Şimdi Ara

Evercool'dan dünyanın en küçük notebook soğutucusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Transformers serisi performans odaklı işlemci soğutucularıyla tanınan Tayvan merkezli komponent üreticisi Evercool, dünyanın en küçük ve en hafif dizüstü bilgisayar sürecisini hazırladığını açıkladı.Firmanın FIT kod adını taşıyan, 55 x 85.3 x 25 mm boyutlarında ve 60.5 gram ağırlığındaki yeni dizüstü bilgisayar soğutucusu, 3500 devir/dakika hızında çalışan fanı ile dizüstü bilgisayarın hava tahliye kanalında sıcak havanın daha hızlı ve etkin bir şekilde dışar atılmasına olanak tanıdığı ve bu sayede mobil sistemlerin türünün en komapkt soğutma çözümüyle daha serin çalıştırılabildiği açıklandı.

9-inç ve 18-inç aralığında yer alan dizüstü bilgisayarlarla kullanılabilen dolayısıyla geniş bir model desteğine sahip olan Evercool FIT, ihtiyaç duyduğu gücü USB ara birimi üzerinden alıyor.

Önümüzdeki haftalarda satışa sunulması beklenen Evercool FIT için henüz telaffuz edilen herhangi bir fiyat bilgisi bulunmadığını da belirtelim.

• Böyle bir notebook soğutucusu ilk defa görüyorum. Ama güzel olmuş, fiyatı da güzel olur heralde..
  • Gerçekten güzel olmuş.. Fiyatı Orta seviyelerde olursa, iyi satış rakamlarına ulaşır.
  • 3500 d/d da dönen bir fan çok ses yapar.çok sesli olacağı kesin.
  • Fanı sesli çalışmazsa çok güzel bir ürün olmuş ve de farklılık oluşturmuş...
  • 3500 de çalışan fanın sessiz olucağına inanmıyorum
  • Cantaca tasinabilecek en guzel sogutucu bu heralde
  • Ben çalışma ilkesini anlamadım. Hadi usb'ye taktık,nerden hava tahliye ediyor?
  • iki kenarında da boşluk var oradan tahliye eder sanırımbuna benzer bir sistemi internette görmüştüm adam normla bir kasa fanı, karton kutu, pet şişe ve regülatör ile yapmıştı

ama bu resimdeki ürün gerçekten çok şık duruyor, alınabilir çok pahalı olmazsa, ne kadar etki olur orasını bilemem ama güzel olmuş
  • ebay da varmı acaba
  • güzel de nereden temin edebiliriz her modellerede olurmu acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.