Şimdi Ara

Raptor Gaming'den oyuncular için yeni fare; BioXar GM1

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuncular için bilgisayar çevre birimleri ve komponentler hazırlayan Almanya merkezli Raptor Gaming, FPS tutkunları için hazırladığı yeni faresini duyurdu. Firmanın BioXar GM1 kod adını taşıyan ve 130 gram ağırlığında olduğu açıklanan yeni farenin tasarımında, uzun süreli kullanım koşulları göz önüne alınarak ergonomiye öncelikli olarak önem verildiği belirtiliyor.

2000 DPI çözünürlüğünü destekleyen optik sensör ile donatılan BioXar GM1, hassasiyet ayarını uygulama veya oyun içerisinde kullanıcı odaklı olarak yapabiliyor. Oyuncuları hedef alan Raptor Gaming BioXar GM1'in yurt dışı satışına başlandığı belirtilirken, tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatının ise 29.90 Avro olarak belirlendiği bildirildi.

• (Salmosa+Diamondback=GM1) Fare'nin resimden gördüğüm kadarıyla sol yanakta ekstra 2 tuşun olmamasını ben eksi olarak görüyorum.Fiyat olarak iyi fakat steelseries,logitech,razer,ms gibi firmalarla yarışacak bir konumda değil en fazla TR'deki a4tech'in konumunu alabilir yurtdışında. :)
  • a4techin tasarımları güzel ve dayanıklı malları ,bu hem çirkin hemde pahalı bu fiyata bu fare alınmaz.
  • mouse güzelde fiyat Türkiye standartlarını aşar
  • razer çakması doldu piyasa
  • ORJİNALDEN ALINTI
  • mouse güzel
  • copperhead kopyası :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AAAragorn

(Salmosa+Diamondback=GM1) Fare'nin resimden gördüğüm kadarıyla sol yanakta ekstra 2 tuşun olmamasını ben eksi olarak görüyorum.Fiyat olarak iyi fakat steelseries,logitech,razer,ms gibi firmalarla yarışacak bir konumda değil en fazla TR'deki a4tech'in konumunu alabilir yurtdışında. :)

Kesinlikle katılıyorum..
  • Bu firmanın ürettiği ürünler kötü ve çoğu kopya.
  • Bu Mouseye Bu Kadar Para Vermeye Gerek Yok Rahat Olmanız Daha Önemli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.