Şimdi Ara

PowerColor'dan yeni yarışma; DirectX 11 destekli ekran kartı kazanbilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD-ATi tabanlı ekran kartları üreten PowerColor yeni bir tasarım yarışması başlattı. Firmanın "Design and Choose the Best" olarak isimlendirdiği online tasarım yarışması kapsamında DirectX 11 destekli Radeon HD 5000 serisi ekran kartı kazabilirsiniz. PowerColor'ın katılımcılardan beklentisi ise burada verdiği malzemeler ile duvar kağıtları, ekran koruyucular ve hızlı mesajlaşma uygulamaları için ikonların geliştirilmesi.

Yarışmada çalışmaların kabulü 20 Eylül'e kadar devam edecek ve hemen ardından da oylama başlayacak. 5 Ekim'de açıklanması beklenen sonuçlar çerçevesinde, DirectX 11 destekli ekran kartına ek olarak 20 adet Radeon HD 4670 Green modelinin dağıtılması bekleniyor.PowerColor'ın "Design and Choose the Best" tasarım yarışması hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

• Can abi katılsın kesin kazanır :D
  • Tasarımcılara gündoğdu, HD5000
  • Sadece ordaki resimleri mi kullanabileceğiz?
  • Biraz daha açıklama yapabilir misin?Powercolor tam olarak ne istiyor?Sadece oradaki resimler mi kullanılacak?Duvar kağıdı ayrı,ekran koruyucu ayrı mı yapılacak yoksa biri yeterli mi?
  • Boyutları Ne olacak rsimlerin felan?
  • Güzelmiş.

Şansımı denerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xanberk

Boyutları Ne olacak rsimlerin felan?

Dostum resimlere yükleme kısmında max 200*150 yazıyor
  • Yarışmada çalışmaların kabulü 20 Eylül'e kadar devam edecek ama 5 eylülde sonuçlar açıklancak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ol3irol

Yarışmada çalışmaların kabulü 20 Eylül'e kadar devam edecek ama 5 eylülde sonuçlar açıklancak :)

Phase 3. Winners Announced: Oct. 5th

5 Ekim olmasın sonuçlar
  • PowerColor'dan yeni yarışma; DirectX 11 destekli ekran kartı kazanbilirsiniz

bende bunu yaptım, acaba bunu kartın üstüne basarlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Kesinlikle Favori olur.

• quote:

kesin 1. olursun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 2 Eylül 2009; 20:24:49 >

• quote:

Tebrikler

HD5XXX kazandınız.

çok süper tasarım tebrik ederim

• Tamamen bir başyapıt. Bunu basmazlarsa Powercolor bu işi bilmiyor demektir.
  • sansimizi deneyelim...
  • guzeeellll....

katılan olursa burda belırtsın oy verelım beyler birbirimize !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 2 Eylül 2009; 21:28:39 >
  • 3 Tanesinemi Girmek Zorundayız Yoksa 1 Tanesini YApsak Olurmu?
  • quote:

Kalkanın yerine bir parçası kırılmış sallanan bir NVidia kart koyarsan kesin kazanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: runic

quote:

Kalkanın yerine bir parçası kırılmış sallanan bir NVidia kart koyarsan kesin kazanırsın

Teşekkürler arkadaşlar, bu aralar Oblivion oynuyorum da tekrardan, aklıma kılıç-kalkan geldi de... Bir de hep kartların üzerinde böyle elemanlar olur oradan esinlendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWolt38 -- 2 Eylül 2009; 21:27:26 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.