Şimdi Ara

Wireless network adaptor(nvidia nforce) ışığım sürekli kırmızı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Durduk yere bu problemle karşılaştım, makina en son win güncellemesi yapmıştı, sabah açtığımda wireless ışığı kırmızı yanıyordu. Normalde sadece driver yüklü değilken ve makina ilk başlarken bu ışık kırmızı olur, bir ağa bağlı olmasa bile aygın düzgün çalıştığında mavi yanardı.

Aygınt yöneticisinden baktım driver yüklü ve aygıt düzgün çalışıyor. Kaldırdım tekrar kurdum, sistem geri yükleme yaptım nafile, hatta yeniden win kurdum ama sorun devam ediyor.

Şu an modeme kablo ile bağlıyım. Az önce internet üzerinden sürücüyü güncelle dedim ve güncelledi ancak ışık hala kırmızı.

Arkadaşlar bu sorunun kaynağı ne olabilir?

Donanımsal bir sorun olsa ışık yanmaz diye düşünüyorum.

Bu olay neden meydana geldi sizce ve ben bu sorunu nasıl çözerim lütfen yardım edin.

İşletim Sistemim Vista 64 bit
    Ağ bağdaştırıcısı NVidia nForce

• Arkadaşlar şu işe bir elin lütfen!

Makinam HP Pavilion dv9410us
  • Bilgisayarın kasasının üstündeki dokunmatik ekrandaki mavi yanan wireless işaretinden söz ediyorsunuz değil mi? Bu sorunu yaşayan iki üç arkadaş daha vardı. Anakart arızalı. Bu yüzden de bu problemi yaşıyorsunuz. Servise vermeniz gerekli. Bu problemin gelecekte ekranda görüntü kaybına kadar gittiğimi okumuştum.
  • Aman hocam görüntü kaybı felan deyip yüreğimize indirme :)

Allah korusun.

Makinanın garantisi var ancak türkiyede geçerli değil malesef, o yüzden servise götürüp birkaçyüz tl bayılmaktansa bir adet usb wireless adaptör almak galiba en iyisi.

Durduk yere olması ve ışığın kırmızıda olsa yanması kafamı karıştırıyor, arasa sıra teklemiş olsa, arıza "geliyorum" dese gam yemiyeceğim ama aniden birden bire oldu.

Sağlık olsun ne diyelibiliriz ki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.