Şimdi Ara

Palio 1.2 SL 8V mi Palio 1.2 EL 16V mi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
120.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aynen öyle hocam. tanıdıktan bile böyle çıkıyorsa yabancıdan ne çıkmaz. dizel araba çok riskli. benzinli lpgli gbi değil. bir arıza yaptımı masrafı çok yapımı zor. herkes yapamaz. motor değiştirmeye kadar gider iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

aynen öyle hocam. tanıdıktan bile böyle çıkıyorsa yabancıdan ne çıkmaz. dizel araba çok riskli. benzinli lpgli gbi değil. bir arıza yaptımı masrafı çok yapımı zor. herkes yapamaz. motor değiştirmeye kadar gider iş.

Hocam bende paliolarda en tutulan secenek multijetler sonra da 1.2 16valflar olarak duydum (yogun arastirmalar sonucu)

Palio 1.2 16v,
    Clio 1.4 rta,
    Corsa 1.4 gls ve
    accent 1.5 gls
    araclarina bakiyorum. Burda ki arkadaslarin onerisi nelerdir yardimci olabilicek biri var mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih Kesim kullanıcısına yanıt
    Dizel uygun km de bulabilirseniz güzel. Palio küçük ve hafif araba. Az yakıyor. Geniş aile iseniz accent alınabilir. Ancak ankarada özellikle uygun km de ve taksi çıkması olmayanı bulmak zor. Corsa 2000 2001 kasalara hiç bakmayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snnkeskin

Dizel uygun km de bulabilirseniz güzel. Palio küçük ve hafif araba. Az yakıyor. Geniş aile iseniz accent alınabilir. Ancak ankarada özellikle uygun km de ve taksi çıkması olmayanı bulmak zor. Corsa 2000 2001 kasalara hiç bakmayın derim.

corsanın 98 99 kasalarına ne diyosunuz hocam, araştırmalarıma göre güzel yorumlarla karşılaştımda, accent te bakıyorum 98 99 00 01 falan, İstanbuldayım öncelikle hb kasa araç istediğimden accent sonlarda biraz maalesef ama listede yinede
  • Fatih Kesim kullanıcısına yanıt
    Benim tamamen kişisel tercihten kaynaklı ben 99 model corsaları çok basık ve küçük buluyorum. Yoksa teknik açıdan eleştirmiyorum. Opel sağlam ama 99 model bir araca o kadar para vermek içimden gelmiyor doğrusu.
  • Yaptığım hesaplara göre şehir içi Fiat Palio 1.2 SL 8V 2004 aracım yklşk 18-20 kr yakıyor. İlk kullanımda alışamadığım için çok yakıyordu şimdi gayet iyi.
    (Ankarada GAZ 2.17,00TL 05.12.2014)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soru.yorum -- 5 Aralık 2014; 16:11:58 >
  • 1 yıl sonra hadi bide ben hortlatayım. 2013 haziranda Palio 2001 1.2s ön camlar elektriksiz klimasız devir saatsiz palio almıştım. 147 binde hiç tüp takılmamış ama motoe yağ yakıyodu ve bunu bilerek 8 bin tl ye aldım 5 kapı tabi. Aga araç 7 ay kaldı bende 162 binde ev alacağım diye satmasam araç halen bende olurdu bu boş özelliklerine rağmen. Çünkü araç uzun yolda 15 kuruş yakıyodu ki lpg ozamanlar 2.70 lerde filandı. Dahs sonra motora katkı ekledim ondan sonra uzun yolda 20 kuruş yakmaya ve yüksek devirde inanılmaz beyaz duman sorunu vardı. Daha sonra 2014 ocak ayında 9500 civarına satmıştım tabi 1000tl ye tüp takılmıştı. Ama ne vardı 8 valfti lakin az yakıyodu gaz tepkisi ve kaçışı iyiydi masraf yoktu gazdan istersrn soğukta bile direkt çalışırdı. Birtek arka 1 amortisörü 40tl ye tamir ettirdiğimi hatırlıyorum. 2. Aracımdı ve şuan 4. Aracımı satmıi bulunuyorum. 2 haftadır 98-2002 arası palio 1 bakıyorum. 3 araç bakıyorum hergün palio 1 siena ve 2005 öncesi dizel taksi çıkması veya normal albea. Zaten oda siena sayılır. Fiyatları çok şişirmişler istanbulda araba yok çoğu klimasız. 11250 ye buluyorum 10500e bırakırlar lakin uzak oluyor. Bence palio hem vergi hem yakıt hem ucuz parça açısından fiyatı uygun düşerse 8valf bile olsa alınır. Ayrıca hertürlü havada karada satılır palio peynir ekmek gibi alınır satılır. Gönül isterki hepimiz daha özellikli konforlu araçlara binelim ama bu paraya bana göre alınabilecek tek araba palio 5 kapıdır. Özelliğinde klima ön cam elektrik ve jelik jant oldumu fiyatta uyguna düşerse 8-16 valf olup olmadığına bakmadan atlarım. Palioyu satışa koy fiyat abartı değilse 1 hafta sürmez satılması. Palio 1 spor görünüşlülüğü ilede ön plandadır ki hatta palio 2 ve palio 3 ten daha iyi duruyor palio 1... İsterseniz üçününde resmine bakın. 11 bine çelik jantlı lpg li ön camlar elektrikli klimalı satan varsa bana ulaşsın sağlamsa hemen alayım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar paliolarda hangi model daha çok tutuluyor el,s,hs , sl gibi modelleri?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.