KYK YEDEK BEKLEYENLER
158 Cevap44216 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

7 Mesaj
2 Eylül 2009; 23:30:30 

Kocaeli yavuz selim yurdu 442 yedek gelirmi dersiniz beyler

12 Mesaj
2 Eylül 2009; 23:45:13 

Başvuru Türü: OSYM
TC Kimlik Numarası: x
Adı: x
Soyadı: x
Durumu: Genel ve Yüksek Ücretli Yurt Yedek
Bölge Adı: İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Genel Yurt Adı:
Adres:
Genel Yurt Yedek Sırası: 4071
Yüksek Ücretli Yurt Adı:
Yüksek Ücretli Yurt Yedek Sırası: 2120

Eee simdi n'apcam ben? Listeler asilacak falan deniyo', nereden takip edicem o listeleri, hangi yurttan?

one touch is all it took
to draw you in
to leave you hooked!

0 Mesaj
3 Eylül 2009; 12:47:15 

iyi günler ben yeni forum üyesiyim ve yine bu sene kocaeli üniversitesi neslek yüksek okulu elektronik bölümününde okuyacağım bana umuttepe deki yavuz selim yurdu çıkmış asıl aday olarak fakat bnm sormak istediğim orada kalmak sorun olur mu ve orada bnm gibi olan öğrenciler var mıdır yani iki yıllığa geçiş yapıp kampüs yurdun da kalan cvplrsnz sevinirimm

kocaeli üniversitesi elektronik bölümü

65 Mesaj
3 Eylül 2009; 23:55:39 

Bu nasıl bi saçmalıktır anlamadım. gidip 2 yıllıklara hem de umuttepede olmadığı halde yurt asilden çıkıyo, TIP fakültesine çıkmıyo. Onlar 2 yıl okip gitçekler, hem de umuttepe de de değil Biz en az 6 sene ordayız bize yurt çıkmıyo. Ben şimdi bulara ne küfür edeyim. Bi de yavuz selimde ki yedeklere sözüm ;

Geçen sene 180 küsürüncüydüm gelmedi. Bu sene de 400. mü ne işte.

Geçen sene en son yedek aralığa doğruydu yanılmıyorsam 55 lerde idi sonrada bitmişti. gerçi içerde boş yer oluyo ama torpili olanlara yaralıyorlar onlarıda. Şerefsiz herifler.

Hayatının Bir Zamanında Bir Kız Tarafından " Arkadaş Olarak Görülmüş " İnsanlar Topluluğu

44 Mesaj
4 Eylül 2009; 0:08:15 

İstanbul'da 4000 küsürlerdeyim...

12 Mesaj
4 Eylül 2009; 1:11:20 

quote:

Orijinalden alıntı: gahanthegod

TC Kimlik Numarası: x
Adı: x
Soyadı: x
Genel Yurt Adı:
Adres:
Genel Yurt Yedek Sırası: 4071
Yüksek Ücretli Yurt Adı:
Yüksek Ücretli Yurt Yedek Sırası: 2120

Eee simdi n'apcam ben? Listeler asilacak falan deniyo', nereden takip edicem o listeleri, hangi yurttan?

one touch is all it took
to draw you in
to leave you hooked!

16 Mesaj
12 Eylül 2009; 15:20:41 

Trabzon Genel Yurt 366. sıradayım
bana sıra gelir mi acaba?
Bir de misafir olarak kalcaz tamam da önümdeki 365 kişi de misafir olarak kalmaya kara verirse sığacak mıyız hepimiz?
ayrıca anlamadığım bişey daha misafir olarak kalabiliyosak demekki yer var niye biz yedekte bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasova19 -- 12 Eylül 2009; 15:20:31 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Eylül 2009; 21:34:39 

315 Mesaj
13 Eylül 2009; 1:19:09 

Harbi ya süper tespit ben de bunu merak ediyordum ama bi türlü soramamdım. Bilen bir arkadaş açıklasın ya
quote:

Orijinalden alıntı: ilyasova19

Trabzon Genel Yurt 366. sıradayım
bana sıra gelir mi acaba?
Bir de misafir olarak kalcaz tamam da önümdeki 365 kişi de misafir olarak kalmaya kara verirse sığacak mıyız hepimiz?
ayrıca anlamadığım bişey daha misafir olarak kalabiliyosak demekki yer var niye biz yedekte bekliyoruz

146 Mesaj
14 Eylül 2009; 12:22:43 

ya ne saçmalık. istanbul bölge müdürlüğü'nün internet adresi var, başkent'in yok. illa ki uğraştıracaklar. bak ne güzel yazmış istanbul yedek listesini; niçin diğer illerdekiler yapmıyor. Ya da neden kyk.gov.tr'de bunlar yayımlanmıyor ki?

www.TDK.gov.tr

Türkiye, Türkçe'ni koru!

5241 Mesaj
14 Eylül 2009; 12:47:13 

Yedek kalanların kayıt işlemi bugün başlıyor.. Şehir dışında olanlar ne yapacak.

23 Mesaj
14 Eylül 2009; 14:16:26 

benim sıram yedekler 2300lerdeydı bugün baktım sıfır yazıo ayrıca yurt adı izmir bolge mudurlugu yazan yerde hıc bsy yazmıo ..
bu ne demek oluoooooo?? nolur bırı cvp yazsınnnn.....

106 Mesaj
14 Eylül 2009; 15:08:45 

Yurda alımlarda ara sınıf öğrencilerine büyük haksızlıklar yapılıyor.

misal bugün Ankarada yüzlerce kişi yurda yerleşirken ara sınıflardan 30 kişi almışlar.

madem 30 kişi alacaksın neden herkesi bir yedek listeye aldın.

bu nasıl bir mantıktır

yazıklarolsun

16 Mesaj
14 Eylül 2009; 16:28:12 

quote:

Orijinalden alıntı: the_exorcist

Harbi ya süper tespit ben de bunu merak ediyordum ama bi türlü soramamdım. Bilen bir arkadaş açıklasın ya

Bilen yok heralde zaten bu ülkede neyin neden yapıldığını bilen yoktur hiç bi zaman öyleyse öyledir yani

1188 Mesaj
14 Eylül 2009; 16:33:28 

quote:

Orijinalden alıntı: magnifico

Yurda alımlarda ara sınıf öğrencilerine büyük haksızlıklar yapılıyor.

misal bugün Ankarada yüzlerce kişi yurda yerleşirken ara sınıflardan 30 kişi almışlar.

madem 30 kişi alacaksın neden herkesi bir yedek listeye aldın.

bu nasıl bir mantıktır

yazıklarolsun

kesinlikle.
Eskişehir'de de 40tan fazla 1.sınıf kaydı almışlar,ara sınıftan alacakları kişi sayısı 7.
Ara sınıf öğrencisi yurda başvurmuş ise zaten son çare olarak başvurmuştur,kalacak yeri yoktur.
Herkesi aynı yedek listesine alıyorsan,kayıtta da ayrım yapmayacaksın,bu ne saçmalık yahu?

Yaşlı adam sinirlendi, "gelmesin zaten!"

0 Mesaj
15 Eylül 2009; 0:08:22 

LÜTFEN YARDIMCI OLUN GENEL YEDEK SIRAM 2847 İDİ VE ANK BÖLGE MÜD. YAZIYORDU AMA ŞUAN HİÇ BİŞEY YAZMIYOR SADECE TC. VE ADIM SOYADIM FALAN YAZIYOR VE GENEL YEDEK SIRASI 0 YAZIYO SEBEBİ NEDİR YURDU ARADIM AMA BİZ BİLGİ VEREMİYORUZ DEDİLER BU KONUDA BİLGİSİ OLAN BİRİ YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM...

512 Mesaj
15 Eylül 2009; 1:02:03 

quote:

misafir öğrenciler için ayrıca yatak dolap falan konuyor misafir öğrenciler gittiğinde de kaldırılıyor o yer var dediğinde ise yurt çok kalabalık oluyor misafirler asile yerleşip yataklar kalkınca anlıyorsun yurdun ne kadar geniş olduğunu

16 Mesaj
15 Eylül 2009; 1:30:03 

quote:

Orijinalden alıntı: gollory

misafir öğrenciler için ayrıca yatak dolap falan konuyor misafir öğrenciler gittiğinde de kaldırılıyor o yer var dediğinde ise yurt çok kalabalık oluyor misafirler asile yerleşip yataklar kalkınca anlıyorsun yurdun ne kadar geniş olduğunu

ooo iyimiş misafirken odalar temiz 10 kişilik çıkar heralde odalar arası halı saha maçı bile yaparız

315 Mesaj
15 Eylül 2009; 3:32:44 

Ya da yataklar odaların içinde tamamen birleşik bir konumda süper kocaman tek bi yatak oluşturulabilir.
quote:

Orijinalden alıntı: ilyasova1

ooo iyimiş misafirken odalar temiz 10 kişilik çıkar heralde odalar arası halı saha maçı bile yaparız

16 Mesaj
15 Eylül 2009; 3:35:54 

quote:

Ya da yataklar odaların içinde tamamen birleşik bir konumda süper kocaman tek bi yatak oluşturulabilir.

tabi örnekler çoğaltılabilir şaka maka biz kaç kişilik odalarda kalcaz şimdi ya tv falan ocalk mı
gece kalkıp nba maçları izleyebilecek myim?

0 Mesaj
15 Eylül 2009; 9:19:10 

SABAHA KADAR UYUYAMADIM Bİ UMUTTUR ÇIKMIŞTIR DİE ARIYORUM ADAMLARI SABAH SABAH DÖVCEK NERDEYSEKİ SONUÇTA SÜPER HABER ZATEN ÇIKMAMIŞ YURT 5 EKİMİ BEKLEYECEKMİŞİM ABİ İYİ HOŞTA BABAM MEMUR ADAM YANİ NASIL ÇIKMIYO YAA BU İNSANLAR NE YAPAR NERDE KALIR NASIL GEÇİNİR DİE DÜŞÜNEN (Bİ İNSAN VARMI DİYEMEYECEGİM ARTIK ONUN OLMADIGINDAN EMİNİM) Bİ YARATIK Bİ MAHLUK VARMI YA NEDİR BU ÇEKTİGİMİZ SENELERDİR OKU OKU ÇALIŞ HAZIRLAN KAZAN HEHH SANKİ BİTTİ ŞİMDİDE Bİ YERİMİZ AÇIKTA KALDI LANET OLSUN.

141 Mesaj
15 Eylül 2009; 14:12:55 

Yedek listelerinde kaçıncıya kadar çıktığı belli mi acaba? Benim 1700 lerde, 5 ekimi bekleyecez heralde.

Uzaklaştırılmış
15 Eylül 2009; 15:41:16 

yedek ten çıkanlardan sağlık raporu istiyolarmı sitede yazmıyo? eski öğrenciler kayıt yaptırırken istemişler sağlık raporu
bide öğrenci belgesi yazıyo öğrenci kimlik kart olurmu?

106 Mesaj
15 Eylül 2009; 16:41:30 

hem yedek listede hem de arasınıf olarak başvurduysanız hiç beklemeyin.

ara sınıflara inanılmaz bir çifte standart uygulanıyor.

116 Mesaj
31 Ağustos 2010; 11:50:17 

TC Kimlik Numarası: ********
Adı: *
Soyadı: *
Bölge Adı: ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Genel Yurt Adı:
Adres:
Genel Yurt Yedek Sırası: 2577
Yüksek Ücretli Yurt Adı:
Yüksek Ücretli Yurt Yedek Sırası: 1160

Yedekteyim lanet olsun. Böyle konularda da hiçbir bilgim yok sonuçta ilk defa üniversiteye gidiyorum. Yorumlara baktım da ilden ile fark ediyormuş sıralar falan. Benimki ne olur sizce? Yarın kayıt günüm ve bu gece yola çıkacağım. Okul 20'sinde başlıyor ne yapacağım?

We fight we break up, we kiss we make up.

116 Mesaj
31 Ağustos 2010; 12:36:14 

up :/

We fight we break up, we kiss we make up.

358 Mesaj
31 Ağustos 2010; 12:57:08 

Yedek sıradayım. Misafir öğrenci olarak kalmak için kaydı nereye yaptırıyoruz? Yurda mı?

1978 Mesaj
31 Ağustos 2010; 13:20:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Tim Robbins

Beyler Kocaeli Yavuz Selim 1130 gelir mi?

benimde 1010 hiç ümit bağlama, zaten asiller çıkmıyomuşki yuttan yedek gelsin.

1978 Mesaj
4 Eylül 2011; 18:14:03 

arkadaşlar geçen senede en son ben meesaj atmışım :)

bu sene yedek sıram 132 gelirmi dersiniz ?

527 Mesaj
4 Eylül 2011; 18:40:47 

BEYLER LÜTFEN BİR İZAH EDİN.

Şimdi benim durumum şu.

Durumu: Genel Yurt Yedek
Bölge Adı:
Genel Yurt Adı:
Adres:
Genel Yurt Yedek Sırası: 1222
Yüksek Ücretli Yurt Adı:
Yüksek Ücretli Yurt Yedek Sırası: 0

ŞİMDİ BEN YÜKSEK ÜCRETLİ YURTTA KALABİLİYOR MUYUM? Yüksek Ücretli Yurt Yedek Sırası: 0 diyor da..

5239 Mesaj
4 Eylül 2011; 18:42:38 

quote:

Orijinalden alıntı: SaidAbdullah

BEYLER LÜTFEN BİR İZAH EDİN.

Şimdi benim durumum şu.

Durumu: Genel Yurt Yedek
Bölge Adı:
Genel Yurt Adı:
Adres:
Genel Yurt Yedek Sırası: 1222
Yüksek Ücretli Yurt Adı:
Yüksek Ücretli Yurt Yedek Sırası: 0

ŞİMDİ BEN YÜKSEK ÜCRETLİ YURTTA KALABİLİYOR MUYUM? Yüksek Ücretli Yurt Yedek Sırası: 0 diyor da..

Hayır.

Kazanman için, "Durumu" kısmında kazandığına dair ibare olması gerekiyor.

527 Mesaj
4 Eylül 2011; 18:44:01 

Eyvallah teşekkür ederim.

592 Mesaj
4 Eylül 2011; 18:49:38 

quote:

Orijinalden alıntı: mertcanylmaz

Böyle rekor mu olur. Al sana rekor..

Yüksek ücretli: 3408. yedek
Genel: 5408. yedek

Sana yaklaşmışım ben bölge istanbul

Genel Yurt Yedek Sırası:5373
Yüksek Ücretli Yurt Yedek Sırası:3566

Peh...

4280 Mesaj
4 Eylül 2011; 18:50:35 

quote:

Orijinalden alıntı: gollory

Benimkide Trabzon yedek 241 misafir olarak ne kadar kalabiliyoruz??Kayıt ücret filan ne.
Ya da gelin ev tutalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen Walker -- 4 Eylül 2011; 19:01:16 >

0 Mesaj
4 Eylül 2011; 18:59:07 

ankara 1835 gelir mi ya :(

87 Mesaj
8 Eylül 2011; 0:49:04 

Sizce benim durumum ne olur?
Geçen sene hazırlık sınıfındaydım. İngilizce fişek gibi olduğundan sınavdan sınava gittim, başvurmadım.
Bu sene ise ara sınıf olarak başvurdum ve sonuç aşağıda.
Sırası daha iyi, gelme şansı az daha fazla diye yüksek ücretliye gideyim diyorum. Doğru mu düşünüyorum?
Ha bir de yüksek ücretlilerde de misafir olarak kalınabiliyor mu?
Kafamıza göre her hangi bir yurtta misafir olarak kalabilir miyiz yoksa onun içinde mi başvuru gerek?
Yani FSM yurdu bana yakın. Orada misafir olarak kalmak için ne yapmalıyım? Dahası asil'e girer miyim?

İstanbul Bölge Müdürlüğü
Genel Yurt: 95
Yüksek Ücretli Yurt: 73

Fikirlerinizi paylaşabilirseniz çook sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler. Öğrenci isen bir vuran bir daha vuruyor. Allah kolaylık versin herkese.

Barış'tan daha zor ne var ki?!

38 Mesaj
8 Eylül 2011; 1:28:02 

İzmir Genel yurt 1723 benim de umarım gelir 1.5 aya.Misafir olarak da alırlar inşallah.

904 Mesaj
8 Eylül 2011; 2:26:09 

quote:

Orijinalden alıntı: phantasy*

İzmir Genel yurt 1723 benim de umarım gelir 1.5 aya.Misafir olarak da alırlar inşallah.

bu öğrenci köyünün yedek listesi var mı?Çıkan olursa neye göre yeni öğrenci alıcak bu adamlar şimdi?

1 Mesaj
9 Eylül 2011; 2:11:16 

benimde yüksek ücretlilerde 810. yedeğim istanbul bölge müdürlüğü :( sanırım 2 ayda fln gelir ara sınıfım

0 Mesaj
10 Eylül 2011; 11:37:04 

Benim bi sorum var lütfen biri cevaplasın bi türlü anlam veremedim ..
kyk sonuçları açıkladığında yüksek ücretlilerde sram 2500 lerde bişeydi bu gün bi bakayım belki bi ilerlememe vardır dedim bi baktım üksek ücretlilerde sıram 3500 olmuş bu nasıl oluyor ya gün geçtikçe bu sayının azalması gerekirken benim önümdeki insan sayısı nasıl artıyor bi fikri olan varmı ?????

1 Mesaj
10 Eylül 2011; 20:18:19 

belki ilk baktığında yanlş görmş olabilirsin birde belki genel yurt 3500 de falansındr yani başka türlü imkansız değişmesi

2323 Mesaj
10 Eylül 2011; 20:26:38 

Başvuru Türü: ARASINIF
TC Kimlik Numarası:
Adı:
Soyadı:
Durumu: Yüksek Ücretli Yurt Yedek
Bölge Adı: ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Genel Yurt Adı:
Adres:
Genel Yurt Yedek Sırası: 0
Yüksek Ücretli Yurt Adı:
Yüksek Ücretli Yurt Yedek Sırası: 659
Haftaya gelir herhalde

1 Mesaj
10 Eylül 2011; 20:28:13 

bnce sevinme çünkü bnde 810 yedeğim ama ara sınıf olduğun için yavaş ilerliomuş öle dediler bna :(

150 Mesaj
10 Eylül 2011; 20:54:55 

bende ankara da 489 yedeğim.Bende ara sınıfım.19 Eylül de bana sıra gelir diye tahmin ediyorum ama hadi hayırlısı...Misafirhane işi için hiç girişimde bulundunumz mu?

1 Mesaj
10 Eylül 2011; 20:56:52 

başka birine artık misafirhane kalktı demişler sanırım

2323 Mesaj
11 Eylül 2011; 14:55:24 

quote:

Orijinalden alıntı: elielif

bnce sevinme çünkü bnde 810 yedeğim ama ara sınıf olduğun için yavaş ilerliomuş öle dediler bna :(

Hocam geçen sene binlerdeydim. 2 haftaya gelmişti. bu sene arasınıf olmama ragmen en geç 1 haftaya geliyor diyorlar. ( Ankara'nın yurt kontejyanı fazla. sorun olmaz diyorlar ) Misafirhane girişiminde bulunmadım. sizler bulundunuz mu ?

41 Mesaj
11 Eylül 2011; 17:23:03 

Ben de Ankara`yı bu yıl kazandım.Yurtta yedeklerdeyim.Kayıt olduğum gün Kyk Ankara Bölge Müdürlügü`ne gittim.Yedek öğrenciler için misafirhane kayıtlarının 12-16 Eylül arası kyk.ankara.gov.tr adresinden yapılacağı yazıyordu.İnternetten takip edebileceğimizi ve listelerin her hafta asılacağını öğrendim.Onun dışından hiçbir bilgi vermiyorlar.Ben de inşallah yurt çıkana kadar bir misafirhanede kalırım.Sokakta kalacak değiliz ya.

Ve nerede birileri özgür olmak için mücadele ediyorsa onların gözüne bak anne, beni göreceksin.John Steinbeck Gazap Üzümleri

1 Mesaj
11 Eylül 2011; 19:14:39 

inş sıra gelir hepimize

0 Mesaj
12 Eylül 2011; 22:33:31 

mrblar arklar bende ankarada yedek 913 um sızce 2 haftaya gelırmı okula bı hafta gec gıtmeyı goze alıyorum

150 Mesaj
12 Eylül 2011; 23:45:48 

quote:

Orijinalden alıntı: 52oguz

Ben de Ankara`yı bu yıl kazandım.Yurtta yedeklerdeyim.Kayıt olduğum gün Kyk Ankara Bölge Müdürlügü`ne gittim.Yedek öğrenciler için misafirhane kayıtlarının 12-16 Eylül arası kyk.ankara.gov.tr adresinden yapılacağı yazıyordu.İnternetten takip edebileceğimizi ve listelerin her hafta asılacağını öğrendim.Onun dışından hiçbir bilgi vermiyorlar.Ben de inşallah yurt çıkana kadar bir misafirhanede kalırım.Sokakta kalacak değiliz ya.

Benim okul bugün başladı.Ve kalacak yerim yok...Kyk hizmete bugün girdi ve misafir öğrenci başvuruları bugün başladı daha...Bu devletim ne güzel devletim ne güzel işliyor kurumlar...Tebrikler

41 Mesaj
13 Eylül 2011; 0:17:42 

quote:

Orijinalden alıntı: ana18

Benim okul bugün başladı.Ve kalacak yerim yok...Kyk hizmete bugün girdi ve misafir öğrenci başvuruları bugün başladı daha...Bu devletim ne güzel devletim ne güzel işliyor kurumlar...Tebrikler

Benim okul 19 Eylül`de başlayacak.Benim de kalacak yerim yok.Misafirhanede kalamazsam ben de sokakta kalacağım.

Ve nerede birileri özgür olmak için mücadele ediyorsa onların gözüne bak anne, beni göreceksin.John Steinbeck Gazap Üzümleri

150 Mesaj
13 Eylül 2011; 0:25:22 

quote:

Orijinalden alıntı: 52oguz

Benim okul 19 Eylül`de başlayacak.Benim de kalacak yerim yok.Misafirhanede kalamazsam ben de sokakta kalacağım.

19 unda misafir listesi ve normal yedek listeleri ilerliyecek.Sen kalırsın bir yerde merak etme..Ben şimdi bu hafta okula gitmedim bu yüzden..Bunun hesabını kim verecek? O derslere girememem ne demek yahu...

41 Mesaj
13 Eylül 2011; 0:38:31 

quote:

Orijinalden alıntı: ana18

19 unda misafir listesi ve normal yedek listeleri ilerliyecek.Sen kalırsın bir yerde merak etme..Ben şimdi bu hafta okula gitmedim bu yüzden..Bunun hesabını kim verecek? O derslere girememem ne demek yahu...

Daha öğrencilerilerine kalacak yer sağlayamıyor devlet .Ama olsun gelişiyoruz.

14 Mesaj
15 Eylül 2011; 13:18:30 

2011-2012 ÖĞRETİM YILI YURT BAŞVURU SONUCU
Başvuru Türü: ÖSYM
TC Kimlik Numarası:
Adı:
Soyadı:
Genel Yurt Adı:
Adres:
Genel Yurt Yedek Sırası: 6607
Yüksek Ücretli Yurt Adı:
Yüksek Ücretli Yurt Yedek Sırası: 4692

GELME İHTİMALİ VARMI SİZCE

10 Mesaj
15 Eylül 2011; 14:31:34 

Mrb arkdaşlar bnde Ankarada yedeklerdeym. Misafir öğrenci için başvuru ypmayan varsa yarına kdr başvursun.Okulun açılş tarihine göre her c.tesi listeler açklancakmış sanırm ank. üni öğrencileri için bu cumartesi blli olcak misafir öğrenci listesi. Sonra pztsiden itibaren 5 gün içinde kayıt yaptırmamız gerekiyomuş. Bu arada genel yurtlarda 900 yüksek ücretlide 500lerde benm sıram ,bi hafta icnde sıra glir umarım.
Sırf yemek yok diye okuln öğrencievine kabul edildiğim halde kayıt yaptrmadm kyk yurduda cıkmazsa ne yparm blmiyom artk

Ankara Üniversitesi Öğrencileri
Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi - Psikoloji BöLümü

Uzaklaştırılmış
15 Eylül 2011; 17:04:14 

İzmir'de yedekte olan varsa, misafir olarak kalmak için ne yapmamız gerekiyor. Okul başlıyor 19 unda bizim kalacak yerimiz yok nasıl iştir bu anlamadım.

Sabahtan beri telefon açıyorum cevap veren yok. Yumurta yeyince akılları başlarına geliyor bunların anlaşıldı.

Bilen var mı misafir olarak kalmak için ne yapmamız gerekir

5 Mesaj
15 Eylül 2011; 17:59:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Gizém77

Mrb arkdaşlar bnde Ankarada yedeklerdeym. Misafir öğrenci için başvuru ypmayan varsa yarına kdr başvursun.Okulun açılş tarihine göre her c.tesi listeler açklancakmış sanırm ank. üni öğrencileri için bu cumartesi blli olcak misafir öğrenci listesi. Sonra pztsiden itibaren 5 gün içinde kayıt yaptırmamız gerekiyomuş. Bu arada genel yurtlarda 900 yüksek ücretlide 500lerde benm sıram ,bi hafta icnde sıra glir umarım.
Sırf yemek yok diye okuln öğrencievine kabul edildiğim halde kayıt yaptrmadm kyk yurduda cıkmazsa ne yparm blmiyom artk

Dostum yine senin okul bu hafta açılacak sıkıntı olmaz pazartesi gider yerleşirsin yurda ki 500 yedek gelir zaten merak etme... Benim fakulte geçtiğimiz pazartesi başladı ve ben hala İStanbul dayım...Cumartesi hem sana hem bana yurt çıkar inş

2323 Mesaj
15 Eylül 2011; 18:44:13