Şimdi Ara

Ezel (2009-2011) (625. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.022
Cevap
27
Favori
444.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ay yapım 10 numara dizi yapmış, bi güzellik daha yapıp bunun bluray'ini çıkarsa 1080p tadından yenmez valla :)
  • Ne diziydi arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu diziyle ilgili birseyler olsun istiyorum ya yeni

• güzel diziydi dayı.

• 5. bölümü şimdi izledim tefo ezelin adamı çıktı.
    çıktı da marangozhaneye gidene kadar bilmiyormuş gibi yaptı burada mantık havası var

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

5. bölümü şimdi izledim tefo ezelin adamı çıktı.
    çıktı da marangozhaneye gidene kadar bilmiyormuş gibi yaptı burada mantık havası var

plan plan hocam
  • quote:

daha kimler kimler kimin adamı çıkıyo bi bilsen,olaylar olaylar olaylar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

quote:

daha kimler kimler kimin adamı çıkıyo bi bilsen,olaylar olaylar olaylar

ilk sezonu düzgün izlemediğim için takip etmedim fazla ama çoğu bölümü izledim yani senaryo enfes ona lafım yok ama böyle basit mantıksızlıklar da garip geliyor
    olay söyle:

ali tefoyu gönder di şu adrese git bak dedi tefo tek gitti. baktı şaşırdı. sonra aradı yalan söyledi. lan niye şaşırmış gibi yapıyorsun madem karşının adamısın... burası saçma geldi bana

• Hortlattınız duygusallaştım
  • aynı şekil intikam almam lazım
  • konuyu görünce bir şey oldu zannettim ya
  • Benim de bugun ezel krizim tuttu. Cengiz'i çok özlemişim
  • dizinin divx ini elinde bulunduran arkadaş varsa bana yollayabilir mi ? dvd ücretini ve ne kadar isterse veririm

• YouTube'dan bölümleri indirmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

dizinin divx ini elinde bulunduran arkadaş varsa bana yollayabilir mi ? dvd ücretini ve ne kadar isterse veririm

ilk sezonun torrenti nette araştırıp indirdim izledikçe siliyorum. ay yapım da yamuk yaptı bize.
    aşkı memnu dvd si çıktı ezel çıkmadı arkadaş

• Eğer FullHD kalitesinde bulursam ben de baştan sona izlemeyi düşünüyorum kendimi bu kadar kaptırdığım bir dizi hiç olmadı.Eskiye dönük sahnelerde de bu kadar kaliteli hiç bir dizi olmamıştır.En sevdiğim yerlerdi Ramiz dayının gençliği, tren istasyonu sahnelerinde gözlerim yaşarırdı."Bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin"...
  • bende gecende finali son oyunu izledim gözlerim yaşardı dediğin gibi eski zamanlar ramiz karaeskinin şiirleri hikayeleri... off off
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yns 

Eğer FullHD kalitesinde bulursam ben de baştan sona izlemeyi düşünüyorum kendimi bu kadar kaptırdığım bir dizi hiç olmadı.Eskiye dönük sahnelerde de bu kadar kaliteli hiç bir dizi olmamıştır.En sevdiğim yerlerdi Ramiz dayının gençliği, tren istasyonu sahnelerinde gözlerim yaşarırdı."Bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin"...

Aynen Bütün bölümleri var ama standart kalite.

Dün gece uyumadan aklıma nedense Cengiz geldi. Bence Cengizin Eyşana aşkı gerçek aşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: felix de vandetta

...bence dizinin devamı şöyle gelir;
    geçen haftaki bölümde ramiz dayının iki oğlunun öldürüldüğü ilgili bir kısım geçmişti.dizi ilerledikce eyşan ezele daha çok yaklaşır dayının eski düşmanları ortaya çıkar oğullarını öldürenlerden yani tabi dayının düşmanı ezelin düşmanı olur ve bir şekilde otel işiyle alakalı olarak bu düşmanlarla ezel karşılaşır ali ve cengizin desteğini de alan ezel bu alacağı intikamdan önce yeni düşmanlarına karşı eski düşmalarıyla beraber hareket eder yada buna benzer birşey olur tabi bütün bunlar olurken kaset eyşan ve ailesindeki problemler normale döner yani diziyi uzun bir süre dayının geçmişi ve otel işindeki tesadüfle birleştirilerek aksiyon götürür
    ..gibime geliyor

gerçekten tebrik ederim böyle karışık bir dizinin sonunu çok iyi tahmin etmişsin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dougmasters

EZEL den bu yana da böyle bi dizi gelmedi daha , kaç zaman geçti , onlarca dizi çıktı ama , bekliyoruz bakalım EZEL gibisini ....

zor gelir öylesi

ama insanlar kıymetini pek bilemedi sankii. bu türk milletini anlamıyorum gidip saçma sapan şeyleri izlerler ama böyle bir diziyi izlemiyolar
  • 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.