Şimdi Ara

OC izleyen yokmu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
741
Cevap
0
Favori
29.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oc super bi dizi su anda tekrarları yayınlanıo ama ben tekrarlarını da izliom yani hastayım diziye ozellikle de seth rolunu oynayan adam brody cok seker diziyi izleyen varsa yorumlarınızı bekliorm

• her ne kadar diziyi izlemesem de hastasıyım orası ayrı
    lütfen nickini değiştir üzülüyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M -- 11 Temmuz 2005, 23:57:06 >
  • neden uzuluosun neden deiştiriim anlamadımm
  • bende seyrediyorum bu aralar denk geldikçe gerçekten güzel diziler var cnbc-e de favorilerim las vegas, OC
  • super bişii ben ilk baktığımda büyülendim
    havası içeriği cok farklı

Keyifle izledim diyebilirim

artık izliyemiyorum uyduda goruntu var ses yok..
  • walla eve gidince direk oturuorum tv bashına (yorgun oluorum) yapıcak bishi yoq, dier kanallarda da izliiceq dooru dürüst bishi yoq.. oc iidr harbiden de adam brody hosh chocuk
  • ilk sezonu cnbc-e de 2.sezonu da internetten indirip bizledim..simdi 3.sezonu 4 gözle bekliyorum..duyduguma gore 3.sezonda dizi bitecekmis..
  • bende marissa nın lezbiyen olcaını duymustum da yok artık fln dedim ya bir an once izlesemm vay be
  • nası nası nası? lezbiyen mi olacak?kızında başına gelmeyen kalmadı normaldir ama müstahak
  • alexle hemde ilişkisi olacak sethin yeni hatunla calebda ölecekmiş duyurulur
  • arkadaslar 2.sezonla ilgili spoiler vermeyi bırakın izlemeyenler var aramızda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Artık daha uzamaz heralde 3 te biter. 2. sezonda neler olacak neler bende izledim arkadaşlar
    Anlatimmi Marissa lezbiyen bile olacak Ryan ın .içi olacak aşk ihanet entrika ihtiras ne ararsan var bu OC de
    Çok baba dizi Seth zaten bomba. Bana benzio

sana mı bensio
  • BU HANGİ KANAL DA YAZABİLİRMİSİN BİZDE İZLESEK
  • 2. sezon sonunda marissa ryan ın abisini öldürececek .marisayya tecavüze kalkıştığını öğrenince ryan abisiyle kavga eder bu arada gelen marissa silahla ryan ın abisini vurur. 3. sezonu bekliyoruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: savaronaya

BU HANGİ KANAL DA YAZABİLİRMİSİN BİZDE İZLESEK

Cnbc-e
  • quote:

Orjinalden alıntı: Scream©

quote:

Orjinalden alıntı: savaronaya

BU HANGİ KANAL DA YAZABİLİRMİSİN BİZDE İZLESEK

Cnbc-e

abicm o kdrda konusulmus orenir insan bea

abi ben sethe sinir oluom neden onu sevionus anlamadım gitti bence luke daa sevimli ve yakışoıklı ryan da cok sessiz bi tip seth cok geveze summer ideal kız marissa tahta ama tabiki THE O.C.
  • quote:

Orjinalden alıntı: amylee_fan

oc super bi dizi su anda tekrarları yayınlanıo ama ben tekrarlarını da izliom yani hastayım diziye ozellikle de seth rolunu oynayan adam brody cok seker diziyi izleyen varsa yorumlarınızı bekliorm

ben hiç kaçırmıyodum ama artık baydı tekrarları kesmiyo yenilerini istiyorum.
  • beyler nerden indirdiniz 2. sezonu çatlayacam valla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dengesiz_boy

beyler nerden indirdiniz 2. sezonu çatlayacam valla...

torrent programlarını kullan amerikada yayınlanır yayınlanmaz ertesi gün bende oluyor o bölümü...
  • bende çok severek izliyorum zaten tvde 3 dizim var bunu dışında tv izlemem
    The o.c
    the 4400
    the x files (sanırım 1998 den beri hiç bölüm kaçırmadım)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.