Şimdi Ara

LENOVO S10-2 NETBOOK >>>> TEK BAŞLIK (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
671
Cevap
6
Favori
109.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • win 7 den xpye nasıl formatlıcam arkadaşlar
  • hamidowic kullanıcısına yanıt
    internette bir sürü usb hazırlama aracı var. onlarla xp yükleryebilirsin. ama saf sp2 xp yüklemek istiyorsan satayı ahciden campatibleye alacaksın. gerisi kolay tüm driverleri mevcut. ayrıca sakın win 8 yükleme. iprenç bir işletim sistemi.hem 7 den düşmektense 2 gb ram tak aha iyi olur.
  • merhabalar,
    lenovo s10-2'den internet paylaşımı için yardıma ihtiyaç duyuyorum. 3g wınn kullanıyorum. yeni bir internet paketi almaksızın, interneti diğer bir tablete ve ceptelefonuna paylaştırma şansım var mı??? herhangi bir program veya aparat yardımıyla???
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilla77

merhabalar,
    lenovo s10-2'den internet paylaşımı için yardıma ihtiyaç duyuyorum. 3g wınn kullanıyorum. yeni bir internet paketi almaksızın, interneti diğer bir tablete ve ceptelefonuna paylaştırma şansım var mı??? herhangi bir program veya aparat yardımıyla???
    teşekkürler.

connectify dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamidowic

quote:

merhabalar,
    teşekkürler.

connectify dene

3g'yi paylaştırır mı connectify ???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hamidowic

quote:

merhabalar,
    teşekkürler.

connectify dene

3g'yi paylaştırır mı connectify ???

conectifye de gerek yok. win 7 paylaşıyor. ama 3g wını da xp de conectify paylaşır.sonuçta ağ bağlantısı.

• Lenovo IdeaPad S10-2 3G SİM KARTLI NETBOOK

İhtiyaç Fazlalıgından Temiz 10 / 10 Emsalinde satılık Netbook , hiç bir kusur,sorun yoktur.Bataryası iyi durumdadır.Arada bir Tv baglayıp film izlemek amaçlı kullanıyorum, 6 Hücreli bataryadır. (Akıllı telefonlarla pek çok iş görüldügü için kenarda duran cihazımdır)

İstenilen Fiyat 250 Tl .

0536 488 88 88
    Gökhan YAZICI

https://store.donanimhaber.com/55/b9/fe/55B9FE280A5F28CC380DCA5C11D324D9.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanyazici -- 13 Kasım 2014; 21:08:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanyazici

Lenovo IdeaPad S10-2 3G SİM KARTLI NETBOOK

İhtiyaç Fazlalıgından Temiz 10 / 10 Emsalinde satılık Netbook , hiç bir kusur,sorun yoktur.Bataryası iyi durumdadır.Arada bir Tv baglayıp film izlemek amaçlı kullanıyorum, 6 Hücreli bataryadır. (Akıllı telefonlarla pek çok iş görüldügü için kenarda duran cihazımdır)

İstenilen Fiyat 250 Tl .

0536 488 88 88
    Gökhan YAZICI

girme aklım girme aklıma:)
    benimki hurdaya döndü.
    ama nalacak arkadaşa hayırlı olsun. çok iyi bakmışsınız.

• tesekkurler :) aynen iyi baktım fazla kullanılmadıgı ıcın temız kaldı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanyazici

Lenovo IdeaPad S10-2 3G SİM KARTLI NETBOOK

İstenilen Fiyat 250 Tl .

0536 488 88 88
    Gökhan YAZICI

Özel mesaj yazdım, bakabilir misiniz?

• Arkadaşlar kullanan kalmadı mı çıkış tarihinden 5 sene içinde hurdaya mı döndü hepsi benimki hala sıfır gibi w10 yüklü ama yavaşlıktan patlayacak ısınma sorunu yok fan sessiz çalışıyor ama muazzam kasıyor buna çözüm yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.