- x
GPS NAVİGATOR AZERBAYCAN HARİTASI
3 Cevap5027 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

160 Mesaj
29 Ağustos 2009; 23:35:38 

merhaba.bende gps navigator bulunmakta.buna azerbaycan yol haritasını yüklemek isiyorum(mümkünse ayrıntı bir haritada olabilir).bunun için ne gerekiyor ne yapmam gerekiyor?cihazıma microsft ce windows GPS yazılımı yüklüdür.ayrıca 2gb hafıza kartı bulunmakta.igo 8 var ama onda sadece türkiye haritası mevcut. biraz zahmet ve zamanınızı ayırmanızı rica ederim.İyi çalışmalar.

Ucuzdur vardır bir illeti, pahalıdır vardır bir hikmeti...

79 Mesaj
31 Ağustos 2009; 12:06:01 

igo, harita desteğini www.naviextras.com'dan veriyor ama orada Azerbaycan haritasını göremedim.
quote:

Orijinalden alıntı: tsmurat61

merhaba.bende gps navigator bulunmakta.buna azerbaycan yol haritasını yüklemek isiyorum(mümkünse ayrıntı bir haritada olabilir).bunun için ne gerekiyor ne yapmam gerekiyor?cihazıma microsft ce windows GPS yazılımı yüklüdür.ayrıca 2gb hafıza kartı bulunmakta.igo 8 var ama onda sadece türkiye haritası mevcut. biraz zahmet ve zamanınızı ayırmanızı rica ederim.İyi çalışmalar.

37 Mesaj
31 Ağustos 2009; 21:50:08 

Merhaba,

Igo 8 için ben de Azereycan haritası arıyorum. Satın almak için sitesine baktım fakat bu bölgenin haritası yok. (Özellikle Bakü)

Kullandığım cihaz Next ye-g 708. Özellikle uçaktayken nerede olduğunu bilmek güzel şey.

160 Mesaj
3 Eylül 2009; 23:17:19 

ilginiz için teşekkürler

Ucuzdur vardır bir illeti, pahalıdır vardır bir hikmeti...
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.184