Şimdi Ara

Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
22
Favori
163.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar, yaklaşık 2 hafta önce aldığım Philips TT2021 Bodygroom incelemesini nacizane kendi görüşlerime göre sizlerle paylaşmak istedim. Nette detaylı bir inceleme bulamadığım için umarım incelemem yurdum insanına faydalı olabilir değerli katkılarınızla

Bu geçen süre zarfında aleti 3-4 kez kullandım, yani incelemeyi size aleti kullanan birisi olarak yazıyorum. Öncelikle bu aleti seçmemdeki kriterleri belirteyim :

1-Full suya dayanıklı kullanım
    2-Sıfır alım
    3-Ergonomi
    4-Kolay temizlenmesi
    5-Amazon.com'daki yorumlar
    6-Marka

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Aleti özellikle duşta kullanım açısından şiddetle tavsiye ederim, ben makinanın traş bıçaklarının olduğu aparatı çıkarıp da suya tutarak temizliyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Özellikle duşta kullanımda, aletin tümünün suya dayanıklı olması inanılmaz bir rahatlık, bazı aletlerin sadece başlıklarının suda temizlenmesi sizi mecburen aleti kuru olarak kullanmak durumunda bırakabiliyor ancak TT2021'de bu sorun ortadan kalkıyor haliyle. O açıdan temizlenmesi açısından alacağınız aletler arasında bu durumu iyi sogulamanızı öneririm.

Sıfır alım konusunda biraz zaman harcamanız gerekse de, sonuç tatmin edici, başta cildinizde biraz tahriş olabiliyor ancak cildinizin traş edeceğiniz bölgesini sabunla kayganlaştırmanız tahriş sorununu minimize edebiliyor.

Ergonomisi de ayrıca bir rahat oldu, aletin ince uzun tutma bölgesi kullanım sırasında, elinizin ulaşmadığı alanlar varsa büyük avantaj sağlıyor. Biraz sesli çalışıyor ama görevini yaptığı için sorun yok

Resimleri de ekleyerek bu kısa incelemeyi sonlandırıyorum, sorunuz olursa çok özel olursa PM'den değilse buradan devam ettirelim

• Güzel incelem olmuş eozen arkadaşım bende yaklaşık 4 aydan beri kullanıyorum çok memnunum...
  • Hayırlı olsun konuşmalara koptum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 18 Eylül 2009; 0:05:38 >
  • arkadaşım öncelikle teşekkür ederim paylaşımın için ama bir sorum olucaktı benim bunu göğüste kullandığımız zman kesildiği belli oluyoo mu yani jiletle tras olmus gibi siyah siyah nokta halinde kıllar kalıyor mı yoksa tamamen ağda yapılmış gibi mi oluyor ? ayrıca tüyleri güçlendiriyor mu ?
  • @gokhann17, öm attım
  • Neden özel mesaj attın burdan yazsaydın alıcaklar için de fikir vermiş olurdun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboSK

Neden özel mesaj attın burdan yazsaydın alıcaklar için de fikir vermiş olurdun.

Burada yazılması sakıncalı birşey sormuştur.Ne de olsa bütün vücut için düşünülmüş bu makine.
  • @TurboSK, @loko zaten cevaplamış ama ben şunu ileteyim,

Burada yayımlanacak derecede bir bilgi varsa PM'den değil burada yanıtlarım, emin ol. Aksi halde başlığı bile açmazdım, kendime saklardım tecrübelerimi değil mi
  • Bende kullanıyorum 1 seneden beri güzel makine
  • Teşekkürler, elimdeki felix makinenin bozulmasını bekliyorum hemen alıcam, aslında TR'de çok satması gereken bi makine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Teşekkürler, elimdeki felix makinenin bozulmasını bekliyorum hemen alıcam, aslında TR'de çok satması gereken bi makine.

türkiyede çok satması gerektiğine katılıyorum
  • tras makinesi mi bu
  • Etek traşı yapabiliyor mu?
  • Ben geçenlerde Mediamarkt'tan bu ürünü 79 TL ye aldım.Sizlerin yorumlarına güvendiğim için almaya karar verdim.Henüz kullanmadım ama iyi olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Etek traşı yapabiliyor mu?

Üstat uzun zamandır forumda yoktun?
  • dostum peki tüyleri sıfır derecesinden aldığımız zaman tüylerin daha çok çıkma durumu varmı ? kimisi var kimisi yok diyor nedir olay ? bende almayaı düşünüyorum ama ...ayrıca biz neden bayanların kullandığı epilatorleri kullanımıyoruz bunun onlardan farkı nedir ?
  • Bayanların kullandığı bildiğim kadarıyla cımbız işlevi görüyor, herhalde yani. Ben öyle acıya gelemem, bu bildiğin jilet tarzı ama daha pürüzsüz alım yapıyor,

Tüylerin sık kesilme sorusuna gelirsek, bana kalırsa jiletle aldığınızda nasılsa o hızda çıkıyorlar, sonuçta siz atıyorum göğsünüzü her zaman sıfır tüy bırakmak isterseniz bu aletle (bakın sıfır diyorum ama) en aşağı 3 günde bir almanız gerekir. Zaten sakalı düşünün, normal bir adamın sakalını da kessen 2. güne tekrar kesilecek kadar uzar. O şekilde. Çünkü tüy jilet ya da bu tarz aletlerle kesildikçe daha çabuk çıkar, ama hiç kesmeyin çıkma ivmesi bir yerden sonra yavaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Etek traşı yapabiliyor mu?

Üstat uzun zamandır forumda yoktun?

Sadece Konu Dışı' nda anlamadığım bir sebepten 29 Marttan beri banlıyım.
  • arkdslar bnde vucudumdakı tuylerden rhtsızım cok yok ama yınede bn hoslanmıyorum bu makıneyı kullanırsam daha hızlımı cıkmaya baslar ve jıletle alınmıs tuylere mı benzıyo aldıktan sonra ve cıkmasını ıstıyorum ancak az cıksın ıstıyorum bunun ıcın ne kullanmam lazm ?
  • Yanlız dikkat bu tür ürünleri kullanırken; benim sırttaki kılları alırdım şimdiye dek makine ile. Geçen cilt doktorumda bu tür ürünleri kullanmamam gerektiğini kılların yapısını güçlendirip kalınlaştırdığını söyledi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.