Şimdi Ara

## ♪♪ Nokia 5530 XpressMusic İncelemesi ♪♪ ## (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
0
Favori
235.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thugpassion

ben alır almaz bu versiyonu yükletmiştim ne değişiklik var bilmiyorum ama yazlımla ilgili şaun bir problem görmüyorum telefonda bişey diyecem arkadaşlar burası yerimi bilmiyorumda düzgün çalışan bir msn var mı kuran arkadaşlar varmı 5530 a bulamadım bir türlü hemde wirelesda da kullanbiliyormuyuz acaba msni

nimbuzz veya slick kullanabilirsin.

http://www.nimbuzz.com/tr
    http://www.lonelycatgames.com/?app=slick

• dokunmatik , wlan , karizmatik olsun vee çok şey aramayanlar iiçiin ideal bir telefonn...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynedim
    Dün gece aralıksız wi-fi kullanımı, uygulama kurulumu ve kullanımı ve de fring aramaları ile ekran parlaklığı full'de iken cihazı baya yordum, yani çok uzun süre hiç boş bırakmadan kurcaladım ancak beklemediğim şekilde sadece 1 diş attı.. Yani normal kullanımda 3 gün rahat gideceği kanısındayım ki 1000mAh'i zaten hafife almayın..

Bu arada Fring kurdum, wi-fi olan bölgelerde çok verimli bir program ancak cihazı her kapayıp açtığımda Fring otomatik çalışıyor ve otomatik olarak wi-fi'ye bağlanıyor. Ancak ben fring kullanmak istemediğim zamanlarda wi-fi'ye bağlanıp şarj yesin veya programın kendi çalışıp rami meşgul etsin istemiyorum. wi-fi'yi kapatıyorum ama fring hemen 1 saniye içerisinde tekrar bağlanıyor.

Bunu kullanan arkadaşlardan otomatik çalışmaması gibi bi ayarı var mı acaba?.. Silmek durumunda kaldım..

Fring in ayarlarinda oyle bir secenek var. Settings - personalize - automatic start secenegi var. Devre disi birakirsaniz sorun cozuluyor ;)

• inceleme için teşekkürler
  • Güncellendi 22.09.2009 23:26
  • teşekkürlerr dostum iyi aydınlattınn
  • Firstclass, dün telefonunun v11 güncellemesi çıktı. Versiyonunu güncellemeyi denedin mi? Nokia Software Updater ve wi-fi ile denedim ama güncelleştirme bulunamadı diyor.

Ayrıca ilginç bir özellik daha buldum. Telefonu olanlar yeşil arama tuşuna basılı tutun ve "saat kaç" diye sorun? Bakalım ne cevap vericek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halisakal -- 23 Eylül 2009; 0:47:44 >
  • Arkadaşlar beyaz renk ve telefonun menüsü açıkken resim koyabilirseniz çok makbule geçicek. Tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaosFİre

Arkadaşlar beyaz renk ve telefonun menüsü açıkken resim koyabilirseniz çok makbule geçicek. Tşkler.

beyaz kullanmıyorum ama fikir sahibi olman açısından,

## ♪♪ Nokia 5530 XpressMusic İncelemesi ♪♪ ##

• devamı

• ilk önce hayırlı olsun.her geçen gün bi üst model telefon çıkartıyorlar ve elimizdeki her geçen gün eskiyor.artık şu yeni telefon çıkarma aralığına dikkat etsinler bizde yeni telefon aldığımız zaman aaa bunun yenisi çıktı görmedinmi diyen arkadaşlarımıza uyuz olmayalımbide soracağım neden bu ara dokunmatik ekran telefonlar çıkartılıyor fazlalıkla neredeyse bütün markalar son zamanlarda dokunmatik ekran çıkartıyorlar daha fazlamı tutuluyor acaba anlamış değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: neophron83

quote:

Orijinalden alıntı: ChaosFİre

Arkadaşlar beyaz renk ve telefonun menüsü açıkken resim koyabilirseniz çok makbule geçicek. Tşkler.

beyaz kullanmıyorum ama fikir sahibi olman açısından,

Tşkler resimler için.

• çok güzel bir inceleme olmuş...
  • Bugün biraz gezinti yaptım. Bi kaç mağazaya da 5530'un fiyatını sordum. En ucuz 560 TL, 12 ay taksit, ayda 46 TLye buldum. Sizce bu fiyat nasıl arkadaşlar ?

Nette çok araştırdım, en ucuz 12 ay 48 TL buldum.
  • Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Bugün biraz gezinti yaptım. Bi kaç mağazaya da 5530'un fiyatını sordum. En ucuz 560 TL, 12 ay taksit, ayda 46 TLye buldum. Sizce bu fiyat nasıl arkadaşlar ?

560 12 taksitli fiyatı bence gayet güzel Ben de cuma veya cumartesi günü İstanbul'dan bu ürünü alacağım. Sana bu 560 liralık fiyatı veren yer İstanbulda mı? Eğer İstanbulda ise, hangi mağaza? :)

Ayrıca yine İstanbulda en uygun fiyata nerede bulabilirim bu ürünü? (Aslında 560 şuan için uygun bir fiyat gibi, ama daha uygun bir fiyata da "hayır" demem tabii ki)

Dipnot: Taksitle değil, peşin alacağım. Şuan İstanbulda bulunamadığım için ne yazık ki fiyat araştırması yapamadım :( :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheElder -- 23 Eylül 2009; 18:39:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheElder

quote:

Bugün biraz gezinti yaptım. Bi kaç mağazaya da 5530'un fiyatını sordum. En ucuz 560 TL, 12 ay taksit, ayda 46 TLye buldum. Sizce bu fiyat nasıl arkadaşlar ?

560 12 taksitli fiyatı bence gayet güzel Ben de cuma veya cumartesi günü İstanbul'dan bu ürünü alacağım. Sana bu 560 liralık fiyatı veren yer İstanbulda mı? Eğer İstanbulda ise, hangi mağaza? :)

Ayrıca yine İstanbulda en uygun fiyata nerede bulabilirim bu ürünü? (Aslında 560 şuan için uygun bir fiyat gibi, ama daha uygun bir fiyata da "hayır" demem tabii ki)

Dipnot: Taksitle değil, peşin alacağım. Şuan İstanbulda bulunamadığım için ne yazık ki fiyat araştırması yapamadım :( :(

Bursada buldum dostum.

Turkcell'in kendisine ait mağazalarında bulunmuyor telefon. Ama Turkcell'e bağlı dükkan-telekom vs. yerlerde bulunuyor. Bir yerde 550 TL 10 taksit yapalım dediler, bana uymadığı için kabuletmedim. 560 TL 12 ay taksit bana uydu ve kartını aldım adamın bi kaç gün sonra gidicem almaya.

Peşin alıcaksan kesinlikle pazarlık yap, ben pazarlık yapmadığım halde taksitli fiyatı 10 TL indirdiler. Peşin aldığında 30-40 TL indirim yaparlar. Belki daha fazla bile yapabilirler.

• bu telefon gerçekten çok ilgimi çekti,5800 mı yoksa bu mu diye düşünüyorum.5800 konusunda birçok kişide problem var deniyor,bunda da 3g yok o düşündürüyor,yoksa mp3 wifi önemli değil,ipod touch kullanıyorum.Almaya değer bir telefonmudur,bilgilendirirsenz sevinirim.
  • kullanıyorum memnunum tavsiye ederim 5530 u
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheElder

quote:

Bursada buldum dostum.

Turkcell'in kendisine ait mağazalarında bulunmuyor telefon. Ama Turkcell'e bağlı dükkan-telekom vs. yerlerde bulunuyor. Bir yerde 550 TL 10 taksit yapalım dediler, bana uymadığı için kabuletmedim. 560 TL 12 ay taksit bana uydu ve kartını aldım adamın bi kaç gün sonra gidicem almaya.

Peşin alıcaksan kesinlikle pazarlık yap, ben pazarlık yapmadığım halde taksitli fiyatı 10 TL indirdiler. Peşin aldığında 30-40 TL indirim yaparlar. Belki daha fazla bile yapabilirler.

Hayırlı olsun.

Bende bu telefondan alacağımda fiyatta ciddi bir düşüş olurmu? Annem 1 ay daha bekle diyoda.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.