- x
Esenler-Silivri Ulaşım... Lütfen Yardım...
8 Cevap10095 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

305 Mesaj
31 Ağustos 2009; 18:09:18 

Bursa'dan Silivriye gidecem. Tekirdağ arabaları 35 e götürüyo Silivri'ye ama Esenler 20 lira :)
Bende Esenler'den Silivri'ye geçmeyi düşünüyorum. Dolmuş vs. bi ulaşım mümkünmü oradan.
Yardım edenlere şimdiden teşekkürler...

R-A-İ-N-S-O-N

2008 Dizel Otomatik Megane II

Fotokritik portfolyom

2820 Mesaj
31 Ağustos 2009; 18:15:21 

Esenlerden metroya binip Yenibosnada inersin. Hemen orada çatalca-silivri otobüsleri kalkıyor ne kadar bilmiyorum.

Ayrıca otogara gidersen şehirlerarası otobüs bulursun. Bence fiyat olarak onlar daha ucuzdur.

Ama Esenler-Silivri 10 tl den daha pahalıdır. Sen en iyisi direk Bursadan Silivriye git.

250 Mesaj
31 Ağustos 2009; 18:16:37 

esenlerden silivriye de 10 ytl civarı ödersin.
hiç kasma silivriye git direk.

150 Mesaj
31 Ağustos 2009; 18:18:34 

Otogara, sonra metroyla yenibosnaya,yenibosnadan silivriye otobüsler var sık sık,en fazla 5 liradır.

Direk giden varsa ona bin.7-8 lira kar edicem diye o çile çekilmez.

1552 Mesaj
31 Ağustos 2009; 18:26:07 

Esenler otogardan Yenibosna'ya gitmeye uğraşma.
Otogardan Silivri'den geçen Trakya'ya giden (özellikle Tekirdağ) otobüslere bin. 45 dakikada Silivri'desin.
Öbür türlü Metroyla Yenibosna'ya gideceksin. Yenibosna'dan Silivri'ye gelen halk otobüsleri 50 küsür durakta durur, 1 saat 15 dakikadan önce gelemezsin (gelemezsin diyorum, çünkü Silivri'deyim )

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-

150 Mesaj
31 Ağustos 2009; 18:35:57 

quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Otogardan Silivri'den geçen Trakya'ya giden (özellikle Tekirdağ) otobüslere bin. 45 dakikada Silivri'desin.

Kırklareli veya Edirne otobüslerine binersen gelemezsin,E-5 kullanmıyorlar çünkü.Nerden biliyorum,Lüleburgazlıyım.Tekirdağ otobüsleriyle de gelebilirsin ama otobüse binmeden önce sor derim.

305 Mesaj
31 Ağustos 2009; 18:36:35 

Teşekkürler arkadaşlar ben en iyisi direk tekirdağ arabasına bineyim. ben esenlerden 1-2 liraya giderim sanmıştım aynı fiyata geliyo demekki
Yardımcı olan herkese teşekkürler...

R-A-İ-N-S-O-N

Fotokritik portfolyom

305 Mesaj
31 Ağustos 2009; 18:41:04 

quote:

Orijinalden alıntı: They Will Return

Kırklareli veya Edirne otobüslerine binersen gelemezsin,E-5 kullanmıyorlar çünkü.Nerden biliyorum,Lüleburgazlıyım.Tekirdağ otobüsleriyle de gelebilirsin ama otobüse binmeden önce sor derim.

Firmaya sordum Silivriden geçiyormuş Tekirdağ arabası. Yer ayırttım bile :)
Teşekkürler

R-A-İ-N-S-O-N

Fotokritik portfolyom

527 Mesaj
17 Ocak 2013; 23:17:38 

Haftaya Pazartesi de 1 haftalık eğitim için ben Silivri'ye gideceğim. 'Bursa terminalde İstanbul Seyahat'e bin, direkt Silivri'den geçer.' diyorlar. Daha önce hiç duymadığım bir firma. Geçen 3 senede alternatif bir yol üremiş midir? :)

Bazen yaşamaya devam etme kararı almak da intihar etmektir.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Esenler-Silivri Ulaşım... Lütfen Yardım...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188