Şimdi Ara

Samsung Star 5 milyondan fazla sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güney Kore merkezli elektronik devi Samsung, S5230 kod adını taşıyan ve son kullanıcılar tarafından Star adıyla tanınan dokunmatik ekranlı çoklu ortam telefonunun 5 milyondan fazla sattığını açıkladı. İlk defa geçtiğimiz Mayıs ayında lanse edilen ve sadece ilk 6 hafta içerisinde 1 milyon barajını geçmeyi başaran Star modelinin 5 milyondan fazla satarak bu barajı en hızlı geçen model olduğu açıklandı.

104 x 53 x 11.9 mm boyutlarında olan ve 240 x 400 piksel çözünürlüğünü destekleyen 3.0-inç dokunmatik ekran ile gelen Samsung Star ayrıca entegre akseloremetre, FM radyo, 3.15MP kamera, 50MB entegre bellek kapasitesi ve microSD bellek kartı gibi detaylara sahip. Star'ın başarısıyla ilgili konuşan Samsung Mobil İletişim Bölümü pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Young-hee Lee, dokunmatik ekranlı telefonlara olan talebin her geçen gün arttığını, Samsung olarak müşterilere çeşitli segmentlerde çok sayıda yeni modeli özel kampanyalar ile sunmaya devam edeceklerini ifade etti.

• Samsungda emin adımlarla ilerliyor.
  • samsung tasarım açısında ve kullanımı kolay güzel telefonlar çıkarıyor gerçekten
    batarya süreleri işletim sistemleri kamera ve mp3 player özellikleri ise bir çok modele göre biraz daha geri planda kalıyor... onlara da ağırlık vermesi gerekir
  • 10milyon satmayı hedeflemişlerdi sanırım 2010a kadar
  • dünya da mı türkiye de mi :)

dünyada ise almayan bilmem kaç milyar kişiden biriyim.

türkiye de ise almayan 65 70 milyondan biriyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kankys

dünya da mı türkiye de mi :)

Her telefon 5 milyon barajına seneler sonra bile ulaşamıyor. Heleki rekabetin artıp özellikler ile ters orantılı olarak fiyatların düştüğünü düşünürsek 5 milyon çok ciddi bir sayıdır.
  • ciddi bir sayı değil demedim ki..

almayanların içinde olduğumu belirttim. ben alsam 5 000 001 kişi olurdu..

gerçi 5 milyondan fazla diyor satış.. işte kaç sattıysa ben alınca +1 olurdu demek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subat -- 30 Ağustos 2009; 17:22:16 >
  • Fiyatı dokunmatik bir telefona göre çok uygun normal bence
  • türkiyede sanırım bi internet sitesinden okumuştum
    quote:

Orijinalden alıntı: kankys

dünya da mı türkiye de mi :)

• valla nokia nın dokunmatık ekranlı telefonuna 800 700 para verecegıme gıderım bundan alırım zaten aldım 2 ay oldu dokunmatık desen süper bir eksigi wifi diyolar gerek yok sankı wıfı bedavamı vodafonun mobil internet 250 mb lıga uye oldum her yere gırıo
  • 3G ve wi-fi özelliği yok.. Büyük eksiklik..!!
  • samsung e250 de uyguladığı taktiği dokunmatik telefonda da uygulamış ;)
  • preseton var 3g li jet var hem wifi hem 3G li.

quote:

Orijinalden alıntı: frux

3G ve wi-fi özelliği yok.. Büyük eksiklik..!!
  • 10 milyondan dahada fazla satabilir 2010 a kadar çünkü çok tutuldu telefon
  • okadar reklam yaparsalar tabiki satar telefon bilende bilmeyende gitti aldı
  • Fiyatına göre hoş bir cihaz, daha fazla satılır diye düşünüyorum...
  • Fiyat politikası çok iyiydi normal bence
  • Bence Samsung kendini aştı gerçekten güzel modeller çıkartmaya başladı daha önce samsung benim için değil derken şimdi bir anda Samsungcu oluverdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.