Şimdi Ara

askerde 3 ay hava değişiminde alınan para?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
17.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kilodan dolayı 3 ay hava değişimi aldım 1 haftaya kadar bitiyo sanırım jandarma olduğumdan dolayı belli bir ücret ödeniyomuş bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim şimdiden teşekkürler

• yukarı!!!
  • 3 ay yat sonra git ordudan para iste
    yüzsüzlüğünde bu kararı olmaz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

3 ay yat sonra git ordudan para iste
    yüzsüzlüğünde bu kararı olmaz yani

askere gittim 15 günün sonunda hava değişimi alcaksın dediler çok istekli gitmiştim geri gönderdiler yapcağım bişey yok sanki kendi isteğimle alıyorum hava değişimini hey allağım
  • kaç kiloya düştün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sydbarret

kaç kiloya düştün.

5 kilo verdim sınırın 4 kilo ustundeydim
  • loo ben askerliğimi 155 kilola yaptım kısa dönem.hiç kiloda vermedim.Almıorlardı askere.Gidecem dedim aldılar.Boy 197cm...
  • once ilde/ilcedeki askerlik subesine gidiyorsun sana bir belge veriyorlar. o belgeyle bolgendeki askeri ic tedarik mudurlugune gidiyorsun ve dunyayin parasini aliyorsun. gunluk 45liraydi sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basfates

loo ben askerliğimi 155 kilola yaptım kısa dönem.hiç kiloda vermedim.Almıorlardı askere.Gidecem dedim aldılar.Boy 197cm...

Oha ciddi olamazsın
  • niye para veriyolar ki ya saçmalık değil mi
  • günlüğü 8,5 tl civarında
  • Mantığın bittiği yerde askerlik başlar. Ben de kilo alıp gitsem fena olmaz.
  • Sanırım 600 civarı bişey alıcaksın para olarak yanlış hatırlamıyosam bi asker arkadaş vardı bu civarlarda almıştı hava değişimi parası.
    Edit:3 ay için 600 civarı demek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twin pedal -- 31 Ağustos 2009; 16:45:38 >
  • cvplar için tekrar teşekkür ederim arkadaşlar
  • devlet 3 aylık askerdeki istihkakını yani yemeğini vs. masraflarını vermiş oluyor.
  • askerde 3 ay hava değişimine bir arkadaş yaklaşık 850 civarı bir para almıştı.
  • arkadaşlar bende hava değişimi aldım ama elimde sadece 3 uzman tabip imzalı rapor var , başka belgeye gerek varmı ? diğer belgelerim bağlı oldugum birliğimde aldılar hava degısmıne gelırken
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.