Şimdi Ara

Logitech x-530 Laptop Bağlantı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün x-530 aldım ve 3 kablo girişi var fakat benim laptopta 1 giriş var böyle olunca 5 kolondan sadece 1 i çalışıyor. diğerlerinide çalıştırmam için ne almam gerekir veya diğerlerini çalıştırabilirmiyim bide içinden bir tarafında 3 diğer tarafında 2 giriş olan bi aygıt çıktı bunu nasıl kullanabilirim

• Linkteki kablodan alıp linkteki kablonun bi ucunu aygıtının ikili tarafına diğerini laptopa takıcaksın... Tabi bu sırada x530un kablolarını da aygtının üçlü tarafına takmayı unutma...
    http://www.stanford.edu/dept/undergrad/ihum/images/documentationImages/RCACable.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Linkteki kablodan alıp linkteki kablonun bi ucunu aygıtının ikili tarafına diğerini laptopa takıcaksın... Tabi bu sırada x530un kablolarını da aygtının üçlü tarafına takmayı unutma...
    http://www.stanford.edu/dept/undergrad/ihum/images/documentationImages/RCACable.jpg

allah razı olsun kardeşim senden bide bu kablonun adını söylermisin çünkü başka birisine aldırıcamda

• quote:

Orijinalden alıntı: mertblade

quote:

Linkteki kablodan alıp linkteki kablonun bi ucunu aygıtının ikili tarafına diğerini laptopa takıcaksın... Tabi bu sırada x530un kablolarını da aygtının üçlü tarafına takmayı unutma...

allah razı olsun kardeşim senden bide bu kablonun adını söylermisin çünkü başka birisine aldırıcamda
    Bir ucu 2li mono lale jacklı diğer ucu stereo erkek girişli kablo desin alıcak olan kişi, verirler...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertblade

quote:

Bir ucu 2li mono lale jacklı diğer ucu stereo erkek girişli kablo desin alıcak olan kişi, verirler...

eline sağlık kardeşim valla çok mutlu ettin beni allahta seni mutlu etsin

• Sağolasın... İyi dinlemeler...
  • 3 sene geçmiş ama bugün ben de sorunumu çözdüm, Allah razı olsun kardeşim.
  • Merhabalar.. Foruma yeni üye oldum.. Benim bir sorum var. Acer 5536 seri laptopa sahibim. Logitech X-530 alma planım var. Laptopda 3 giriş jack var ses için. 5.1i bağlasam bütün uydulardan ses alabilir miyim ? Birde Multimedya özellikleri olarak ;
    Dolby®-optimize surround ses sistemi, iki dahili stereo hoparlör ile
    Optimize 3üncü Nesil Dolby Home Theater® ses geliştirme, Dolby® Digital Live, Dolby® Pro Logic® IIx, Dolby® Headphone, Dolby® Natural Bass, Dolby® Sound Space Expander, Dolby® Inverse Filtering, Dolby® High Frequency Enhancer teknolojisi ile
    True5.1-kanal surround ses çıkışı
    Yüksek çözünürlüklü ses desteği
    Dijital hoparlörler için S/PDIF (Sony/Philips Digital Interface) desteği
    MS-Sound uyumlu gibi özellikleri var. Bir danışmak istedim. İyi bir verim alabilir miyim.. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim..

• kısmetse bende x530 alıcam bu hafta. aynı tasaya bende düstüm. masaüstü bilgisayarımın onboard ses kartına takıcam. magazalarda sordum olur dediler. ama güvenemedim malum adamlar satmak için öylede diyebilir.
    merak ettim eve gelip denedim bütün deliklerden ses alabilcekmiym diye. denedim olmadı. biraz arastırdım birazda kurcaladım. sonunda buldum. bilgisayarda ses kartının yazılımı yüklüyse oradan, degilse saatin yanından hoparlöre sag tıklayıp kayıttan yürütme aygıtlarından mevcut ses sistemini 5+1 olarak degiştirince her cıkıstan ses almayı basardım. sonucta x430 3 ses girişi aradıgından bütün hoparlörlerin %99.9 calısması gerekir. benim asıl merak ettiğim film izlerken her hoparlör ses vercek ama hepsi ayrı ayrı mı olcak yoksa 2+1 gibi mi? bunuda cözbilirsem süper olur.
  • filme bağlı bir durum. tam olarak nasıl adlandırılıyor bilmiyorum ama ona göre indircenn
  • tamam anladım. filmlerde de 2+1 5+1 gibi kanallar oluyor. genellikle bluraylarde 5+1 destegi oluyor sadece. bunları biliyorum ama x540da matrix var bunda yok diyo herkes. o yüzden 5+1 olmuyor yazmslar. acaba film 5+1 olsada alamıcam mı diye düsündüm. yada x540 2 kanallı bir filmi nasıl 5+1 filme ceviriyor cözeb ilmiş değilim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.