Şimdi Ara

Ezel (2009-2011) (631. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.023
Cevap
27
Favori
444.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Hiç bi atraksiyon olmadı sıkmaya başladı dizi açıkcası 3 ncü bölümde böyle gidersen ilk 10 bölümü zor görür bu dizi,

• Bu dizinin tadinda dizi yok hala
    Bide en son babalar duyar mukkemeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efsaneler unutulmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu diziyi zamanında izlemediğime pişmanım. 36 . bölümdeyim Türk dizilerinde ilk 3 te yerini aldı bende.
  • Jilet artik yokk kardeş

• Valla bende yollarda falan yaklaşık 1 aydır baştan izliyordum şu an 70 bitti son final bölümü kaldı üni yıllarıma denk gelmişti dizi başlarda iyi izleyicisiydim sonra ders programı değişince yalan olmuştu bencede Türk dizi tarihinde kv 1-97 ile beraber en iyi ilk 3 içinde kesinlikle yer alır.. ayrı 70. bölümü izleyince yine mi lan dedim hakkaten efsanee..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

Valla bende yollarda falan yaklaşık 1 aydır baştan izliyordum şu an 70 bitti son final bölümü kaldı üni yıllarıma denk gelmişti dizi başlarda iyi izleyicisiydim sonra ders programı değişince yalan olmuştu bencede Türk dizi tarihinde kv 1-97 ile beraber en iyi ilk 3 içinde kesinlikle yer alır.. ayrı 70. bölümü izleyince yine mi lan dedim hakkaten efsanee..

Bende yeniden izlemeye başlayacağım hocam, nasıl eski tadı veriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuzey Fırtınası

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

Valla bende yollarda falan yaklaşık 1 aydır baştan izliyordum şu an 70 bitti son final bölümü kaldı üni yıllarıma denk gelmişti dizi başlarda iyi izleyicisiydim sonra ders programı değişince yalan olmuştu bencede Türk dizi tarihinde kv 1-97 ile beraber en iyi ilk 3 içinde kesinlikle yer alır.. ayrı 70. bölümü izleyince yine mi lan dedim hakkaten efsanee..

Bende yeniden izlemeye başlayacağım hocam, nasıl eski tadı veriyor mu?

Hocam bu tarz bir dizi yok ve yapılmadı bu tarzda dediğim gibi izlesem belki aynı tadı vermezdi ama ben bir çok bölümü zaten izleyememiştim bir de 50den sonra artık iyice sardı beni prison gibi peşpeşe izledim 2-3 bölümü kısıtlı zaman olmasına rağmen.. Bana verdi eğer uzun zaman olduysa bence izleyin şu na enim izlediğim bir dizi yok dirilişi izledim beğendim onu takip ederim birde güzel köylü var bunlarıda zaten netten izliyorum o sesle beraber..
  •  Ezel (2009-2011)
  • Hortlatmışsınız konuyu. Olum bu diziyi izlemeyen varsa hala izlesin ölürsünüz felan izleyemezsiniz çok şey kaybedersiniz. Türk dizi tarihinde ilk 3 banko. Ramiz dayının karısını kurtarıp şişkoyu vurdurdugu sahneden sonra 15 gün kendime gelemediydim. Ne günlerdi be :)

- yalvar dayı yalvar
    - önce sen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P4P800 -- 17 Aralık 2014; 12:02:53 >
  • geçmişteki güzel dizilerdeğn biri idi
  • Yeni başladım..20.bölümdeyim

Olum nasıl dizi lan bu,acayip bişey üst düzey kalite,18. bölümdeki dayının ayarı verişi efsane..."Sen kendin için yalvarırsın bense sevdiklerim için"

10 üzerinden 10 verdim diziye,

Müzikleride ayrı efsane, bazen birşeyle uğraşırken aklıma dizideki o keman,piyano,gitar seslerinin tınıları geliyor...

https://www.youtube.com/watch?v=m3KwWZkopH4&index=7&list=PL1C3A936FBB7126F5
    https://www.youtube.com/watch?v=Q1T9ZvXab3w&index=2&list=PL1C3A936FBB7126F5
    https://www.youtube.com/watch?v=qtcafXJMJHk&index=11&list=PL1C3A936FBB7126F5
    https://www.youtube.com/watch?v=joCO-KHLgps&index=14&list=PL1C3A936FBB7126F5
    https://www.youtube.com/watch?v=53KjK5fGJug&index=15&list=PL1C3A936FBB7126F5

Toygar reiste biraz Hans Zimmer'lik sesizyorum
  • şüphesiz gelmiş geçmiş en iyi türk dizisi
  • Diziyi tekrar internetten indirip izlemeye başladım arkadaşlar.Dizinin youtube kanalına tüm bölümleri HD olarak yüklemişler.Sizede tavsiye ederim hala aynı tadı veriyor

• ne diziydi bee :( hele ramiz dayının öldüğü bölüm ne ağlamıştım be
  • hiç şüphesiz türk dizi tarihinin en iyi sahnesi benim için

• dizinin o zamanki 3. bölüm reytingleri

NO PROGRAM ADı KANAL SÜRE RATING (%) SHARE (%)
    1 EZEL SHOW 01:28 13,36% 33,61%
    2 ARKA SOKAKLAR KAND 01:31 8,52% 20,93%
    3 EZEL (OZET) SHOW 00:40 6,46% 16,84%
  • Efsane dizi. Yeniden başladım izlemeye 14. bolumdeyim. Gerçekten türk dizi tarihinde farklı bir yeri var

• 3-4 kere ızlemışımdır herhalde, tekrardan başlayasım geldi...Önümüzdeki haftadan itibaren günde 1 bölüm fena olmaz:)
  • Efsane dizi.Bu aralar Ramiz Dayının okuduğu şiirleri defalarca dinliyorum.Kulaklığı takıp dinlediğimde başka dünyalara gidiyorum sanki
    Müzik de muhteşem.Offf bee
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.