Şimdi Ara

--Satıldı-- Fsp epsilon 700w psu 140tl yada dandik bi psuyla takas--Feel kasa SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasayı alişekerden hafif defolu olarak aldım plexsisinde ufak bi çatlak vardırAma genel olarak güzel ve temizdir.İstediğim tutar 40tl.
    Power'da içine takılı şuan kutusu ve kutu içeriği ,inventusdan faturası vardır ve çok temizdir.Hiç bi sorunu yoktur.İstediğim tutar 140tl.
    İkisini alan olursa kasanın üzerindeki samsung doublelayer dvd yazıcıya hediye olarak vereceğim.
    Kasamı dağıtıp satıyorum diğer ilanlarımda harddisk ve ekran kartı satışımda vardır.

Arkadaşlar sadece psu kaldı dandik bi psu ile takas olabilir beni bi kaç haftaığına idare etsin bilgisayarsız kalmıyim diye lazım 24 pinli atx uyumlu olsun yeter

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freezzer -- 11 Eylül 2009; 13:34:09 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• psu guzel cook aradım boyle bı psu ama bulamadım bende mecburen power cool 550w +80 slı bı psu aldım
  • sadece DVD yazıcı verirsen ne kadara verirsin hocam PM atar mısın
  • Şuan için tek satmayı düşünmüyorum kasayı alcak arkadaşa hediye vermek istiyorum.Bu arada onuda gold bilgisayardan almıştım cd dvd hiç kullanmıyorum diyebilirim nerdeyse.Bütün taşıma işlerimi usb den hallediyorum çünki.Arada sırada arkadaşım için müzik cdsi yazmışlığım vardır bi kaç tanede dvd o kadar tertemiz oda

• pm attım
  • Anlaşmaya vardık, mümkünse pazartesi kasayı alıyorum.. Teşekkürler..
  • Qrt_ arkadaşımıza hayırlı olsun güle güle kullansın ürünü
    Psu satışına devam bu arada

• 2 tarafa da hayılı olsun
  • psu'yu yarın arkadaştan almak için anlaştım.
  • Psu X-Force arkadaşımıza satılmıştır güle güle kullansın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.