GPS NAVİGATOR AZERBAYCAN HARİTASI
3 Cevap4725 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

146 Mesaj
29 Ağustos 2009; 23:35:38 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

merhaba.bende gps navigator bulunmakta.buna azerbaycan yol haritasını yüklemek isiyorum(mümkünse ayrıntı bir haritada olabilir).bunun için ne gerekiyor ne yapmam gerekiyor?cihazıma microsft ce windows GPS yazılımı yüklüdür.ayrıca 2gb hafıza kartı bulunmakta.igo 8 var ama onda sadece türkiye haritası mevcut. biraz zahmet ve zamanınızı ayırmanızı rica ederim.İyi çalışmalar.

Ucuzdur vardır bir illeti, pahalıdır vardır bir hikmeti...

79 Mesaj
31 Ağustos 2009; 12:06:01 

igo, harita desteğini www.naviextras.com'dan veriyor ama orada Azerbaycan haritasını göremedim.
quote:

Orijinalden alıntı: tsmurat61

merhaba.bende gps navigator bulunmakta.buna azerbaycan yol haritasını yüklemek isiyorum(mümkünse ayrıntı bir haritada olabilir).bunun için ne gerekiyor ne yapmam gerekiyor?cihazıma microsft ce windows GPS yazılımı yüklüdür.ayrıca 2gb hafıza kartı bulunmakta.igo 8 var ama onda sadece türkiye haritası mevcut. biraz zahmet ve zamanınızı ayırmanızı rica ederim.İyi çalışmalar.

37 Mesaj
31 Ağustos 2009; 21:50:08 

Merhaba,

Igo 8 için ben de Azereycan haritası arıyorum. Satın almak için sitesine baktım fakat bu bölgenin haritası yok. (Özellikle Bakü)

Kullandığım cihaz Next ye-g 708. Özellikle uçaktayken nerede olduğunu bilmek güzel şey.

146 Mesaj
3 Eylül 2009; 23:17:19 

ilginiz için teşekkürler

Ucuzdur vardır bir illeti, pahalıdır vardır bir hikmeti...
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250