Şimdi Ara

## ♪♪ Nokia 5530 XpressMusic İncelemesi ♪♪ ## (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
0
Favori
235.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Google Maps kullanıyorum, ilk aldığım gün kurmuştum o yüzden cihazla birlikte mi geldi yok ben biryerden mi bulup kurdum onu bile tam hatırlamıyorum. Google haritalar programı kullanışlı gerçekten, programı açar açmaz önce yerinizi belirliyor, büyük ihtimal aynı uyduya bağlandığı için diğer programlarla aynı toleransta belirliyordur. Sonrasında sizin kullanımınıza kalmış, kullanışlı bir program..

Cihaz aldığım günden beri 1 kez reset attı, bir kez de bahsettiğiniz kırmızı siyah çizgileri gösterdi ve kilitlendi ben kapatıp açtım. Aldığım günden beri onlarca program oyun vs. kurulu, ayrıca her gün girdiğim internetten dolan ne varsa şu an cihazda, benim de kısa bir zamanda temizlik yapmam gerekli..
  • arkadaşlar cihazı yarın alıyorum fazla vaktim olmadığı için konuları okuyamadım
    acaba internete rahat girebileceğim tarayıcı ve msn programı adı sölerseniz(deneyip test etip onay verdiğiniz tabi ki) çok sevinirim
    Şimdiden teşekkür ederim.
  • Sürekli aynı konuları konuşuyoruz, topic çok ta değil henüz 10 sayfa kadar, cihazı alır almaz baştan sona bir okursanız her sorunuza yanıt bulup faydalı bilgiler ediniceğinize eminim..

Hayırlı olsun şimdiden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladynatilius

arkadaşlar cihazı yarın alıyorum fazla vaktim olmadığı için konuları okuyamadım
    acaba internete rahat girebileceğim tarayıcı ve msn programı adı sölerseniz(deneyip test etip onay verdiğiniz tabi ki) çok sevinirim
    Şimdiden teşekkür ederim.

Dostum aslında forumu okumnda fayda var. Ama madem acelen var. Valla TARAYICI zaten telefonda da var. Ve kullanışlı. Ama diosan farklı kullanayım OPERA kullanabilirsin. Ben yüklemedim. Sadece telefonda giriyorum. MSN e gelince FRING adlı program var. Çok güzel ve kullanışlı. Gerçek bir MSN arayüzü yok. Fakat çook klas yapmışlar. Aynen ileti geldiğinde ses gelio. Birden fazla kişi ile görüşürken çok rahat yazışma yapabiliorsun. Veb tavsiye ederim..

BYNEDIM arkadaşımızın dediği gibi LÜTFEN forumu okumaya çalışalım. Herkese kolay gele arkadaşlar...

• okudum msn programı buldum fakat opera yı bulamadım elinde olan varsa upload yapabilirmi.
    bu arada telefon çok güzel :)
  • quote:

okudum msn programı buldum fakat opera yı bulamadım elinde olan varsa upload yapabilirmi.
    bu arada telefon çok güzel :)

Evet arkdaşlar aynı şeyi bende rica edicem operayı sorunsuz kullanan biri upload edebilir mi
  • Kendi sitesinden direkt olarak indirebiliyorsunuz.http://www.opera.com/mini/
  • Bununla 5800 arasında kaldım sizce neye karar vermeliyim arkadaslar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: type-r

Bununla 5800 arasında kaldım sizce neye karar vermeliyim arkadaslar ?

3g ve gps senin için senin için çok önemliyse 5800 yoksa kesinlikler 5530 derim.

Bi de ya arkadaşlar yeni firmware yükleyenler varsa acaba bu mesaj yazmadaki yavaşlık düzeliyor mu bi yardımcı olur musunuz?
  • iyide operanın sitesinde 5530 olan için yok elinde olan biri upload edebilirse sevinirim.
  • quote:

iyide operanın sitesinde 5530 olan için yok elinde olan biri upload edebilirse sevinirim.

5530 için ayrıca çıkmaz bildiğim kadarıyla opera mini'yi normal olarak indirin telefonunuza vede kurun.
  • arkadaşlar bu telefon için kulaklık önerebilir misiniz.
    50 tl bütçem olucak kulaklık için eğer çok kalite farkı olucaksa 60-70 tl yede zorlayabiliriz
    bynedim sen kutudan çıkan kulaklığımı kullanıyorsun
  • arkadaşım indiremediysen bu adresten indirebilrisin NOT: linkteki ''_'' işaretini sildikten sonra girin
    http://www.maxi_cep.com/attachments/18258d1236505807/
  • Arkadaşlar gerek opera ve msn gerekse diğer program ve oyunların resimli download linkleri için Nokia bölümümüzde hazır bir başlık bulunmakta, o konuyu da takip ederseniz sadece 5800, N97 ve 5530 için verilen uygulamaların olduğu bir başlık olduğundan aradıklarınızı daha kolay bulabilirsiniz..

http://forum.donanimhaber.com/m_29642154/tm.htm

KIDD

Mesaj yazma problemi için şu an sadece yazma dilini ingilizceye alarak düzeltebiliyoruz. Türkçe karakter kodlamasında yavaşlık yaratıyor..

ladynatilius

5530 XM diğer s60v5 cihazlara nispeten daha yeni bir model olduğundan internet sitelerinde özellikle 5530 şeklinde çoğu zaman belirtilmiyor ancak bazı özel programlar dışında tüm 5800 ve N97 uygulamalarını 5530'da çalıştırabilirsiniz..

Musfel

Ben şu an araştırma durumundayım henüz bir kulaklık almadım, yüksek kapasiteli kulaklıkları inceliyorum sadece 5530 ile kullanıp satmak değil, ileride de kullanmak için, ancak senin bütçende tek tavsiyem sennheiser olacaktır, şu an bir cep telefonu ile en verimli kullanabileceğin en kaliteli markadır, zamanında cx300 kullanıyordum yine aynı model ile başlamanı tavsiye ederim. Şu an fiyatları ne seviyede bilmiyorum ancak donanımhaberin ikinci el bölümünde yurt dışı sennheiser modellerini çok daha uygun rakamlara bulabilirsin.. En son 40TL'den sıfır olarak satılıyordu forumda, dışarıda garantili olarak 100TL civarında vardır sanıyorum..

• ya her yerde 3g desteği yok yazıyor. ama nokia nın kendi sitesinde tüm modellerden 3g desteği olanlarını göster diye işaretleyince 5530 u da gösteriyor.

ne iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deedstyger
    ya her yerde 3g desteği yok yazıyor. ama nokia nın kendi sitesinde tüm modellerden 3g desteği olanlarını göster diye işaretleyince 5530 u da gösteriyor.

ne iş?

sitesinde yanlislik olmustur. 5530xm modelindev3g bulunmuyor ne yazikki.
  • quote:

Orijinalden alıntı:

quote:

Orijinalden alıntı: spawn26

beyler ben de artık 5530 luyum da 2 sorum olcak size. 1.si ben yazdıgım mesajlarda sılme tusunu goremıyorum ve klavyeyi cıkaramadım. 2. sı ıse tel i bılgısayarıma bagladım ama algılamasına ragmen ulasamadım telefonun ıcıne. muzık ındırebılecegım bır sıte var mı acaba? sımdıden cok tesekkur ederım...

Klavyedeki silme tuşu aynen bilgisayardaki tipiyle backspace tuşunun aynısı, yani geri bakan ok şeklindeki simge silme tuşudur. Mesajı silmekten bahsediyorsanız çöp tenekesi simgesindeki tuş bu işlevi görür. Telefonunuzu algılıyorsa Bilgisayarım içerisinden telefonunuza ulaşabilirsiniz, Cep Telefonu simgesi gelecektir, ona tıklayarak içerisindeki hafıza kartı veya telefon hafızası belleklerinize ulaşabilirsiniz..

bynedim teşekkür ederim ancak el yazısı modundaki silmeden bahsediyorum. orada silme tuşu yok sanırım..
    bir de telefonun sesinin daha fazla çıkması için yapabileceğim bir ayar var mı acaba kulaklığı değiştirmenin dışında?
    + msn in hangi sürümünü yüklememi önerirsiniz? şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutatis Mutandis -- 18 Ekim 2009; 12:15:26 >

• el yazısı modunda sağdan sola yatay kısa bir çizgi attıgında harfi siler.
  • Ya o yazma dilini ingilizce yapma olayını duymuştum da t9 kullandığım için ingilizceye çeviremiyorum. Neyse halledecez artık bi şekilde.
  • musti1326 yanıtlamış, el yazısı ile yazarken sağdan sola çizgi çekerseniz tek karakter siler, soldan sağa silerseniz de boşluk verir. Ayrıca el yazısı modundaki kısayolları tavsiye ederim. Şahsen her gün gönderdiğim 160 karakterlik mesajları tek simge ile kısayola alabiliyorum. El yazısı moduna geçip kalp çizdiğimde veya çiçek çizdiğimde o şekile atanmış olan mesaj anında yazılıyor. Bunun gibi kendinize kısayollar belirleyebilirsiniz, tabi sık sık gönderdiğiniz ve her seferinde baştan yazmak istemediğiniz uzun mesajlarınız varsa..
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.