Şimdi Ara

BenQ 27-inç boyutundaki yeni monitörünü gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önde gelen donanım üreticilerinden BenQ, Japonya'da düzenlediği bir etkinlikte 27-inç boyutundaki yeni LCD monitörünü gösterdi. Firmanın M2700HDS kod adını taşıyan Full HD formundaki yeni monitörü 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünü destekliyor ve 5ms tepki süresi ile geliyor. Karşıtlık oranı 1000:1, parlaklık seviyesi ise 300cd/m2 olarak belirlenenen monitör üzerinde ayrıca 2.5 Watt gücünde iki adet hoparlör bulunuyor.

BenQ'nun 27-inç boyutundaki geniş ekran LCD monitörü bağlantı özellikleriyle de dikkat çekiyor. Zira D-Sub, DVI ve çift HDMI portuna sahip olan monitör üzerinde USB portları da unutulmamış. Henüz herhangi bir resmi açıklama yapılmış olmasa da elimize ulaşan bilgilere göre sene sonuna doğru kullanıma sunulması planlanan yeni monitörün fiyatı hakkındaysa BenQ cephesi şimdilik henüz herhangi bir açıklamada bulumadı.

• Fiyatını merak ediyorum dogrusu . ama tam bi ayrinti verilmemiş Monütör hakkında.
  • özellikllikleri önemli ama lcd almıyacam oled alacam şöyle 5 yıl sonra yaşarsak tabi...
  • görünümü kötü duruyor tozlu kirli falan :D
  • lider hala viewsonic bence 28 ınch ile rakipsiz..:))
  • bu monitorlerde neden 100 hz ve üzeri tazeleme olmuyor???
    hala 19" LG T910BU kullanıyorum tazeleme yüzünden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

olsa ne işe yarar crt'lerle karıştırmayalım 19" LG T910BU piyasada satılan birçok lcd ekranda daha iyi görüntü verir

Bu konular daha once konusulmus konular.120hz lik LCD ler cikti piyasaya ama sanirim TR de satilmiyorlar.isin asli suki benim gibi kaliteli goruntu arayanlar hala CRT kullaniyorlar ve sanirim AMOLED ekranlar cikana kadarda kullanmaya devam edecez lcd ve led aydinlatmali ekranlar hala cok yetersiz kaliyorlar , ama AMOLED gercekdende gelecek vaad ediyor ve sanirim CRT nin varisi olabilecek en iyi teknoloji konusumunda su anda.Umarim AMOLED ler cikip ucuzlayana kadar 120hz standartlasmis olur.
  • BenQ kaltelidir, yaş iş yapmaz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.