Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.275
Cevap
55
Favori
1.052.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet aldım arabamı Nisan ayında gelecek inşallah.
  • sende aramıza katıldın hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.....çok iyi bir seçim yaptığına emin olabilirsin arabadan çok memnunum...hayırlı forumlar
  • Teşekkürler.

Açıkçası diğer baktığım araçlardan fazla da ödesem,Polo ya biner binmez aldığım hazzı hiç birisinde yaşamadım.

Hayırlısı.
  • hayırlı olsun. kaça mal old toplam acaba? bende düşünüyorum. ama yarisle polo arasında kaldım.
  • yeni polnun dsg hakkında bilgi vercek olan varmı kullananlar arasında nasıl ses varmı veya bir sorun varmı
  • Şimdiye kadar 2007 dizel fiesta kullandım.Bu araçta 90km hızla giderken devir saati tam olarak 2000 gösteriyordu.Bu aracımla en ekonomik sürüş modunu bu şekilde yakalayabiliyordum.Polo siparişi verirken satış temsilcisi özellikle dizel araçlarda aracı çok yüksek devirde yada çok düşük devirde kullanmak motor ve yakıt sistemi parçalarının ömrünü kısaltır bilgisinden hareketle dizel polo için ideal devirin 2000 civarı olduğunu söyledi.Oysaki poloda 2000 devri 110 km hızla yakaladığımı hatırlıyorum.90 km sabit hızla gidildiğinde muhtemelen 1500-2000 devir aralığında olacaktır.İster satış temsilcisi olsun ister servisin çıkıpta bir araç için ideal devir şudur demesi ne kadar mantıklıdır.Yol koşulları,araçtaki yük miktarı vb. birçok etken varken motor ömrünü uzatmak ekonomi yapmak için milletin gözünü en uygun devir şu kadardır deyip hız devir saati ikilisine yönlendirmek ne kadar mantıklıdır.

• aracını yeni alanlara ve alacak arkadaşlar a hayırlı olsun bir abim de almış bu araçtan geçen gün gördüm 1.4 benzinli beyaz renginden manuel vites yanlız araçta deri ve üzerinde tuşlar olan bir direksyon, arka park sensör ve orj. vw cantı vardı 31 küsür e almış bana biraz fazla geldi fiyatı ama sizler ne kadar a aldınız bilimiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasher -- 3 Şubat 2010; 11:15:11 >
  • Açıkçası geldiği tarihteki fiyatı ödeyecez.

Ancak 30.500 zerinden aldık aracı.

- Alacağım jant ve lastik 2.000TL civarında olacaktır.
    - Body Kit 2.500TL ama henüz karar vermedim,araç gelince burda takılıyormuş pek beğenmedim,belki OTTINGER yaptırabilirm. Oda o fiyatlarda çıkar.
    - Digital klima 540TL

Bunlar total fiyatı oluşturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensar77 -- 3 Şubat 2010; 11:32:31 >
  • anlamadım şimdi 30.5 e mi alacaksın herşey dahil yoksa

30.5+2+2.5+0.5=35.5 a mı mal olucak ????
  • + tabiki

Arabanın gelişi 30.500 diğerleri ekstra.
  • Sonunda park sensörü (Bosch Park Pilot URF6) Maslak Bosch Car Service'te takıldı.

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN'

Orjinali gibi kibar değil ama sorunsuz çalışıyor. Tamponun iç yüzünde önceden işaretlenmiş montaj yerlerine, gövde rengine boyanarak takıldı.

Sensörün optik ve akustik uyarı ünitesi,aracın C sütünuna yerleştirildi.

Yaklaşma mesafesine göre uyarı ışıkları artarak sarıdan kırmızıya geçiyor. 30cm'den sonra hepsi birden yanıp sönüyor.
    Aynadan ışıkları takip etmek mümkün ama bence kafayı çevirip görerek ve bip sesiyle yanaşmak en doğrusu.

• 1.6 TDI Manuel opak siyah renk alıdım.İnşallah salı günü elime geçecek araba.fiyatıda 35.900.
    Acaba istediğim plakayı takarlarmı öyle bi ricada bulunabilirmiyim boşta ise istediğim plaka?
  • arabayı kullananlar biraz anlatsa özellikle dsg şanzımanlı olanlar nasıl bir sese veya başka bir problem oldumu dsg de sürüş ve konfor nasıl vb
  • asclepius hayırlı olsun.

Ne kadar patladı bu işlem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

asclepius hayırlı olsun.

Ne kadar patladı bu işlem?

Ürün+işçilik+boyama+KDV dahil 300'e mal oldu.
    Fiyat biraz yüksek ama yurt dışı fiyatından ucuz.
    URF6 İngiltere fiyatı vergi dahil,işçilik hariç 170£ (yaklaşık 410 TL)
    Bildiğiniz gibi 80-100 liraya uzakdoğu üretimi sensör bulmak mümkün.
  •  VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN'

Çok güzel oldu bir hafta oldu yapılalı çok memnunum tavsiye derim:)
    araç 1.4 benzinli 85hp
    Yakıtta artış olmaz kesinlikle ancak sen sesi duycam diye basarsan olur tabiki:)
    Performans olarak gaz tepkimesi az da olsa değiştiğini hissettiriyor
    jsv kit uygulandı hem hava filtresi hemde krank filtresi
    FM Tuning e teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djvenomss -- 8 Şubat 2010; 16:55:51 >

• Merhaba djvenomss,
    bilgi vermemişsiniz ama gördüğüm kadarıyla 1.4 manuel 85hp aracınıza direkt hava filtresi takılmış.
    Kaç hp kazanç oldu?, tüketim arttı mı?
    Detaylı yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ockforever

Pazartesi günü aracımı teslim alıyorum inşallah.
    1.4 DSG Refleks Gümüş...
    Trafik sigortası dahil 35.800'e mal oldu...

@mert_53-91
    Genellikle plaka konusunda yardımcı olmaya çalışıyorlar ama çok ümitli olmamanızı öneririm. Bazı plakaları emniyet vermiyormuş (ben 06 OCK istemiştim, vermiyormuş emniyet, niye bi bilsem)...

Bu arada kimse sokakta 06 OCK görmedi di mi, varsa öyle bir şey basarım emniyeti

Merhaba ockforever,
    yeni aracınızı güle güle kullanın,
    izlenimlerinizi ve aracınızın fotoğraflarını paylaşırsanız sevinirim.
  • Bende düşünüyorum hava filtresi açıkçası.
    Temiz işçilik gibi gözüküyor,yukarıdaki örnek.

Ortalama ne kadar yakıyor araç,ben istanbul dışına en fazla agva civarına çıkarım gibi şimdilik.Genellikle şehir içi olacak,sizin aracınız nasıl durum?
  • 250 TL ye mal oldu
    bende ankarada şehir içinde kullanıyorum
    Sen istanbuldasın şanslısın senin tercih edebileceğin birden çok firma var
    Mesela ben arka difüzör istiyorum çift çıkışlı egsoz koyucam bu şekilde

Ancak bunu ankarada yapan biri yok yapsada böyle temiz ve aynı orjinal hissi uyandıracak bir firma yok maalesef
    Aslında sen gidip istanbul garaja bir kalıp aldırsan onlarda bana kargo ile yollasa süper olurdu
    Bence sende yaptır hemen:):)

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.