infiniti fx35?
61 Cevap18764 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

756 Mesaj
29 Ağustos 2009; 4:32:57 

Arkadaşlar infiniti fx35 3500 motor suv şehir içi ve şehirler arası ne kadar yakar ???

2607 Mesaj
29 Ağustos 2009; 5:28:03 

şehir içi ortalama 20 lt. civarı yakıyor.bundan aşşağısı biraz hayal gibi trafikte..şehirler arası yollarda 16-18 civarı.. araçta nissan 350z motoru mevcut hakkıdır bu kadar yakmak ....söylemeden geçemeyeceğim sesi harikadır..

BMW M POWER TEAM
strobist = SmT #

4493 Mesaj
29 Ağustos 2009; 9:22:18 

Ben hiç şehir içinde 20 litre yaktıramadım ama 14-15 litrenin altına düşmez diyebilirim. Uzun yolda 12 litreye kadar düşürülebiliyor.

756 Mesaj
30 Ağustos 2009; 19:42:58 

arkadaşlar arabanın paketleri özellikleri vs bilen varsa biraz bilgi verebilirmi acaba?

3041 Mesaj
30 Ağustos 2009; 20:03:49 

Yahu hayallerimden biridir Fx serisi.Fakat şu ortamda uzun bir süre hayal gibi kalacak

The Power Of Dreams

4635 Mesaj
30 Ağustos 2009; 20:29:25 

İstinye dereiçine yeni açıldı Infiniti galerisi. Eğer yakınsanız bir ugrayın derim

756 Mesaj
31 Ağustos 2009; 3:49:49 

quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

İstinye dereiçine yeni açıldı Infiniti galerisi. Eğer yakınsanız bir ugrayın derim

0 ı hayal ya 2 el bakıoruz

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
31 Ağustos 2009; 11:27:10 

benzin noktasında sıkıntı yaşatacak bir araç. onun haricinde gayet şık istekleri karşılayabilir.

1866 Mesaj
31 Ağustos 2009; 12:30:48 

ilk bindiğimde biraz hayal kırıklığıydı. ben konfor ağırlıklı bir suv beklerken çok sert amortisörlü, çok zıplatan, iç mekanı dar tam bir spor arabayla karşılaşmıştım. ama sonra birkaç kez daha binince alıştım. bu araç kesinlikle suv görünümü altına gizlenmiş spor araba. kesinlikle bir range rover veya jeep konforu beklememek lazım. ama kerata tam bir spor araba, bastın mı uzuyor.

EMANETİN SAHİPSİZ DEĞİL ATAM!

3712 Mesaj
1 Eylül 2009; 10:52:27 

quote:

Orijinalden alıntı: kralkobra_kralkobra

şehir içi ortalama 20 lt. civarı yakıyor.bundan aşşağısı biraz hayal gibi trafikte..şehirler arası yollarda 16-18 civarı.. araçta nissan 350z motoru mevcut hakkıdır bu kadar yakmak ....söylemeden geçemeyeceğim sesi harikadır..

İçinde 350Z motoru olduğunu bikmiyordum çok farklı bir sesi var.
Tiz ve uzun.Baya hoş...

www.aspetmanukyan.com ---> Web ve grafik tasarımı yapılır.Eğitimi verilir...

2746 Mesaj
1 Eylül 2009; 10:55:48 

Motor sesi harikuladedir.

Sheer Driving Pleasure.

2243 Mesaj
1 Eylül 2009; 11:01:26 

Zaten herkesin bildigi motor sesinin guzel oldugu , o da buyuk ihtimalle disaridan sesini duydugu icin

Yorumlara bakiyorum hep ayni sekilde , sesi guzeldir cok yakar vs vs.

Yokmu bir arkadas , bu araca sahibim sehiricinde su kadar tuketiyor , sehir disi budur. Bakim masraflari , kac milde bakima girdigi hakkinda bilgiler verse.

Cok makbule gecicek , avrupa forumlarina bakiyoruz araclar genel olarak cok tuketmiyorlar yollarin sehirdisi gibi oldugundan olsa gerek.

Cidden su arac icin yorum ariyorum ama bulamadim. Bulanlar beni oraya yonlendirsinler lutfen.

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

9739 Mesaj
1 Eylül 2009; 11:17:29 

Okan dayıda vardı bnm sattı X6 aldı MSNden gel anlatırım akşam ajanstayım şimdi.

3712 Mesaj
2 Eylül 2009; 12:01:32 

Valla benim 2 arkadaşımda vardı.Baya yaktığını biliyorum ondan doalyı zaten satıp başka araçlar aldılar.

Yeşilyurttan etilere git gel çeytek depo gidiyor demişti.Ne kadar doğru bilemem...

www.aspetmanukyan.com ---> Web ve grafik tasarımı yapılır.Eğitimi verilir...

2243 Mesaj
2 Eylül 2009; 12:50:13 

Yesilyurt - etiler kac kilometredir?

Fx35 deposu kac litredir , ceyrek depo tuketmistir. Kullanim tarzi nasildir vs vs.

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

2 Mesaj
2 Ocak 2010; 20:52:07 

2005 model İnfiniti FX35 sahibiyim arkadaşlar bildiğiniz gibi fazla kişide yok bütün sorulara cevap vericem araba performans olarak bir suva göre eşsiz porsche cayannenin tek rakibi diyebilirim aşırı konforlu bir jeep değil ama performans olarak fazlasıyla tatmin ediyor beni X5 de kullandım 3.0d modelini ml320de kullandım ama hiçbiriniden bu keyfi alamadım kesnilikle eşsiz bir suv seside mükemmel yakıt konusuna gelince ankarada yaşıyorum şehir içi normal kullanımda 16-20litre arası yakıyor seir kullanmak isterseniz 25e kadar çıkıyor hatta daha fazla bile olabiliyor şehirler arası balıkesire gidip geldim istanbula gidip geldim 12yle 15 arası yakıyor çok konforlu değil ama tatmin ediyor yinede 20'' jantlar başka hiç bir suvun üstünde böyle güzel durmaz görüntü oalrak eşsizdir çok seri bir jeeptir ama parçaları çok pahalı servis bana bir farı için 4 bin lira dedi şok oldum kapı lastikleri bile 300er milyon:Dçıkma bobinin bile 200 milyon alacak arkadaşlar bunları düşünsün mutlaka bir kere yolda kaldım araba bobin yaktı onun dışında bir arızayla karşılaşmadım sonuç olarak en güzel suvlardan birisi çok seri çok keyifli bir araç ama çok yakıyor ve parçaları pahalı

4318 Mesaj
2 Ocak 2010; 21:23:28 

Benim tanıdığım bir tüccarda vardı, daha doğrusu Rusya'dan getirtip getirtip kulllanıyordu burada en son Infinity FX35 getirtti tek dediği kelime şu oldu "Ruslardan aldığım karın hepsini benzine yatırdım bunun sayesinde"
O çok agresif kullanırdı ama devamlı dip gaz

SAMSUNG NP-R 520-FS01TR // T6400@2.00 GHZ // 2*2GB DDR2 800MHZ // ATI M RADEON HD4650 1GB GDDR3 // 250GB SATA2 // 15.6" LED LCD HD READY // 1.3 WEB CAM.

Grande Punto 1.4 T-Jet 120Hp

2 Mesaj
28 Eylül 2010; 20:30:10 

arkadaşlar fx35 sahibiyim. ama aracımın cd changer ı arızalı bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz?

2 Mesaj
28 Eylül 2010; 20:35:10 

arkadaşlar fx serisi aracıma lpg takdırdım. şuanda şehir içinde 320-350 yakıyor. şehirlerarası ise bazen 290 kadar düşüyor eğer gaza gelmezseniz:) ama o sese sahip olupta gaza gelmemek mümkün değil. araç her konuda bir suvdan beklenmedik kadar konforlu ve tatminkar. x5-x6-Q7 hepsi bana göre bunun yerini tutmaz. Linkoln hariç ve birde porshe tabi.

2761 Mesaj
28 Eylül 2010; 21:02:14 

bileşikte 14 lt yakar.... ama araç değil sanki uzaylılar bırakıp gitmiş gibi

8881 Mesaj
28 Eylül 2010; 21:07:03 

dizeli var 3000 motor acaba o da keyif verirmi?....

2014 F30 M Sport + sunroof + Harman Kardon
Aldanma zenginliğine bir kıvılcım yeter, aldanma güzelliğine bir sivilce yeter!...
When the lamp is turned off, all women get beauty.

2 Mesaj
13 Ekim 2010; 11:51:22 

2004 2005 fx35 arıyorum. kazasız ve az kmde tercih ediyorum..

tüp takılmamış olması 1 şart.. galericilerden aldığım bilgi doğrultusunda

2, eli yavaş ve 55-57,000 arası fiyatlar çok temizi 60,000 tl

bende bu fiyatlara almak niyetindeyim..

sahibinden gibi sayfalara uçuk fiyatlar var.( sadece bu araç için değil hepsi için )

2 Mesaj
25 Kasım 2010; 1:43:11 

arkadaslar bır bılen veya bır fx35 bınen varsa bulup getırın:)
cok ınfınıtı almak ısteyen arkadasım var malum ucuz va karızmatık ve keyıflı bı arac oldugundan ama otesınde tam bı kapalı kutu ne yakar ne yer ne ıcer nerde bakılır kıme goturulur kım anlar dılınden neye mal olur parca vsvs bakım km ? gıbı bı cok detay...ve bu ara ılgılenmıs yakıtını dusurmus yakıt tasarufu konusunda
su an cıddı cıddı almayı dusunuyorum yardımcı olucak arkadaslar ıcın mesajlar beklıyorum.....

0

Ekteki dosya (1)

1212

22 Mesaj
7 Şubat 2011; 11:10:08 

Arkadaşlar ,

2004-2005 model İnfiniti FX 35 arıyorum , araç sahipleri veya araç hakkında detaylı bilgileri olanlar bilgilerini benimle paylaşırsa memnun olurum , benzin hesabı yapmayacak kadar param çok değil , illaki lpg takacağım ama 5-10 liranın hesabını yapmayacak kadar da az çok gelirim var , lütfen bu tip bir araç bakıyorsun neden yakıt hesabı yapıyorsun sorusunu sormazsanız sevinirim , fizik olarak kilolu , iri yarı biriyim bundan dolayı konfor herşeyin önünde dir , performans benim için önemsizdir bu veriler ışığında aracın artı ve eksi yönleri hakkında sizlerden yorum bekliyorum...

2243 Mesaj
7 Şubat 2011; 11:15:45 

quote:

Orijinalden alıntı: landlord

Arkadaşlar ,

2004-2005 model İnfiniti FX 35 arıyorum , araç sahipleri veya araç hakkında detaylı bilgileri olanlar bilgilerini benimle paylaşırsa memnun olurum , benzin hesabı yapmayacak kadar param çok değil , illaki lpg takacağım ama 5-10 liranın hesabını yapmayacak kadar da az çok gelirim var , lütfen bu tip bir araç bakıyorsun neden yakıt hesabı yapıyorsun sorusunu sormazsanız sevinirim , fizik olarak kilolu , iri yarı biriyim bundan dolayı konfor herşeyin önünde dir , performans benim için önemsizdir bu veriler ışığında aracın artı ve eksi yönleri hakkında sizlerden yorum bekliyorum...

Yukaridaki arkadas en temizi 60bin tl demis.

Ben o arkadasa sesleniyorum en temizini 60bin tl ye al bana 65bin tl ye sat

Bende araci almak niyetindeyim cayenne turboda alternatiflerimin arasinda sikisik trafikte 20lt ama normal trafikte 16lt degerlerini yakaliyor uzun yolda 11lt civari.

Aracin bilinmis en kronik hastaligi aracin on goguslugunde catlaklar olusmasi ve derilerinin cabuk catlamasi.

Piyasada cogu fx35 arkadan itisli ama 4 cekerlileride mevcut.

arac q5den biraz buyuk q7den kucuk , 20 inclik jantlari nedeniyle sarsiyor Cok konfor beklememek lazim.

22 Mesaj
7 Şubat 2011; 11:24:05 

quote:

Orijinalden alıntı: okanttnc

Yukaridaki arkadas en temizi 60bin tl demis.

Ben o arkadasa sesleniyorum en temizini 60bin tl ye al bana 65bin tl ye sat

Bende araci almak niyetindeyim cayenne turboda alternatiflerimin arasinda sikisik trafikte 20lt ama normal trafikte 16lt degerlerini yakaliyor uzun yolda 11lt civari.

Aracin bilinmis en kronik hastaligi aracin on goguslugunde catlaklar olusmasi ve derilerinin cabuk catlamasi.

Piyasada cogu fx35 arkadan itisli ama 4 cekerlileride mevcut.

arac q5den biraz buyuk q7den kucuk , 20 inclik jantlari nedeniyle sarsiyor Cok konfor beklememek lazim.

Bilgilendirme için çok saol ama bende araştırdım 59 dahi bulabiliyorsun sahibinden den bakabilirsin biraz pazarlıkla dahada inebilirsin fakat konfor olayı benim için çok önemli vücut yapımdan dolayı araç konforlu olmalı , şu an 2006 accord um var ondan konforlu vya aynı konforda olsun bana kafi , birde lpg li fx35 ler hakkında detaylı bilgin var mı?

2243 Mesaj
7 Şubat 2011; 16:02:34 

internette 59bıne bulabılıyorsun aracı fakat bu aracların kmlerı 80-90bın mılde ve komple boyalı

2006 accord ustundekı 16ınc jantlar ıle bu arac ustundekı 20ınc jantların aynı konforda olması mumkun degıl en buyuk yanak olcusu 45dır kı sızın aracınızda 55 olmalı.

Lpglı fx tavsıye etmıyorum sesı dırekt degısıyor kı bu arac bence sırf sesı ıcın alınır

lpg olarakta 300*450 arası yakar dıye tahmın edıyorum

22 Mesaj
7 Şubat 2011; 16:33:58 

quote:

internette 59bıne bulabılıyorsun aracı fakat bu aracların kmlerı 80-90bın mılde ve komple boyalı

2006 accord ustundekı 16ınc jantlar ıle bu arac ustundekı 20ınc jantların aynı konforda olması mumkun degıl en buyuk yanak olcusu 45dır kı sızın aracınızda 55 olmalı.

Lpglı fx tavsıye etmıyorum sesı dırekt degısıyor kı bu arac bence sırf sesı ıcın alınır

lpg olarakta 300*450 arası yakar dıye tahmın edıyorum

Değerli bilgiler verdin çok saol fakat cahilliğime ver çünkü arabaların teknik bilgilerinden pek anlamam şu anki accord umun mu daha konforlu olduğunu söylemek istedin? eğer öyle ise bu aracı almamın bir anlamı kalmaz ...

2243 Mesaj
7 Şubat 2011; 18:00:10 

quote:

Değerli bilgiler verdin çok saol fakat cahilliğime ver çünkü arabaların teknik bilgilerinden pek anlamam şu anki accord umun mu daha konforlu olduğunu söylemek istedin? eğer öyle ise bu aracı almamın bir anlamı kalmaz ...

yerden yuksek arabaların agırlık merkezı daha yuksek oldugu ıcın vırajlarda yatması daha fazla olur. Ve konforlu olmaz suan 2010 q7 dizel aracımız 2011 a6 dızel aracımızdan daha konforsuz

yalnız bırısının ustunde 21ınc bırının ustunde 17ınc jant var.

22 Mesaj
9 Şubat 2011; 14:32:22 

Aşağıdaki aracın fiyatı çok uygun ama belde aşağı boyalı , birde arkadaşlar tanıdığı olan varmı bu aracı satan bide galerici komisyonu ödemek istemiyorum direk sahibinden alırsam her iki tarafta kazanır...

http://www.sahibinden.c...ici-taba-42249538/detay

2243 Mesaj
9 Şubat 2011; 14:35:35 

quote:

Aşağıdaki aracın fiyatı çok uygun ama belde aşağı boyalı , birde arkadaşlar tanıdığı olan varmı bu aracı satan bide galerici komisyonu ödemek istemiyorum direk sahibinden alırsam her iki tarafta kazanır...

http://www.sahibinden.c...ici-taba-42249538/detay

Vallaha kardeşim belden boyalı tam bir bombaa ne çıkacagı bellı olmuyor. Bu aracları tanıdık ile halledemezsın sahıplerı aracı bırakıyor galerıye gidiyor.

Zaten galerılerde bu aractan en fazla 1000tl kazanıyor , sana tavsıyem daha temız bır arac bulman. Amerıkanın sorunlusu adamı kanser eder.

22 Mesaj
9 Şubat 2011; 14:42:14 

quote:

Vallaha kardeşim belden boyalı tam bir bombaa ne çıkacagı bellı olmuyor. Bu aracları tanıdık ile halledemezsın sahıplerı aracı bırakıyor galerıye gidiyor.

Zaten galerılerde bu aractan en fazla 1000tl kazanıyor , sana tavsıyem daha temız bır arac bulman. Amerıkanın sorunlusu adamı kanser eder.

Sende olmasan bilgilendiren almayacak))):: çok saol , bakıyorum piyasaya uygun bulursam alacağım ama dediğin gibi iyi araştırmak lazım ...

2243 Mesaj
9 Şubat 2011; 14:53:54 

@landlord

bende suan 2006 320d var ve aracım ıle kafa kafaya vermek ısteyen bır arkadas var 2005 fx35 60bın mılde ve arac belden asagı boyalı.

karşımıyım tabıkıde hayır ama araca bakmam gerek bu aracın alt takımı salıncakları vs vs degısmısmı dıye zaten degısenı yoksa dırekt alacagım aracı.

cıze bılıyorlar aracları benım aracımında tamponunu bırısı cızmıs gecende dırekt sokturup fırın boyaya verdım.

22 Mesaj
9 Şubat 2011; 15:00:46 

quote:

@landlord

bende suan 2006 320d var ve aracım ıle kafa kafaya vermek ısteyen bır arkadas var 2005 fx35 60bın mılde ve arac belden asagı boyalı.

karşımıyım tabıkıde hayır ama araca bakmam gerek bu aracın alt takımı salıncakları vs vs degısmısmı dıye zaten degısenı yoksa dırekt alacagım aracı.

cıze bılıyorlar aracları benım aracımında tamponunu bırısı cızmıs gecende dırekt sokturup fırın boyaya verdım.

Hayırlısı olsun senin için inşallah sorun çıkmaz takası yaparsınız , hani vardırya birşeyi görünce işte budur dersiniz bende bu fx leri gördüğümden beri hep aklımda idi uygun bir tane bulursam alacağım eğer benden önce bahsettiğin aracı alırsan yorumların benim için çok önemli , ben yurtdışındayım önümüzdeki ay geleceğim şimdiden ilanlara bakmaya sahiplerini aramaya başladım...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Şubat 2011; 15:01:22 

ıkıncı eli zayıf, fiyatları uygun diğer jeeplere göre bir fx alınabılınır aslnda, özellikle yenı kasasında 3.0 d seceneğide uygun olmus

2917 Mesaj
9 Şubat 2011; 16:47:47 

quote:

Orijinalden alıntı: SmT #

Dün akşam dar ve zifiri karanlık bir sokaktan geçiyordum, deyim yerindeyse " çıt " sesi yoktu.

Birden GRİ renkli fx35 geçti CC plakalı (konsolos aracı) aracın sesi o kadar "tok" geliyordu ki anlatamam.
Rölantide bile bir ihtiyar horultusu gibi ürkütücüydü..
Diyorsun ki, lan bu araba neye kızmış böyle
Kısacası etkileyici..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şair-i Maderzat -- 9 Şubat 2011; 16:49:33 >

Twitter ID : https://twitter.com/kckyavuz

291 Mesaj
6 Kasım 2012; 14:51:10 

bunların motor ömrü nedir bilen var mı?

322 Mesaj
18 Aralık 2013; 17:57:58 

quote:

Orijinalden alıntı: mete445

bunların motor ömrü nedir bilen var mı?

1.000.000 + km

225 Mesaj
18 Ocak 2014; 0:48:55 

2005 model fx35'ler mtv %5 muafiyet indiriminden yaralanabiliyor mu acaba? kasko değerini bulamadım da.

10 Mesaj
26 Mart 2014; 4:15:23 

mrb arkadaslar yazmadan gecmeyim dedim ben kanadada yasiyorum ve malum buradaki kar ve soguk
burada arabalar kisa omurlu oyle 10 yasinin altinda araba felan bulmak zordur
tabiki belli isimler disinda
burada american arabasina 10 yil
alman arabasina 15 yil
japon arabasina 25 yil binmek memkun
benim de fx 35 im var
bu hava sartlarinda yillardir bi masrafini gormedim
lastik , yag degisimi vs disinda
ama asil bahsetmek isdedigim su
bmw x serilerine en yuksek kalite benzin almazsaniz ariza isigini yakar
hatta bagzi arabalara jaguar vs... yuksek kalite benzine birde katki maddesi koymaniz gerekiyor
ama fx 35 ne versen yakiyor
bende birde honda civic var kis aylarinda geceleri garaja onu koymam gerekiyor yoksa benzin donuyor ama fx icin sabah kahvalti bitmeye yakin kumanda dan calistirdigim zaman bi hirlama sesi tik calismis
ben burada ne acura suv ler ne lexsus suv ler gordum ama fx bi baska

297 Mesaj
10 Nisan 2014; 18:16:47 

8-9 yasında bır fx almayı dusunuyorum arastırdım olumsuz yorum yok nerdeyse

2243 Mesaj
10 Nisan 2014; 22:20:48 

quote:

Orijinalden alıntı: NOSCE TE IPSUM

8-9 yasında bır fx almayı dusunuyorum arastırdım olumsuz yorum yok nerdeyse

Fx35 araç sahibiyim arkadaşım soracakların varsa seve seve cevaplarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

484 Mesaj
10 Nisan 2014; 23:30:01 

quote:

Fx35 araç sahibiyim arkadaşım soracakların varsa seve seve cevaplarım

10 gün önce i20 alıcaktın
http://forum.donanimhab...861/f_//tm.htm#89956861

1 hafta öncede cabrio alacaktın ?
http://forum.donanimhab...159/f_//tm.htm#90138159

Şimdide fx35 mi alıcaksın tavsiyem şu olur
http://product-detail/Infiniti-704346508.html

297 Mesaj
11 Nisan 2014; 0:43:28 

quote:

Orijinalden alıntı: grejuva007

10 gün önce i20 alıcaktın
http://forum.donanimhab...861/f_//tm.htm#89956861

1 hafta öncede cabrio alacaktın ?
http://forum.donanimhab...159/f_//tm.htm#90138159

Şimdide fx35 mi alıcaksın tavsiyem şu olur
http://product-detail/Infiniti-704346508.html

i20 benım ılk arabam ve acemılıgımı attıgımı dusunerek daha ust sınıf bır arac ıcın bakınmaya basladım
i20 alıcam konusunu arabamın degerini ogrenmek ıcın acmıstım cunkı dıger konumu gunler boyunca kımse sallamadı.
bahsettıgım konu su:
http://forum.donanimhaber.com/m_89709495/f_//tm.htm#89994952

ondan sonra bır cok arabaya baktım hatta bır kacı ıle yuzyuze gorustum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-ketenci-auto-2008-audi-a4-cabrio-2.0-dizel-otomatik-105.000km-de-160436236/detay
su araba gercekten ılgımı cektı aradm gorustum burayada konu actım pek sallayan olmadı,belırttıgım gıbı bırakacagım bır garaj olmadıgı ıcın vazgectım.Hardtop ıcın actıgım konuda pek kımse ılgılenmedı zaten

bunlardan sonra en cok ılgılendıgım arac alfa romeo brera oldu hatta konusunu bıle acmadım bırılerıde begenır, arar gorusur fıyat yukseltır dıye .ıstedıgım fıyata dusmedıgı ve pıyasası 0 bır arac almaktan korktum bıraz acıkcası ondanda vazgectım aha arac su hatta belkı ılanı veren gorurde yazar buraya:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfistilere-ozel-trde-tek-selespeed-brera-74925389/detay
75 ten 1lıra dusmedı.

Sıtede gezınırken gozume carptı zaten kalıtelı bır marka ve arac oldugunu duymustum bıraz arastırıncada bu fıyatlara hem benım beklentılerımı karsılıcak spor olarak hemde son derece konforlu bır arac buldugumu farkketım 2005 modellerıne baktım 2 tanesını gozume kestırdım telefonla gorustuk neyazıkkı farklı sehırde 2 aracta hafta sonu baktırıcam eger temız arabalarsa bırını alıcam hayırlısıyla.En gec 1 haftaya edıtlerım bu mesajı resımlerle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOSCE TE IPSUM -- 11 Nisan 2014; 3:31:06 >

3311 Mesaj
11 Nisan 2014; 1:05:01 

Bunu V8'i nasıldır acaba .........

2243 Mesaj
11 Nisan 2014; 7:23:09 

Fx35 almak sandığın kadar kolay değil , 60bin mil bakımı , şanzıman ve türevi yağları , buji takımı değişmişmi?

Lpgli yağlamalı sistemmi ? Katalizör boş olanla değişmişmi?

Gögüslük kaplanmışmı yada komplemi değişmiş? Hız sabitleyici sensörü sökülmüşmü yoksa yerindemi? Cıkması bile 3 bin tl..

Dışarıdan bakıp , kazasıyla boyasıyla olmuyor kardeşim , motor revizyonu 12-18 bin tl arası , şanzımanda 8-12 bin tl birde araç beyni 6 binden başlıyor.

Kötü araca gelirsen bir i20 parasını aşıcak tamir parası verirsin

807 Mesaj
11 Nisan 2014; 7:54:48 

geçenlerde evin önünde vardı bende markete gitmiştim şans o ki ben tam eve girerken fx35 sahibi geldi koltuğa oturdu bende yavaş yavaş hareket ediyorumki sesini duyayım aracın sesi hakikaten inanılmaz

297 Mesaj
11 Nisan 2014; 11:00:36 

Kendi basima gidip disardan bakip karar vermiyorum sanayide saglammi bir sorunu varmi gostericem cok guvendigim isinin ustasi insanlar var.eger ki onay verirlerse alisverisi gerceklestiricez oyuzden bunlaeroi cok sorun etmiyorum ki cikarabilecegi sorunlari goze aliyorum.aile aracimiz olarak discovery kullandik uzun sure daha once santa fe yide tecrube etmistim o nedenle buyuk araclara ve cikabilecegi buyuk sorunlarin farkindayim.merak ettigim asil nokta ise bahsettigim araclarda buyuk hic bir sorun cikmamisti sorunsuz arablardi fx35 in bilindik kronik bir sorunu var mi mesela sik ariza yaparmi.kolay olmadigini biliyorum zaten bu kararida tek basima vermiyorum aile buyuklerimle beraber aldigim bir karar ve araca onlarda onay verip,verdirtip oyle alisini gerceklestiricez oyuzden alacagim arac iyi arastirilmis bir araba olucaktir

Ayrica:bu araci istememin bir sebebide(8 yasindan buyukler icin konusuyorum) tasarimi guncel olan modeli ile cok farkli degil oldukca luks,motoru kuvveli vede artik deger kaybetmicek olmasi ciddi manada.bugun bir giuletta alsam 2 sene sonra 20 bin lira zararla saticam o oparayi bunun tamirine veririm en azindan arabama para harcamis olurum havaya gitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOSCE TE IPSUM -- 11 Nisan 2014; 11:11:35 >

2243 Mesaj
11 Nisan 2014; 14:06:36 

quote:

Orijinalden alıntı: NOSCE TE IPSUM

Kendi basima gidip disardan bakip karar vermiyorum sanayide saglammi bir sorunu varmi gostericem cok guvendigim isinin ustasi insanlar var.eger ki onay verirlerse alisverisi gerceklestiricez oyuzden bunlaeroi cok sorun etmiyorum ki cikarabilecegi sorunlari goze aliyorum.aile aracimiz olarak discovery kullandik uzun sure daha once santa fe yide tecrube etmistim o nedenle buyuk araclara ve cikabilecegi buyuk sorunlarin farkindayim.merak ettigim asil nokta ise bahsettigim araclarda buyuk hic bir sorun cikmamisti sorunsuz arablardi fx35 in bilindik kronik bir sorunu var mi mesela sik ariza yaparmi.kolay olmadigini biliyorum zaten bu kararida tek basima vermiyorum aile buyuklerimle beraber aldigim bir karar ve araca onlarda onay verip,verdirtip oyle alisini gerceklestiricez oyuzden alacagim arac iyi arastirilmis bir araba olucaktir

Ayrica:bu araci istememin bir sebebide(8 yasindan buyukler icin konusuyorum) tasarimi guncel olan modeli ile cok farkli degil oldukca luks,motoru kuvveli vede artik deger kaybetmicek olmasi ciddi manada.bugun bir giuletta alsam 2 sene sonra 20 bin lira zararla saticam o oparayi bunun tamirine veririm en azindan arabama para harcamis olurum havaya gitmez

Arkadaşım umarım yanlış anlaşılmamışımdır , demek istediğim piyasada 50-60 bin bandına sakın fx35 alma , çünkü hiç kimse temiz fx35 bu paralara satmaz , ben aracımı 70bin rakamına sattım(arkadaşıma , hala araç bende kullanıyorum) , sebebi ise bakımlarının düzgün olması.

Her ustayada lütfen güvenme nedenmı? , Baktıracağınız aracın , araç sahibi katalizörlerin sökülüp içinin kontrol edilmesine izin vericekmi? 4 tane boş katalizör 2500tl

Yada manifoldu söküp , bujilerin durumunu ve bloğun ne halinde olduğunu görebilecekmisiniz? Buji takımı 500tl

Direksiyon kutusu kronik sorunu , sorun varsa revizyonla kurtarabilecekmi? Kurtaramazsa çıkma direksiyon kutusu 3000tl ile başlıyorki onunda ne olacağı muamma.Sıfırı 6000tl civarı.

Lastikler 4 tanesi 3200tl civarı ( 275-65-20) piyasada fazla bulunmayan bir ebat.

Şanzıman yağı dexron4 yağını kullanmışlarmı? Çok önemli nokta. Piyasada dexron 3 şanzıman yağını kullanıyorlar.

Alacağın araçların linkini özelden paylaşırsan kardeşim , belki zamanında bende bakmışımdır faydam dokunur.

Fx35 almadan önce 5 şehir ve çok infiniti baktım.

Tabiki karar senin. Q7 aracımızdan daha çok keyif alıyorum. Kullanım zevki müthiş ama konforda fena değil 20inc jantlarla

3386 Mesaj
11 Nisan 2014; 14:15:13 

herkes yakıt demiş de vergisi de üzer.

Bir fanboydan alıntı: "Bence bu olay Playstation markasının da bitişini simgeliyor. Bu olayla birlikte Playstation da Dreamcast gibi tarihin tozlu raflarında yerini alacaktır. Microsoft ve Nintendo, Sony'yi piyasadan silerler diye düşünüyorum."

2243 Mesaj
11 Nisan 2014; 14:16:21 

quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

herkes yakıt demiş de vergisi de üzer.

Yakıt lpg ile 15-17lt arası , vergiside 1 yıllık 2700tl (%5 kasko değerinin bir alt kademeye düşmesiyle)

297 Mesaj
11 Nisan 2014; 14:28:57 

haklısınız arabanın ederı bencede 50-60 bın lıranın ustunde bu rakamlar satılması kuskulandırıyor benıde ıyıce emın olmadan aractan bole bır rısk alabılıcegımı zannetmıyorum 4tane gozume kestırdım lınklerı burdan atıyım
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-infiniti-42000-de-bayandan-kapali-garaj-arabasi-boyasiz-kazasiz-fx35-158745872/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-infiniti-fark-yaratan-tasarimiyla-fark-yaratin-bayandan-infinity-fx35-150520016/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-infiniti-sezgin-otomotivden-infiniti-fx35-158347987/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-infiniti-the-garage-dan-infiniti-fx-fx35-157077419/detay

benzınlı sekıldede alsam lpg taktırmam kesın kmlerı dusuk temız gozuken 4 tane arac buldum sımdılık sızın fıkrınızıde merak edıorum bır fx kullanıcısı olarak,yardımcı olmaya calıstıgınız ıcın tesekkur ederım bu arada

Bu mesajda bahsedilenler: okanttnc

1061 Mesaj
11 Nisan 2014; 16:01:37 

Ileriki zamanlarda dusunebilirim.

LPG ile kullaninca hemen hemen siradan benzinli D sinifi araclar kadar yakiyor yazilanlara gore.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

468 Mesaj
26 Nisan 2014; 10:38:31 

Aracı aldınzı mı?

Bu mesajda bahsedilenler: @NOSCE TE IPSUM

4 Mesaj
29 Nisan 2014; 10:55:42 

2010 yılında yeni kasa Fx35aldım 2 sene bindiktten sonra lpg taktırdım. Çünkü araba kendisini performanslı kullanman için teşvik ediyor e haliyle gaza yükleniyorssun sonuç 18-20 litre arası benzinle karşılaşıyorsunuz. Fakat normal kullanımda şehir içi 15-16lt yakıyo. Uzun yolda 12-13lt arası yakıyor. Haliyle motor buyuk olduğu için uzun yolda hafif gazla rahat rahat gidiyor.
Parça fiyatları vallaha fiyatına göre bedava. Nissan ın çoğu parçası oluyor balata-yağ-hava periodik bütün bakımlar için parça ucuz. Ha bazı parçalar da Bayraktar tarafından faiş paralar isteniyo.
Bende direk amerikadan alıp getiriyorum. En son 4 adet disk turkiye teslimi bana 600USD oldu burada sadece 1 diske 850-900Tl para istiyorlar.
Arabanın tek sorunu yakıtı onu da Lpg takttınmı 45Lt lpg ile şehir içi kullanımda 210-235km uzun yolda ise yavaş gidersen 300km topuklarssan 250km tüp bitiiiiiiiiiiiiii

4 Mesaj
29 Nisan 2014; 10:59:12 

ayrıca 2 ci el alacak arakadaşlar için aracın üsttünde muhakak prince marka lpg olssun yoksa diğerleriyle çok sorun yaşarsınız. Prince taktırdım vallaha alt devirlerde benzinden bile daha keyfli çekişi var ve son sürat hiç fak etmiyor yüklen gaza 230

162 Mesaj
5 Mayıs 2014; 0:46:34