Şimdi Ara

GEÇİCİ BUG ÇÖZÜMÜ!!!SSli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dikkat arkadaşlar gerçekten işe yarayan bir yöntem buyrun;
    1)www.joymax.com/portal sitesine girerek aşağıdaki işlemleri yapıyoruz.Herkese başarılar.

GEÇİCİ BUG ÇÖZÜMÜ!!!SSli
     GEÇİCİ BUG ÇÖZÜMÜ!!!SSli
     GEÇİCİ BUG ÇÖZÜMÜ!!!SSli

Herkese başarılar ama bug olup olmadığı kesin belli değil böyle kalırsa daha iyi bir çözüm bulmak gerekebilir.
    sub-zero 'nun katkılarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phuk -- 1 Eylül 2009; 18:46:14 >

• Ne işlemi yapıyosun? Resimleri eksik yükledin heralde
  • Geçici önlemlerle olacak iş değil bu malesef Bunu sadece JM çözer email verification düzeltilirse
  • Düzelttim ama bahsettiğim gibi geçici
  • EnKaZs varya ne adamsın işlemin sorasını yazmamışın. arkadaşlar şifreyi değiştirdikten sonra 3-4 kere kaç keredeyse artık üyelik bloklana kdar yanlış giriyoruz şifreyi. sonra şifre değişimi yapılamıyor. herkes bunu yapsın EnKaZs la denedik şuan giremiyo charına
  • bence bug felan degil bu oyunu bis ekilde millete biraktirmasi lazimdi Jm ne yapsam ne yapsam boyle bi zimpirti uydurdu cok guzel oldu zaten serverlin yarinsindan cogu bott online oyuncu yoktu nerdeyse simdi hic olmicak

forumda birid emisti botlar artik pvp yapar kervan ceker felan cok dogru demis
  • sslerde sorun vardı düzelttim en son ssde yazmıştım
    quote:

Orijinalden alıntı: sub-zero

EnKaZs varya ne adamsın işlemin sorasını yazmamışın. arkadaşlar şifreyi değiştirdikten sonra 3-4 kere kaç keredeyse artık üyelik bloklana kdar yanlış giriyoruz şifreyi. sonra şifre değişimi yapılamıyor. herkes bunu yapsın EnKaZs la denedik şuan giremiyo charına
  • ama ilginçtir serverlarda en ufak bi boşalma durumu yok gibi çıkanların yerine g-bot mu giriyor ne
  • saoollllll süpersin
  • Np
    sub-zero 'nun katkılarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phuk -- 1 Eylül 2009; 18:45:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnKaZs

sslerde sorun vardı düzelttim en son ssde yazmıştım
    quote:

Orijinalden alıntı: sub-zero

EnKaZs varya ne adamsın işlemin sorasını yazmamışın. arkadaşlar şifreyi değiştirdikten sonra 3-4 kere kaç keredeyse artık üyelik bloklana kdar yanlış giriyoruz şifreyi. sonra şifre değişimi yapılamıyor. herkes bunu yapsın EnKaZs la denedik şuan giremiyo charına

eline sağlık +1

• bunu Joymax bilerek yaptı...hiç bir şekilde Char satımı veya degişimi söz konusu olamaz artıkk..serverlarda globallar durmuyor..charını satanlar tekrar giriyorlarr..ortalık karısık yannii..
  • char alıp satmak olur gene ama güvenilir kişilerle olur bak arkadaşımız ne yazmış

quote:

Kurt Başlı Sancak

Kimseden char almadım bugüne kadar bütün charlarımı kendim kastım. Bilgileri sadece ben ve babam biliyoruz o yüzden bu olay beni bağlamıyor. 3 kişiye char satmıştım onlarıda bugu öğrenir, öğrenmez telefonla aradım durumu izah ettim. Hepside ayrı, ayrı teşekkür etti. Char çalanlar cezasını buldu ama kurunun yanında yaşta yandı normal vatandaşta kaynadı arada. Charı kimden aldıysanız onun üstüne çökün derim..

sadece güvenebileceğin kişiden alırsın char artık anca öle olur
  • sub-zero ve EnKaZs elinze saglık gecicide olsa cozum cozumdur

bu arada artık dh silkroad karakter ve eşya satımı bolumu kapatır herhalde
  • Bilmiyorum zamana bıraktık :D
  • up
  • Bilmeyen kalmasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.