- x
msı laptop alıcaklar mutlaka okusun
50 Cevap49164 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Temmuz 2005; 22:43:14 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkadasım yenı msı laptop aldı sadece ofıs uygulamaları ve ınternette sorf yapar kendısı oyun moyun sevmez aldıgından bu yana cıhaz kıtlenıp duruyordu 6 kere servıse goturdu duzelmedı kendısı asagı yukarı hergun xp ısletım sıstemı kuruyordu ben 98 kurmasını soyledım wın98 de problemı cozulmus ısletım sıstemını kurarken hata yaptıgını dusnerek bana getırdı bende kurdum xp yı duzelmedı yalnız xp krarken bırkac hata verdı bende servısıne son kez gotur dedım goturmus kullanıcı hatası deyıp 105 usd + kdv almıslar
ama hala kullanamıyor 1 saate bır resetlemesı gerekıyordu bızde yıne 98 kurduk su an problemsız calısıyor
ve ıkıncı el olarak satmak zorunda kalıcak buyuk ıhtımal lütfen laptop onerılerı verırken daha dıkkatlı olalım

325 Mesaj
13 Temmuz 2005; 22:53:26 

hocam arkadaşa geçmis olsun diyelim..
servis neresi
bu hadise gercekse markannın önemini ortaya koyması açısından mühim..

FUJITSU SIEMENS AMILO M 1424

214 Mesaj
13 Temmuz 2005; 23:02:58 

BU MSI nın hangi modeli ve nereden almış acaba?

104 Mesaj
13 Temmuz 2005; 23:34:16 

98 kurduk diyorsunuz. Bütün dananım driverları var mı 98 için? Donanımlardan biri yüzünden xpde kilitleniyor olabilir, 98de kitlenmemesinin sebebi de o donanımın 98de tanıtılmamış ve kullanılmıyor olmasıdır tahminimce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musci -- 13 Temmuz 2005, 23:35:45 >

Your revolution is a silly idea, yeah.

653 Mesaj
14 Temmuz 2005; 0:02:13 

datron alın diye bosuna bagırmıyoruz burda işte markanın önemi bir kez daha ortada arkasındaki güç ufotek

Düny@ BiR GüNdür O dA BugundüR...

1083 Mesaj
14 Temmuz 2005; 9:42:20 

ben yaklaşık 1 aydır msi kullanıyorum tık yok.
xp pro var üzerinde.
iade hakkınızı kullanın. 1 ay içinde geri verebilirsiniz.2.el niye satacaksın ki ?
servis sizden kullanıcı hatası var diyemi 100 $ aldı ?
valla arkadaşım kusura bakmayın ama ya siz yalan söylüyorsunuz yada buyuk bir haksızlığa maruz kalmışınız.

hangi servise götürdünüz ? ve kim sizden bu parayı istedi ?

*Ne kadar anlatırsan anlat, ve ne kadar bilirsen bil, Senin bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır.

425 Mesaj
15 Temmuz 2005; 10:57:55 

Arkadaşlar yapmayın ya. Erte'ye katılıyorum. MSI büyük bir üretici, böyle saçma bir iddiayı inandırıcı bulmuyorum.

Datron dediğiniz şey Ufotek'in kendi markası. Ufotek'in teknik desteğinden şikayet eden birçok topic görmek mümkün (link verebilirim).

1126 Mesaj
15 Temmuz 2005; 14:17:04 

Aspart link ver de bilelim

17 Mesaj
22 Temmuz 2005; 21:25:23 

bende iki hafta alalı her hengi bir sorun yok. Şeytan kulağına

Til everything burns, while everyone screams
Burning their lies, burning my dreams
All of this hate and all of this pain
I'll burn it all down as my anger reigns

3061 Mesaj
22 Temmuz 2005; 22:35:20 

quote:

Orjinalden alıntı: tuyo

datron alın diye bosuna bagırmıyoruz burda işte markanın önemi bir kez daha ortada arkasındaki güç ufotek

datronunda burda cok fosonlarını gördük alınmıcak bi laptopta datron

304 Mesaj
23 Temmuz 2005; 11:05:15 

zaten aynı sorundan 3. ye servise giderse iade hakkı doğmuyormu yanlışmı biliyorum

quote:

Orjinalden alıntı: erte

ben yaklaşık 1 aydır msi kullanıyorum tık yok.
xp pro var üzerinde.
iade hakkınızı kullanın. 1 ay içinde geri verebilirsiniz.2.el niye satacaksın ki ?
servis sizden kullanıcı hatası var diyemi 100 $ aldı ?
valla arkadaşım kusura bakmayın ama ya siz yalan söylüyorsunuz yada buyuk bir haksızlığa maruz kalmışınız.

hangi servise götürdünüz ? ve kim sizden bu parayı istedi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nech84 -- 23 Temmuz 2005, 11:06:11 >

27 Mesaj
23 Temmuz 2005; 14:18:20 

ACER 1694WLMi alın rahatınıza bakın. tıkla bilader, korkma :)

http://www.pcdepo.com/a...oduct_ID=LSATAS1694WTXH

Acer Aspire 1694WLMi -Tek Geçerim-

358 Mesaj
23 Temmuz 2005; 18:19:27 

benim de bir arkadasım bmw aldı. araba hareket halindeyken birden motor stop etti, ısıklar sondü. ben simdi "bmw almayın!" desem ne yapmıs olurum, tabiki saçmalamıs olurum..

eğer servistekilerin tavrı-ilgisi konusunda bir yanlıs varsa o tartısılabilir tabiki ama bir markayı toptan kötülemek hiç iyi niyetli bisey değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smazici -- 23 Temmuz 2005, 18:21:42 >

69 Mesaj
23 Temmuz 2005; 18:53:24 

arkadaşlar bende 2 hafta önce MSI 510C aldım...klavye ile ilgili Garip bir sorunum var...Birşeyler yazmaya çalıştığımda sürekli önceki kelimelerin olduğu yere geçiyor..Sinir etti beni..Nasıl bir problem bu anlamadım...Kullamıyormuyum sizce? veya nasıl bir problemdir?

325 Mesaj
23 Temmuz 2005; 20:48:25 

quote:

Orjinalden alıntı: smazici

benim de bir arkadasım bmw aldı. araba hareket halindeyken birden motor stop etti, ısıklar sondü. ben simdi "bmw almayın!" desem ne yapmıs olurum, tabiki saçmalamıs olurum..

eğer servistekilerin tavrı-ilgisi konusunda bir yanlıs varsa o tartısılabilir tabiki ama bir markayı toptan kötülemek hiç iyi niyetli bisey değil...

msi da bmw oldu ya helal olsun..

hyundai kia de anlayalım..malum uzakdoğu

FUJITSU SIEMENS AMILO M 1424

358 Mesaj
23 Temmuz 2005; 21:50:48 

demek istediğim; otomobil dünyasının en iyi markalarından birinin arızası bile normaldir... 2.si ben msi ile ilgili yorum yapmadım, tekrarlayım "bir markayı toptan kötülemek hiç iyi niyetli bisey değil..." dedim.. adı ne olursa olsun... simdi anlatabilmisimdir umarım.

168 Mesaj
23 Temmuz 2005; 22:06:29 

@musibet : bu olay bende de oluyor. sebebi ise touchpad e çarpmam. :D

Lenovo X220

4067 Mesaj
24 Temmuz 2005; 19:16:56 

Yeni Laptop alıyorsun
6 kere servise götürüyorsun yine olmuyor
"kullanıcı hatası " diyerek 105+kdv veriyorsun
2. el satmayı düşünüyorsun...
Değişimini talep etmiyorsun!!!!!
Şimdi söyle bize bunlara inanalımmı
Hangi akla hizmeten 105$+kdv ödendi..
quote:

Orjinalden alıntı: freemoney

arkadasım yenı msı laptop aldı sadece ofıs uygulamaları ve ınternette sorf yapar kendısı oyun moyun sevmez aldıgından bu yana cıhaz kıtlenıp duruyordu 6 kere servıse goturdu duzelmedı kendısı asagı yukarı hergun xp ısletım sıstemı kuruyordu ben 98 kurmasını soyledım wın98 de problemı cozulmus ısletım sıstemını kurarken hata yaptıgını dusnerek bana getırdı bende kurdum xp yı duzelmedı yalnız xp krarken bırkac hata verdı bende servısıne son kez gotur dedım goturmus kullanıcı hatası deyıp 105 usd + kdv almıslar
ama hala kullanamıyor 1 saate bır resetlemesı gerekıyordu bızde yıne 98 kurduk su an problemsız calısıyor
ve ıkıncı el olarak satmak zorunda kalıcak buyuk ıhtımal lütfen laptop onerılerı verırken daha dıkkatlı olalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih.yanardağlar -- 24 Temmuz 2005, 19:18:01 >

http://www.elkoser.com/ Beylikdüzü Elektronik Kart Tamiri.

2587 Mesaj
25 Temmuz 2005; 13:40:57 

Notebook olarak ne MSI, ne de Datron alınır.

626 Mesaj
17 Temmuz 2006; 7:57:12 

nasıl ki, radyatör hortumu ilk 10(sadece on) km'de patlayan mercedes e270 mercedesi kötülemeye yetmiyorsa, bir arıza veya bir servisin haksız aldığı para (burada en az alan kadar da ödeyen suçlu) v.s. de bir markayı kötülemeye yetmez.

çünkü ben (veya bilgisayarcı milleti) her arızalı ürünüyle karşılaştığım markayı silmeye kalksaydım su anda kullanılacak hiç bir marka kalmazdı...
en basitinden; 1999'da sorunlar yaşatan amd'yi ve bacağı daha ambalajını açmadan kırılmış olan inteli çizseydim hangi işlemciyi kullanabilirdim ki?
bunun yanında bana ve diğerlerine olmadık sorunlar yaşatan asus'un anakartları neden halen deli gibi satılıyor?

arkadaşların da dediği gibi ya burada bir yalan var, ya da enayiliğine para ödemişsiniz. ürünün alındığı ilk 15 güniçerisinde koşulsuz iade şartı tüketici haklarında var, ayrıca ürünün aynı arızayı 3. defa, farklı arızalardan 4 defa, veya bir ay içerisinde iki defa arıza vermesi durumunda (ürünün kullanım engelinin süreklilik arz etmesi sebebiyle) ürünün birebir değişimini veya para iadesini isteyebiliyorsunuz. hem siz bütün bu olanları msi veya distribütör'e ilettiniz mi?

Bilgisayar, Otomasyon ve Elektroniğin ortasında kalmış halde...
http://www.40ikindi.com Kültür Edebiyat Portalı...
HTC EVO 3D
NISSAN MAXIMA QX SE 2000 V6 1996 MANUAL

153 Mesaj
17 Temmuz 2006; 21:22:18 

olay bir MSI karalamasına dönüşmesin. Ben MSI logoso gördüğüm her ürünü güvenerek alırım. her laptopta problem çıkabilir.

Bu modelin kasasında windows XP için üretilmiştir, uygundur vs etiketi varmı?

Ati catalist son sürümlerin hepsinde 3D ayarlarına tıklayınca hata veriyor. Oyunlarda çaklılıyor. Bu nedir?
AthlonXP 2000, radeon 9550-256 MB, 512 MB Kingston ddr400.

1912 Mesaj
17 Temmuz 2006; 21:41:30 

Tarih 25 Temmuz 2005; 13:40:57

Tarih 17 Temmuz 2006; 7:57:12

bir konu daha itinayla hortlatılmıştır

" Ö l ü m _ O l m a s ı n _ R e z i l l i k _ Ç e k i l i r ! "

567 Mesaj
18 Temmuz 2006; 8:38:50 

adam zaten "faul"lü bir giriş yapmış;
"bir arkadasim msi aldi"; yani kullanıcı değil.
ayrıca notebook'un modeli belli değil,
gidilen servis belli değil (hoş elektronik cihazların türkiye teknik servislerinin durumu muhatap olan herkes tarafından bilinir. hakikaten bir çok teknik serviste kandırıldığınızı düşünürsünüz. benim başıma sony ve sharp teknik servislerinde gelmişti.)
ve bir yıl sonra -belki de itina ile- hortlatılmış bir konu.
msi bence çoğu notebook satıcısını ürküten bir marka. sebebi de fiyat politikasının diğer firmaların altında daha yüksek konfigürasyonlu ürün satma yönünde olması.
kısaca meyve veren ağacı taşlarlar...
selamlar

Uzaklaştırılmış
18 Temmuz 2006; 9:40:07 

arkadaşlar bu konuyu yeniden hortlatanlanlar msı satıcıları ve yetkili servisi yada ithalatçının adamları bence kollamaya geçmeleri gerekiyor tabiki markalarını. Bundan sonra yazılıcaklar msı a övgü şeklinde olucaktır problemlerin yazılacağına inanmıyorum tabi bu benimki varsayım ancak delilleri var

www.google.com.tr ye girin msı laptop yazın Türkçe sayfalarda ara diyin bakın bu topik çıkıyor msı almaya karar vermiş bir kişi bu yazınlan teknik servis hikayesini okursa alımaz tabiki

1 Mesaj
3 Ağustos 2006; 20:21:03 

msi laptopumu oyun ve bilgisayarı sonuna kadar kasacak 3d max maxon cinema 4d vs kullanıyorum ve laptopum 6 aydır "tık" demedi.atıyorsunuz.bari destekli atın:)

Uzaklaştırılmış
5 Ağustos 2006; 23:17:41 

@electro_g

edit; süper bişi buya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rec -- 5 Ağustos 2006; 23:21:21 >

Uzaklaştırılmış
8 Aralık 2006; 18:14:12 

yok yahu olmaz öyle şey yıkarlar adamı

87 Mesaj
8 Aralık 2006; 18:32:25 

inanmıyorum 2 yıl önce 510a aldım sorunsuz olarak satıp m675 aldım markası benim içn güvendir

2006 passat tdi dsg,99 mercedes ml320,2000 lexus rx300 samsng 55es6140,lg ht503th,i 4s 16gb,toshiba 800-107-i5 32gb

4228 Mesaj
8 Aralık 2006; 20:52:23 

bazıları hayal kuruyo yok msi alınmazmışta marka deilmişte kardeşim marka tartışmasını bırakın artık, ülkedeki bu tüketici yasalarıyla ancak servislerde bayilerde bu kadar hizmet veriyo herşey kanunlarda yazılı olupta yaptırımı olmadıktan sonra kimse dünya markalarını boklamasın sonuçta ikinci dünya ülkesi olmanın sonuçlarını herşeyde olduğu gibi bilgisayar dünyasındada yaşıyoruz.avrupada aldığınız bir laptop kullanıcı hatası dışında sorun çıkaracakta, firma yada servisi mırın kırın edecek, adamı hoplatırlar bee

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

1426 Mesaj
9 Aralık 2006; 0:46:28 

arkadaşım.ben noter katibiyim.yapman gereken şu...eer 1hafta içindeysen wer laptop'ı al paranı.
1 haftayı geçtiyse we ürünü iade etmek istiosan adamlara paşa paşa sööle.alıolar mı?almıolar.ozaman en yakın noterliğe gidersin.aldığın firmanın (şirket) tam ünvanını we adresini weririsin we notere bööle bööle oldu dersin.(drekt noterle konuşman daha makbuldür.katipler sallar seni:P).nyse..aldığın firmaya ihtarname çekilir.ihtarnamenin metninde malı neden iade etmek istediğin yazılır ki ayıplı mal olduğu için kessinlikle alınması gerekir we paranın iade edilmesi weya aynı fiyata yeni ürün werilir.ihtarname 1 hafta içinde muhatabın eline geçer.tebliğ (yane muhatabın eline ulaşma) tarihinden itibaren 7 gün içinde iade almaz weya yenisini göndermesse açacağın ilk davada işi bitirisin.gerisini bilmiorum:) daha 21 yaşındayım.ama tazminat vs olayları da kazanırsın.çünkü haklı olan sensin.
notere giderken...
-kimlik aslı ve 1 adet fotokopisi.
-fatura aslı
-aldığın firmanın bağlı olduğu şirketin tam ünvanı we adresi.(msi ürünü ama mavi bilgisayardan aldıysan mavi'nin tam şirket ünvanı we tam adresi.)

olay budur.haklarınızı savunun.kanundan kaçılmas:PPPP

canon 5d mark3 , canon 24-70 L , canon 135 L , sigma 35mm 1.4 , canon 580ex2, manfrotto prob550x , imac 27" i7

1382 Mesaj
9 Aralık 2006; 2:08:54 

quote:

Orjinalden alıntı: soylansu

arkadaşlar bu konuyu yeniden hortlatanlanlar msı satıcıları ve yetkili servisi yada ithalatçının adamları bence kollamaya geçmeleri gerekiyor tabiki markalarını. Bundan sonra yazılıcaklar msı a övgü şeklinde olucaktır problemlerin yazılacağına inanmıyorum tabi bu benimki varsayım ancak delilleri var

www.google.com.tr ye girin msı laptop yazın Türkçe sayfalarda ara diyin bakın bu topik çıkıyor msı almaya karar vermiş bir kişi bu yazınlan teknik servis hikayesini okursa alımaz tabiki

bi kaç "er"in mesajı seni doğruluyor

uç yalnız uç...

3 Mesaj
24 Aralık 2006; 14:15:15 

cbox gravity nasıldır...bir fikriniz var mı

43 Mesaj
24 Ocak 2007; 1:51:14 

Tek geçerim: ACER

İmzanız Kural Dışıdır

8429 Mesaj
24 Ocak 2007; 17:16:08 

zaman msı yı haklı cıkarmış gıbı
cünkü asus ve hp pavillıon topıclerı sorun doluyken
msı topiklerı ısınma dışında cok problem
cıkarmamış
ama acer ve dell dahada sorunsuz duruyor forumda

2 Mesaj
26 Ocak 2007; 1:07:09 

merhabalar
bende yeni bir MSI (m675) laptop aldım,bilgisi olan arkadaslara sormak istiyorum, bilgisayarı kastıracak hiç bir işlem (oyun film vs) yapmamama rağmen bilgisayar açıldıktan en geç 20 dakika içinde ısınmaya başlıyor ve sıcaklık klvayeden hissediliyor ve şu an açtığımda ise harddiscin çalışmasını rahatsız edici şekilde duyabiliyorum..daha önceden dell(505-600)-hp(6220-8220)-fuijtsu siemens ve samsung P30 kullandım ancak hiç birinde bu tür bir sorun yaşamadım..MSI'da yasadıgım bu sorun normal mi,eğer değilse ne yapalıyım? teşekkürler

2 Mesaj
26 Ocak 2007; 1:23:07 

pardon bu arada düzeltmek istiyorum,aynı sorunu Hp'de yasadım.özellikle 6220 ve 8220'de de harddisc'in aşırı ısınması sorununu yasadım ve bu ürünleri değiştirmek zorunda kalmıstım..yeni pavilion serisini bilmiyorum ama Hp'ye de çok sıcak bakmıyorum.

3068 Mesaj
9 Mayıs 2007; 17:45:54 

quote:

Orjinalden alıntı: gren

zaman msı yı haklı cıkarmış gıbı
cünkü asus ve hp pavillıon topıclerı sorun doluyken
msı topiklerı ısınma dışında cok problem
cıkarmamış
ama acer ve dell dahada sorunsuz duruyor forumda

m673 de pil sorunu var

685 Mesaj
10 Mayıs 2007; 12:28:20 

kardeşlerim zaten bilgisayar alırken %50 bilgisayar %50 teknik servise bakacaksın alırken güzel ama aldıktan sonra yüzüne bile bakmazlar bunlar

αму ℓєє ƒυη ¢ℓυρ
2 кιşιℓιк ƒυη ¢ℓυρ

504 Mesaj
10 Mayıs 2007; 21:38:20 

Arkadaslar yaklaşık 1 ay once MSI 673x Laptop aldım MAVİ bilgisayada Aldıgım GUnun 3. gününden beri serviste paramı almak istedigimi soyledim baska cihaz vermeyi teklif ediyolar tüketici hakklarına basvuracak
problemde su eger 673x alan varsa denesin sanırım tum seride var batarya kapalıyken kendi kendine bitiyor cantadan bi çıkarıyorum 100/60 kalmıs 24 saat gectikten sonra (acık kalsa diyecem emininm kapalı olduguna açık bile olsa 24 saat şarjı giden laptop yoktur sanırım bu arada) gittim yetkili servise verdim aldılar yensini verdiler aynısı ondada oldugu için geri verdim istanbula gonderildi (ankaradan) ve halen bu durumun sonuçlanmasını beklemekteyim MSI gibi buyuk bir bilgisayar firmasına da şikayeti mi dile getirecem Mavi bilgisayarında bu tutumu için kınıyorum ve kimseye tavsiye etmiyorum

Uzaklık Deyip dert ettiğin nedir ki sevgili..?Biz, yaradanı görmeden sevmedik mi..? ((MEVLANA ))

3068 Mesaj
10 Mayıs 2007; 21:52:55 

aynı sorundan biz de müstaripiz..
bu sorunu çözmezlerse çekecekleri var bizden

http://forum.donanimhaber.com/m_13559506/tm.htm

49 Mesaj
11 Ağustos 2007; 13:37:53 

Bende 3 haftadır MSI VR 600 var. Alet taş gibi fiyat performans oranı oldukça iyi. Msi lerde tek sorun kulaklık takınca aletten ses çıkmaya devam etmesi . o da realtek in sitesinden güncel driver ile 5 dk da halloluyor. Öneririm MSI yi söylentilere kulak asmayın .

Sony Ericsson K790i

2041 Mesaj
4 Kasım 2007; 17:30:39 

5 gün önce MSI M670 aldım cihazı gören 4 arkadaşım da 2 gün sonra aldılar hatta bi arkadaş hp pavilion laptopunu sattı.

433 Mesaj
29 Aralık 2007; 14:25:19 

quote:

Orjinalden alıntı: freemoney

senin kullandıgın serideki konf.da xp kullanan bir çok kullanıcı var senin söylediğin şeye bakılacak olursa sistem xp de sorun yaratıyor msi böyle bir hatayı göz ardı edecek bir firma değildir ki üstünede 105$ alacak, gerçekten komik bunda eminim ki sizin bilmediğiniz gözünüzden kaçan başka bir hata söz konusudur.

Bilinçsiz şekilde markaları kötüleyerek msi alacak bir kullanıcının son anda fikirlerini değiştererek baska markalara yöneltebileceğinizi unutmayınız..

1 Mesaj
23 Ocak 2008; 18:19:24 

arkadaşlar bende msı mega book amd 1.7 işlemci ekran kartı nvıdıa go 6100 dvd rw kullanıyorum ısunma bile yok süper bilgisayar bence arkadaşlara tavsiye ederim bütün oyunları kadırabiliyor hiç sorun yok ultimate 2008 kurdum performan olarak 3.6 gösteriyor bana göre süper bir tane bozuk çıktı diye msı kötülemeyelim lütfen asıl asuslarda sorun çıkıyor elektronk aletlerde sorun çıkma olasılığı çıok yüksektir onun için hangimarka olursa olsun güvenilmez sonuçta elektronik statik olarak çalışıyor.

saygılar .

123456789

11 Mesaj
28 Nisan 2008; 8:22:42 

arkadaslar ben msı ex600 aldım alalı 10gun oldu daha ve sık sık kıtlenıyor veya programlar calısmayı durduruyor ayrıca bazende cok cıddı yavas acıyor klasorlerı
bırde en buyuk sorun olarak yazarken kelımenın ortasına basına atlıyor veya baska pencerelere gıdıyor touchped a carparak yazdıgımı hıc dusunmuyorum cok dıkkat ederek yazdıgımda bıle oluyor acaba bu sorun neden kaynaklanıyor olabılır ve laptop ta bır arıza vs oldugunu dusunuyormusunuz ustelık yenı aldım yardımcı olursanız cok sevınırım

Uzaklaştırılmış
9 Mart 2013; 19:12:25 

quote:

Orijinalden alıntı: ruhurevan

arkadaslar ben msı ex600 aldım alalı 10gun oldu daha ve sık sık kıtlenıyor veya programlar calısmayı durduruyor ayrıca bazende cok cıddı yavas acıyor klasorlerı
bırde en buyuk sorun olarak yazarken kelımenın ortasına basına atlıyor veya baska pencerelere gıdıyor touchped a carparak yazdıgımı hıc dusunmuyorum cok dıkkat ederek yazdıgımda bıle oluyor acaba bu sorun neden kaynaklanıyor olabılır ve laptop ta bır arıza vs oldugunu dusunuyormusunuz ustelık yenı aldım yardımcı olursanız cok sevınırım

sen dragon edition al bakalım takılıyor mu?

2178 Mesaj
9 Mart 2013; 19:19:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Soap Mactavish8

sen dragon edition al bakalım takılıyor mu?

5 yıllık hort tebrikler

Opel Astra J Hb 1.6 cdti 136hp Sport

Uzaklaştırılmış
9 Mart 2013; 19:24:53 

quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

5 yıllık hort tebrikler

bu 5 yıl içerisinde msi çok gelişti artık böyle sorunlar kalmadı , onu kastettim . yine de bişi değil

840 Mesaj
13 Nisan 2014; 13:37:54 

1 yıllık hort. sonb ir yılda msi gelişti mi geriye mi gitti? linkteki msi ı almayı düşünüyorum.

http://www.xoticpc.com/...ominator424-p-6955.html

1400 dolar elimizde patlamasın

Uzaklaştırılmış
11 Mayıs 2014; 2:09:23 

quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

1 yıllık hort. sonb ir yılda msi gelişti mi geriye mi gitti? linkteki msi ı almayı düşünüyorum.

http://www.xoticpc.com/...ominator424-p-6955.html

1400 dolar elimizde patlamasın

Bence bir masaüstü al. Ben Dragon Edition 2'yi sattım mesela, yani masaüstü daha uygun olur oyun için.

3742 Mesaj
11 Mayıs 2014; 5:23:00 

2005 yilinda 98 onermek nedir abi ya.ben 2000 yilinda bile 98 coptu.xp yuklemistim.98 de olmasa disketle 95 mi yukliycektiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Taşınabilir Bilgisayarlar] » Notebook - Dizüstü » msı laptop alıcaklar mutlaka okusun
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.578