Şimdi Ara

ÇOK FAZLA SERMAYE GEREKTİRMEYEN İŞ KURMAK İSTİYORUM. ÖNERİLERİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
9
Favori
210.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla param olsa paintball yeri kurardım cok para var bu işte demedi demeyin :D
  • iyi de hocam öyle bir ortağı nerden bulucaz? tamamen senin kısmetine olmuş seninki bol kazançlar
  • halısaha diyecemde 10 katı olması lazım o paranın
  • dükkan açmaya lüzüm yok .. Devir E-Ticaret devri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizra

Arkadaşlar çok fazla para yatırmadan uzun süreli bir iş yapmak istiyorum. Elimdeki para 15.000Tl ancak dediğim gibi ne kadar az masraflı olursa okadar iyi olacaktır. Mantıklı teklif istiyorum sulandırmayın

Nerede oturuyorsun bilmiyorum ama çiğ köfte dükkanı açmak çok mantıklı. Karı akıl almaz.
    Etrafında çiğ köfteci azsa veya hiç yoksa bir dakika düşünme.
  • yabancı dil öğren tercümanlık yap.

çine git oradan incik boncuk al sat

at bul , binicilik yap,

it bul bakıcılık yap,

evlerde dadı ol, piyeslerde cadı ol.

köprü altında dükkan aç, yattığın yerden para kazan.

palyaço ol düğünlere, yemekli aktivitelere git.

bir fotoğraf makinası al, fotoğrafcılık yap.

kahvelerde yancı ol, duraklarda hancı ol, mahallenin camlarını kır, onu takan camcı ol.

ekmek arası balık sat, takan olsun sonra yat.

sıcak bölgelerde soğuk su sat, soğuk bölgelerde salep.

...

yeter mi?
  • up
  • best hort abi amacınız ne ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabasevdası

ps3 500 tl

hayrola

güzel hort
  • Bimden su al sat
  • Arkadaşlar çok fazla para yatırmadan uzun süreli bir iş yapmak istiyorum. Elimdeki para 15.000Tl ancak dediğim gibi ne kadar az masraflı olursa okadar iyi olacaktır. Mantıklı teklif istiyorum sulandırmayın

mattdamon bu mesajı paylaştı
  • kuruyemis dukkanı
  • Dönercilik olabilir.
  • otopark

dediysem 15 bin'e ancak küçük bi yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robertpires

mekan varsa ps3 cafe olabilir mesela. gerçi 15000'e 7-8 makine/tv anca alınır ama yavaş yavaş büyütürsün.

evet gençlerin yani bizin en çok bulunduğu ,( sohbet, oyun vs.) yerlerden biri o paraya 82 lcd 1000 lira desek ps3 de 1000 lira 15000/2000 = 7,5 1000 daha koy 8 tane stand saatini 2,5 lira yapsan full dolu olsa (ki boş yer hiç bi ps3 cafede bulumuyor) saatte 20 lira kazanc bence ii

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O KC -- 3 Eylül 2009; 22:15:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OgzKC

quote:

Orijinalden alıntı: robertpires

mekan varsa ps3 cafe olabilir mesela. gerçi 15000'e 7-8 makine/tv anca alınır ama yavaş yavaş büyütürsün.

evet gençlerin yani bizin en çok bulunduğu ,( sohbet, oyun vs.) yerlerden biri o paraya 82 lcd 1000 lira desek ps3 de 1000 lira 15000/2000 = 7,5 1000 daha koy 8 tane stand saatini 2,5 lira yapsan full dolu olsa (ki boş yer hiç bi ps3 cafede bulumuyor) saatte 20 lira kazanc bence ii

edit:imla

En mantıklısı ps salonu ama mekan lazım

• arkadaşlar ps kafe olayına sıcak bakmıyorum.Babam duracak gündüzleri mecburen.
    Fast food tost döner şeklinde bir yer aklımdaki. Bursada nerede talep olur acaba?
  • Bakkal dükkanı açabilirsin. En iyisi bence.
    Mahallende aç bi dükkan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicaleus

arkadaşlar ps kafe olayına sıcak bakmıyorum.Babam duracak gündüzleri mecburen.
    Fast food tost döner şeklinde bir yer aklımdaki. Bursada nerede talep olur acaba?

Uludağ Üniversitesinin fakültelerinden birinin karşısı
  • Fast food falan işini tutturmak zordur elindekini de çar çur edersin o işte.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.