Şimdi Ara

Modern Family (2009) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
3
Favori
21.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modern.Family.S02E05.HDTV.XviD-LOL çıktı.

Bu sefer bütün oyuncular çok iyiydi.Çok güldüm.
  • İlk sezonu bitirmek üzereyim muhteşem bir dizi bazı yerleri cidden himym'den tbbt'den çok daha fazla güldürüyor izlediğim en iyi komedi dizisi hiç şüphesiz.
    Şunuda çok açık ve net bir şekilde söyleyebilirmki bu diziyi izleyipte sevmeyen adam ince espiriden anlamıyor demektir
  • Son bölüm çok güzeldi. Haley'i herkes aptal görüyor ama araba için ne yapabileceğini gördük.
  • vay be bu diziyi millete izlettirmek için ne çırpınışlar veriyordum.
    sonunda dizi tuttu

5. bölüm çıktı altyazı bekliyoruz
  • Çeviri Durumu: Modern Family
    Dizi Bölümü :2x05 Çeviren :nazo82
    Başlama Tarihi :2010.21.10
    Çeviri Miktarı : %45
    Son Güncelleme :21-10-2010 10:23:12
    Durumu : Aktif
    Not :Shagrathian'la. Yeni başladık, 12\'ye doğru biter.
  • Sonunda bitirdim ilk sezonu süperdi Phil, Manny ve Cam koparıyor resmen aslında tüm karakterlerin hakkını vermek lazım çünkü hepsi güldürüyor Hemen 2. sezondan yayınlanan bölümleri indirmeye başladım
  • Modern.Family.S02E05.HDTV.XviD-LOL çıktı.
  • Alt yazı çıktı
    http://divxplanet.com/sub/m/22087/Modern-Family.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 29 Ekim 2010; 2:04:21 >
  • Güzel bölümdü.

Sonunda gloria'nın konuşmasıyla dalga geçen bir bölüm yapmışlar.
  • Yine çok güzel bir bölümdü acayip güldüm

quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

bende başladım tbbt ve himym'den sonra izlediğim 3. komedi daha henüz 2 bölüm izledim divxplanette baya yorum almış ordan ilgimi çekti ama oyle ahım şahım bi komedi değil hiç gülmedim diyemem tabi fakat tbbt ve himym gibi komedilerle kıyaslanamaz bile onları izlerken gülmekten gözlerimden yaş geldiğini biliyorum

1 ay önce böyle demiştim ama bu lafımı geri alıyorum bunu yazdığımda daha 2 bölüm izlemiştim ancak şimdi şunu söyleyebilirimki ne himym nede tbbt modern family'nin eline su dökemez hatta ikisini toplasan bi MF etmez

• quote:

Yine çok güzel bir bölümdü acayip güldüm

quote:

bende başladım tbbt ve himym'den sonra izlediğim 3. komedi daha henüz 2 bölüm izledim divxplanette baya yorum almış ordan ilgimi çekti ama oyle ahım şahım bi komedi değil hiç gülmedim diyemem tabi fakat tbbt ve himym gibi komedilerle kıyaslanamaz bile onları izlerken gülmekten gözlerimden yaş geldiğini biliyorum

1 ay önce böyle demiştim ama bu lafımı geri alıyorum bunu yazdığımda daha 2 bölüm izlemiştim ancak şimdi şunu söyleyebilirimki ne himym nede tbbt modern family'nin eline su dökemez hatta ikisini toplasan bi MF etmez

Bence sen bir Two and a Half Men ile Friends izlemelisin diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 29 Ekim 2010; 23:37:23 >

• @onur* TaHM'i uzun süredir izlemeyi düşünüyorum ancak sezon sayısının fazla olmasından dolayı gözümde büyüyor o yüzden bir türlü başlayamadım önümüzdeki yaza izlemeyi düşünüyorum şu sıralar zaten dizi bolluğundan yetişemiyorum ama listemde
  • Geçen senenin en iyi komedisi. Karakterler müthiş, Phil, Manny, Gloria bomba. Mutlaka tavsiyedir. :)
    http://cineshoot.blogspot.com/2010/05/gulmek-isteyene-dizi-tavsiyesi-modern.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 30 Ekim 2010; 21:47:17 >
  • Modern.Family.S02E07.HDTV.XviD-LOL çıktı.
  • Alt yazı çıktı. LOL / DIMENSION uyumlu
    http://divxplanet.com/sub/m/22087/Modern-Family.html
  • Yine güzel bölümdü.

2 bölümdür Gloria ile çok güzel dalga geçiyorlar(Siren sesi)
  • Çok güzeldi akşam akşam iyi güldüm yine

smoke detector olayı, Haley'in yanlış anlaması kopardı
  • 1.sezonu bitirdim.Beklentilerimden çok daha iyi bir dizi oldu.Emmy'yide bu gidişle süpürmesini istiyorum.Ama en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülü Cam yerine Phil'e gitseydi daha iyi olurdu.

Dizide favori karakterim yok.Çünkü bütün karakterler süper.Phil'den tutun Dylan'a kadar hepsi çok matraklar.
  • Yine güzel bir bölümdü.

dikkatinizi çektiyse ailenin zeki kızı bu bölümde hiç gözükmedi
  • Sanırım bu hafta yok dizi 8.bölümü bulamadım hiç biyerde.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.