Şimdi Ara

Ezel (2009-2011) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.023
Cevap
27
Favori
444.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi yayın kanalında . 1.bölüm tekrarı başladı,
    bende internetde biraz baktımda
    1997 yılı anlatıldığı zaman, ömer lüks lokantaya kızı götürüyorken kapının onunde
    sanki 2000 model volvo görür gibi oldumda gerçi netden bakmısdım görüntü net değildi.
  • İndirip tam başından izledim. İlk 30 dakikasını izlememişim. Anlaşılan o ki baya bi flashback-flashforward olacak. 1997'den 2009'a gelene kadar devam eder gibime geliyor. Umarım bu sürede zarfında tek öğrendiği şey iyi poker oynamak değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExECaLiBuR -- 30 Eylül 2009; 0:20:24 >
  • diziyi izledim çok beyendim zaten kenan imirzalıoğulu boş dizi yada filimlerde oyamaz gerçi seneryo biraz Monte Kristo Kontu dan çalma olsada çok beyendim şarkılarda çok güzeldi ama dizi 30 bölümsürer enfazla bence çünkü daha fazla sürerse seneryo kısıtlı olur gerçi daha bilmiyoruz mvziyi ama bana öyle izlenim verdi bu arada birileri kurtlar vadisinden daha iyi daha güzel yazmış ama kurtlar vadisi ile ezel dizisinin arasındaki tek fark yüz amilyat olayı okadar gerisi bir biriyle alaksı yok ve ezel kurtlar vadisi kadar çok iyi bir yapım bence ama kurtlar vadisi ile alaksı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

diziyi izledim çok beyendim zaten kenan imirzalıoğulu boş dizi yada filimlerde oyamaz gerçi seneryo biraz Monte Kristo Kontu dan çalma olsada çok beyendim şarkılarda çok güzeldi ama dizi 30 bölümsürer enfazla bence çünkü daha fazla sürerse seneryo kısıtlı olur gerçi daha bilmiyoruz mvziyi ama bana öyle izlenim verdi bu arada birileri kurtlar vadisinden daha iyi daha güzel yazmış ama kurtlar vadisi ile ezel dizisinin arasındaki tek fark yüz amilyat olayı okadar gerisi bir biriyle alaksı yok ve ezel kurtlar vadisi kadar çok iyi bir yapım bence ama kurtlar vadisi ile alaksı yok

KV'ye benzemezse daha iyi olur. Yoksa aynı tarz yan sanayi ürünü olur. Farklı olması daha iyi. Yeterki Acı Hayat'a dönmesin. Keşke Cansu Dere yerine Şebnem Scheffer felan oynasaydı. Her dizide bu çıkıyor baydı artık.
  • Ne yapacakda intikam alacak çok merak ediyorum. Cansu Dere'yi oldu bitti sevmem. Daha iyi birini bulsalardı keşke..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

diziyi izledim çok beyendim zaten kenan imirzalıoğulu boş dizi yada filimlerde oyamaz gerçi seneryo biraz Monte Kristo Kontu dan çalma olsada çok beyendim şarkılarda çok güzeldi ama dizi 30 bölümsürer enfazla bence çünkü daha fazla sürerse seneryo kısıtlı olur gerçi daha bilmiyoruz mvziyi ama bana öyle izlenim verdi bu arada birileri kurtlar vadisinden daha iyi daha güzel yazmış ama kurtlar vadisi ile ezel dizisinin arasındaki tek fark yüz amilyat olayı okadar gerisi bir biriyle alaksı yok ve ezel kurtlar vadisi kadar çok iyi bir yapım bence ama kurtlar vadisi ile alaksı yok

KV'ye benzemezse daha iyi olur. Yoksa aynı tarz yan sanayi ürünü olur. Farklı olması daha iyi. Yeterki Acı Hayat'a dönmesin. Keşke Cansu Dere yerine Şebnem Scheffer felan oynasaydı. Her dizide bu çıkıyor baydı artık.

Bu kadına gıcık olduğum kadar hiç kimseye gıcık değilim

Eğer o oynasaydı emin ol Kenan rolü kabul etmezdi

Zaten büyük ihtimalle Kenan'a danışmışlardır bayan oyuncuyu seçerken o da bildiği tanıdığı cansu dereyi önermiştir veya yapımcılar son filmde ikisini yakışdırdıkları için olabilir ama kesinlikle Şebnem gibi birisi bu dizide oynayamazdı seçmezlerdi.

Ama başkasıda olabilirdi gerçi Cansu Dere role yakışmış ben sevdim

Bu dizi tutucak arkadaş her hafta seyredicem güzele benziyo

Yukarda söylendiği gibi umarım acı hayat saçmalıği gibi olmaz,eğer o olursa kenan harbiden biter,seyirci bi kere affetti sinema filmleriyle kurtardı paçayı ama bi daha affetmezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mister No -- 30 Eylül 2009; 2:46:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea

arkadaşlar 1. bölüm bittti ben biraz sonlada yetişmişim,

ömer ile ezelin ilişki nedir, ömer 30 yıla makhum oldu,
    içerdeyken kacıp yuzunu değiştirip ezel mi oldu,

diziyi özetleyecek olan var mi...

Ezel (2009-2011)

Ezelin kaldığı hapisanede bir ayaklanma çıkıyor ve 17 mahkum ölüyor..Sanırım Ezel in hapisanede tanıştığı adamla ayaklanmada bir yolunu bulup hapisaneden kaçıyorlar.Ölen mahkumlardan birisinide ezel(ömer) süsü veriyorlar..Büyük bir ihtimal böyle..

quote:

şimdi yayın kanalında . 1.bölüm tekrarı başladı,
    1997 yılı anlatıldığı zaman, ömer lüks lokantaya kızı götürüyorken kapının onunde
    sanki 2000 model volvo görür gibi oldumda gerçi netden bakmısdım görüntü net değildi.

Araba 98 model porshe..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssff_allthing -- 30 Eylül 2009; 2:49:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssff_allthing

quote:

arkadaşlar 1. bölüm bittti ben biraz sonlada yetişmişim,

ömer ile ezelin ilişki nedir, ömer 30 yıla makhum oldu,
    içerdeyken kacıp yuzunu değiştirip ezel mi oldu,

diziyi özetleyecek olan var mi...

Ezel (2009-2011)

Ezelin kaldığı hapisanede bir ayaklanma çıkıyor ve 17 mahkum ölüyor..Sanırım Ezel in hapisanede tanıştığı adamla ayaklanmada bir yolunu bulup hapisaneden kaçıyorlar.Ölen mahkumlardan birisinide ezel(ömer) süsü veriyorlar..Büyük bir ihtimal böyle..

quote:

şimdi yayın kanalında . 1.bölüm tekrarı başladı,

Araba 98 model porshe..

hıımmm... birde değirmenin suyu nereden geliyor,
    hep büyük oynamış, büyük kazanmış büyük kaybetmiş ,
    parayı nereden bulmuş bakalım bunlarda ilerleyen zamanda ortaya çıkar gibi.
  • harika bir dizi. zaten kenan varsa izleyecen arkadaş
  • Evet bu kadar teoriye sürükledi herkesi , iyi bi dizi olur bence , gerçi iyi bölümdü , ama fragmanda:
    "Ben gördüğüm yüzü unutmam" diyordu Ezel , ne oldu kestiler mi orayı anlayamadım da
  • quote:

hıımmm... birde değirmenin suyu nereden geliyor,
    hep büyük oynamış, büyük kazanmış büyük kaybetmiş ,
    parayı nereden bulmuş bakalım bunlarda ilerleyen zamanda ortaya çıkar gibi.

Ezel(ömer) normalde bırak pokeri, pişti oynamasını bile bilmeyen bir adam..Heralde tanıştığı kişi sayesinde onlardan intikam almak için kumarı çok iyi öğreniyor ve dünya çapında isim yapıyor..Yani tüm değirmenin suyunu bundan sağlamış..Bide sanırım o küçük çocuk büyük ihtimalle ezel den...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssff_allthing -- 30 Eylül 2009; 17:15:59 >
  • İkinci Bölüm Fragmanı - 5 Ekim

• 2.Bölüm Fragmanı

• Bölümün yarısını koymuşlar fragmana.
  • Ezel = The Count Of Monte Kristo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Ezel = The Count Of Monte Kristo

Aynen. Hık demiş yandan yemiş.
  • Dizi patlama yapamadi gibi bir his var bende. Show zaten böyle durumlarda diziyi uzatmadan bitiren bir kanal. Ama yine de zor çünkü Kenan Imirzalioglu ekranda hiç bir sey yapmadan gözükse bile reyting aliyor. Cansu Dere de var gerçi ama onu pek tutmam. Rol yetenegi pek yok.
  • Çok güzel dizi , olayların akışını uzatmışlar biraz ilk bölümde herşeyi öğrenemedik yaymışlar diğer bölümlere geçmişten olayları . Kerpeten Ali manyak bi karakter olmuş
  • Monte Kenan, kaçta başlıyor? Özet var.
  • özetde 1.bölüm tekararı gibi başladı,

birde bu ömer anca gıcık gıcık gülüyor durmadan ,
    oynadıgı sahnelerin cogunda gülmece hareketler, bende bu ömer tiplemesinine
    pek ısınamadım umarım fazla yer vermezler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.