- x
NETTEN ALIŞVERİŞ YAPACAM HAVALE İLE ÖDEME NASIL OLUR BİLMİYORUM
7 Cevap19970 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

171 Mesaj
4 Eylül 2009; 0:06:38 

Arkadaşlar,ben bi siteden alışveriş yapacam orda havale ile ödeme yapılıo ama ben hiç havale ile ödeme yapmadım bilmiyorum nasıl olacağını bilen arkadaşlar açıklayabilirmi bana acaba.

4094 Mesaj
4 Eylül 2009; 0:11:00 

Hesap numarasına yatırısın parayı gelır mal.Daha önce yapmadım bende ama boyledır heralde

EU-WEST Jungler Carry

171 Mesaj
4 Eylül 2009; 0:13:20 

quote:

Orijinalden alıntı: inferno!

Hesap numarasına yatırısın parayı gelır mal.Daha önce yapmadım bende ama boyledır heralde

hesap numaram yok aldımmı kaç para verecem o işlem için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laz_34_61_41 -- 4 Eylül 2009; 0:14:01 >

5615 Mesaj
4 Eylül 2009; 0:14:54 

Arkadaşım sanırım hiç bilgin yok bu konuda.O yüzden önce havaleyi yapacagın bankaya git ordan bil al öyle işlemini yap.

538 Mesaj
4 Eylül 2009; 0:17:23 

töbe töbe ne vermesi

şaka benim bildiğim ptt ile havale yapılıyo ve hangi bankaysa mesela garanti bankası kadıköy şubesine gönder derse herhangi bir garanti bankasına gidip kadıköy garanti bankasına hesap numarısını yazark göndeririyorsun

Cpu İntel c2duo E7200 2.53 ghz stock fan ---mb gigabyte p31-s3g bearlake--- kıngston 2gb ddr2 800mhz---samsung 320 gb 7200 rpm16mb sata2---vga palit 8600gt 1gb ddr2 128 bit---kasa bien 9801 300w

26 Temmuz 2002 hort

171 Mesaj
4 Eylül 2009; 0:25:12 

quote:

Orijinalden alıntı: ozan1995

töbe töbe ne vermesi

şaka benim bildiğim ptt ile havale yapılıyo ve hangi bankaysa mesela garanti bankası kadıköy şubesine gönder derse herhangi bir garanti bankasına gidip kadıköy garanti bankasına hesap numarısını yazark göndeririyorsun

ya site dediğim gitti gidiyor .com burda dükkan sitilinde satış yapan birinden alacam ürünü ona parayı nasıl ulaştıracam havale yoluyla?onun banka hesabınamı yatıracam nasıl olacak ki?

48 Mesaj
4 Eylül 2009; 0:29:08 

valla bende bilmiyorum biri dogru düzgün anlatsa süper olur, ptt den gitti gidiyorun banka hesaplarına havale gönderilebiliyormu yoksa illa gidip bankadan mı havale gönderilmesi gerek ayrıca havale ücreti ne kdr yokmu dh de bunları acıklıcak bi aydın Zaat

226 Mesaj
4 Eylül 2009; 0:34:08 

Arkadasim... Bilmiyorum ne alacagini ve nerede oturdugunu bak gecen gun baska bir forum sitesinde ne okudum

http://www.ingilizanaht...in-lutfen-okuyunuz.html

Bence bunlari dikkate al sonuc olarak havale yaptikdan sonra geri donusu olmayabilir... Eger alacak oldugun sey senin icin cok onemliyse gidebiliyorsan yuzyuze git gorus urunu gorerek al... ama illa havele yapacam dersen... Hesap numarasini alacaksin o kisinin hangi bankaysa o bankaya gidip o hesap numarasina para yatiracaksin... veya isme gondereceksen istedigin bankaya ve ptt (ptt online islemi olan olursa daha iyi olur) ye gideceksin gonderecek oldugun kisinin adres ve tel bilgilerini girecegin bir formu doldurdukdan sonra belli bir ucrek karsiligi parayi gonderecek... karsi tarafa bilgi vereceksin parayi suraya yatirdim cekebilirsin diye.... ama bankadan hesap numarasina (ayni bankaysa) yatirirsan extra bi ucret odemezsin diye biliyorum... belki yeni bir uygulama olabilir yani bu konu bankaya gore degisiyor...

Beyaz Baret - Motorola Vertex Standart Telsiz - Skoda Octavia 1.8T 2008 - Sony Xperia Z 6603 - Sony Xperia Z2 D6503 - Sony Smartband SWR10 - Nokia X1 Black - Samsung SG-P605 (4G) 10.1 2014 Edition - Nikon D7000 - ProCAM XC7 - Samsung Smart Tv 32inc - Asus All In One ET2702IGKH - Cobra RU 830 - Yukon 20-50x50 - Fossil CH2600 - Casio EF-558D-1A
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » NETTEN ALIŞVERİŞ YAPACAM HAVALE İLE ÖDEME NASIL OLUR BİLMİYORUM
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.332