Şimdi Ara

## ♪♪ Nokia 5530 XpressMusic İncelemesi ♪♪ ## (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
0
Favori
235.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar cok net bı soru benım telefon nokia 5530 3g yok ancak bluetooth uzerınden baglanınca 115.2 usb uzerınden baglanınca 460.8 diyor ovi suite ile baglanıyorum bu hızlar pc ile telefon arasındakı verı aktarım hızı mı yoksa ınternete baglanma hızım mı bır turlu cozemedım . bosuna kablo tasımayayım yanımda eger bır farkı yoksa ???
  • Bu telefonda vida gibi hiçbirşey yokmu ön kapağı açmak istiyorum bir türlü açamadım. Varmı bir bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corvette.

Bu telefonda vida gibi hiçbirşey yokmu ön kapağı açmak istiyorum bir türlü açamadım. Varmı bir bilgisi olan ?

ön kapak bataryanın olduğu vidalardan sökülüyor . yani tasarım olarak değişik bir cihaz ama garantisini yakarsınız haberiniz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Bu telefonda vida gibi hiçbirşey yokmu ön kapağı açmak istiyorum bir türlü açamadım. Varmı bir bilgisi olan ?

ön kapak bataryanın olduğu vidalardan sökülüyor . yani tasarım olarak değişik bir cihaz ama garantisini yakarsınız haberiniz olsun

Telefonum yağmurda suya düştü kapıldı suya kanal ızgarasının üstünde buldum. Telefonu peçeteyle falan kuruttum heryerini telefon açılıyor ama ekranda su olduğu için dokunmatiği çalışmıyordu. Eve geldiğimde saç kurutma makinasıyla biraz daha kuruttum falan. Bir gün bekledim. Telefonun dokunmatiğide çalışıyor ama ekranda su var çok az. Sorunsuz çalışıyor tuşları, hoperlörü, mikrofonu, wireless i falan. Garantisi hala devam ediyor son 3 ay kaldı. Servise versem halledermi yoksa kullanıcı hatası deyip ücret talep edermi ?

• quote:

quote:

quote:

Telefonum yağmurda suya düştü kapıldı suya kanal ızgarasının üstünde buldum. Telefonu peçeteyle falan kuruttum heryerini telefon açılıyor ama ekranda su olduğu için dokunmatiği çalışmıyordu. Eve geldiğimde saç kurutma makinasıyla biraz daha kuruttum falan. Bir gün bekledim. Telefonun dokunmatiğide çalışıyor ama ekranda su var çok az. Sorunsuz çalışıyor tuşları, hoperlörü, mikrofonu, wireless i falan. Garantisi hala devam ediyor son 3 ay kaldı. Servise versem halledermi yoksa kullanıcı hatası deyip ücret talep edermi ?

Geçmiş olsun ,bu durumda zaten garantisi gitmiş ama yine de bir gidip sorun derim .bakarsınız bi bakalım eğer basit bişeyse yaparız vs diyebilirler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun ,bu durumda zaten garantisi gitmiş ama yine de bir gidip sorun derim .bakarsınız bi bakalım eğer basit bişeyse yaparız vs diyebilirler

Sağol yarın uğrayıp bir sorucam. Bu telefon yetiyordu bana, Yaptırıp elden çıkarmaya bakıcam. Android'e geçme vakti geldi çünkü

• Ekranı zarar görmüş değişmesi gerekiyormuş. Tabi garanti karşılamıyor 80 Tl karşılığında yapıyorlarmış. Yaptırmaya değmez gibime geliyor piyasası neki zaten yaptırıp hemen satıcaktım, bir süre kullanıp ucuza falan satarım artık
  • satılık tertemiz 5530 xm ingiltereden geldi kayıtlı 250 tl dükkanıma bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkvtx

satılık tertemiz 5530 xm ingiltereden geldi kayıtlı 250 tl dükkanıma bakabilirsiniz

ben türkiye garantilisini 270TL ye sattım yaklaşık 1 yıl evvel .senin bu fiyata satman imkansız bende 17 ay garantili sattım bi de.
    200e bile satamazsın . garanti yok , y.dışı . ayrıca Migrosta bunun sıfırını 339TL ye sattılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 14 Ağustos 2011; 1:49:31 >
  • peki revize ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkvtx -- 14 Ağustos 2011; 1:50:40 >
  • Ben bu ekranı bu haldeyken kaça satabilirim sizce ? Telefon Sorunsuz çalışıyor sadece ekranı biraz sudan dolayı zarar görmüş oda beyaz ekran haricinde rahatsız etmiyor beyaz ekran cıkıncada sadece ekrandaki suyu görüyorsun :) Dışarıda ekranı en fazla 30-40 tl ye satıyorlar daha ucuzada bulunabilir belki, ben uğraşmak istemiyorum 50-60 Tl'ye eski haline gelir. Hazır fırsat bulmuşken iphone veya android bir telefona geçicem
  • quote:

Ben bu ekranı bu haldeyken kaça satabilirim sizce ? Telefon Sorunsuz çalışıyor sadece ekranı biraz sudan dolayı zarar görmüş oda beyaz ekran haricinde rahatsız etmiyor beyaz ekran cıkıncada sadece ekrandaki suyu görüyorsun :) Dışarıda ekranı en fazla 30-40 tl ye satıyorlar daha ucuzada bulunabilir belki, ben uğraşmak istemiyorum 50-60 Tl'ye eski haline gelir. Hazır fırsat bulmuşken iphone veya android bir telefona geçicem

30-40Tl diyorsun da bunun işçiliği vs var. adam onu 60-70dan aşağıya takmaz.takarsa da nasıl çalışacağını kimse bilemez. şahsen ben alıp uğraşmam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 16 Ağustos 2011; 18:47:22 >
  • Artık telefon tamamiyle gitti hiç açılmıyor yapcak bişey yok satsan satılmaz, Telefon açılmadan satamam içindeki bilgiler telefon numaraları başkasına bu halde satamam zaten. Kalıcak mecbur

T20 ile Samsung Gio arasında kaldım hangi telefonu alsam diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: neczah

quote:

Orijinalden alıntı: ShaNexxx

Hmm Peki Bütün Yorumlara Baktım 38 Sayfa Canım Çıktı :) Valla Çok Kötü Bişey Yok Ancak Bu Kadar Zaman Kullananlar Tam Olarak Tavsiye Ediyor Mu Etmiyormu Onu Öğrenmek İsterim

büyük bi sorunu yok kardeş... arama sırasında ses biraz az geliyo. o kadar. bende kulaklıkla konuşarak bu sorunu çözdüm. alabilirsin yani...

Eğer 3g benim için önemli değil diyorsan kesinlikle 5800'dan daha iyi ve daha estetik. Tek problem Nokia üretimini durdurduğu için teknik destekte sorun yaşayabilirsni. Mesela ben bir türlü güncelleme yapamadım telefona.

• yeni güncelleme çıktı arkadaşlar, v40.0.003
    geçen onca zamana karşın nokia'nın hala destek vermesi gayet güzel
  • ben satalı 1 yıl oldu satmasam garantisi bugün doluyordu

bi arkadaşta var hala bugün aldım biraz kurcaladım ne kadar garibime gitti nasıl kullanmışım lan diye

şimdi BB 8520 kullanıyorum çok alıştım.. Nokia heleki Nokianın dokunmatikleri çok garibime gidiyor.

Bundan sonra iPhone-Blackberry arasında telefon piyasası anlaşılan..
  • Abim telefonu 2 senedir kullanıyordu idare eder bir telefondu,bir keresinde düşürmüş kapağı çıkmış dokunmatiği tam olarak çalışmamaya başlamış götürdük dokunmatiğini yeniledik,bu sefer de en önemli sorun birini arayınca veya biri seni arayıp sen yanıtlayınca telefon kapanıyor.Bu telefonun kronik sorunudur internetde Türkçe veya İngilizce aratırsanız da görüceksiniz ve tam olarak da bir çözüm bulunmuş değil.Sakın bu telefona 2012 ye geçiceğimiz şu günlerde 400-500 arası bir ücret ödemeyin bence...Teşekkürler
  • arkadaşlar benim telefonumda güncelleme sorunu var cihaz güncelleştirmeleri menüsünden arattığımda güncelleme bulunamadı diyor. v10.0.050 var bende.
    şuanda en son sürüm nedir?

abaca bana link verseniz ben pcden tele aktarsam güncelleme yapabilirmiyim ? yada hangi yolu izlemeliyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilgan34

arkadaşlar benim telefonumda güncelleme sorunu var cihaz güncelleştirmeleri menüsünden arattığımda güncelleme bulunamadı diyor. v10.0.050 var bende.
    şuanda en son sürüm nedir?

abaca bana link verseniz ben pcden tele aktarsam güncelleme yapabilirmiyim ? yada hangi yolu izlemeliyim ?

Yeni güncelleme ile ciddi anlamda hızlanıyor telefon ama sanırım senin flashlama işlemi ile güncelleme yapman gerekiyor yada servise götür istersen daha güvenli olur.
  • nokia servisine götürsem para alırlarmı güncelleme için ?

ben "RM-504_EUROPE_40.0.003_v8.0_5530" diye bişey indirdim ama onu tele aktaramıyorum, jaf programı açılmadı pcde "p-key dongle not detected. please insert activated dongle" diyo.

başka bi yol varmı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.