Şimdi Ara

Fetih 1453 (2012) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.854
Cevap
2
Favori
77.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/716123-fetih-1453-basina-gecit-vermedi-videogaleri
    henüz basın gösterimi yapılmamış. pazarlama stratejisi diyorlar. sinema dergilerinde hakkında çok az yazı olduğunu görünce filme bir tepki mi var demiştim sonra anlaşıldı durum.
    Ben bugün gidemeyeceğim ama akşam satlerinde ekşisözlük yorumlarından filmin nasıl birşey olduğunu iyi kötü anların diye düşünüyorum. Efekt derdinde değilim. bir iki sırıtan efekt benim için bahsedilmeye bile değmez. Umarım hikaye anlatımı iyidir. şiir replikleri ile doluysa gözümüze soka soka propagandaya girişmişse olay da geri planda kalmısşa, istenilen gişeyi yapmayabilir. oscar törenine kadar aday filmleri izliyorum dayanabilirsem törenden sonra ilk fırsatta gideceğim veya hafta sonu da gidip görebilirim.

• 18:00 Seansına Sinemadayım.Güzel Bir Film Olmasını Diliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Lucky -- 16 Şubat 2012; 13:13:37 >
  • Filmden sonra yorumlarınızı eklemeyi unutmayınız. :)
  • Hadi hayırlısı beklentileri karşılar umarım yarın gece bende sinema salonundayım
  • bugun giden varmi?? Bilet bulabilirmyz acaba
  • http://www.mybilet.com/eventinfo.php?eventid=7416
    adresinden kredi kartı ile bileti alabilirsiniz. yalnız bu ara yüklenme fazla sanırım site yavaş çalışıyor.
  • Bende haftasonu gideceğim..
  • 18:15 bilet aldım pelican mall avmden 7 tl tek kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

"Fetih 1453"e Siber Saldırı

Yarın (16 şubat perşembe) vizyona girecek olan Fetih 1453 filminin web sitesi hacker'lar tarafından çökertilmeye çalışılıyor!

Yarın saat 14:53'te vizyona girecek olan Fetih 1453'e siber saldırı yapıldığı ortaya çıktı. Filmin yapımcısının yaptığı açıklamaya göre; saldırının yurtdışı kaynaklı bir IP adresinden yapıldığı tespit edildi. Haberturk gazetesinin haberine göre yapımcı Faruk Aksoy, hacker saldırılarının Yunan ve Katolik kesimden yapıldığından şüpheleniyor.

Geçtiğimiz günlerde bir Alman Hristiyan derneği, tüm hristiyanları filmi boykot etmeye çağırmış ve “Türklerin İstanbul’un fethini kutlamak yerine Hristiyanlara verdikleri zararlardan dolayı utanmaları gerek” açıklaması yapmıştı.

http://www.1453fetih.com/

Yahu bu gevurlar ne kadar yüzsüzler. hristiyanlara verdikleri zararlar demiş bide utanmadan. ulan diyorum bazen gerçekten şunların kökünü kazısaydıkta bari yapmadığımız şeyden dolayı suçlanmasaydık. çileden çıkartır adamı bu yüzsüz gevurlar. nasılda zorlarına gitmiş film ama. filmin sitesine bile saldırıyorlar. kudursun köpekler. bu filmden sonra inşallah daha fazla tarihi film çekip daha fazla kudurtucaz. filmi sabırsızlıkla bekliyorum.

• ilk seansa gildenlerden yorumları bekliyoruz
  • Tarihi merak eden izler fazla kasmaya gerek yok. Hafta sonu kar kis dinlemeyip gidicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joz

quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

Akşam 3 kardeş gidiyoruz fazla beklentim yok bu arada.

Efektlerle ilgili:
    Efektlerin gösterme süresi önemlidir bence.
    Durdurup durdurup yavaşca sararsanız tabii ki sırırtacaktır.
    Ama 1-2 saniye ile geçen efektler çokta göze batmıyor.
    Sırf efektlerde açık bulucam diye dondurup slow motion'da oynatacaksanız tabii ki sırıtır.
    Ayrıca ne büyük CGI firmalarının yaptığı efektler sırıtıyor hala bu kadar gelişmesine rağmen.
    Bu işte tecrübesiz ve ekipmanlar ILM,WETA,DigitalDomain gibi firmalarla karşılaştırılamaz.
    Çok takılmamak gerek.

çok haklısınbüyük beklenti sinema yada oyunculuk anlamında olmasada ileriki projeler için gişe anlamında var

• Bizim mesajlar niye silindi ?
  • evet filmin yarısında çıkmış olanlar görüşlerinizi alalım
  • tabiki yorumları bekliyoruz ama böyle 10 yaşında çocuk aklıyla değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

evet filmin yarısında çıkmış olanlar görüşlerinizi alalım

aynen
  • Sinemadan 3g ile yayın yapın læ
  • ne kullanıyorsan bizede söyle kardeş böyle olmazki hep bana hep bana
    bu ne bencillik böyle
  • Filmin tamamını izleyip gelenler yaorum yapsın. ki oda şu saatte pek mümkün görünmüyor. :)
  • Film 165 dakka arkadaşlar aralarla falan akşam saat 6 gibi anca biter :)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.