Şimdi Ara

VE 2011 YGS DE BÖYLE GEÇER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
4
Favori
44.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 yılında YGS'ye ve LYS'ye girecekler olarak hedeflerimiz ile birlikte burda toplanalım dedim.

Alanımızı (Say, Ea, Söz) ve hedeflediğimiz üniversite ve/veya bölümleri yazmanız ile birlikte bu konuda toplanabiliriz.

2011 yılında Üniversite sınavlarına girecek olanlar ;

0) Nickiniz || Alanınız || Hedeflediğiniz Bölümler || Hedeflediğiniz Üniversiteler

1) 8 || Sayısal || Yönetim Bilişim Sistemleri || Boğaziçi Üniversitesi

2) __koleksiyoncu__ || Sayısal || Tıp(İngilizce) || Hacettepe Üniversitesi

3) Kemalist81 || Sayısal || Tıp || - - - - - - - - - -

4) Barman || Sayısal || Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği || İstanbul Teknik/Yıldız Teknik Üniversitesi

5) TeXaS_StOrM || Sayısal || Elektrik-Elektronik Mühendisliği(İngilizce) || Anadolu/Uludağ/İstanbul Teknik Üniversitesi

6) 1389mo || Sayısal || Makine Mühendisliği || Boğaziçi Üniversitesi

7) cıbırcan || Eşit Ağırlık || Siyasal Bilgiler || Ankara Üniversitesi

8) Özgür || Sayısal || Tıp || Akdeniz Üniversitesi

9) Mekans1z. || Eşit Ağırlık || Uluslararası İlişkiler || Ege/Dokuz Eylül Üniversitesi

10) _GökByRock_ || Sayısal || Elektronik ve Haberleşme/Elektrik-Elektronik Mühendisliği|| Yıldız Teknik Üniversitesi

11) eAddL || Sayısal || Bilgisayar Mühendisliği|| - - - - - - - - - -

12) mt93 || Sayısal || - - - - - - - - - - || - - - - - - - - - -

13) Bay Wesley || Sayısal || Tıp, Elektrik/Makina/İnşaat Mühendisliği || - - - - - - - - - -

14) .mRcan. || Eşit Ağırlık || Hukuk/Kamu Yönetimi || İstanbul Üniversitesi

15) Something || Sayısal || Yazılım Mühendisliği(Burslu) || İzmir Ekonomi Üniversitesi

16) OkyaNuS. || Eşit Ağırlık || Hukuk || İstanbul Üniversitesi

17) HoLY.oNE || Sayısal || Tıp || - - - - - - - - - -

18) K/// || Sozel || Türk Dili ve Edebiyatı || Bogazici Üniversitesi

19) F1SECO || Eşit Ağırlık || Uluslararası Ticaret || Boğaziçi Üniversitesi

20) artirist || Sayısal || Bilgisayar Mühendisliği || Çukurova Üniversitesi

21) ehhiste || Sözel || Tarih Öğretmenliği || İstanbul Üniversitesi

22) şoray uzun yolda || Sayısal || Uzay Mühendisliği || ODTÜ

23) burakeraykayis || Sayısal || Bilgisayar Mühendisliği || - - - - - - - - - -

24) Thoughtless || Sayısal || Diş Hekimliği || Marmara Üniversitesi

25) FearFroMe || Sayısal || İnşaat Mühendisliği || İstanbul Teknik Üniversitesi

26) 24 || Sayısal || Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi || Yıldız Teknik Üniversitesi

27) smd || Sayısal || Yazılım Mühendisliği (Burslu) || Bahçeşehir Üniversitesi

28) K0CAK || - - - - - - - - - - || - - - - - - - - - - || Boğaziçi Üniversitesi

29) burock3699 || Sayısal || Bilgisayar Mühendisliği || - - - - - - - - - -

30) Kıdemli Çavuş || Eşit Ağırlık || Hukuk/Mülkiye || Ankara Üniversitesi

31) Flexin || Sayısal || İnşaat Mühendisliği || Yıldız Teknik Üniversitesi

32) emirhanaktas || Sayısal || Endüstri Mühendisliği || ODTÜ

33) GKHN_93 || Sayısal || Jan.Teğ. Gökhan Güneş || Kara Harp Okulu

34) GöKHaN 35 || Eşit Ağırlık || - - - - - - - - - - || - - - - - - - - - -

35) z0z0 || Sözel || Halkla İlişkiler ve Reklamcılık|| Anadolu Üniversitesi

36) ThunderVolt || Sayısal || Elektronik Mühendisliği || İstanbul Teknik Üniversitesi

37) asdfg_1453 || Sayısal || Bilgisayar Mühendisliği || Yıldız Teknik Üniversitesi

38) blue.girl || Sayısal || Mimarlik || ODTU/Istanbul Teknik Üniversitesi

39) ThunderVoid || Sayısal || Bilgisayar Muhendisligi || Yildiz Teknik Üniversitesi

40) smih4419 || Esit Agirlik || Psikoloji || Bogazici Üniversitesi

41) SSH || Sayisal || Bilgisayar Muhendisligi || - - - - - - - - - -

42) New Born! || Sayisal || TIp|| Hacettepe Universitesi

43) Gluskap || Sayisal || Bilgisayar Muhendisligi || - - - - - - - - - -

44) welt91 || Esit Agirlik || Hukuk || Ankara Universitesi

45) Reasonable || Sayisal || Gemi Makinalari ve Gemi Insaati Muhendisligi || Yildiz/Istanbul Teknik Universitesi

46) [ÇağLar ] || Sayısal || Halkla Iliskiler || Marmara Universitesi

47) sTaTicOcO || Sayısal || Makine Muhendisligi || - - - - - - - - - -

48) tt_baran || Sayısal || Cerrahpaşa Tıp || İstanbul Universitesi

49) Muhammet Çelik || Sayısal || Matematik || Boğaziçi Universitesi

50) Hoodsan || Sayısal || Yazılım Mühendisliği || - - - - - - - - - -

51) DigitalFortress|| Sayısal || Matematik Mühendisliği || Yıldız Teknik Universitesi

52) BauglirXul || Eşit Ağırlık || Uluslararası Ticaret || Boğaziçi Universitesi

53) RIDANES || Yabancı Dil || Uluslararası İlişkiler || TOBB ETÜ

54) Jan!ssaRy || Sayısal || Mühendislik (Burslu) || Sabancı Üniversitesi

55) AcreaM || Sayısal || Bilgisayar Mühendisliği || ODTÜ

56) Simon_Adebisi || Eşit Ağırlık || - - - - - - - - - - || Marmara Üniversitesi

57) mehmetgirgin || Yabancı Dil || Mütercim/Tercümanlık || Boğaziçi Üniversitesi

58) Saahin || Eşit Ağırlık || Uluslararası İlişkiler(%100 Burslu) || Bahçeşehir Üniversitesi

59) ultraslan_34 || Sayısal || Telekomünikasyon Mühendisliği || İstanbul Teknik Üniversitesi

60) hexerboy || Sözel || Sosyal Bilgiler Öğretmenliği || Marmara Üniversitesi

61) mr.caner || Sayısal || - - - - - - - - - - || - - - - - - - - - -

62) ucibey || Sayısal || Bilgisayar Mühendisliği || İstanbul Teknik Üniversitesi

63) RaderrR1993 || Sayısal || Uçak Mühendisliği || ODTÜ / İstanbul Teknik Üniversitesi

64) ImbaLanceD || Sayısal || Tıp || İstanbul Üniversitesi

65) gkhnzn || Sayısal || Bilgisayar Mühendisliği || - - - - - - - - - -

66) Therah || Sayısal || Elektrik-Elektronik Mühendisliği || - - - - - - - - - -

67) Pislix || Sayısal || Bilgisayar Mühendisliği || - - - - - - - - - -

68) T-Mac 26 || Sözel || Halkla İlişkiler/Radyo ve Sinema || Anadolu Üniversitesi

69) Cpt..Price || Sayısal || Diş Hekimliği || Deniz Harp Okulu

70) Magical Zero || Eşit Ağırlık || İşletme/Uluslararası İlişkiler || ODTÜ

71) FirstClass || Sayısal || Uçak Mühendisliği || ODTÜ

72) buz05 || Eşit Ağırlık || Uluslararası Ticaret || Boğaziçi Üniversitesi

73) MechanicalEngineer || Sayısal || Endüstri Mühendisliği || Anadolu Üniversitesi

74) mnvgtkyb || Sayısal || Mühendislik || - - - - - - - - - -

75) Vikernes || Sözel || Coğrafya || Sakarya Üniversitesi

76) Tanura || Sayısal || Bilgisayar Mühendisliği || ODTÜ / İstanbul Teknik Üniversitesi

77) Coimbra || Eşit Ağırlık || Hukuk/İşletme/Bankacılık || - - - - - - - - - -

78) Pratt || Sayısal || Tıp || - - - - - - - - - -

79) huseyin16 || - - - - - - - - - - || Polislik || PMYO

80) KanzleR || Sayısal || Makine/Maden Mühendisliği || Akdeniz Üniversitesi / ODTÜ

81) Feel The Difference || Sayısal || Diş Hekimliği || Ege Üniversitesi

82) emirk || Sayısal || Mühendislik || Ege / Ankara / Anadolu Üniversitesi

83) SerSeriZa. || Sayısal || Bilgisayar/Makine Mühendisliği|| Selçuk / Ege / Ankara Üniversitesi

84) ArkandayIM || Sayısal || Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon || İstanbul Üniversitesi

85) DeadStar || Sayısal || Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi || - - - - - - - - - -

86) RevidaL || Eşit Ağırlık || Hukuk/Edebiyat || İstanbul/Yeditepe Üniversitesi

87) wors || Sayısal || Tıp || Ege/Dokuz Eylül Üniversitesi

88) TeslaMania || Sayısal || Elektronik Mühendisliği || İstabul Teknik Üniversitesi

89) 4BlueWolf || Eşit Ağırlık || Denizcilik İşletmeleri Yönetimi || Dokuz Eylül Üniversitesi

90) _ByLrBnGLdM2_ || Sayısal || Makina/Bilgisayar Mühendisliği || İstanbul/Orta Doğu Teknik Üniversitesi

91) derebeyi01 || Sayısal || Tip || - - - - - - - - - -

92) zigor || Sayısal || Bilgisayar Muhendisligi(Ingilizce) || Bogazici Universitesi

93) rq7_burak || Yabanci Dil || Ingiliz Dili ve Edebiyati/Ingilizce Ogretmenligi (Ingilizce) || Dokuz Eylul/Ege Universitesi

94) by_rda || Esit Agirlik || Isletme/Reklamcilik || - - - - - - - - - -

95) hop3r || Esit Agirlik || Polislik || PMYO

96) Fakaz || Sayisal || Tip || Istanbul/Marmara Universitesi

97) HeaVeN eviL || Esit Agirlik || Psikoloji || Koc/Ege Universitesi

98) linksiz || Sayisal || Bilgisayar ve Ogretim Teknolojileri Egitimi || Anadolu Universitesi

99) damn1518 || Sayisal || Havacilik ve Uzay Muhendisligi || ODTU

100) mussam || Esit Agirlik || Psikoloji || Hacettepe Universitesi

101) akdenizatakan || Sayisal || - - - - - - - - - - || - - - - - - - - - -

102) hakan_d20 || Esit Agirlik || Lojistik Yonetimi(Burslu) || Izmir Ekonomi Universitesi

103) yse 4 ever || Sayisal || Insaat Muhendisligi || Istanbul Teknik Universitesi

104) arslanbenzer || Sayisal || Elektrik-Elektronik Muhendisligi || ODT/Bogazici/Bilkent Universitesi

105) Hyapponzashi || Yabanci Dil || Japon Dili ve Edebiyati || Ankara Universitesi

İmza :

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_34155791/mpage_1/key_//tm.htm#34155791][b][image]https://store.donanimhaber.com/ec/c9/a1/ecc9a13a9b5613d641e0df8e183a2fcd.jpg[/image] 
    2011 ÖSS Tayfası [/b][/link]
    [/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8 -- 27 Mart 2011; 17:00:36 >

• koleksiyoncu
    sayısal
    makine mühendisliği
    odtü

aslında astronomi istiyorum ama ülkemizde iş olanağı olmadıgındam seçemiyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_33995356/mpage_3/f_/key_//tm.htm#41971627 yararlı bi link bakın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 11 Ağustos 2010; 1:08:58 >
  • beni de ekle sayısal tıp.Ama daha cok var bu konunun acılmasına sureklı üstte kalırsa super olur.
  • barman || Sayısal || Makine Mühendisliği || Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Konu güncellenmiştir, hepimizin burda toplanması halinde gerçekten paylaşım-tartışma topiği haline dönüşebilir ve fikir alışverişinde bulunabiliriz. Aynı zamanda geçmişte neler söylediğimizi görmek için burası da iyi bir arşiv olacaktır.
  • Daha çok var ya neyse ekle bakalım

TeXaS_StOrM>Elektrik Elektronik>Elektrik Elektronik Mühendisliği (İnglizce) Eskişehir Anadolu Üni Uludağı Üni.İstanbul Teknik Üni
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeXaS_StOrM

Daha çok var ya neyse ekle bakalım

TeXaS_StOrM>Elektrik Elektronik>Elektrik Elektronik Mühendisliği (İnglizce) Eskişehir Anadolu Üni Uludağı Üni.İstanbul Teknik Üni

Elektrik-Elektronik bölümünde okuyorsun sanırım. Sayısal alana girdiği için sayısal yazdım. Çünkü ben de aslen Bilgisayar okuyorum :) Bir de sanırım İtü'de Elektrik - Elektronik Mühendisliği yok. Ayrı ayrı var diye biliyorum.
  • Başka sınavdaşlarımızın görmesine adına konuyu güncelliyorum.
  • Ekle kardeş 2 senemizi vericez ömrümüzün geri kalanını alacağız değişik bir iş ama katlanacağız.

Sadede gelirsek Sayısal Boğaziçi Üni. bilgisayar ya da makina mühendisliği
  • @1389mo ekledim seni de ,)
  • cıbırcan eşitağırlık- ankara siyasal
  • Özgür || Sayısal || Tıp Fakültesi || Akdeniz Üniversitesi
  • Son yazanları ekledim *_*
  • hocam benim bilgisayar mühendisliğini sil ben C++ basic yazılım bana gelmez donanımcıyız forumdan da belli olduğu gibi
    Makina demir çelik daha iyi benim için madde tabanlı meslek
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1389mo

hocam benim bilgisayar mühendisliğini sil ben C++ basic yazılım bana gelmez donanımcıyız forumdan da belli olduğu gibi
    Makina demir çelik daha iyi benim için madde tabanlı meslek

Tamam düzelttim.
  • Başka üyelerin de görebilmesi adına up!
  • bende varım usta alanım EA . 9 eylül/Ege - uluslararası ilişkiler düşünüyorum.
  • Ben de varım _GökByRock_ --- Sayısal (Elektrik-Elektronik) ---- Elektronik Haberleşme Mühendisliği ve Elektrik Elektronik Mühendisliği ---Yıldız Teknik Üniversitesi
  • heh şöyle erken girelim havaya

eAddL || Sayısal || Bilgisayar Mühendisliği || -------------------
  • bende varım bölüm sayısal hedef belirsiz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.