Şimdi Ara

Levi's içi kürklü kot mont 42 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
19.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amf23

Yaw arkadaşlar iyice kafam karıştı;
    1,88 boy 84 kilo ya tam oluyor
    (1.73 boy - 90 kg) ya hafif geniş oluyor
    95 kilo ya dar geliyor.
    1.84 m kilom 96 ya tam oluyor.

Burdan bi sonuca varabilen varsa beri gelsin.

Ben 1.86 boy, 82 kiloyum, bu mont bana olur mu?

aslında bana geniş gelmedi kolları uzun oldu :)
  • Siteden alışveriş yapanlara, mallar ne kadar sürede teslim ediliyor acaba bilgisi olan var mı?
  • bana nası gelir acaba tahmin edemiyorum 173 boy 53 kilo.[simage][/simage]
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut62

bana nası gelir acaba tahmin edemiyorum 173 boy 53 kilo.[simage][/simage]

sanada bana olduğu gibi kolları ve omuz kısmı büyük olacaktır.
  • pff karar veremedim hala, elastik midir nedir her bedene değişik tepki veriyor.
  • quote:

Ben 1.86 boy, 82 kiloyum, bu mont bana olur mu?

oglen gorseydim mesaji olur derdim ama aksam 1.85 80 kilo kuzene giydirdim kollari uzun geldi omzu da genis oldu.bana dar geliyor derken aslinda cuk oturuyor kollari omzu filan ama gobek oldugu icin dugmelerini kapattigimda komik oluyor zaten olmasaydi xxl demeleri gerekirdi cunku ben xxl giyiyorum.takim elbisede 58 beden artik oyle soyleyeyim.xl demisler ama xl.7 gibi bisi baya kalipli.1.88 100 kilo diyen arkadasa kesinlikle dar gelmez gobek yoksa.
  • 1.85 80 omuz geniş kollar uzun geldi ha, vazgeçtim o zman.
    Aslında alan arkadaşlardan birisi, kol, omuz gibi uzunluklarını olçüp koysalar daha cok yardımcı olur millete.
  • resimine bak omuz dikisten kol ust 66 cm alt 50 cm omuz da 50-55 cm?omuzu duz olcmek komik geldi ugrasamadim pek ve bu saatte yapilan olcumde biraz hata payi olabilir.
  • Almıyorum ulen
    Bir L beden koyamamışlar, ucuzsa ucuz ne yapalım
  • 0 ya da 1 mesajı olan üyeler hep çok kaliteli bulup beğenmiş ürünleri de mağazayı da
  • Bir kişi var onunad foyası cıktı, diğerleri ise forumun müdavimlerinden.
    Kaldı ki sende 22 mesajlısın hocam
  • Mont geldi. Çok güzel, dikiş falan iyi defo yok, gördüğüm kadarı ile ama birazcık büyük oldu. Şunu söyleyeyim, bu mont için ideal boy kilo bence, boy;185-190 cm arası , kilo; 85-95 kg arası...Alacaklar göz önünde bulundursun...ben 183 cm-85 kg ölçülerindeyim, bana bol geldi, tabi penye tişört üzerine denedim o başka:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quasi522 -- 12 Eylül 2009; 23:14:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

Bir kişi var onunad foyası cıktı, diğerleri ise forumun müdavimlerinden.
    Kaldı ki sende 22 mesajlısın hocam

Ama ben yerip yüceltmiyorum müdür
  • Arkadaslar merhabawww.giymix.com olarak forum donanim habere ozel kampanya yapmak istiyoruz. Kampanya sadece buradan duyurulacak ve sizin sectiginiz marka ile ilgili olacak.
    Oncelikle hangi marka ile ilgili kampanya istersiniz bunu tespit etmek istiyoruz. Giymix'in elindeki markalar Levis,Dockers,Fred Perry, Brooksfield, Converse, Abercrombie and fitch ve Blast.
    Bunun yaninda ne tur bir urun daha cok ilginizi ceker? T-shirt,gomlek, sweatshirt, pantalon, mont, kazak vs...

Ayrica stoklarimizdaki urunler cercevesinde kampanya yapacagimizi da hatirlatmak isteriz.
    2 ekim 2009 tarihine kadar bu konu basliginda gosterdiginiz ilgiye gore kampanyayi sekillendirecegiz.
    Lutfen mesaj olarak levis-gomlek veyahut dockers pantalon gibi yazarsaniz bizde saglikli bi sekilde taleplerinizi kampanyaya ceviririz.

Yeni sicak firsatlarda gorusmek dilegiyle.

www.giymix.com

• fred perry için bişeyler yaparsanız süper olur..tshirt mont yada kazak olablir
  • @tracy bunu diger bolume yazabilirseniz daha saglikli olur. Degerlendirmeyi oraya gore yapmak istiyoruz.
    Ilginize tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

ya yine de insan didrek söylse bu arkadaşımın sitesi sağlamn adamdır iade de yapar gibilerinden bizim için de daha güvenilir olur. buranın ahalisi böyle şeyleri sevmiyor açıkçası o yüzden de alacağı varsa da almıyor.

(Bu arada mesaj da acaip imla hatası var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evver -- 29 Eylül 2009; 18:20:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkaraot

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

ya yine de insan didrek söylse bu arkadaşımın sitesi sağlamn adamdır iade de yapar gibilerinden bizim için de daha güvenilir olur. buranın ahalisi böyle şeyleri sevmiyor açıkçası o yüzden de alacağı varsa da almıyor.

(Bu arada mesaj da acaip imla hatası var :)

olur öyle şeyler hızlı hızlı yazınca fazla kafayı takmamak lazım
  • Bu ürünler kesinlikle orijinal değilerdir,orijinali bu fiyata veremezler eğer veriyorlarsa bir bit yeniği aramak lazım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMAZOM

Bu ürünler kesinlikle orijinal değilerdir,orijinali bu fiyata veremezler eğer veriyorlarsa bir bit yeniği aramak lazım....

Levi's outlet mağazalarında bu fiyattan satılıyor. Orijinal merak etmeyin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.