HTC NEDİR?..KİMDİR..?..NASIL BİLİRSİNİZ?..
36 Cevap76630 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

624 Mesaj
29 Ağustos 2009; 23:19:12 

Merhaba arkadaşlar..

Son zamanlarda HTC marka telefonlar ilgimi çekmeye başladı ve hakkında araştırma yapmaya başladım..Farklı tasarımları ve zengin donanımları olan ,ancak gördüğüm kadarıyla Türkiye'de pek fazla tutulmayan ve de tanınmayan bir marka..Peki HTC markası, marka olarak nasıl bir markadır?Yani bir HP, Canon gibi dünya markası mıdır?..Hangi ülkeye ait bir markadır?..HTC marka bir telefon aldığımızda Türkiye'de servis ve yedek parça sorunu yaşar mıyız? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

14677 Mesaj
30 Ağustos 2009; 0:42:53 

Nikon D200 + Tamron 17-50mm f2.8 + Sigma 150mm f2.8 + Nikon 300mm f4 + Kenko 1.4x TC & Automatic Extension Tubes

2598 Mesaj
30 Ağustos 2009; 0:53:36 

HTC dünya da Windows Mobile tabanlı Cep Bilgisayarı ve Akıllı Telefon pazarında sanırım dünyanın en büyük pazar payına sahip markadır.
Önceleri kendi markasıyla ürün yapmamış, çeşitli markalara (HP ve Sony Ericsson Xperia dahil; HP Ipaq 65xx, 68xx, 69xx serileri) fason olarak üretim yapmış ancak daha sonra kendi markasıyla ürünler piyasaya sürmüş bu sektörün tartışmasız 1 numaralı ismidir. Sadece ve sadece Windows Mobile platformunda cihazlar üreten HTC firması son zamanlarda Android tabanlı modellerini de piyasaya sürmüştür.

Ayrıca piyasaya çok fazla hakim olmalarından dolayı xda-developers, 4pda.ru gibi sitelerde bu cihazlar için bir çok romlar (işletim sistemi) tasarlanıp paylaşılmaktadır. Bu sayede mesela üzerinde Windows Mobile 5.0 ile gelen cihazınıza WM. 6.0, WM 6.1 ve WM 6.5 gibi en güncel işletim sistemlerini yüklemek garantidir, çeşit boldur. Ben dokunmatik olmayan Qtek 8500 telefonuma bile Pocket Pc işletim sistemleri dahil onlarca işletim sisteminden istediğimi seçip yüklüyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 30 Ağustos 2009; 2:16:15 >

934 Mesaj
30 Ağustos 2009; 2:06:09 

6 seneden fazladır HTC cihazlarını kullanıyorum ve kesinlikle farklı bir cihaz kullanmayı düşünmüyorum.
İlk aldığım cihaz i-mate marka Jam modeli bir pda'ydı.O zamanlar HTC sadece fason üretim yapıyordu,yani htc olarak neredeyse bilinmiyordu bile.
Şuan ise kendini aşmış bir markadır.

High
Tech
Computer

Bu yazıyı okuyabiliyorsan öğretmenine teşekür et.
Türkçe okuyabiliyorsan,şehitlere ve gazilere...

Daihatsu Sirion Sporty Kullanıcısı

624 Mesaj
30 Ağustos 2009; 3:17:52 

quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

HTC dünya da Windows Mobile tabanlı Cep Bilgisayarı ve Akıllı Telefon pazarında sanırım dünyanın en büyük pazar payına sahip markadır.
Önceleri kendi markasıyla ürün yapmamış, çeşitli markalara (HP ve Sony Ericsson Xperia dahil; HP Ipaq 65xx, 68xx, 69xx serileri) fason olarak üretim yapmış ancak daha sonra kendi markasıyla ürünler piyasaya sürmüş bu sektörün tartışmasız 1 numaralı ismidir. Sadece ve sadece Windows Mobile platformunda cihazlar üreten HTC firması son zamanlarda Android tabanlı modellerini de piyasaya sürmüştür.

Ayrıca piyasaya çok fazla hakim olmalarından dolayı xda-developers, 4pda.ru gibi sitelerde bu cihazlar için bir çok romlar (işletim sistemi) tasarlanıp paylaşılmaktadır. Bu sayede mesela üzerinde Windows Mobile 5.0 ile gelen cihazınıza WM. 6.0, WM 6.1 ve WM 6.5 gibi en güncel işletim sistemlerini yüklemek garantidir, çeşit boldur. Ben dokunmatik olmayan Qtek 8500 telefonuma bile Pocket Pc işletim sistemleri dahil onlarca işletim sisteminden istediğimi seçip yüklüyordum.

Gerek size gerekse sayın ''e_cool'' rumuzlu arkadaşa teşekkürler..

Peki HTC marka cihazların, Türkiye'de servis ve yedek parça bulunma oranı ne durumdadır?eğer herhangi bir arızayla karşılaşmamız durumunda ciddi bir sıkıntı yaşayabilir miyiz?..Bir de HTC hangi ülkenin ürünüdür?Güney Kore diye duymuştum; bu bilgi doğru mudur? ( Yani hangi ülkenin ürünü derken hangi ülkede üretilmektedir anlamında değil de marka olarak hangi ülkeye aittir onu sormak istiyorum..Tekrar teşekkürler..)

5761 Mesaj
30 Ağustos 2009; 3:52:49 

HTC, Tayvan merkezli bir firma olması lazım.

HTC' ye KVK bakıyor.

934 Mesaj
30 Ağustos 2009; 11:50:05 

Evet marka Taiwan merkezli bir marka.
Cihazda sıkıntı ve sorun çıkma durumu,kullanıcı hatası dışında oluşabilecek sorunlar dışında benim başıma hiç gelmedi.
Böyle bir cihazı kullanmanın birde dezavantajları var onuda belirtmek isterim
Devamlı yeni çıkan Rom varmı,program varmı yada cihazı nasıl daha eğlenceli hale getirebilirim diye uğraşırken aha bi bakıyorsun 2-3 saatini almış
Cihaza yanlış bir Rom atmaz ve doğru işlemler yaptığın sürece sorun çıkmaz kardeşim.
Taş gibi cihazlardır.
Ufak tefek yazılımsal sorunlarını artık kullanıcılar evdeki PC'den kendileri halledebiliyor.

Bu yazıyı okuyabiliyorsan öğretmenine teşekür et.
Türkçe okuyabiliyorsan,şehitlere ve gazilere...

Daihatsu Sirion Sporty Kullanıcısı

624 Mesaj
30 Ağustos 2009; 20:01:07 

quote:

Orijinalden alıntı: e_cool

Evet marka Taiwan merkezli bir marka.
Cihazda sıkıntı ve sorun çıkma durumu,kullanıcı hatası dışında oluşabilecek sorunlar dışında benim başıma hiç gelmedi.
Böyle bir cihazı kullanmanın birde dezavantajları var onuda belirtmek isterim
Devamlı yeni çıkan Rom varmı,program varmı yada cihazı nasıl daha eğlenceli hale getirebilirim diye uğraşırken aha bi bakıyorsun 2-3 saatini almış
Cihaza yanlış bir Rom atmaz ve doğru işlemler yaptığın sürece sorun çıkmaz kardeşim.
Taş gibi cihazlardır.
Ufak tefek yazılımsal sorunlarını artık kullanıcılar evdeki PC'den kendileri halledebiliyor.

Tekrar çok teşekkürler bu değerli bilgiler için..

2366 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Computeq
30 Ağustos 2009; 21:21:47 

Htc severim iyi cocuktur ,arada bi artistlik yapar ama

High Tech Computer Corporation
son modellerden biri HTC Hero dur ,gayet guzel bir aglet dir

624 Mesaj
1 Eylül 2009; 7:11:07 

Yanıt vererek yardımcı olan tüm arkadaşlara sonsun teşekkürler..

973 Mesaj
21 Eylül 2009; 2:48:06 

HTC touch diamond ilk versiyonunu almak istiyorum....acaba bu modelle ilgili rom yukleme siteleri,telefonu guncellestirme,ozellestirme siteleri mevcut mudur?ve kullanan arkadaslarimiz varsa nasil bir telefon oldugunu soyleyebilir mi?ozellikle dokunmatik ekrani nasil calisiyor?onceden tessekurler

2698 Mesaj
21 Eylül 2009; 2:55:32 

wm kullandıgı için pek ilgilenmiyorum android türkiyede çıkınca ilgilenecegim tek firma olur ama ben illa wm kullacagım diyorsan da htc den başka marka arama

Sony Zx1 / Shure Se 846

662 Mesaj
24 Eylül 2009; 22:47:30 

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum ayrı bir başlık açmak istemedim. HTC nin yeni çıkan ve Vodafon'un sattığı Touch Diamond 2 yekında diğer mağzalarda da satılır mı acaba yoksa illa bu modeli almak için Vodafonlu mu olacaz ve fiyatı düşer mi

2698 Mesaj
24 Eylül 2009; 22:53:29 

vodafone lu olmana gerek yok vodafone shoplar da kontratsız ve simlkilitsiz olarak alabilirsin

Sony Zx1 / Shure Se 846

662 Mesaj
25 Eylül 2009; 15:34:13 

quote:

Orijinalden alıntı: umutech

vodafone lu olmana gerek yok vodafone shoplar da kontratsız ve simlkilitsiz olarak alabilirsin

Ben bir vodafone bayine sordum en az 6 ay faturalı vodafon kulanıcısı olman gerki dedi. Umarım bu dediğin doğrudur

547 Mesaj
25 Eylül 2009; 15:38:05 

Forumda bisürü HTC satıcısı var zaten, illa gidip vodafona bayılmaya gerek yok.

I Lo<3 MY MoTo

2698 Mesaj
25 Eylül 2009; 18:44:05 

O bayi kontrarsiz satmıyor olabilir ama Vodafone kredi kartına taksitle satış yapabiliyor eminim

Sony Zx1 / Shure Se 846

2598 Mesaj
25 Eylül 2009; 19:00:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Hi-Tech-Man

Forumda bisürü HTC satıcısı var zaten, illa gidip vodafona bayılmaya gerek yok.

Arkdaş belli ki garantili ve sıfır almak istiyor. Yoksa forumdaki o bir sürü satıcıdan kaçak alıp elinde patlama riski de var.

508 Mesaj
25 Eylül 2009; 21:37:39 

quote:

Orijinalden alıntı: levis_mk

HTC touch diamond ilk versiyonunu almak istiyorum....acaba bu modelle ilgili rom yukleme siteleri,telefonu guncellestirme,ozellestirme siteleri mevcut mudur?ve kullanan arkadaslarimiz varsa nasil bir telefon oldugunu soyleyebilir mi?ozellikle dokunmatik ekrani nasil calisiyor?onceden tessekurler

Hocam hala karar vermediysen, diamond önermem. Yani babam kullanıyor hani ne amaçla kullanacağına bağlı. Bana ekranı küçük geliyor mesela. Tuşları çok büyük. Küçük tutup ekranı büyültebilirlermiş... Mesela zoom olayı felan multi touch değil ama saat yönünde bir yuvarlak yapınca oraya zoom yapıyor çok stil oluyor Ama parmakla yazmak için tırnağını kullanman lazım. Alışık değilsen işin zor

118 Mesaj
26 Eylül 2009; 5:16:44 

Touch pro 2 gelsin artıııkk (türkiye ye)

165 Mesaj
26 Eylül 2009; 11:38:32 

HTC' nin sitesine girdiğinizde detaylı olarak bilgiler mevcut, ben yine de sitesinde alıntı yaparak buraya koyuyorum. HTC Türkiye' de çok bilinen bir marka olmamasına karşın diğer arkadaşlarında belirttiği gibi PDA üretiminde Dünya lideridir. AR-GE çalışmalarına çok önem veren şirket hep ilklerin sahibidir. O yüzden HTC' yi yeni çıkan marka ve cihazlarla (ilk defa denenen) karşılaştırmayı çok uygun bulmuyorum. Zaten dikkat ederseniz firmanın takip eden değil de takip edilen bir yapıda olduğunu göreceksiniz.

HTC' nin sitesinden alıntıdır. Ek' olarak firma 5 ülkede üretim yapmaktadır. Türkiye' de yetkili servisi ve garantisi KVK ve Teleservis tarafından gerçekleştirilmektedir. Sayfayı epeydir güncellememişler herhalde çünkü Android ilkler arasında yok...

HTC Corp, (TAIEX: 2498) gerçek mobil özgürlük sağlamak için ve sürekli yenilikçiliği ilke edinmiş olarak güçlü telefonlar üretir.

1997 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Cher Wang, Genel Müdür ve HTC Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı HT Cho, ve Başkan ve CEO Peter Chou tarafından kurulan HTC, operatör markalı cihazlar arkasında pazardaki en popüler firma olarak isim yapmıştır. Avrupa’nın en önde gelen beş operatörü, ABD’deki en büyük dört operatör ve hızla büyüyen Asya operatörlerinin birçoğunu da içeren en önemli mobil markalarla emsalsiz ortaklıklar kurmuştur. Endüstri lideri OEM ortaklarıyla ve Haziran 2006’dan beri de kendi markası olan HTC adıyla pazara ürünlerini sunmaktadır.

HTC mobil sektör içerisinde en hızlı büyüyen şirketlerden bir tanesidir ve son yıllarda tüm sektöre kendini kabul ettirmiştir. Business Week dergisi HTC’yi 2007 yılında Asya’daki en iyi performansa sahip ikinci şirket olarak ilan etmiştir. Bunun yanında 2006 yılında yayınladığı global listesinde de 3. sırada göstermiştir.

2006 yılında kendi markası ile ürünleri piyasaya sürmeye başladığı günden bu yana, şirket tüm dünyada HTC markalı ürünleri takdim etmeye devam etmektedir.

Ürünler & Yenilikçilik

HTC yenilikçiliğiyle tanınan bir şirkettir. Sunduğu ürünlerin yelpazesini sürekli geliştirmektedir – belirli uygulamaları desteklemeye yönelik cihazlar ve müşterileriyle ortaklarının giderek çeşitlenen ihtiyaçlarına cevap veren yeni biçim faktörlerini sunmaktadır.

HTC’nin ürün portföyü geniş yelpazeli multimedya kaynaklarını, sürekli kablosuz bağlantıyı ve hareket halinde Interneti içeren kolay kullanımlı çözümler sunar.

Ürettiği cihazları ile “ilk”ler konusunda zengin bir mirasa sahiptir:

İlk renkli avuç içi PC (1999)
İlk Microsoft Cep Bilgisayarı (2000)
İlk Microsoft Kablosuz Cep Bilgisayarı (2002)
İlk Microsoft Destekli Akıllı Telefon (Smartphone) (2002)
İlk Microsoft Akıllı Müzik Telefonu (2004)
2.8” TFT dokunmatik geniş LCD ekran
İlk Microsoft 3G Telefon (2005)
İlk Microsoft Windows Mobile 5.0 Platformlu Telefon (2005)
Microsoft Mobile platform üzerinde çalışan ilk tri-band UMTS 3G cihaz (2006)
İlk Microsoft Windows 5.0 Akıllı Telefon (2006)
İlk tri-band UMTS PDA
Parmak ucuyla navigasyon sağlayan ilk sezgisel dokunmatik ekran (Haziran 2007)

2006’nın ilk günlerinde HTC çığır açan biçim faktörüne sahip güçlü ve yepyeni bir cihaz sürdü piyasaya: HTC Advantage. HTC Advantage 5 inç ekranı ve tamamen çıkartılabilen QWERTY klavyesi gibi gurur verici özellikleri ile dünyanın en güçlü ofisidir. Bu cihazı, 2007’nin ilk günlerinde tanıtımı yapılan HTC Shift izledi. Windows Vista ile donatılmış olan bu cihaz ise pırıl pırıl 7 inç’lik geniş bir ekrana ve 40 gigabyte’lık bir sabit diske sahiptir.

HTC 2007 Haziran’ında yoğun AR-GE çalışmalarının ve parmak ucuyla kontrolün daha sezgisel bir navigasyon sağlayacağı fikrinin bir sonucu olarak HTC Touch™’ı piyasaya sürdü. Çığır açan HTC Touch™, TouchFLO™ ekran teknolojisi ile donatılmıştı ve böylece kullanıcıların sık kullandıkları içeriklere, irtibatlarına ve özelliklere basit bir parmak vuruşuyla (hareketiyle) erişmek için yalnızca ekran üzerinde parmaklarını hareket ettirmeleri yetiyordu.

HTC, hareket halindeyken kullanıcılara güç katan, yaşantılarında onlara daha fazla özgürlük sunan akıllı yeni cihazlar geliştirmeyi hedeflemektedir.

Ortaklık Yoluyla Öncülük Etme

HTC akıllı telefon pazarında en başından bu yana, Microsoft ve en önemli mobil operatörlerle ortaklık yaparak öncü konumunda olmuştur. Diğer stratejik ortaklıklarımız arasında sayabileceklerimiz: Intel, Texas Instruments ve Qualcomm; Orange, 02, T-Mobile, Vodafone, Cingular, Verizon, Sprint ve NTT DoCoMo gibi firmaları da içeren en büyük mobil operatörler.

Misyon & Kapasite

HTC’nin misyonu, değer katan tasarım, dünya kalitesinde üretim, çok iyi bir lojistik ve servis desteği sunarak mobil bilgi ve iletişim cihazları alanında öncü ve yenilikçi tedarikçi olmaktır.

HTC, akıllı telefon teknolojilerini büyütmeyi ve kapasitesini arttırmayı hedef edinmiştir. Kuruluşundan bu yana şirket, güçlü ve giderek artan bir AR-GE altyapısı oluşturmuş, birçok yeni tasarım ve ürün yeniliğine öncülük etmiş ve global telekom endüstrisindeki operatör ve dağıtıcılar için son teknoloji ürünü akıllı ve PDA telefonlar üretmiştir. Her ikisi de Tayvan’da bulunan, toplam çalışanlarının %25’ini oluşturan AR-GE ekibine ve dünya kalitesinde, yüksek hacimli üretim yapan fabrikasına büyük oranda yatırım yapmıştır.

Biraz uzun oldu ama yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

1233 Mesaj
30 Eylül 2009; 13:41:55 

İyi bilirim

6 aydır touch pro kullanıyorum. Her gün yeni bişeyler keşfediyorum makineyle yapabileceğim. Son favorilerim arasında uzaktan masaüstü bağlantısı ile evdeki ve işteki bilgisayarlara erişmek var. Bir de cihazı bilgisayar üzerinden kumanda edebiliyorusunuz... tabiki bunlar windows mobile özellikleri haliyle başka smarphonelar ile de yapılabilir.

149 Mesaj
10 Ekim 2009; 0:46:30 

bende G1 modeli var(dı)

hala var ama update edelim derken biosu sildik
elimde patladı telefon
açılırken T-mobile G1 şeklinde kalıyor
sistem yüklenmiyor
sirkecide telefoncuları gezicez artık yapcak bişi yok

halbuki harika telefondu

157 Mesaj
7 Nisan 2011; 0:05:14 

HTC nin ne kadar üstün bir marka olduğunu görmek için videolarını youtube sitesinden inceleyebilirsiniz. iphone 4 ü bile ne kadar komik duruma düşürdüğünü gösteren videolar mevcut. 2011 nisan ayı itibariyle HTC desire HD Dünyanın en iyi telefonudur. gerek sürati, gerek fotoğraf kalitesi, gerek ekranın çözünürlük ve parlaklığı, gerek oyunları, gerekse kullanım kolaylığı açısından. şu an için en yakın rakibi samsung galaxy S modelidir. (belki 2 yıl sonra bu telefona güleceğiz ama bugün itibariyle en iyisi bu:)

Akıllı adamlar iş yapar, Aptallar şöhret peşinde koşar.

4 Mesaj
6 Temmuz 2011; 18:31:12 

eğer bir HTC cihaz alırsanız ona gözünüz gibi bakın... gözünüze bir şey olsa başkasından göz nakli yaptırma ihtimaliniz, HTC'ye yedek parça bulma ihtimalinden daha fazla....

son olarak, HTC kullanan arkadaşlarınızın tavsiyesi ile bu cihazı almayın... cehenneme düşen birinin "burası harika bir yer, dört mevsim sıcacık bir iklimi var" demesi gibi size öneride bulunurlar... karşılaştığınız her sorunda bu arkadaşınızı ararsınız ve o da size bende böyle bir sorun yok der...

günün sonunda bu cihaza para verdiğiniz için mi yoksa kullanamadığınız için mi embesil olduğunuzu anlamaya çalışırken bulursunuz kendinizi!

yetkili servis ve yedek parça garantisi olmadığını da bilin....(her ne kadar var gibi görünüyorsa da!)

192 Mesaj
19 Ekim 2011; 18:47:36 

quote:

Orijinalden alıntı: marcopasha1974

eğer bir HTC cihaz alırsanız ona gözünüz gibi bakın... gözünüze bir şey olsa başkasından göz nakli yaptırma ihtimaliniz, HTC'ye yedek parça bulma ihtimalinden daha fazla....

son olarak, HTC kullanan arkadaşlarınızın tavsiyesi ile bu cihazı almayın... cehenneme düşen birinin "burası harika bir yer, dört mevsim sıcacık bir iklimi var" demesi gibi size öneride bulunurlar... karşılaştığınız her sorunda bu arkadaşınızı ararsınız ve o da size bende böyle bir sorun yok der...

günün sonunda bu cihaza para verdiğiniz için mi yoksa kullanamadığınız için mi embesil olduğunuzu anlamaya çalışırken bulursunuz kendinizi!

yetkili servis ve yedek parça garantisi olmadığını da bilin....(her ne kadar var gibi görünüyorsa da!)

hakkatten bu kadar zormu yedek parçası?

dark

2013 Mesaj
20 Ekim 2011; 16:37:00 

yedek parçası zor mu bilemem ama direk olarak teknik destek berbat. ilgilenen kimse yok neredeyse. daha geçen hafta bir arkadaşım tüketici mahkemesine verdi kendilerini.

1 Mesaj
14 Mart 2012; 18:47:58 

HERKESE SELAMLAR ARKADAŞLAR O KADAR YORUM OKUDUM HTC HAKKINDA SÖYLENEN ÖVGÜLER E TÜM YÜREĞİMLE KATILIYORUM FAKAT BİR KAÇ ARKADAŞ HTC TELEFONLARININ SERVİS DESTEĞİNİN İLGİLİ HERHANGİ BİR BİRİMİN OLMADIĞINI SÖYLÜYORLAR ÖYLE BİŞEY YOK YALAN HTC NİN TEKNİK DESTEĞİ VE GARANTİ KAPSAMI ÇOK İYİ HTC MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM İLGİ VE ALAKALARI BENİ MAHÇUP ETTİ HERKESİN AĞZINDA BİR LAF ÇİN MALLARI KÖTÜDÜR KARDEŞİM DEĞİLDİR İNANIN BUNU BÜTÜN ARKADAŞLARA BELİRTMEK İSTERİMKİ TEKNOLOJİDE ASYA AVRUPAYI SİLMİŞTİR BUNU HAZMEDEMEYEN AVRUPA VE AMERİKA ÇİN MALLARINA LEKE ATMAKTADIR ARKADAŞLARIM IPHONE 4 S ALDILAR ŞİMDİ DİKKAT EDİN AMERİKANIN DÜNYAYA DUYRDUGU BU TELEFONU ARKADAŞIM GÜNDE İKİ KEZ ŞARJ ETMEK ZORUNDA KALIYOR ÇÜNKÜ CİHAZ ŞARJ TUTMUYOR 4 STEN ONCEKİ 4 MODELİNDEDE ŞEBEKE SORUNU VARDI TELEFON ŞEHİR MERKEZİNDE BILE CEKMIYOIRDU HTC TELEFONLARINA BAKTIM GOZLERIME INANAMADIM HAYATIMDA BU KADAR GÜZEL BİR CIHAZ DAHA GORMEDIM BUGUNE KADAR ALACAK ARKADASLARA TAVSIYEM VERDIGINIZ PARAYA ACIMAYACAGINIZ TEK CİHAZDIR HTC İNANIN PANASONİC CEP TELEFONLARI PAZARDAN ELİNİ ÇEKMESEYDİ BUGÜN ÇOK BÜYÜK SÖZ SAHİBİ OLACAKTI SİZ ASYADAN ŞAŞMAYIN TEŞEKKÜRLER HTC ERZURUMDAN HAKAN SOYAK

36 Mesaj
15 Mart 2012; 10:52:40 

0

2 Yıldır HTC HD 2 kullanıcısıyım. Telefonun ilk çıktığında GSM Operatörü tarafından almıştım özellik ve kullanım açısından çok güzel fakat sürekli sorun çıkartıyor çevremde diğer HTC kullanan arkadaşlarım var ve hepsi aynı dertten muzdarip... Ayrıca Servis bakımından vasat bir durum. Yazılımsal ve donanımsal olarak yaklaşık 7-8 defa KVK servisine gönderdim ana kart değişimi 2-3 defa dokunmatik ekran değişimi ve en önemlisi telefonu verdiğim gibi aldığım, yani hiç bi onarım bakım yapılmadan sağlamdır diye teslim aldığım da oldu bu gibi süreçten geçti ve artık kullanamaz duruma geldiğimden Ücret iade talebi istedim fakat aldığım cevap "Firma ücret iadesi yapmıyor, telefonunuz değişim sürecinde telefonunuz değişecektir..." cevabını aldım ben ücret iadesi isterken benim bilgim isteğim olmadan ürünü değiştireceklerini ücret iadesi olmadıklarını iletiyolar ve 1 ay geçmesine rağmen hala ortada telefon yok ne zaman geleceğide belirsiz. ne servis garantisi var nede her hangi bir güvencesi..

http://www.samiekici.com

1 Mesaj
5 Mayıs 2012; 10:16:38 

Ben Htc İncredible S kullanıyorum 1 yıla yakın bir süredir. Annemde de İphone 4 var. Samsung Galaxy S serisini de biliyorum. Bunlar içinde en iyisinin HTC olduğunu söyleyebilrim. Öncelikle telefonu eline aldığınızda ben telefonum diyor. İphone daki ücretli uygulamalar(bakabilirsiniz istiyorsanız : Whatsapp,SoundHound,,RF2012...vs) Htc ^nin marketinde GoogleStore da ücretsiz. Tasarımı ile de mükemmel. 6 tane ekran yüzü ve hiç takılmayan kasmayan işletim sistemi var. Ve en önemlisi HTC Sense. Eğer kullanabilmeyi çözersen telefonun çalındığında yada kaybolduğunda bilgisayardan nerede olduğunu bulabilir hırsız kilidi yaparak telefonu bilgisayardan yönetebilirsin. Rehberinide bilgisayardan görebilirsin. EĞER TELEFON ALMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ HİÇ DÜŞÜNMEDEN HTC İNCREDİBLE VE ÜSTÜNDEKİ SERİLERİ ALMANIZI TAVSİYE EDERİM.

132 Mesaj
20 Mayıs 2012; 11:27:58 

quote:

Orijinalden alıntı: SA(^_^)Mi

0

2 Yıldır HTC HD 2 kullanıcısıyım. Telefonun ilk çıktığında GSM Operatörü tarafından almıştım özellik ve kullanım açısından çok güzel fakat sürekli sorun çıkartıyor çevremde diğer HTC kullanan arkadaşlarım var ve hepsi aynı dertten muzdarip... Ayrıca Servis bakımından vasat bir durum. Yazılımsal ve donanımsal olarak yaklaşık 7-8 defa KVK servisine gönderdim ana kart değişimi 2-3 defa dokunmatik ekran değişimi ve en önemlisi telefonu verdiğim gibi aldığım, yani hiç bi onarım bakım yapılmadan sağlamdır diye teslim aldığım da oldu bu gibi süreçten geçti ve artık kullanamaz duruma geldiğimden Ücret iade talebi istedim fakat aldığım cevap "Firma ücret iadesi yapmıyor, telefonunuz değişim sürecinde telefonunuz değişecektir..." cevabını aldım ben ücret iadesi isterken benim bilgim isteğim olmadan ürünü değiştireceklerini ücret iadesi olmadıklarını iletiyolar ve 1 ay geçmesine rağmen hala ortada telefon yok ne zaman geleceğide belirsiz. ne servis garantisi var nede her hangi bir güvencesi..

zaman geçmiş ne oldu geldi mi yeni telefonunuz?

1 Mesaj
22 Mayıs 2012; 13:55:54 

ben 1 senedir Htc wildfire s kullanıyorum ,bugune kadr kullandıgım en iyi telefon .sıfır hata ile calısıyor ve internette de cok hızlı

2240 Mesaj
27 Mayıs 2012; 11:48:38 

bildiğim kadarıyla htc foxcon firması üretiyor foxcon bilirisniz anakart firmasıdır.Daha önce iphone da orda üretiliyormuş.Sonradan kendi telefonlarını çıkarmışlar.Umarım bilgi doğrudur bende bir abimden duymuştum kendisi iyi bir bilgisayarcıdır.

.:|MSI GE60/GE70 KULLANICILARI KULÜBÜ|:.
Intel Core Ivy Bridge i7 3630QM || Nvidia GeForce GTX660M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard

ana ünite : Pioneer x9550BT + 4 adet pioneer oval peak/rms 400/60 + Pioneer TS w307D2 Peak/rms 1200/400 + Jameson usa 6004 steryo amfi + soundmagus dk1200 mono bass amfisi.

12 Mesaj
16 Haziran 2012; 10:06:49 

arkadaşlar htc one v almak istiyorum ama incelemelerim sonucu htc one v ile htc one v primo arasında bir fark var sanırım okuduğum bir yazıya göre primolar çift çekirdekliymiş , bana ne tavsiye edersinizi buradaki yorumlara bakarak htc almamak içten bile değil lakin arıza durumunuda göze alarak samsung 8150 wonder da düşünmüyor değilim ben şahsım öyle çok telefon değiştiren biri değilim enson aldığım experia mini telefonumdan da çok memnunum aslında fakat şarjı çok kısa sürmeye yarım gün gitmeye başladı 1 yıllık telefonda bu çok kötü bir durum ayrıca hiç bir yerde yeni pili yok servis soketli olduğu için servis değiştiriyormuş , ve telefonumu hiç bir ikinci el telefoncular dahi almadı ama şunu söyleyebilirim sony ericsson nokiadanda samsungdanda iyi telefondur . bu benim şahsi kanaatim . sizlerinde yorumunuzu bekliyorum htc mi samsung 8150 wonder mı

türkbirdev

193 Mesaj
19 Ağustos 2012; 1:12:46 

bende bir bilgi vereyim. htc konusunda aksesuar yedek parça gibi bulabileceğiniz parçalar
www.htc.web.tr den erişim yapabilirsiniz.

İmzamız kural dışıdır! :) ||

10 Mesaj
15 Ocak 2013; 19:08:50 

HERHANGİ BİR ÜRÜN ALMADAN ÖNCE
http://www.sikayetvar.com/firma/detay/htc
LİNKİ İNCELEYİN.
BİR ÜRÜN ALMADAN İYİCE ARAŞTIRIN ARKADAŞLAR.
HATTA FİRMANIN MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYIP BİR SORUN VARMIŞ GİBİ KONUŞUN TEPKİLERİNE BAKIN.

36 Mesaj
20 Mart 2013; 14:41:52 

quote:

Orijinalden alıntı: the_derek

zaman geçmiş ne oldu geldi mi yeni telefonunuz?

Tabiki de hayır... telefonu olduğu gibi geri verdiler. Garanti süreside bu oyalamalar sonunca dolunca herhangi bir dayanağın kalmıyor dayanağın olsada gerçi bişey farketmiyor :D 2250 TL ye aldığım telefonu 300 TL gibi komik bir rakama sattım Galaxy S3 almıştım onuda çaldırınca şuan telefonum 3310 :D :D HTC tercih etmeyin kesinlikle özelliği ne olursa olsun en ufak sorunda çok rezillik çekiyorsunuz ilgi ve alaka yok...

http://www.samiekici.com
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Diğer Markalar, Aksesuarlar ve Konular » HTC NEDİR?..KİMDİR..?..NASIL BİLİRSİNİZ?..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.625