriyor. saçlar göğe yükselmiyor. kolay şekil alıyor. doğal bir görünüm sağlıyor.

ekimi bizzat kendisi yapıyor. hemşirelere ektirtmiyor. ekimin her saniyesi hastanın başında oluyor. ekim sonrasıda her türlü ilgileniyor. hastane desen 5 yıldızlı otel gibi. istediğin kadar kal . kendini hazır hissedene kadar kalabilirsin.

yok öyle pişman olursun bilmem ne olursun olmaz kardeşim. hakan doğanayın ekimlerinden kimse pişman olmaz.

başka doktorlara gidersin sonuç alamazsın. belki ilerde para bulursun yeniden ekim yapmak için. ya saçı nerde bulucaksın. herkesin 2. sefer ekim yaptırmaya yeterli doner bölgesi varmı bakalım. bu işi bir sefer yaptırırsınız onun için kendi kararınızı verin. reklam yapılıyor reklam yapılıyor diyerek . susturulmaya çalışılıyor buraya fotolarını koyanlar...

bunlarda fotolarım

http://www.imagesaving.com/images/12341.jpg

http://www.imagesaving.com/images/123413.jpg

http://www.imagesaving.com/images/12346.jpg

http://www.imagesaving.com/images/resim2032.jpg

http://www.imagesaving.com/images/12349.jpg

http://www.imagesaving.com/images/2012041015.jpg

http://www.imagesaving.com/images/201204jyj.jpg

http://www.imagesaving.com/images/201204jyj.jpg

Ekteki dosya (1)

resimlerim.
http://www.imagesaving.com/images/9999999999.jpg

0 Mesaj
25 Nisan 2012; 12:33:43 

Arkadaslar yaklasık 1 hafta önce ekim yaptırdım. Simdi ekim sonrası bakım aşamasına geldik. Saç bakımı olsun ekim sonrası yıkama olsun tavsiyeleriniz neler? Ayrıca bu kabuklanmalardan kurtulurken ne yapmamız lazım? Ve kabukla beraber dökülen saçlar kaybedilmiş mi oluyor? Tecrübeli arkadaşların bilgilendirmesini bekliyorum

0 Mesaj
25 Nisan 2012; 13:19:14 

Merhaba Raif,
Bence degerli zamanini artik fazla harcama :)Serkan sende öyle.Burada verdiginiz bilgiler ve Fotolar yeterli.Anlamayan anlamaz.Zaten Hakan Bey'in Reklama ihtiyaci yok.Hergün calisiyor.Hakan Bey artik Sac ektirmk isteyen kisiler tarafindan taniniyor,bu kesin :)Kafasinda güzel Sac isteyen kisi,uzakta olsa gider kendi görüsür ve kararini verir.Bazen Hakan Bey hakkinda yazilanlara öyle bir Koruma gibi yorum yaziliyor ki,bazen bende Reklam saniyorum:)Halbuki Hakan beyi kendim taniyorum ve bende Sac ektirdim :)Birakin herkes bildigini dogru sansin.Is isden gectikten sonra Pisman olmanin keske bir faydasi olsa.

Hz.Mevlanamiz ne demis:

Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol...

Fakat yinede sunu yaziyorum.SAC EKIMINDE yani Doku naklinde bilgisi olmayan arkadaslarimizda var tabii ki.Onlar ögrenmek ister.Kesinlikle bilgilerimi böyle Arkadaslarimla paylasirim.Bana özelden ulasabilirler.Selamlar Herkese...

Uzaklaştırılmış
25 Nisan 2012; 14:27:47 

arkadaşlar bu işi o kadar özenli yapanlar var ki türkiye dekileri görünce insanın içi acıyor.. internette örnekleri var.tek bir saç teli için bile adamlar insan üstü bi çaba gösteriyorlar.. burda koyun keser gibi günde 4-5 kişiye saç ekiyorlar ya bu devlet bu adamlara nasıl izin veriyor anlamak imkansız..

0 Mesaj
25 Nisan 2012; 14:35:20 

hakan bey hakan bey hakan yeter arkdaşlar nedir bu yaaa..sanki türkiyede bu işi birtek hakan bey yapıyor bakın arkadaşlar tekrar söyülüyorum işin reklamında olmayan arkdaşlar şuna dikkat etsinler..

saç ekimi planlaması çok çok çok önemli eğer mevcut saçlarınızı sıklaştırayım diye ekşim yapıp bunuda 3000-4000 grft kullanarak yaparsanız ilerde donör alanınız kalmayacak ama saç ekimi ihtiyacınız daha büyük şiddetle artacak işte bu duruma geldiğinizde şuna dikkat edeceksiniz sakladan göğüsten ekim yapan yer varmı ve nasıl olur...bu dökülmesi devam eden hemen hemen her arkadaşın kaçınılmaz sonu olacak o zaman zamanında paralar harcadığınız doktorlar size bu işi yapamam bu olmaz derse şaşırmayın çünki onun önünde cillop gibi donör alanı olan sorunsuz hastalar var sizinle niye uğraşıp riske atsın kendisini kariyerini...

bakın arkdaşlar doktor en kötü ekimleri bile düzeltebilme becerine özgüvenine ve gerekirse riske girme(hastaya anlatarak) eylimene sahip olandır bu gün hakan doğanayın bana senin saçın ekim olmaz dedi bıraktı ama ben ankarada HLC Klinikte bu işi tereddütsüz bir şekilde yaparım güzelde olur diyerek kendine güvenen doktorda biliyorum...

ben 2003 fut - 2008 fue - 2010 da fue olmuş biriyim nerden baksanız kafamda 3000den fazla saç var sadece ön taraflarda şimdi hakan bey bana sakal ekimi direkt uygulanmaz güzel olmaz düzeltme olmaz demiş...

bende sakal ekiminin boş alana direkt uygulanmasını zaten istemem dediği gibi hoşda durmayabilir ama kafamda saç var ve aralara sıklaştırma buna bile dikkat etmeden olmaz dedi....

tekrar söylüyorum arkdaşlar güzel saçı olanı herkes eker en kötü klinik bile yüzünüzü güldürür bundan emin olun ama dedğim gibi ustalık farklı....

Uzaklaştırılmış
25 Nisan 2012; 14:41:54 

quote:

hakan bey hakan bey hakan yeter arkdaşlar nedir bu yaaa..sanki türkiyede bu işi birtek hakan bey yapıyor bakın arkadaşlar tekrar söyülüyorum işin reklamında olmayan arkdaşlar şuna dikkat etsinler..

saç ekimi planlaması çok çok çok önemli eğer mevcut saçlarınızı sıklaştırayım diye ekşim yapıp bunuda 3000-4000 grft kullanarak yaparsanız ilerde donör alanınız kalmayacak ama saç ekimi ihtiyacınız daha büyük şiddetle artacak işte bu duruma geldiğinizde şuna dikkat edeceksiniz sakladan göğüsten ekim yapan yer varmı ve nasıl olur...bu dökülmesi devam eden hemen hemen her arkadaşın kaçınılmaz sonu olacak o zaman zamanında paralar harcadığınız doktorlar size bu işi yapamam bu olmaz derse şaşırmayın çünki onun önünde cillop gibi donör alanı olan sorunsuz hastalar var sizinle niye uğraşıp riske atsın kendisini kariyerini...

bakın arkdaşlar doktor en kötü ekimleri bile düzeltebilme becerine özgüvenine ve gerekirse riske girme(hastaya anlatarak) eylimene sahip olandır bu gün hakan doğanayın bana senin saçın ekim olmaz dedi bıraktı ama ben ankarada HLC Klinikte bu işi tereddütsüz bir şekilde yaparım güzelde olur diyerek kendine güvenen doktorda biliyorum...

ben 2003 fut - 2008 fue - 2010 da fue olmuş biriyim nerden baksanız kafamda 3000den fazla saç var sadece ön taraflarda şimdi hakan bey bana sakal ekimi direkt uygulanmaz güzel olmaz düzeltme olmaz demiş...

bende sakal ekiminin boş alana direkt uygulanmasını zaten istemem dediği gibi hoşda durmayabilir ama kafamda saç var ve aralara sıklaştırma buna bile dikkat etmeden olmaz dedi....

tekrar söylüyorum arkdaşlar güzel saçı olanı herkes eker en kötü klinik bile yüzünüzü güldürür bundan emin olun ama dedğim gibi ustalık farklı....

dostum karamsar olman normal ama bence birinin ben bu işi yapamam demesi daha ahlaki .. adam açıkça seni mutlu etmez demiş.. sana ekip paranı cebine de indirebilirdi..keşke herkes bu kadar dürüst olsa .. o kötü klinik dediğin yerlere insanlar büyük umutlarla gidiyor.. ben bi çok yeri aradım hepsi de öyle bir sallıyor ki sanırsınız zaten kellik problem bile değil.. herkes 3000 greftle sırma saç oluyor.. ama gerçek bu dğeil.. adamlar seni kandırmak için her yalanı söylüyor.. hakan doğanay diye bir adam çıkmış ve bu güzel olmaz diyorsa bence adamı kutlamak lazım dürüstlük yapıyor çünkü..

0 Mesaj
25 Nisan 2012; 15:43:39 

quote:

quote:

dostum karamsar olman normal ama bence birinin ben bu işi yapamam demesi daha ahlaki .. adam açıkça seni mutlu etmez demiş.. sana ekip paranı cebine de indirebilirdi..keşke herkes bu kadar dürüst olsa .. o kötü klinik dediğin yerlere insanlar büyük umutlarla gidiyor.. ben bi çok yeri aradım hepsi de öyle bir sallıyor ki sanırsınız zaten kellik problem bile değil.. herkes 3000 greftle sırma saç oluyor.. ama gerçek bu dğeil.. adamlar seni kandırmak için her yalanı söylüyor.. hakan doğanay diye bir adam çıkmış ve bu güzel olmaz diyorsa bence adamı kutlamak lazım dürüstlük yapıyor çünkü..

Abicim dürüstlükle bi ilgisi yok bu isin apacik ortada adam ününü lekelemek istemiyor acikligi genis olan herkese ayni otomatik maili atiyor adam, sana 10.000 greft lazim donör alan yetersiz deyip cikiyor isin icinden, dünya kadar yere mail gönderdim, benim ense cok sik tepede de hala sac var ama seyrek ön ve yanlar bos hemen hemen hepsi yaklasik 4000 üstü bi greftle sac cizgisini geriden alarak kapatmaya calisiriz tarzinda cevaplar verdiler süper olur falan diyen olmadi zaten bende biliyorum elvis gibi saclarimiz olmaz ama kelde olmayiz en azindan bi kismi kapanmis olur biz bu kadarinada raziyken hakan hoca elinin tersiyle itip olmaz deyip cikiyor isin icinden sence dürüstlük bumu

9 Mesaj
25 Nisan 2012; 15:46:53 

daha önce konuşulmuştu wayne rooney in saçları, en güncel bulabildiğim hali ile aşağıdaki resimde videolarda saçları görülüyor.

http://www.youtube.com/watch?v=YyysWe6vpDY

http://www.youtube.com/watch?v=o0AXOypT2eM

Ekteki dosya (1)

0 Mesaj
25 Nisan 2012; 16:11:49 

Tekrar merhaba arkadaşlar. Ekimin 34. günündeyim. İki hafta önce şok dökülmem başladı. Biraz kaşıntı oluyor bazen onun dışında herşey olması gerektiği gibi devam etmekte. Fotograf paylaşmak isterdim ama burada tekrar birileriyle hırlaşacak ne vaktim var, ne de enerjim.

Ekim yaptıracak arkadaşlara; mutlaka ve mutlaka görüşebildikleri kadar doktorla görüşüp, görebildikleri kadar fazla kendi saç tiplerine uygun canlı örnek incelemelerini ve en önemlisi de; burada ne iş yaptığı, hangi amaca hizmet ettiğini bilmedikleri, tanımadıkları, tıbbi hiçbir vasfı olmayan kişilerin (ben de dahil) tıbbi konulardaki ahkamlarına itimad etmemelerini tavsiye ediyorum.

Ben de Mevlana'nın bir sözüyle tamamlayım sözlerimi.

Gönlü ışık yakmayı, aydınlanmayı öğrenen kişiyi, güneş bile yakamaz. Gündüz gibi ışıyıp durmayı istiyorsan, geceye benzeyen benliğini yakıver.

Hayırlı, güzel günler dilerim hepinize...

Uzaklaştırılmış
25 Nisan 2012; 16:37:14 

quote:

Orijinalden alıntı: antepli512

quote:

quote:

Abicim dürüstlükle bi ilgisi yok bu isin apacik ortada adam ününü lekelemek istemiyor acikligi genis olan herkese ayni otomatik maili atiyor adam, sana 10.000 greft lazim donör alan yetersiz deyip cikiyor isin icinden, dünya kadar yere mail gönderdim, benim ense cok sik tepede de hala sac var ama seyrek ön ve yanlar bos hemen hemen hepsi yaklasik 4000 üstü bi greftle sac cizgisini geriden alarak kapatmaya calisiriz tarzinda cevaplar verdiler süper olur falan diyen olmadi zaten bende biliyorum elvis gibi saclarimiz olmaz ama kelde olmayiz en azindan bi kismi kapanmis olur biz bu kadarinada raziyken hakan hoca elinin tersiyle itip olmaz deyip cikiyor isin icinden sence dürüstlük bumu

bence çok dürüstçe etrafta kel olup sözde saç ekilen insanların ne kadar komik göründüklerini görnüyo musun.. adamlardan paralaı alınıyor saçınızı ekiyorz diye ama bence eski kel halleri daha güzel .. en azıından doğal oluyor.. bir doktora güvenebilmek için adamın red de edebilmesi lazım.. otomatikmen adam mutlu edebilceği hastaları alıyor diyebilirsin.. ama diğer kasaplar gibi herkese ekiyorsa bunlara güvenme bence..

0 Mesaj
25 Nisan 2012; 16:49:32 

ben hakan bey kötü doktor demiyorum iyidir güzel ekimleride vardır buna bir itarızımız yok benim sorunum bu formda tek hakan doğanay ismi geçiyor varsa yoksa hakan doğanay. Bende başımdan geçen olayı anlattım varsa yoksa hakan doğanay dediğiniz doktor benim gibi diğer madur olan saç eki yaptırmış hastaları elinin tersiyle itiyor bu apaçık ortada...burda ekim yapsa iyimi olurdu yada adam dürüstce olmayacağını söylemiş, yapıp paranı alsa daha mı iyi, gibi yorumlar yapmaya gerek yok...

zaten adamın para sıkıntısı çektiğinide sanmıyorum full doludur günleri....

burda lütfen dürüstlükten bahsetmeyin arkdaşlar açık seçik alenen ortada HAKAN DOĞANAY işine gelen ekimi yapar gelmeyenide sallar ben bunu bilir bunu söylerim....

yani bu kadar ekim yapanlardan bir tek hakan doğanaymı bu saçın olmayacağını biliyor ankarada nerden baksanız 6 klinik ile görüştüm bunların çoğu formlarda altın doktor diye tanınıyor bunlardamı yanlış biliyor bu doktorların hepside donör alanında en kötü 500 grft çıkarırız derken hakan doğanay yetersiz dedi bunuda resimlere bakark söyledi bunudamı tek hakan doğanay biliyor...öndeki fut ekimini bile herkes alırım dedi hakan doğanay ekim eçin uygun hasta değilsiniz dedi....

şimdi soruyorum arkadaşlar bu dürüstlükmü oluyor yani bari siz dürüst olun kendinizi benim yerime koyun kötü bir operasyon gerçekleştirmissiniz son umudunuz bu formda yapılan yorumlardan yola çıkararak HAKAN HOCAYLA KONTAK kuruyosun cevap SEN UYGUN DEĞİLSİN...

göreceğiz ben ekmi yaptırayım öncesi ve sonrasını burda yayınlıycam hakan doğanay dürüstmü yoksa cillop donör avcısımı .....

11 Mesaj
25 Nisan 2012; 19:09:03 

antep,li512, mikromotor hızının en düşük seviyelerde olması gerektiğini duydum.ayrıca ucuna takılan iğnenin çapınında küçük olması gerekiyor.bana söylenilen ideali 0,7 - 0,8 mm . başka bir bilgim yok..

HLC klinik de 2 numaralı yöntem olarak yazdığım iğne yöntemini kullanıyor arkadaşlar.

ixmarit, ankarada 6 klinikle görüştüm dedin. bu 6 yerle ve hakan beyle iltişimin fotoğraf göndererek mi yoksa yüz yüze mi oldu. resimler den yapılan yorumlarda yanılma payı olabilir.

setr , wayne roney saçları süper doğal duruyor. geçenlerde duymuştum , wayne rooney de DHI yöntemi yani kalem yöntemi ile ektirmiş.

http://www.apetogentlem...ooney-new-hair-new-roo/

http://www.traceybell.c...rect-hair-implantation/

rooney twitterde de DHI yöntemiyle ekim yaptırdığını paylaşmış ama onu bulamadım

750 Mesaj
25 Nisan 2012; 19:55:43 

hiç medipolün adı geçmiyor yani medihair. burade naci karacaoğlu diye bir doç var ekim yapıyor yanında op doktor bülent çığşar var hiç buaralrda yaptıran yada görüşen yokmu

Ferre nedir?

Profesyonel Artes i703 Tablet Video incelemesi

4 Mesaj
25 Nisan 2012; 20:15:31 

quote:

antep,li512, mikromotor hızının en düşük seviyelerde olması gerektiğini duydum.ayrıca ucuna takılan iğnenin çapınında küçük olması gerekiyor.bana söylenilen ideali 0,7 - 0,8 mm . başka bir bilgim yok..

HLC klinik de 2 numaralı yöntem olarak yazdığım iğne yöntemini kullanıyor arkadaşlar.

ixmarit, ankarada 6 klinikle görüştüm dedin. bu 6 yerle ve hakan beyle iltişimin fotoğraf göndererek mi yoksa yüz yüze mi oldu. resimler den yapılan yorumlarda yanılma payı olabilir.

setr , wayne roney saçları süper doğal duruyor. geçenlerde duymuştum , wayne rooney de DHI yöntemi yani kalem yöntemi ile ektirmiş.

rooney twitterde de DHI yöntemiyle ekim yaptırdığını paylaşmış ama onu bulamadım

şimdi şöyle bir durum var tüm doktorlar kendi alet edevatlarının iyi olugunu söylüyor,
zaten olay cerrahiden kozmetiğe dönmüş durumda benim anladığım kadarı ile sözüm size değil ama reklam yapanlar artık ne yazacaklarını şaşırmış durumdalar.
tabi onlarda doktorlardan duyduklarını yazılyorlar tabi, iğnenin çapı sadece kök çıkartılırken actığı kanal boyutunu etkiler araştırmalarım bu yönde idi, motorun hızı neden yavaş olması gerektiğini söylüyorlar biliyomusunuz , kökler alınırken yanıyormuş (zarar görüyormuş etrafındaki yağ dokusu).
Ekilen köklerin hepsinin çıkmama nedenlerinde başlıca sebebi de bu.

Mikromotor kullanmadan kök alan birsürü doktor var. şimdi biri çıkıp derse yok motor şöyle böyle iyi. doktoru gelip yazsın burarada bilimsel makaleler var arkdaşım. ama olay fabrikasyona dönüşütüğü için ne yapılacağı şaşırmış durumdalar. siz şimdi normal bir ameliyat olurken doktorun kullandığı bıçağı araştırıyormusunuz , tabi yenilikler herzaman iyidir ve tıp teknoleji ile ilerlemektedir.. bilimselliği kabullenmiş herşeyi kabul ederim..

Yakında burada merkezlerin kullandığı koltuklar çok rahat felanda konuşulur koltuk fotoğrafları paylaşılır..

şimdi motorla alınan kökler daha iyi diye bir bilimsel makale yok ama, motorlar alınan köklerde kayıp daha çok yaşanıyor diye bilimsel makaleler var google google translate kullanılarak gerekli bilgiler rahatca elde edilebilir.

söylemeden geçemiycem abi böyle bişey yok bu reklam furyası bitmeden burada düzeyli yazışmalar olmaz. fotoğraf paylaşan yok, ve yine söylüyorum reklamda bir ticari faliyet ama insanları kandırmayım.. çoluğunuzdan çoğunuzdan çıkar söyleyim.

sözüm ortaya onlar kendini biliyor ; alıntı yaptığım arkadaş alınmasının konuya mikromotor üzerinden girdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sempasempa -- 25 Nisan 2012; 20:20:22 >

0 Mesaj
25 Nisan 2012; 20:47:08 

hakan doğanay hariç ankaradaki her merkez ile yüzyüze görüştüm bu da zaten hakan doğanay hakkındaki olumsuz görüşümü desteklemekte...

nasrettin hoca misali arkdaşlar bunu daha önceden söylemiştim damdan düşmeyen anlamaz önce damdan düşmek lazım....

yine tekrarlıyorum mantık çok basit operasyon iyide geçse kötüde donör alanın geri gelmez o yüzden ekim yapacak arkadaşlar lütfen dikkat edin dökülme aşamanızı hesaplayarak ekim yaptırın eğer dökülme devam ediyorsa her zaman ileriki günleri tamir edecek kadar donör alanınız bulunsun bu çok önemli yoksa ilerde ekilecek saç bulmazsınız..özellikle kaç kök çıkarsa o kdar ekim yaparız diyen yerlerden kaçın onlar işte sizin ileriki evrenizi hiç planlamadan ekim yapacaktır dayayacak micro motun gözüne..tek tek ekim görerek ekim daha doğru hem ne kadar sayı istediğini sen belirliyosun...

birde doktorun kişiliği ilemi evlencem diye yorumlar yapılmıştı onada katılmıyorum kişilik ve karakter çok önemli eğer doktor bu işin ehliyse size bir hasta olarak bakar öyle görürü nasıl tedavi ederim diye düşünür...zor operasyonları gerçekleştiren ün yapar kalıcı olur kolay ekimleri herkes yapar....

11 Mesaj
25 Nisan 2012; 20:52:47 

quote:

Orijinalden alıntı: sempasempa

quote:

şimdi şöyle bir durum var tüm doktorlar kendi alet edevatlarının iyi olugunu söylüyor,
zaten olay cerrahiden kozmetiğe dönmüş durumda benim anladığım kadarı ile sözüm size değil ama reklam yapanlar artık ne yazacaklarını şaşırmış durumdalar.
tabi onlarda doktorlardan duyduklarını yazılyorlar tabi, iğnenin çapı sadece kök çıkartılırken actığı kanal boyutunu etkiler araştırmalarım bu yönde idi, motorun hızı neden yavaş olması gerektiğini söylüyorlar biliyomusunuz , kökler alınırken yanıyormuş (zarar görüyormuş etrafındaki yağ dokusu).
Ekilen köklerin hepsinin çıkmama nedenlerinde başlıca sebebi de bu.

Mikromotor kullanmadan kök alan birsürü doktor var. şimdi biri çıkıp derse yok motor şöyle böyle iyi. doktoru gelip yazsın burarada bilimsel makaleler var arkdaşım. ama olay fabrikasyona dönüşütüğü için ne yapılacağı şaşırmış durumdalar. siz şimdi normal bir ameliyat olurken doktorun kullandığı bıçağı araştırıyormusunuz , tabi yenilikler herzaman iyidir ve tıp teknoleji ile ilerlemektedir.. bilimselliği kabullenmiş herşeyi kabul ederim..

Yakında burada merkezlerin kullandığı koltuklar çok rahat felanda konuşulur koltuk fotoğrafları paylaşılır..

şimdi motorla alınan kökler daha iyi diye bir bilimsel makale yok ama, motorlar alınan köklerde kayıp daha çok yaşanıyor diye bilimsel makaleler var google google translate kullanılarak gerekli bilgiler rahatca elde edilebilir.

söylemeden geçemiycem abi böyle bişey yok bu reklam furyası bitmeden burada düzeyli yazışmalar olmaz. fotoğraf paylaşan yok, ve yine söylüyorum reklamda bir ticari faliyet ama insanları kandırmayım.. çoluğunuzdan çoğunuzdan çıkar söyleyim.

sözüm ortaya onlar kendini biliyor ; alıntı yaptığım arkadaş alınmasının konuya mikromotor üzerinden girdim.

sempasempa kardeş ben üstüme alınmadım .......sen rahat ol .... sadece antepli arkadaş mikromotor üzerine önceki bir mesajda soru sormuş o sorusuna cevap olarak düşüncemi yazdım. zaten mikromotor ya da elle alım çok iyidir ya da çok kötüdür demedim..alım konusundaki düşüncemde saçları ekme konusundaki düşüncemle aynı. motorla alınsada elle alınsada bana göre burda ustalık maharet işçilik deneyim faktörü ön plana çıkıyor.

684 Mesaj
25 Nisan 2012; 22:29:17 

Sac ektirmek için illa saçı 0 amı vurmak lazım....

Uzaklaştırılmış
25 Nisan 2012; 22:33:43 

yaklasik 1 aydir bu basliga yazmiyordum
yine ayni kavga var.benim doktorum senin doktorunu dover.

bos tartismalar..5.ay oldu benim.doktorumun adini unuttum yemin ederim.
banane..oda beni hatirlamaz eminim
parasini indirdi gorevini yapti.o sag ben selamet

sac ekimlerinizi tartisin, doktor reklamlarini birakin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
26 Nisan 2012; 0:26:03 

Sevgili arkadaşlar forumda henüz çok yeniyim ve istanbul ensar hastanesi ile resim göndererek mailleştik ve bana aşağıdaki şekli ile dönüş oldu terimlere falan yabancıyım bu hastaneyi öneren var mı biraz bilgilendirirseniz çok sevinirm şimdiden teşekkürler.

Size yaklaşık olarak 2 seans olur ilk seansda max sayı çıkarmaya çalışacağız buda yaklaşık olarak 2300 ile 2700 veya daha fazla greft çıkabilir.İyi günler.

0 Mesaj
26 Nisan 2012; 0:47:10 

quote:

Orijinalden alıntı: kartanem07

Sevgili arkadaşlar forumda henüz çok yeniyim ve istanbul ensar hastanesi ile resim göndererek mailleştik ve bana aşağıdaki şekli ile dönüş oldu terimlere falan yabancıyım bu hastaneyi öneren var mı biraz bilgilendirirseniz çok sevinirm şimdiden teşekkürler.

Size yaklaşık olarak 2 seans olur ilk seansda max sayı çıkarmaya çalışacağız buda yaklaşık olarak 2300 ile 2700 veya daha fazla greft çıkabilir.İyi günler.

Cok Komik bir Cevap :)

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2012; 1:10:19 

benim saç ile kaş aynı ama

kaşa ektirmeyi düşünüyom ama bi farklılık olurmu ekilince diye şüphem var

6 Mesaj
26 Nisan 2012; 5:19:43 

Bu arada Hakan Doğanay açıklığı fazla olan kişilere ekim yapmaz deniliyor ama internette yaptığı örnekler var. Sonradan mı yapmamaya başladı acaba?

2 Mesaj
26 Nisan 2012; 18:39:31 

Epeydir forumda yoktum, işler felan derken bayağı olmuş uğramayalı. Eski dostlar beni iyi hatırlar, ilk ekimde 3600 greftim ve 4.250 TL param boşu boşuna gitmişti. Yaşadığımız rezillikte cabası oldu, saç ektireyim derken sağlığımızdan oluyordum neredeyse.

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Ağustos ayında İstanbulda Fue Turkey Kliniğine 2. ekimi yaptırdım. Ekim 2 gün sürdü toplamda 1700 greft ekildi. İlk ekimden sonra pek ümidim yoktu aslında ama saçlarım biraz toparlandı.

1700 greft iğne tekniği diye tanımlanan oldukça zahmetli ve meşakkatli bi metotla ekildi. 3 arkadaş aşağı yukarı 15 saat çalıştılar. İlk ekimden kaynaklanan skarlar nedeniyle çok ümitsizdim ama fena olmadı gibi. ŞUBAT 27 de ise 1000 kök daha ektirdim, zira 1700 kök ön bölgeye ekilmişti, orta alana ekim yaptıramamıştım. Bakalım bi iki aya kadar tablo netleşir. Üçüncü beşinci gününde ekim felan övmeyin bence, ben bu konuda en zor günleri ve deneyimleri yaşadım. Gerçek ekim nedir, ZENAAT nedir, işçilik nedir hepsinin ne anlama geldiğini gayet iyi öğrendim. Ekim işi vicdan işi arkadaşlar, kaktır gitsin mantığıyla iş yapan ekim merlkezleri kadar doğru dürüst iş yapan yerlerde var, şimdilik bu kadar,

https://plus.google.com...24432511682187923/posts

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adectr -- 26 Nisan 2012; 21:06:45 >

61 Mesaj
26 Nisan 2012; 22:45:36 

quote:

Orijinalden alıntı: setr

daha önce konuşulmuştu wayne rooney in saçları, en güncel bulabildiğim hali ile aşağıdaki resimde videolarda saçları görülüyor.

http://www.youtube.com/watch?v=YyysWe6vpDY

http://www.youtube.com/watch?v=o0AXOypT2eM

bu roney ne biçim yaratık böyle arkadaşım karanlıkta görsem üç harfli zannedrim

0 Mesaj
27 Nisan 2012; 1:36:58 

ixmarit kardeşimizi sinirlendirmişsiniz bence haklı neden haklı hakan hoca şöyle dediniz böyle dediniz bacaktan alır göğüsten alır sakaldan alır ama eker dediniz,bende bırakın şöyle eder böyle ederleri resimlerinizi paylaşın,ekim tekniğini yazın,yaptığı iş lazım reklama gerek yok dedim,başka bir çok doktor içinde aynısını söyledim BURADA KİŞİLERİN HAYALLERİNİ EN ÜST NOKTAYA TAŞIYIP HAYAL KIRIKLIKLARI YAŞAMASINA NEDEN OLUYORSUNUZ diye bas bas bağrıyorum.Dönor alan iyi ise hepsi ekimi yapar 3 bin gref eker 1500 gref çıkar ama adamı mutlu edecek saçı kafada eker.

sende sonuç böyle,onda sonuç bilmem ne diye herkeste aynısı olmayacak olamazda,doktor süper eker ektiren kişi kötü bakar saç olmaz,doktor eh işte eker ektiren kişi ekim sonrası süper dikkatli davranır saç iyi olur,bu iş kişiyede doktorada bağlı,AMA SENDEKİ SAÇ BENDEDE OLACAK KURALI HİÇ BİR DOKTORDA YOK.

Tekrar söylüyorum doktorları sakız gibi cak cak ağzınızda çiğnemek yerine ''KOYUN RESİMLERİNİZİ İLK HALİM BÖYLEYDİ EKTİRDİM BÖYLE OLDUM DİYİN''nerede ektirdin diyede soran olursa kardeşim arkadaşım dostum ben şurada ektirdim,karar senin diyip kimsenin günahına girmemek yada o vebali sırtımıza yüklenmememiz lazım.

yönlendirdiğimiz doktorda gider ektirir sonuç iyi bakamaz yada ekim kötü olur dönor bölgesi az olur bir beddua eder kafamızdaki o ekilen saçlardanda oluruz.

Siz fikrinizi belirtin kararı ektiren kimse o versin aliyemi ektirir veliyemi,yoksa gidip bir deliyemi para onun saç onun.şu doktora ektir dediğinizde para cebinize giriyorsa bilemem,çıkarınız yoksada para doktorun cebinde boşa kavga etmeyin.

birde zaten dediğinize göre doğanaydada,kayadada sıra çokmuş seneye gün veriyormuş:)ektirmeye gitseler sıra beklerken kafadaki dönor alanlarınıda stresten kaybedecekler.Ha birde o dediğiniz doktorların paraya ğulada ihtiyacı yokmuş,sizlerin dediğini söylüyorum:)sanırım hayrına bu işleri hepsi yapıyor ama nedense banka hesaplarımızdan binlerce lirada azalıyor.parada kavga edenlerin cebine sanırım giriyor:)

21 Mesaj
27 Nisan 2012; 7:08:12 

Türkiyede sac ekimi ayni seye benziyor. 5 kavanoz bal sadece 100 tl diye reklam yapan sahtekarlar vardiya sonra sahtekarliklari ortaya cikti , ayni sekilde bu sac ekimi meseleside
patlayacak. patlamak zorunda saglik memuruna hemsireye ekim yaptir milletin hayatini karart sonra üstüne bide cukkayi indir cebe. adamin ensede olan köklerinide mahvediyolar.
kök alimindan ekimine kadar en ufak sac teline bile doktorun yaptigi bir ekim merkezi varsa söyleyin hemsirenin saglik memurunun, hademenin ekim yaptigi yerlerin reklamini yapmissiniz
152 sayfalik külliyat masallah

21 Mesaj
27 Nisan 2012; 7:14:31 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trtint -- 27 Nisan 2012; 7:15:43 >

0 Mesaj
27 Nisan 2012; 8:36:22 

quote:

hlc kilinik hayatımda duyduğum en kötü kilinik . orada saç ektiren kilişler varmış . saçlarını düzelttirmek için başka ekim merkezleri arıyorlarmış. ama doner bölgeleri kalmadığı için 2. bir şansları oladığını duydum saçları dim dik havaya çıkıyor. doktorlarda ekim sonrası hiç ilgilenmiyorlarmış. almışlar parayı bana ne kardeşim saçlarına ekim sonrası iyi bakamamışsın demişler.

resimlerim.
http://www.imagesaving.com/images/9999999999.jpg

3 Mesaj
27 Nisan 2012; 9:09:22 

quote:

Orijinalden alıntı: trtint

Türkiyede sac ekimi ayni seye benziyor. 5 kavanoz bal sadece 100 tl diye reklam yapan sahtekarlar vardiya sonra sahtekarliklari ortaya cikti , ayni sekilde bu sac ekimi meseleside
patlayacak. patlamak zorunda saglik memuruna hemsireye ekim yaptir milletin hayatini karart sonra üstüne bide cukkayi indir cebe. adamin ensede olan köklerinide mahvediyolar.
kök alimindan ekimine kadar en ufak sac teline bile doktorun yaptigi bir ekim merkezi varsa söyleyin hemsirenin saglik memurunun, hademenin ekim yaptigi yerlerin reklamini yapmissiniz
152 sayfalik külliyat masallah

Op.Dr. Onur Gürbüz var, kuzenim bir hafta önce kendisine ekim yaptırdı sonucunu beklemekteyim. Güzel olursa bende yaptırmayı düşünüyorum, saç alımından ekimine kadar eşiyle beraber kendisi giriyomuş.

12 Mesaj
27 Nisan 2012; 10:24:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Raif07

quote:

hlc kilinik hayatımda duyduğum en kötü kilinik . orada saç ektiren kilişler varmış . saçlarını düzelttirmek için başka ekim merkezleri arıyorlarmış. ama doner bölgeleri kalmadığı için 2. bir şansları oladığını duydum saçları dim dik havaya çıkıyor. doktorlarda ekim sonrası hiç ilgilenmiyorlarmış. almışlar parayı bana ne kardeşim saçlarına ekim sonrası iyi bakamamışsın demişler.

hocam kimden ne duydunuz bilmiyorum ama kesinlikle yalan, birincisi adamlar operasyona sabah 9 da başlıyor ve akşam 6-7 de anca bitriiyorlar ve bu sürede 800 -1000 greftten fazla ekemiyorlar, bakın ekmiyorlar demiyorum ekemiyorlar özen gösterdikleri için.. bu kadar uğraşılan bi süreçten sonra ekilen saçların dik çıktığının söylenmesi çok komik..
ve bu bi yeri övmek için başka bi yeri kötülemek fikrindende vazgeçin artık..

2005 honda accord executive

0 Mesaj
27 Nisan 2012; 12:14:56 

benim iki arkadaşımızada eleştirim olacak RAİF dostum senin gibi forumun gediklisi birinden bu yazıyı beklemezdim

quote:

mişler,mışlar la yazıyorsun,gözle görmeden şöyleymiş böyleymiş demek hoş değil,kulaktan dolma bilgiler yanıltır,şimdi sen hakan hocaya ektirmişsin onu öyüyor süper doktor diyorsun,biride çıkar hlcde süper ekim yaptırmıştır yada hlc nin reklamlarında kullandığı birinin saç ekim resimlerini koyarlar,bu seferde senin tezin çürür.

ayrıca ixmarit arkadaşın kaybedecek birşeyi kalmamış,hakan hoca bile ben ekemem demiş oda adı lekelenmesin diye ekmiyor diye yazmış,berbat olan bir yeri daha ne kadar berbat edebilirlerki??hlc ekiyorum demişse başarırsada elleri öpülür.ve hlc eker hakan hocada olmaz diyip ;ixmaritte ekim sonucu eskiye oranla güzel olmuşsa hakan hoca iyi dönorlülere ekim yapıyor,kötü olanlara ekim yapmayıp adını lekelemekten kaçıyor,iyi dönor alanı avcısı tezi gerçekleşmiş olur.

İSETSİL sanada eleştirim şu olacak

quote:

hocam kimden ne duydunuz bilmiyorum ama kesinlikle yalan, birincisi adamlar operasyona sabah 9 da başlıyor ve akşam 6-7 de anca bitriiyorlar ve bu sürede 800 -1000 greftten fazla ekemiyorlar, bakın ekmiyorlar demiyorum ekemiyorlar özen gösterdikleri için.. bu kadar uğraşılan bi süreçten sonra ekilen saçların dik çıktığının söylenmesi çok komik..
ve bu bi yeri övmek için başka bi yeri kötülemek fikrindende vazgeçin artık..

Bu hlc'yi savunmuşsun savunmasınada yazın bana gerçekçi gelmedi,operasyona başlayacaklar 9-10 saat sürecek ve bu süreçte 800-1000 greft ekecekler.o zaman 4000-5000 greft ihtiyacı olan biri 5 gün boyunca orada ekimmi yaptıracak???4000-5000 greft ektiren birinden kaç tl alıyorlar 5000 tl alıyorlarsa onlar batmış yada yoldan geçene ekim yaptırıyolar demektir,

çünkü bir ekimde 800-1000 greft ekerlerse 4000-5000 greftlik ekime adam 5 gün gidecek,her ekim seansı 1000 tl ve 10 saat sürecek,o kadar ucuza çalışan bırak cerrahı hemşire bile bulamazsın.

TEKRAR TEKRAR YAZIYORUM DOĞRU BİLGİLENDİRME YAPALIM,KİMSENİN HAYALLERİNİ YIKMAYALIM.KİMSENİNDE ÖZGÜR İRADESİNE BASKI KURUP YANLIŞ YÖNLENDİRMEYİP ,KARARI ONLARA BIRAKALIM.

Resimlerimizi yayınlayıp,ekim stillerini yazıp ,o doktor bu doktor diye sürekli gözlerine sokmayalım.1-2 doktor dışında ekim yapan yoksa diğerleri kötüyse yandık demektir,çünkü yurt dışından binlerce kişi türkiyeye saç ekirmeye gelip,ektirip gidiyor o adamlardan bize sıra gelmezdi demekki iyi başka doktorlarda var.Yurtdışından gelenlerle birlikte türkiyede yıllık 100.000 hastaya ekim yapıldığı tv ve gazatelerde yazdı

1 doktor günde 1 hastaye ekim yapsa yıl boyuda hiç tatil yapmasa 365 kişiye eker MAKSİMUM.

şurada 2 doktor önde 365x2=730 kişi güzel ektirdi demektir

geriye kalan 99.270 kişi marstamı ektiriyor,venüstemi???burada saç ektiren herkes hakan hocaya yada başka hocaya gitti diyelim adamın yıllık ekeceği hasta sayısı belli sadece bu forumu gelip okuyup ektirmek isteyenler o bas bas bağırdığınız doktorlara gidip ektirmeye kalksa sıraları gelmeden o doktorlar hakkın rahmetine kavuşur ömürleri o kadar ekimi yapmaya yetmez:)Tabi ekrirecek hastalarında:)mezarda ekim edevam ederse ayrı cennet yada cehenneme yakışıklı giderler:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taner_sen -- 27 Nisan 2012; 12:27:46 >

0 Mesaj
27 Nisan 2012; 14:31:37 

TANER-SEN aynen arkadaşım çok teşekkür ederim sana en azından kendimi ifade edebilmişim ve söylediklerim gerçek kullanıcılar tarafından da anlaşışmış..

insan umutlarıyla oynamak çok kolay arkdaşlar yazarsın burdan bir yazı koyarsın internetten öncesi ve sonrası berbat resimleri patlatırsın gıcık olduğun klinik veya doktorun adını tüketirsin umutlarını....

şimdi ben formun başından beri diyorumki kapı kapı gezdim Bu formda da HAKAN DOĞANAY diye altın harflerle yazıp nerdeyse besmeleyle andığınız doktoruda siz empoze ettiniz bana veya benim gibi bu formu kullanan başka arkadaşlara, bende kendisine durumumu ilettim resimleri yolladım HAKAN DOĞANAY sen ekim için elverişli hasta değilsin dedi beni bitirdi..

bu moral bozukluğu ile ankarada HLC klinik ile görüştüm Dr.Özgür bey baktı inceledi neler yapabiliriz diye düşündü benimde fikirlerimi aldı çözeriz sorun olmaz dedi vede yapacağı işlemleri anlattı kafamada yattı..hakan doğanay dışında diğer kliniklerde yaparız demişti bunuda + olarak ilave edeyim ama bana en çok güven veren yer HLC oldu....

şimdi ben allaha nasip ederse mayısın ilk haftası ekime girecem kaporayı vermişim anlaşmayı yapmışım heycanla gün sayıyorum o sırada bir arkdaş çıkıyor HLC Şöyle berbat böyle rezil ekimleri var şöyle paracı böyle üç kağıtçı diyor ve elinde ne kanıt var ne belge şimdi kendinizi benim yerime koyun ne düşünürsünüz..

arkadaşlar lütfen buraya insanlar maduriyetlerini çözmeye 2.3.kez aldatılmamaya yada, güzel umutlarını gerçekleştirecek bilgiye ihtiyaç duydukları için geliyor bir doktor veya bir klinik hakkında yorum yaparken lütfen gerçekçi ve ıspatı olan yorumlar yapalım böyle bilgilenelim...

eğer HLC dediğniz gibi kötüyse ben paranın tümünü vereyim yeterki bana ekim yapmasın 3 yıl uğraşır tekrar para biriktiri başka yerde yaparım en azından tekrar bir şansım olduğunu bilirim....

son olarakta hakan doğnayın yapamam sen uygun hasta değilsin dediği BANA şimdi HLC Klinikten sonra öncesi ve sonrasınıda koyup HLC mi usta HAKAN BEY Mİ GÖRECEĞİZ kim paragöz kim kariyer peşinde oda belli olacak sabırla bekliyorum.....

0 Mesaj
27 Nisan 2012; 15:03:41 

Birde benim anlamadığım şu var ,tüm merkezler kötüleniyor amenna kötüleyin kardeşim,ama kötülediğiniz merkezlerde ektiren KÖTÜ BİR EKİM RESMİ NEDEN YOK???,orada ektirmiş ekim sonucu berbat biri neden forumda yok.

1.cevap:ekimler milleti emmnun etti,foruma girme gereği bile duymuyorlar

2.cevap:ekimleri berbat oldu hayata küstüler,saçınada başınada başlarım diyip el etek çekip köşelerine geçtiler.

Anlamadığım kavgayı eden kişiler saç ekimi iyi görünen kişiler benimki iyi yok efendim benimki senden daha iyi, afedersinizde sidik yarışına döndü,kimse bilgi alamıyor,ektirecek adamlarda karamsarlığa giriyor.

hakan hocaya ,ilhan hocaya ,ekrem hocayada,hcl yede,esteword,ensar,estetica,transmed vs vs vs vs kararını zaten yeterince araştırma yapıpta vermiş gidiyordur.

adam ekime gidiyor siz yangına körükle gidiyorsunuz.

Kıyafet almaya benzetiyorum kalite aynı ama biri marka olmuş lewis,diesel,energi vs fiyatları 150-500 tl arası,aynı kişilere dikim yapan fabrika aynı kumaşla farklı marka yada fason üretim yapar fiyat iner 50 tl 100 tl ye SEBEP İSİM HAKKI PARASI:))KALİTE AYNI FİYAT FARKLI

O marka kişi ve merkezler bir grefti 1 euroya ekiyor adam ekirecek 5 bin greft 5.000 eurosu belkide yok,iyi ekebilecek ama kesesine uygun bir yer arayanada yardımcı olun,yada o hayrına bu işi yapar gibi gösterdiğiniz paraya ihtiyacı yok dediğiniz reklamla işi olmaz dediğiniz doktorlarınız,herşeye doymuşki ihtiyaçları yok 1 EURO değil 1 TL ye eksin herkes oraya gitsin,milletin anası babası sabancı koç değil kardeşim.Adam iyi ekim yapar ama isim yapmamıştır fiyatı ucuzdur.

Yukarıda yazdığım kişilere ve merkezlere kötü diyen arkadaşlar neden kötüler,kötülerse resim yayınlayın,yayınladığınız resimlere ek msn de cam kamera açınki o kadar sevap kazanma taraftarısınız millet canlı canlı görsün,orada ektirdiğinize dair belgelerinizi yayınlayın.

LAF SALATASINI BIRAKALIM arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taner_sen -- 27 Nisan 2012; 15:10:28 >

0 Mesaj
27 Nisan 2012; 15:44:41 

Şu sakarya fıratta oynayan, Tayanç Ayaydın bi ara protez takmıştı çok belli oluyodu, ama geçenlerde gördüm, sanırım saç ektirmiş ve çok doğal

görünüyordu, nerede saç ektirmiş gerçekten çok merak ettim bilen varsa, yazsın lütfen ...

Uzaklaştırılmış
27 Nisan 2012; 15:52:26 

tanersen resmen saçmalamaya başladın..kötü ekimler neden görülmüyor? senin ekimin kötü olduğunda anlarsın neden kötü ekimler paylaşmıyormuş..bi de iyi kötü neye göre? mesela bence de bu kanal açma yöntemiyle iyi bir ekimin olması imkansız.. çünkü kanal yöntemiyle maksimum bi cm2 ye 30 greft ekilebiliyor.. normal bir insanda cm2 de 100 greft oluyor.. normal bir insanın 3 te 1 i kadar bile saç kökü ekilemiyor.. doğal olarak komik bir görüntü oluşuyor.. önemli olan ekimin nasıl planlandığı.. belli alanlara konsantre olup bazı alanlar boş bırakılınca yoğuun ekimle daha doğal görüntü oluşabilir bence..bu da klasik kanal açma yani lateral slit yöntemiyle elde edilemiyor.. iğne yöntemi ya da hakan doğanay ın kullandığı choi iğnesi ile ancak yoğun ekimler olabiliyor.. bu da kafadar drogba gibi adamların saç ekimlerinin neden başarlı oldğunu açıklıyor..

Uzaklaştırılmış
27 Nisan 2012; 16:24:36 

ayrıca benim seçeneklerim arasında da hlc var.. adamlar ın mükemmel sonuçları var.. kötü sonuçları da illaki vardır.. en önemlisi manuel alım yaptıkları için uçlar çok ince oolduğu için dönör bölge mükemmel oluyor hiç bir iz kalmıyor.. mikromotor kullananların ense resimlerini göremiyorz .. gördüklerimizin çoğunda da berbat sonuçlar izler falan var.. zaten bi yerde okumuştum.. bu 0,7 punç kullanıyoruz alırken diyen çoğu doktor 1 1,2 mm lik uçlar kullanıyormuş onun için ense görüntüleri bu kadar kötü oluyormuş..