Şimdi Ara

Fetih 1453 (2012) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.854
Cevap
2
Favori
77.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak etme filmi daha yeni izledim ve gördümki batılıların ordularını nası az sasıda askerle bozkuna uğrattıysak bu filmde az bir bütçeyle amerikalılarn pahalı filim lerini geride brakacak kalitete olmuş...

not:lzleyici yorumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Film kötü dahi olsa gidilmeli. Destek olunmalı ki ilerde daha iyileri de çıksın. Savaş sahnelerinde LOTR atmosferini zaten kimse beklemiyor.. Çok yapmacık durmasın yeterli..

aynen katılıyorum arkadaşlar gidecek parası olan dk düşünmesin arkadaş eş dost alsın yanına gitsin bende gidicem sonuna kadar destekleyelim bu yapımı
  • Kanal7 haber bultenin de verdiler roportaj kanal 7arti aldi butun kanallara bakicam vermeyeni topa tutarim artik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

quote:

Film kötü dahi olsa gidilmeli. Destek olunmalı ki ilerde daha iyileri de çıksın. Savaş sahnelerinde LOTR atmosferini zaten kimse beklemiyor.. Çok yapmacık durmasın yeterli..

aynen katılıyorum arkadaşlar gidecek parası olan dk düşünmesin arkadaş eş dost alsın yanına gitsin bende gidicem sonuna kadar destekleyelim bu yapımı

yarın akşam eşimle..salı akşam biraderlerle ve arkadaşlarla gidiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joz -- 16 Şubat 2012; 18:21:50 >

• Harika bir filmdi.Gerçekten paranın hakkını veriyor.Gitmek isteyenler bir dakika düşünmesin bile.

not:izleyici yorumu
  • İNŞALLAH hafta sonu iki oğlum eişim kızımı alıp gideceğiz yılda bir iki kere giderim sinamaya. oğlumun biride yılda 2 kez gider ama bu sefer ailcek gidecez inşallah.
  • 14.53 Seansından az önce geldim. Film genel itibarıyla beklediğimden daha güzel çıktı. Türk yapımları arasında en iyisi olabilir (göreceli bir değer). Ama dünya geneli olarak düşündüğümüzde daha alınacak yolumuz var tabiiki. Başlangıç için mükemmel denilebilir. Ben filme giderken tek korkum vardı, o da muhteşem yüzyıl gibi bir saçmalıkla karşı karşıya kalacak olmak. Ama çok şükür korkum yersiz çıktı ve güzel bi deneyim sundu. Senaryoda ve efektlerde ufak tefek kusurlar var. Ama bunları film geneliyle siliyor.

Özet: Gitmek için şüphede kaldıysanız, gidin çünkü en kötü ihtimalle paranızın karşılığını alırsınız. Ben verdiğim paradan daha fazlasını aldım o ayrı mesele.Ha unutmadan, ilerde 1080p olarak arşive eklenecek kalitede bir yapım

• beklentimin %85ini karşıladı diyebilirim. güzel filmdi. yalnız gemileri karadan geçirdikten sonraki sahneyi biraz daha uzatsalardı bütünlüğü daha iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontraktil

14.53 Seansından az önce geldim. Film genel itibarıyla beklediğimden daha güzel çıktı. Türk yapımları arasında en iyisi olabilir (göreceli bir değer). Ama dünya geneli olarak düşündüğümüzde daha alınacak yolumuz var tabiiki. Başlangıç için mükemmel denilebilir. Ben filme giderken tek korkum vardı, o da muhteşem yüzyıl gibi bir saçmalıkla karşı karşıya kalacak olmak. Ama çok şükür korkum yersiz çıktı ve güzel bi deneyim sundu. Senaryoda ve efektlerde ufak tefek kusurlar var. Ama bunları film geneliyle siliyor.

Özet: Gitmek için şüphede kaldıysanız, gidin çünkü en kötü ihtimalle paranızın karşılığını alırsınız. Ben verdiğim paradan daha fazlasını aldım o ayrı mesele.Ha unutmadan, ilerde 1080p olarak arşive eklenecek kalitede bir yapım

aldığım 4 bilet için içim rahat artık

• quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

beklentimin %85ini karşıladı diyebilirim. güzel filmdi. yalnız gemileri karadan geçirdikten sonraki sahneyi biraz daha uzatsalardı bütünlüğü daha iyi olurdu.

Bugün; 18:33:29

--------------------------------------------------------------------------------

fragmanlarda mehter görünmüyor filmde nasıldı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joz -- 16 Şubat 2012; 18:36:37 >
  • Beklentilerimi karşıladı. Para boş yere harcanmamış. Savaş sahneleri de iyiydi.

Eğer bu film Türkiye'de çok ama çok iyi hasılat toplarsa diğer yapımcılar da rekabet etmek isterler. O yüzden lütfen bilet alıp gitmeye özen gösterelim.
  • Hadi bakalım iştah açıcı yorumlar gelmeye başladı gitmemek için bir neden yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: joz

quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

beklentimin %85ini karşıladı diyebilirim. güzel filmdi. yalnız gemileri karadan geçirdikten sonraki sahneyi biraz daha uzatsalardı bütünlüğü daha iyi olurdu.

Bugün; 18:33:29

--------------------------------------------------------------------------------

fragmanlarda mehter görünmüyor filmde nasıldı?

Sadece bir yerde 4-5 saniye kadar mehter vardı.
  • quote:

Aynen katılıyorum...
  • selam arkadaslar ben yarın Istanbula gelecegim. Hafta sonu bu filme gitmek istiyorum. tuzla pendik tarafında yer nerede bulabiliriz. online bilet alabilme şansınız var.mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence herkesin izlemesi gereken bir film! Kesinlikle bir başyapıt. Grafikler film için yetersiz kalmış olsa da, filmde gelişen olaylar bunun üstünü kapattı. Oyuncular çok iyiydiler. Özellikle DEVRİM EVİN'e kesinlikle aşık oldum! Soundtrackler çok güzeldi. Sanki müzikler çalarken savaşı biz yapıyormuşuz gibi bir hisse kapıldım, gurur vericiydi açıkçası.

not:izleyici yorumu
  • biraz daha detaylı yorumlar yaparsanız iyi olur. hikaye anlatımının gerçekçiliği hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
  • Yorumların bir tanesini bile okumayacağım. Eminim ki bir kesim çok ama çok abartıyor öbür kesim de çok aşağılıyor olacak filmi. Ondan sonra filme gidip hüsran yaşamak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

selam arkadaslar ben yarın Istanbula gelecegim. Hafta sonu bu filme gitmek istiyorum. tuzla pendik tarafında yer nerede bulabiliriz. online bilet alabilme şansınız var.mi.

www.mybilet.com adresinden alabilirsiniz.
  • YORUM (ekşi sözlükten)

160 dakikalik uzun bir fragman gibi olmus.fetihin ardinda en ufak bir zeka faktoru gozukmuyordu filmde.karadan gemileri yurutme fikri bile o kadar siradan bir seymis gibi anlatilmis ki.turk sinemasinda muzik kullanimi konusundaki genel sorun aynen devam ediyor.ulubatli'nin hikayesi nispeten daha ilgi cekiciydi ama o da filmi kurtarmaya yetmiyor.keske filmi cekmeden once bir senaryo da yazsalarmis.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.