Şimdi Ara

LG'nin Android OS destekli telefonu GW880 ile ilgili bazı spekülasyonlar yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung ve HTC'nin ardından Güney Kore'nin teknoloji devlerinden LG Mobile da Android işletim sistemi kervanına katılabilir. Bugün, firmanın GW880 kod adlı yeni telefonunun fotoğrafları ve bazı spekülasyonlar internet ortamına sızdırıldı.

Söylentilere göre henüz resmi olarak lanse edilmeyen telefonda, 3.5 inç boyutunda ve WVGA çözünürlüğünde ekran, 256 MB RAM, GPS, 5 megapiksel çözünürlük sunan kamera ve elbette ki Android işletim sistemi bulunacak. LG GW880'nin ne zaman tanıtılacağı, Uzakdoğu pazarı dışında satışının gerçekleşip gerçekleşmeyeceği, fiyat seviyesi henüz gizemini koruyor.

• Android ilerleyen zamanda baya bi yaygınlaşacak gibi görünüyor. Microsoft' u derin bir korku sarmıştır çoktan.
  • Tasarımı biraz saçma olmuş.
    Boyutları değiştirmeden 3.7-3.8 inch ekran koyabilirlermiş bence.
  • Androidli telefonlar gelecek vaad ediyor ama nedense HTC dışında bütün firmaların androidli telefonları bana göre tipsiz.
    Merak ettiğim diğer konuda neden hepsi 320*480 pixel ?

Daha yüksek çözünürlüğü desteklemiyormu acaba?
  • Yok kardeşim bu lg nin tasarımcılarından iş çıkmaz,adam gibi tasarımcı almaları lazım bu ne ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seopast

Yok kardeşim bu lg nin tasarımcılarından iş çıkmaz,adam gibi tasarımcı almaları lazım bu ne ya

Bu model için birşey diyemem de genel olarak LG modelleri için böyle düşünmek hakikaten renkler ve zevklerin tartışılmaması gerektiğini hatırlattı bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.