Şimdi Ara

Merlin (2008 - 2012)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
962
Cevap
4
Favori
52.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Büyülü bir çağ, mitlerin gerçek olduğu bir diyar... Krallığın kaderi Merlin adında genç bir adamın omuzlarında.
    Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi'yle buluşuyor, Orta Çağ efsanesi CNBC-e’de yaşanıyor... İngiliz yapımı Merlin'de sihrin ve doğaüstü yaratıkların diyarı Camelot'ta bir efsanenin doğuşuna tanık olacağız. Kral Uther tarafından yönetilen Birleşik Krallık’ta büyücülerin sihir yapmalarının yasaklandığı bir dönemde, doğaüstü yeteneklere sahip Merlin adında genç bir adamın yolu ileride tahta geçecek Prens Arthur’la kesişir. İki genç adamın rekabetle başlayan tanışıklıkları kısa sürede dostluğa dönüşecek ve ülkelerinin kaderinde büyük rol oynayacaktır. Tarihin en büyük büyücü efsanesi Merlin'in gençlik yılları, fantastik dizi tutkunlarını ekran başına toplayacak.
    Merlin, Katie McGrath, Bradliy James Colin Morgan ve Angel Coulby gibi yıldızı parlayan genç oyunculardan oluşan bir kadroya sahip. Merlin’de baş karakterlere eşlik eden iki önemli figürse tecrübeli ve yetkin oyuncular tarafından canlandırılıyor. Buffy the Vampire Slayer'da Avcı gözetmeni Giles rolüyle tanıdığımız Anthony Head Kral Uther'i canlandırırken, Merlin'e yol gösteren Büyük Ejderha'yı Oscar adayı aktör John Hurt seslendiriyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Zaten bir sezonu oynadı :D Nasıl olduğuna gelirsek idare eder diye düşünüyorum ben.

Konu itibariyle Kral Arthur ve Merlin'in nasıl ortaya çıktığı arkadaşlıkları Merlin'in doğuştan gelen yeteneğini nasıl kullanıp ''kaderini'' nasıl gerçekleştireceğini öğrendiğini anlatıyor.

Yeni sezonu geliyor mu bilmiyorum ama 13 bölümden olusuyor. Boş vakitlerinde izlenebilecek bir dizi.
  • Bence Cnbc-e de ilk bölümden başlıcak daha önceden görmemiştim bu diziyi
  • inşallah ilk bölümden başlar

dizinin fragmanından azıcık yüzüklerin efendisi tadını aldım mutlaka izlerim
  • Merlin.2×01.The Curse Of Cornelius Sigan

Merlin (2008 - 2012)

Merlin 2 sezon ilk bölümü ile nete düştü arkadaşlar takip edenlere duyrulur
  • Çok çocuksu bir dizi. Ben sevmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgeolun

Çok çocuksu bir dizi. Ben sevmedim

bende izlemeden öyle diyodum ama güzel bir dizi benim gibi raistlin hayranı için muhteşem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarknessAngel

quote:

Orijinalden alıntı: bilgeolun

Çok çocuksu bir dizi. Ben sevmedim

bende izlemeden öyle diyodum ama güzel bir dizi benim gibi raistlin hayranı için muhteşem.

Benim gibi Raistlin hayranı birisi için de tam bir hüsran. Zaten beklentim Merlin'den Raistlin olması değildi amma bu çocuk çok toy yani yakışmamış role ve dizinin ilk 2 bölümünden sonra hikayenin ilerleyişi ve oyuncuların performansı çok basit gelmeye başladı. Halbuki diziyi cnbc-e de yayınlanmadan 3 hafta öncesinden reklamlarda görmüş ve resmen gün saymıştım ve ilk 2 bölümü Askerde iken izlemiştim.

Deymezmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helldancer -- 4 Ekim 2009; 22:07:54 >

• Bence diziye 3-4 bölüm daha şans vermemiz lazım...
  • Bir bölüm izledim, yarısında bıraktım, sarmadı.
  • Bence çok güzel bir dizi, çevirisinide indivx'te ben yapıyorum zaten
    (2x03 ile başladım)

• Ben de 3 bölümünü seyrettim , her bölümde merlin arthuru birinden kurtarıyor başka bişey olmuyor o yüzden biraz demode geldi.Aslında bu aralar Warcraft kitabını okuduğumdan ve bir Wow oyuncusu olduğumdan ilk bölüm sarmıştı da , kurtar kurtar nereye kadar be anam
  • Ben de beğenmedim.Tamamen takipçisi olmam ama ara sıra bakarız Cnbc-e den
  • bugun cnbce de en basından en son bolume kadar ardı ardına yayınladılar. merlin gunu oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanak

bugun cnbce de en basından en son bolume kadar ardı ardına yayınladılar. merlin gunu oldu :)

İzledim ben de 3-4 bölümünü. Merlin bence role tam oturmuş, tam böyle acemi bir büyücü tipi var.
  • Her bölüm yeni bir yaratık-düşman yada her neyse çıkartıp öldürüyorlar dizide ilerleyen birşey yok her bölüm aynı saçmalıklar sırf başka dizi yok diye izliyorum ama bu kadarda olmazki
  • cnbc-e'nin yeni dizilerinden birazcık tutan tek dizisi. ben pek izlemiyorum ama kızların hoşuna giden bir şey galiba. dizifilm.com'da görmüştüm bayağı mesaj vardı bu dizi hakkında. orada popülerse kızlar aasında da popüler demektir.
  • fena değil, ben de yeni başladım cnbc-e'den takip edeceğim, netten 2 güde sömürüp bitirmek istemiyorum
  • Merlin'i başka biri oynamılıydı. Tüm bölüm kulaklarını izliyoruz. Animasyonlar çok basit. O zamanda o kadar zencinin ne işi var orada? Arthur Morgana ile değil Gwen ile yakınlaşması lazım. Gwen güzel biri seçilmeliydi sonuçta Arthur'un eşi olacak, Lancelot'u ayartacak. Hikayede yanlışlıklarda var. Excalibur'u göle atan Merlin değil Sir Bedivere olması lazımdı. Hadi bunu geçtim Sir Bedivere bir yaratık tarafından öldürüldü. Mordred Arthur ile Morgaine(Morgana) 'ın oğludur ama dizide ne olduğu belli değil.
    Nimueh gibi bir fıstığı öldürmeleri bana göre hata
    İyi yanlarıda var tabi Excalibur, Nimueh, Black Night , Lancelot bunları dizide görmek güzel. Zamanınız varsa izleyin izlemezsenizde birşey kaybetmezsiniz.

• 28 Ekimde yayınlanan merlin maratonu S01E01'den S01E07'e kadar değilmi arkadaşlar? Ev ahalisi beğendi diziyi, indirmemi istiyorlar..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.