Şimdi Ara

Spaced (1999-İMDB 9.4)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
2.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

HAKKINDA

Birbirini hiç tanımayan Tim ve Daisy, sevgilerinden ayrılmış ve bütün bu olan bitenin üzerine bir perde çekerek hayata yeniden başlamayı amaçlayan birbirinden bağımsız iki bireydir. Tim ve Daisy’nin yolları, gittikleri bir kafede kesişir. Kafede yer olmadığı için Daisy, Tim’in masasına oturmak zorunda kalır ve böylikle tanışırlar. Bu sırada Daisy gazatedeki kiralık ev ilanlara bakmaktadır. Ama kiraların yüksek olmasından dolayı bir türlü istediği evi bulamamaktadır. Gidecek bir yeri kalmayan Tim de kiraya ortak olarak beraber yaşamayı teklif eder fakat yine de aradıkları ücrette ev bulamazlar. Tam Daisy kaderine ağlamaya başlarken birden ilanlarda kirası ucuz bir ev görür. Fakat ilana göre kiracıda aranılan bir şart vardır: Evi kiralayacak olanların evli bir çift olması gereklidir. Tim ve Daisy, evi tutabilmek amacıyla evli bir çift gözükmek için çeşitli sorularla birbirlerini tanımaya başlarlar.

2 sezon 14 bölüm sürmüş. Fantastik bir ingiliz komedisi.

Spaced  (1999-İMDB 9.4)

Spaced  (1999-İMDB 9.4)

Çok güzel bir İngiliz komedisi.Simon Pegg'in mizah anlayışını seviyorsanız mutlaka izleyin.Her bölümde çok güzel göndermeler mevcut (One Flew Over the Cuckoo's Nest, The Sixth Sense , Robocop sadece birkaçı).Özellikle ikinci sezon alıp götürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X@ndeR -- 17 Eylül 2009; 19:33:20 >

• 8mb in verdiği doyumsuzlukla geçen gün bunuda indirdim.. bir ara izlicem yorumlar ve puanı iyi
  • ayrılsak da beraberiz vol. 2
  • basroldeki eleman baya iyi bakarım bir ara..
  • ilk 4 bölümü izledim.. çok iyi değil..kötü değil.. ama indirdim iki sezonuda.. sonun kadar gidecem yani..
    sonra gene yorum yaparım..
    vulva nın sanat gösterisi baya iyiydi..
  • İngiliz dizilerini sevmeye başladım özellikle The IT Crowd dan sonra. Bir göz atalım
  • Simon Pegg için bakılır.
  • Sadece 2 sezon olması üzücü birşey ama dizi gercekten ayrı bişey yani, Çok farklı bi komedi yapısı var ayrıca Simon Pegg ile Nick Frost un oynaması ayrı bi superlik yani
  • Güzel dizi
  • İlk üç bölümünü izledim. Black Books, Coupling, The It Crowd gibi diğer İngiliz komedilerini izlemiştim hele The It Crowd'a bayılmıştım ama bu diziye ısınamadım. İmdb puanı o üç diziden daha yüksek olmasına rağmen bu dizi bana kesinlikle diğerlerinden çok daha vasat geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 31 Ekim 2014; 22:54:09 >
  • Dizi komikten ziyade eğlenceli. Aynı ''How Not to Live Your Life'' gibi. Komik kısımları da var tabii. En çok güldüğüm bölüm 1x7 idi. Çok farklı ve orijinal bir dizi.
  • How not to your Life bile bence bu diziden daha eğlenceli, çok sevememiştim ben bu diziyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x2'yi az önce bitirdim. MUAZZAM DİZİ MUAZZAM. Sadece şu iki sahne için bile izlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 28 Ağustos 2017; 2:57:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tolganaber

2x2'yi az önce bitirdim. MUAZZAM DİZİ MUAZZAM. Sadece şu iki sahne için bile izlenir.

Tam da 2x02 izleyince yorum yapmaya geldim. İlk sezondaki 7 bölüm içinde 2-3 tane güzel bölüm var kalanlar ortalama düzeyde ama 2.sezondaki ilk 2 bölüm gayet güzeldi özellikle Phantom Menace muhabbeti daha doğrusu direkt Star Wars muhabbeti Lando göndermesi de çok güzeldi. Kalan 5 bölüm özellikle de final bu ayarda olursa tavsiye edeceğim dizilere girebilir.

• İlk bölümden son bölüme vitesi hep artıran, kurgusu olsun efsane karakterleri olsun aşırı sevdiğim bir komedi oldu. Finale bayıldım, tavsiye ederim. Ama yine de bir IT Crowd olamadı benim için onu söylemezsem olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.