Erkek için trench coat (trençkot) nerde bulurum ?
19 Cevap15290 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

217 Mesaj
31 Ağustos 2009; 3:24:42 

Arkadaşlar bu resimdekine benzer bi trench coat nerden bulabilirim ?

αкℓıм кυмѕαℓ ιкєη, вєη тσz ραяєѕι; çıктıкçα уüкѕєğє αℓçαℓıя σℓ∂υм...∂üşüη∂üм ∂єя∂ιмιη ηє∂ιя çαяєѕι ؟ ѕυѕαяαк кσηυşмαк, ѕσηυη∂α вυℓ∂υм...єѕяαяℓı νυѕℓαтα вιя α∂ıм кαℓα, нαѕяєтιη νє¢∂ιуℓє, вєη кємєηт αттıм...уüяєктє вσğυℓмαк ηє güzєℓ вєℓα;вαттıкçα кυятυℓ∂υм, çıктıкçα bαттıм...

Eski nick : ---konyali---

1269 Mesaj
31 Ağustos 2009; 4:01:55 

neredeyse tüm takım elbise satan mağazalarda bulabilirsin

217 Mesaj
31 Ağustos 2009; 4:11:05 

quote:

Orijinalden alıntı: 2shae

Fit kesim olcak bi de model böyle olacak (: çok şey mi istiyorum bilmem de . . . Marka olarak tavsiyeniz var mı

αкℓıм кυмѕαℓ ιкєη, вєη тσz ραяєѕι; çıктıкçα уüкѕєğє αℓçαℓıя σℓ∂υм...∂üşüη∂üм ∂єя∂ιмιη ηє∂ιя çαяєѕι ؟ ѕυѕαяαк кσηυşмαк, ѕσηυη∂α вυℓ∂υм...єѕяαяℓı νυѕℓαтα вιя α∂ıм кαℓα, нαѕяєтιη νє¢∂ιуℓє, вєη кємєηт αттıм...уüяєктє вσğυℓмαк ηє güzєℓ вєℓα;вαттıкçα кυятυℓ∂υм, çıктıкçα bαттıм...

1269 Mesaj
31 Ağustos 2009; 4:15:06 

her mağazanın klasik olduğu gibi spor kesim kıyafetleri de vardır gez dolaş ne bileyim massimo dutti, sarar, ramsey, cacharel, pierre cardin...
ama hepsinden önce zara'ya bak

217 Mesaj
31 Ağustos 2009; 4:18:22 

quote:

her mağazanın klasik olduğu gibi spor kesim kıyafetleri de vardır gez dolaş ne bileyim massimo dutti, sarar, ramsey, cacharel, pierre cardin...
ama hepsinden önce zara'ya bak

Peki çok teşekkürler. Hayırlı sahurlar

1182 Mesaj
31 Ağustos 2009; 5:06:38 

quote:

Orijinalden alıntı: İsyanlı Sükût

quote:

Fit kesim olcak bi de model böyle olacak (: çok şey mi istiyorum bilmem de . . . Marka olarak tavsiyeniz var mı

energy den almistim , energy-gold . 500 ytl . Ama arkadas istanbuldan 1 ay oncesinden 700 ytl ye almisti . buna benziyor . ama 178 boy var bende , pek iyi durmuyor acikcasi . Avrupa irki uzun onlarda iyi duruyor ...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1859 Mesaj
31 Ağustos 2009; 5:14:48 

quote:

quote:

Fit beden'de Damat&Tween'in kesimleri üzerine tanımam. Yeni sevonda bu tarz üretimleri var mı bilmiyorum ama bir bak bence.

“Ay’ın kadim dilini kim biliyor şimdi?
Ve kim konuşuyor Tanrıça’yla hala?
Şimdi sadece taşlar hatırlıyor ayın çok eskiden bize anlattıklarını
ve ağaçlardan, çimenlerin hışırtısından ve çiçeklerin kokularından öğrendiklerimizi .”

I may forgive ,i dont forget.

217 Mesaj
1 Eylül 2009; 3:13:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

quote:

quote:

energy den almistim , energy-gold . 500 ytl . Ama arkadas istanbuldan 1 ay oncesinden 700 ytl ye almisti . buna benziyor . ama 178 boy var bende , pek iyi durmuyor acikcasi . Avrupa irki uzun onlarda iyi duruyor ...

Benim boyum da 1.84 nasıl olur ki acep

0 Mesaj
19 Eylül 2009; 2:47:23 

slm merhaba arkadaşlar aynen benimde bu resimdeki trençkotun aynısından bulmam lazım konuyu başlatan arkadaş buldumu acaba ?

256 Mesaj
19 Eylül 2009; 3:12:17 

hocam tamaman ayni degil ama benzer bi model var bende kotondan aldim..2 kere giydim sonra polo da biraz farkli bi model gordum cok hosuma gitti onu aldim dusunursen koton sifir gibi duruyo sana uygun biseyler yapariz pm le ulasabilirsin

320 Mesaj
19 Eylül 2009; 3:14:47 

Çok iyiymiş

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Eylül 2009; 3:19:02 

Hoşmuş cidden yaşım biraz daha büyüsün alırım böyle bişi yaşım uygun değil daha bu tür şeylere.

0 Mesaj
19 Eylül 2009; 3:19:16 

yani benimde istedğim tarz buna yakında olsa olur fit kesim siyah az parlak gibi

197 Mesaj
19 Eylül 2009; 3:35:32 

sararda bugun baktim 590lira turkcellilere 25% indirim var. :)

Oden! Guide our ships
Our axes, spears and swords
Guide us through storms that whip
And in brutal war

0 Mesaj
19 Eylül 2009; 3:39:39 

walla aynısıysa ücret farketmez yarın bende gider bakarım :)

136 Mesaj
22 Ekim 2009; 17:56:39 

baya şık bişidir abi bu trençkot olayı. uzun-kısa boy fark etmez bence. karizması yeter olayın. arkadaşım Muji'den aldı buna benzer birşey. ne kadara aldı bilmiyorum söylemez hain! ama bu bahsettiğiniz paraları vermediğine eminim. Nişantaşı'nda mağaza var bi bak bence. yağmurlar bastırmadan edinmek lazım böyle bi tane.

3789 Mesaj
22 Ekim 2009; 18:28:11 

Biraz feminen mi duruyor?

Acemi Birliği: Kastamonu 5. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı
2. Tabur
Usta Birliği: Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı
Kasım 2013 Celbi 353. Dönem 2. Grup
Allah izin verirse Haziran 2014'te dönüyorum...

3646 Mesaj
22 Ekim 2009; 18:30:12 

SARAR
ZARA
BEYMEN

Bones mend. Regret stays with you forever.

3684 Mesaj
22 Ekim 2009; 18:32:43 

quote:

Orijinalden alıntı: canozgur

Biraz feminen mi duruyor?

Fiziğe göre hoş duran bir kıyafet.

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

14 Mesaj
14 Mart 2012; 16:58:51 

HORTTT !! :D

Ben aldım zarada vardı bu model peki şöyle bşy nerden bulabilirim acaba ?

http://www.google.com.t...,r:4,s:109&tx=43&ty=104

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Erkek için trench coat (trençkot) nerde bulurum ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234